Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 06:13:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281969 alkalommal)
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #675 Dátum: 2009. Január 22. - 18:46:10 »

Tudtam hogy rád számíthatok Gidy Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha a maszek sem ad elfogadható ajánlatot, akkor az lesz, amit te is mondasz. Júliusban megyünk haza. Addig még kb 10-15ezer bele fog menni sajnos, de csak kibírja a szíj.   Olajat meg kicserélem magamnak, azt reménykedek hogy nem lesz semmi gubanc...
Köszi mindenkinek a segítséget és a tanácsokat!Főleg Kapitánynak! És ígérem gyakrabban be fogok nézni közétek, nem úgy mint eddig.... Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #676 Dátum: 2009. Január 22. - 19:58:09 »

Tudtam hogy rád számíthatok Gidy Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha a maszek sem ad elfogadható ajánlatot, akkor az lesz, amit te is mondasz. Júliusban megyünk haza. Addig még kb 10-15ezer bele fog menni sajnos, de csak kibírja a szíj.   Olajat meg kicserélem magamnak, azt reménykedek hogy nem lesz semmi gubanc...
Köszi mindenkinek a segítséget és a tanácsokat!Főleg Kapitánynak! És ígérem gyakrabban be fogok nézni közétek, nem úgy mint eddig.... Kacsint
Szeretettel várunk vissza bármikor! Remélem egy nyári talin is sikerül majd részt venned! Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #677 Dátum: 2009. Január 22. - 20:43:23 »

Sziasztok cartarsak!
Na a napokban én is megejtettem a vezérműcserét. Igaz nem lehet 60 e-nek nevezni mert kizárolag csak a vezérműröl szol (szijak, görgők és vízpompa) de még nincs is csak 58 e+ rajta. A többit majd szerre kicserélem mig elérné a 60. Igy találtam elérhetőnek a költségeket. A műtét ismerős szakinál történt nem márkaszervizben, ő rendelte meg az alkatrészeket ami  a felsoroltakra 37488Ft + a munkadíj 11838Ft.
A Chevi szerviznél a 60ezres 157833Ft-ba került volna. Szerintem ez igy ok.
 
Naplózva

piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #678 Dátum: 2009. Január 22. - 21:25:28 »

Hello Baroti
Látod, ha Várna utcai boltból rendelted volna az anyagot, spórolhattál volna egy pár ezrest...  Náluk megkaptad volna a szíjat görgőkkel + a pumpát (mind gyári) 29100ft-ért klub kedvezménnyel..
De te legalább már túl vagy a szervíz fájdalmasabbik felén..
Azért látom otthon is vannak pofátlan márkaszervizek
Üdv.

Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #679 Dátum: 2009. Január 23. - 02:35:13 »

Én is készülök a 60-ezres szervizre, és ha már így belebonyolódtunk az árakba, kicsit én is adok hozzá. Chevy Gombos.
Csak vezérműszíj cserét kértem, és vízpumpát.Olajat magamnak cserélem, pollent is, levegő ugye K&N, gyertyákat is saját kezűleg.
A Gombosék szerint a vízpumpa nem kötelező, de ajánlott. Ha szerviz után szivárog a víz, nem vállalnak érte felelősséget. tehát az árak

Vezérműszíj, görgőkkel, hűtőfolyadék+fagyálló, vízpumpa nélkül: 68900 HUF.
Vezérműszíj, görgőkkel, hűtőfolyadék+fagyálló, vízpumpával: 89600 HUF.


Köszönöm, nem kérem!

Várnában ezek az alkatrészek 29100 HUF, pollen 2700. A helyi maszek 13-ért vállalta a beszerelését.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #680 Dátum: 2009. Január 23. - 08:38:05 »

Csak halkan megjegyzem, hogy sznuni által 7500 ft volt a két első fékbetétem és gidy által 1500 ft a csere.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #681 Dátum: 2009. Január 23. - 10:34:41 »

Hello Baroti
Látod, ha Várna utcai boltból rendelted volna az anyagot, spórolhattál volna egy pár ezrest...  Náluk megkaptad volna a szíjat görgőkkel + a pumpát (mind gyári) 29100ft-ért klub kedvezménnyel..
De te legalább már túl vagy a szervíz fájdalmasabbik felén..
Azért látom otthon is vannak pofátlan márkaszervizek
Üdv.


Köszi az infot de Te még biztosan nam tudod hogy én Erdélyi vagyok így ha a javaslatodat valasztom ugyan abba a kátyuba esek mint te Dániába. Vagyis az útiköltségel oda a klubkedvezmény. Az árakat persze átszámolva tüntettem fel infoként.
Apropó melyik alkatrész nem gyári He He Vigyorog. Persze itt én már informálodtam az egyes alkatrészekről tipusonként hogy melyik márkáju alkatrész a legjobb esetleg leginkább használt vagy alkalmazott.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 23. - 10:39:37 írta baroti » Naplózva

piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #682 Dátum: 2009. Január 23. - 12:09:09 »

Barótitól ezúton kérek elnézést  Mosolyog Kacsint
Én meg közben beszéltem a maszekkal, megcsinálja hozott anyaggal kb 15ezer ft-os óradíjjal komplettre az egészet. Küldöm is a rendelést a Várna utcába... Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #683 Dátum: 2009. Január 23. - 12:49:15 »

