Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 04:26:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281922 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #705 Dátum: 2009. Február 01. - 20:17:47 »

...
Pesten hol lehet olcsón megbízható (mondjuk Castrol) olajat venni, ami biztos nem hamisítvány?
Köszi a válaszokat

Mondjuk itt, a Castrol mintabolt-ban.
Én már többször vásároltam náluk, teljesen barátságos árakon mérik a löttyöket... (már az egyéb bolti árakhoz képest...)
Igen: Castrol 5w40 4liter 8680 Ft. Most vettem 2 hete
pollenszűrő: Várna utca 2700 Ft, kicseréled Te, és mondod hogy mocskos volt ezért kicserélted. Ezért nem szólhatnak...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #706 Dátum: 2009. Február 01. - 20:33:16 »

Elérkeztem az első éves szervízhez, akiket eddig kérdeztem, mind azt mondták 28-30ezer Ft lenne. Ebből az olaj kb 10e, a pollenszűrő 5e körül van. Vácra lehet vinni alkatrészeket (bár gondolom akkor arra ők sem biztosítják a garanciát), Esztergomban viszont szinte teljesen elzárkóztak attól, hogy vigyem az alkatrészeket, maximum az olajat. Pesten hol lehet olcsón megbízható (mondjuk Castrol) olajat venni, ami biztos nem hamisítvány?
Köszi a válaszokat
Gombosékhoz vihetsz alkatrészeket, nem gond, csak beszéld meg előre Szabó István szervizvezetővel, és hivatkozz rám, és a klubra! Ő is a Castrol Magnatec 10W-40-est ajánlotta egyébként. Meg még sok szakember. A GM gyári olaj is 10W-40-es, hogy tudd. Sok sikert mindenhez! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #707 Dátum: 2009. Február 02. - 10:29:25 »

DRÁGA APUM!!!Szabót már ne kinálgasd,hisz elment máshová,hűtlen volt látdo?He!!!! Vigyorog Mosolyog Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #708 Dátum: 2009. Február 02. - 10:30:40 »

Elérkeztem az első éves szervízhez, akiket eddig kérdeztem, mind azt mondták 28-30ezer Ft lenne. Ebből az olaj kb 10e, a pollenszűrő 5e körül van. Vácra lehet vinni alkatrészeket (bár gondolom akkor arra ők sem biztosítják a garanciát), Esztergomban viszont szinte teljesen elzárkóztak attól, hogy vigyem az alkatrészeket, maximum az olajat. Pesten hol lehet olcsón megbízható (mondjuk Castrol) olajat venni, ami biztos nem hamisítvány?
Köszi a válaszokat
Gombosékhoz vihetsz alkatrészeket, nem gond, csak beszéld meg előre Szabó István szervizvezetővel, és hivatkozz rám, és a klubra! Ő is a Castrol Magnatec 10W-40-est ajánlotta egyébként. Meg még sok szakember. A GM gyári olaj is 10W-40-es, hogy tudd. Sok sikert mindenhez! Kacsint
Szabó már Fordnál van.
Naplózva

Zsuzsanna
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #709 Dátum: 2009. Február 02. - 11:30:26 »

...
Gombosékhoz vihetsz alkatrészeket, nem gond, csak beszéld meg előre Szabó István szervizvezetővel, és hivatkozz rám, és a klubra! Ő is a Castrol Magnatec 10W-40-est ajánlotta egyébként. Meg még sok szakember. A GM gyári olaj is 10W-40-es, hogy tudd. Sok sikert mindenhez! Kacsint

Ici-pici pontosítás:
Szabó István szervizvezető úr már nem itt szervizvezető....

