Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 08:24:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 282052 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #570 Dátum: 2008. Október 21. - 09:23:23 »

Találkozásom eredménye egy utánfutós 1300-as kocka LADÁ-val. Piros lámpánál álltam, amikor megpróbálta ugyanazt a teret elfoglalni autójával, amit az én kocsim már betöltött.
Számla:  Lökhárító hátsó héj Lacetti 5A              1db                   54243,6 Ft
            Merevítő lökhárító hátsó Lacetti 5A        1db                   23869,2 Ft
            Patent lökhárító                                  6db                      784,8 Ft
            Rendszámkeret                                   1db                      310    Ft
            Patent betét                                      3db                      111,6 Ft
            Üregvédő                                        0,2db                     1021,7 Ft
            Patent                                              1db                       114    Ft
            Izzó 12V5W üveg                                2db                        196   Ft
            Fényezés                                           1                      125725,2 Ft
            Karosszéria javítás                             69 óra                   66173,76 Ft
            Összesen:                                                                  272550 Ft
Mint látszik egy kicsit a hátsó ajtóba is belepiszkált a LADA. A kárt a K&H fizette korrekt módon és gyorsan. A munkát a győri Chevrolet Gyimes Kft csinálta, olyan mint új korában. Eddig mindig ott végeztek rajta minden munkát jók a tapasztalataim velük. Csak az a rezsi óradíj ne lenne

Én is a győri Chevrolet Gyimesnél szervizeltettem meg javítattam a kocsit, de nekem sajnos semmi jó tapasztalatom nem volt velük kapcsolatosan. Én úgy vettem észre, hogy tulajdonképpen nem érdekli őket az ügyfél probléméja, csak azt hajtják, ami tulajdonképpen a  már jól betanult sablonszövegük.
Hülyének nézik az embert... (főleg a már sokat emlegetett sárga lámpánál...)
Egyébként tudja valaki, hogy kb. mennyibe kerül a 2. éves szervíz? Decemberben lesz majd aktuális.

Nekem Csornán 20-22-t mondtak, a Gyimes árajánlata olajtól függően 30-40.
Ha megtudod oldani, hogy 2-2,5 órát ott maradsz szerintem vidd inkább Csornára. Ha kell mondok kapcsolatot is. Én holnap viszem a gépet, majd mesélek - remélhetőleg csupa jót és szépet!:)

OK. Köszönöm szépen. Várom a pozitív tapasztalatokat Mosolyog

No, megvolt az esemény, összesen fizettem 28.470 Ft-ot, de ebben már benne volt egy fényszóró- és egy futóműbeállítás is.
Sajnos a számlát nagyon frankón kint hagytam a kocsiban, így nem tudok tételes listát adni, de korrektül végig csinálták a kötelező ellenőrzéseket és cseréket. Végignéztem az egész folyamatot, mindenhol rend-fegyelem-pedantéria uralkodott. Jó érzés volt látni, ahogy foglalkoztak a géppel.
pontosan 2:45 perc után kaptam vissza a kocsit, külső-belső takarítás után.
Ilyen volt:  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ja, amikor felhoztam, hogy a benzinszint jelző összevisszajár, rögtön felajánlották, hogy garanciában kicserélik az  cuccot. Most még filózom rajta, de egyelőre úgy érzem, hogy annyit nem ér az egész, hogy meg legyen bontva.

Ez melyik szerviz volt? km? év?
Bocsss! Mosolyog

Chevrolett Csorna, 27.000km, 2006.11.29-i üzembehelyezés
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #571 Dátum: 2008. Október 21. - 10:51:37 »

Veled is megetették a féktisztítót?  Vigyorog

Hát nem kevés a pénz...a hétszázát!

Engem konkrétan az érdekelne, hogy mit kell cserélni 30000-nél és az mennyibe kerül gyári kivitelben Várna utcában.
Benne van a szervízkönyvben  Kacsint.
Az árakat meg telefonon v. mailben megtudhatod.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #572 Dátum: 2008. Október 21. - 10:54:04 »

Sziasztok kedden megvolt a 15000 szerviz Keresztúron a Gyulainál, természetesen a kocsi mellet lehetem kb másfél óra alatt lett kész. Olajszürő1486ft, segédanyagok 264ft He, shell helix ultra ag benzin 5w-30 motorolaj11698ft, MUNKADIJ 14480ft brrrrrrrrrr. Összesen 27928ft. Pollen szűrőt nem cseréltetem mert úgy gondolom azt elég 30000 cserélni.
 
Nagy tévedés a pollenszűrőt illetően! LadLac is azt hitte, hogy sokáig az lesz benne, és amikor kivették, megmutatták, hát nagyon megdöbbent, hogy milyen volt. 30 ezret egy taxinál? Egyébként Várna15-től olcsóbban vehetsz, és ki is lehet cserélni házilag is, igaz nem kis mutatvánnyal, de lehet. Hihetetlen milyen mocskos tud lenni rövid időn belül, persze főleg Mocsokfalván.

A pollent én is csak 30-onként cserélem. A Filter Centerben valamivel 3 e. Ft. felett volt.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #573 Dátum: 2008. Október 21. - 11:58:57 »

Veled is megetették a féktisztítót?  Vigyorog

Hát nem kevés a pénz...a hétszázát!