Barótitól ezúton kérek elnézést  Mosolyog Kacsint
Én meg közben beszéltem a maszekkal, megcsinálja hozott anyaggal kb 15ezer ft-os óradíjjal komplettre az egészet. Küldöm is a rendelést a Várna utcába... Vigyorog
Végül így mennyi lesz az egész? De azért látod, mindig érdemes előtte tudakozni, mielőtt kidobja az ember a rengeteg nehezen megszerzett pénzét rabló- szervizekre. Sok szerencsét mindenhez! Persze a végső beszámolóról se feledkezz meg, mert igényt tartunk ám rá! Vigyázzatok a jövevényre, de nagyon!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #684 Dátum: 2009. Január 23. - 20:33:44 »

Csak halkan megjegyzem, hogy sznuni által 7500 ft volt a két első fékbetétem és gidy által 1500 ft a csere.
Mer' a féket nyomod állandóan a gáz helyett! Azé' !  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
piercingsen
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Hozzászólás #685 Dátum: 2009. Január 23. - 23:34:18 »

Köszi Gidy
Ha minden igaz 5000dán koronából azaz kb 175 ezer forintból kilessz az egész cakli pakli. Ez a legolcsóbb megoldás, amit találtam. Ebben benne van minden.Fékek elöl-hátul, vízpumpa, vezszíj, olaj, szűrők, gyertya.
Üdv mindenkinek
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #686 Dátum: 2009. Január 24. - 14:30:17 »

Visszahívtak!!
Vezérműszíj csere: 299euro
Hajjaj, akkor nem tudtam segiteni. Sajnalom.
Igaz, en voltam a hülye, mert amikor a nemet tisztjelölt kezebe nyomtam a telefont, csak annyit mondtam Neki, hogy Lacetti 1,4 es 60000-es szerviz. Azt nem reszleteztem, hogy vizpumpa es vezermüszij. Gondoltam a 60000-böl ez egyertelmü. Vegighallgattam amit beszelt es arra kerdezett ra, amit kertem.
Ezek szerint nem, vagy ott nem ugyanaz a szervizintervallum egy- egy alkatreszre? Mert nekem ez jön le ebböl.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #687 Dátum: 2009. Január 24. - 14:35:59 »

Azért ez nem semmi!
Kapitány! Te egy q...va (ezt majd kimoderálom... Vigyorog) nagyvonalú, rendes lacsiklubtag vagy! Magyar vérrel kínából megszervezel egy németországi kötelező szervízt egy Koppenhágában szorgoskodó lacsitulajnak! Ez nem semmi!
Javaslom mindenki figyelmébe ezt a hasznos és gyors segítségre sietést, így kell ezt!
Elő kellene terjeszteni Kapitányunkat valami lacsi-lovagrendre!
 
Miert?  Mert hatalmi szoval- beosztasommal visszaelve- a ceges telefonon felhivattam valakivel egy autoszervizt?  He He He He He
Hat nem azert van a klub, hogy segitsunk egymasnak?
Na.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #688 Dátum: 2009. Január 24. - 20:31:00 »

Azért ez nem semmi!
Kapitány! Te egy q...va (ezt majd kimoderálom... Vigyorog) nagyvonalú, rendes lacsiklubtag vagy! Magyar vérrel kínából megszervezel egy németországi kötelező szervízt egy Koppenhágában szorgoskodó lacsitulajnak! Ez nem semmi!
Javaslom mindenki figyelmébe ezt a hasznos és gyors segítségre sietést, így kell ezt!
Elő kellene terjeszteni Kapitányunkat valami lacsi-lovagrendre!
 
Miert?  Mert hatalmi szoval- beosztasommal visszaelve- a ceges telefonon felhivattam valakivel egy autoszervizt?  He He He He He
Hat nem azert van a klub, hogy segitsunk egymasnak?
Na.
Nem, nem erre gondoltam. Sokkal inkább arra, hogy amint azt másik topikokban is olvashatjuk, van éppen elég bajod, problémád és ennek ellenére a világ másik feléről így segítségére sietsz egy klubtársnak. Na ez a nagy dolog!! Így már ok?  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2009. Január 26. - 08:31:00 »

Azért ez nem semmi!
Kapitány! Te egy q...va (ezt majd kimoderálom... Vigyorog) nagyvonalú, rendes lacsiklubtag vagy! Magyar vérrel kínából megszervezel egy németországi kötelező szervízt egy Koppenhágában szorgoskodó lacsitulajnak! Ez nem semmi!
Javaslom mindenki figyelmébe ezt a hasznos és gyors segítségre sietést, így kell ezt!
Elő kellene terjeszteni Kapitányunkat valami lacsi-lovagrendre!
 
Miert?  Mert hatalmi szoval- beosztasommal visszaelve- a ceges telefonon felhivattam valakivel egy autoszervizt?  He He He He He
Hat nem azert van a klub, hogy segitsunk egymasnak?
Na.
Nem, nem erre gondoltam. Sokkal inkább arra, hogy amint azt másik topikokban is olvashatjuk, van éppen elég bajod, problémád és ennek ellenére a világ másik feléről így segítségére sietsz egy klubtársnak. Na ez a nagy dolog!! Így már ok?  Kacsint

Ha jól érzem cap-nek ez inkább egy kis kikapcsolódás volt a mindennapi ökörségekből. Ugye, cap? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!