Helyette Simon Péter a kompetens főmufti...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #710 Dátum: 2009. Február 02. - 13:28:43 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kepjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #711 Dátum: 2009. Február 02. - 19:14:20 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kepjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Azért a gyanú továbbra is fennáll... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #712 Dátum: 2009. Február 03. - 09:24:14 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kepjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Délelőtt ráérnék én is, ha mehet képviseltetni magam?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #713 Dátum: 2009. Február 03. - 13:41:03 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kapjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Délelőtt ráérnék én is, ha mehet képviseltetni magam?
Hát akkor menjünk együtt! Természetesen több szem, többet lát alapon nem árt, ha ketten, vagy akár többen megyünk, mennénk. Kacsint
A részletekre még visszatérünk, messze még a hétfő. Legkésőbb a hétvégén lefixáljuk a dolgot. Kávét is ígért a Rudi, de kaját azt nem. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #714 Dátum: 2009. Február 03. - 15:09:54 »

Köszi a válaszokat. Már csak azt nem tudom, hogy pollenszűrő mindig van-e vagy rendelni kell, mert jövő héten mindenképp el kell vinnem a kocsit és holnap megyek Pestre.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #715 Dátum: 2009. Február 03. - 15:13:57 »

Köszi a válaszokat. Már csak azt nem tudom, hogy pollenszűrő mindig van-e vagy rendelni kell, mert jövő héten mindenképp el kell vinnem a kocsit és holnap megyek Pestre.
Erre egyszerű megoldást javaslok. hívd fel telefonon a Krisztiánt, és megmondja, hogy van-e, és mennyibe kerül, és ha nincs, mikorra lesz?
Esetleg itt is írhatsz neki privit, de hátha nem olvassa el még ma, jobb a telefon! Sok sikert!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #716 Dátum: 2009. Február 03. - 17:25:29 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kapjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Délelőtt ráérnék én is, ha mehet képviseltetni magam?
Hát akkor menjünk együtt! Természetesen több szem, többet lát alapon nem árt, ha ketten, vagy akár többen megyünk, mennénk. Kacsint
A részletekre még visszatérünk, messze még a hétfő. Legkésőbb a hétvégén lefixáljuk a dolgot. Kávét is ígért a Rudi, de kaját azt nem. Vigyorog
Merrefelé lesz ez a szerviz? Kerület?
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #717 Dátum: 2009. Február 03. - 17:28:56 »

Tudtam, hogy el fog menni, de azt nem, hogy már meg is történt. Köszi, hogy szóltatok.
Amúgy meg van új szervizem, és nektek is, ha már nem lesztek garisok. Jövő hétfőn mérem fel a terepet, és majd beszámolok mindenről. Most csak annyit, hogy mindent meg tudnak csinálni, oldani, egyedül a műanyag hegesztés, javítás nem az ő reszortjuk. Minden más igen! Ki fogom járni, gondolom Stocz főnivel, hogy kapjunk mi klubtagok kedvezményt, és akkor ott a helyünk remélhetőleg. Volt már Daewoos, FIAT-os, Suzukis, szóval márkafüggetlen szerviz lesz. Kacsint Vigyorog
Még mielőtt a "jó szándékú" kórus megszólalna, nem az én vállalkozásom, és nem kapok részesedést- sajnos. Kacsint De örülök, ha segíthetek a klubosoknak! Kacsint Vigyorog
Délelőtt ráérnék én is, ha mehet képviseltetni magam?
Hát akkor menjünk együtt! Természetesen több szem, többet lát alapon nem árt, ha ketten, vagy akár többen megyünk, mennénk. Kacsint
A részletekre még visszatérünk, messze még a hétfő. Legkésőbb a hétvégén lefixáljuk a dolgot. Kávét is ígért a Rudi, de kaját azt nem. Vigyorog
Merrefelé lesz ez a szerviz? Kerület?
XXIII. Grassalkovics úton, ami a Soroksári út folytatása. Ha jól emlékszem 210., de erre nem esküszöm.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #718 Dátum: 2009. Február 03. - 17:26:32 »

Merrefelé lesz ez a szerviz? Kerület?
XXIII. Grassalkovics úton, ami a Soroksári út folytatása. Ha jól emlékszem 210., de erre nem esküszöm.
Akkor nekem nem lesz messze. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #719 Dátum: 2009. Február 03. - 20:29:46 »

Köszi a válaszokat. Már csak azt nem tudom, hogy pollenszűrő mindig van-e vagy rendelni kell, mert jövő héten mindenképp el kell vinnem a kocsit és holnap megyek Pestre.
Van mindig. 2700Ft.
...ha nincs hivj, adok egyet!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!