Engem konkrétan az érdekelne, hogy mit kell cserélni 30000-nél és az mennyibe kerül gyári kivitelben Várna utcában.
Benne van a szervízkönyvben  Kacsint.
Az árakat meg telefonon v. mailben megtudhatod.
Tökéletesen igazad van, most meg is nézem, amíg szabadon van a kocsi. Ha otthon vagyok, egyszerűbb itt érdeklődni, mint kimenni a kocsihoz.  Kacsint Lusta vagyok kissé...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #574 Dátum: 2008. Október 21. - 18:55:15 »

Sziasztok kedden megvolt a 15000 szerviz Keresztúron a Gyulainál, természetesen a kocsi mellet lehetem kb másfél óra alatt lett kész. Olajszürő1486ft, segédanyagok 264ft He, shell helix ultra ag benzin 5w-30 motorolaj11698ft, MUNKADIJ 14480ft brrrrrrrrrr. Összesen 27928ft. Pollen szűrőt nem cseréltetem mert úgy gondolom azt elég 30000 cserélni.
 
Nagy tévedés a pollenszűrőt illetően! LadLac is azt hitte, hogy sokáig az lesz benne, és amikor kivették, megmutatták, hát nagyon megdöbbent, hogy milyen volt. 30 ezret egy taxinál? Egyébként Várna15-től olcsóbban vehetsz, és ki is lehet cserélni házilag is, igaz nem kis mutatvánnyal, de lehet. Hihetetlen milyen mocskos tud lenni rövid időn belül, persze főleg Mocsokfalván.

A pollent én is csak 30-onként cserélem. A Filter Centerben valamivel 3 e. Ft. felett volt.
Várnában 3 píz a pollenszűrő.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #575 Dátum: 2008. Október 22. - 11:26:52 »

Túl vagyunk a műszaki vizsgán, és a zöldkártya vizsgálaton. Összesen 25070 forint volt. 1 óra alatt teljesen végeztem, igaz, abból fél óráig a papírra kellett várni a KF-től.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #576 Dátum: 2008. Október 22. - 18:11:58 »

Túl vagyunk a műszaki vizsgán, és a zöldkártya vizsgálaton. Összesen 25070 forint volt. 1 óra alatt teljesen végeztem, igaz, abból fél óráig a papírra kellett várni a KF-től.
Gatula, megnyugod6sz. Nem is vettek annyira vért. Picasso sima vizsgája volt ennyi zöldkártya nélkül.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #577 Dátum: 2008. November 01. - 13:58:33 »

Pénteken megcsináltattam a 90ezres szervizt. Nem márkaszervizben.

Olaj (castrol 5w/40) 8600Ft
Olajszűrő (opel) 900Ft
Üzemanyag sz. 1800Ft
Gyertya (ngk v-line) 3600Ft
Első fékbetét 4500Ft
Munkadíj hibakód kiolvasással 15000Ft
Össz.: 34400Ft
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 02. - 06:39:24 írta Jani » Naplózva


LPG
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #578 Dátum: 2008. November 01. - 23:06:54 »

Hali.
60000 -es szervíz autóban 61400 km -el.

Munkadíj része:
-Ellenőrzés - 16500
-Fékfolyadékcsere - 3000
-A fogazott laposszíj cseréje - 13500
-Fogasszíj feszítőgörgőt pótolni - 750
-Fogasszíj terelőgörgőt pótolni - 750

Anyag része:
-Desztillált víz - 171
-Fagyálló hűtőfolyadék -1160
-Fékolaj - 1368
-Tőmítés motorteknő csavar - 56
-Izzó 5W üveglábas - 68
-Motorolaj Agip Sint 2000 10W40 4 liter - 9969
-Ékszíj - 6667
-Terelőgörgő - 6397
-Feszítőgörgő - 13476
-Vezérműszíj - 12238
-Gyújtógyertya FR7DCX 4 darab - 3268
-Olajszűrő - 805
-Pollenszűrő - 5368

Összesen: 95516 forint

Opel Schiller Váci út. A kocsit lemosták kivül, gumikat leápolták. Összességében meg voltam elégedve velük. A vízpumpát nem cserélték ki aszondták teljesen felesleges olyan jó állapotban van, ezen meg is lepődtem Mosolyog
Kb ennyi . 120000 -re számoltam kevesebb lett de ez se olcsó sajna.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #579 Dátum: 2008. November 03. - 19:17:11 »

Befutott a Chevy Gombos Ajánlata, cakk pakk 39677 mínusz Gombos kedvezmény. Ebben benne van minden, olaj, szűrő, fékolaj, pollenszűrő, stb. De mivel van, amit a Várna utcábol rendelek meg, az még kevesebb.
Futómű beállítást 6800 ft mínusz kedvezmény.
Már csak az időpont, bár a talira már átnézett autóval szeretnék jönni.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #580 Dátum: 2008. November 03. - 19:26:55 »

Befutott a Chevy Gombos Ajánlata, cakk pakk 39677 mínusz Gombos kedvezmény. Ebben benne van minden, olaj, szűrő, fékolaj, pollenszűrő, stb. De mivel van, amit a Várna utcábol rendelek meg, az még kevesebb.
Futómű beállítást 6800 ft mínusz kedvezmény.
Már csak az időpont, bár a talira már átnézett autóval szeretnék jönni.
Olajat veszünk csütin a Castrol márkaboltban ócóér!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #581 Dátum: 2008. November 03. - 19:41:00 »

Befutott a Chevy Gombos Ajánlata, cakk pakk 39677 mínusz Gombos kedvezmény. Ebben benne van minden, olaj, szűrő, fékolaj, pollenszűrő, stb. De mivel van, amit a Várna utcábol rendelek meg, az még kevesebb.
Futómű beállítást 6800 ft mínusz kedvezmény.
Már csak az időpont, bár a talira már átnézett autóval szeretnék jönni.
Olajat veszünk csütin a Castrol márkaboltban ócóér!  Kacsint
Már válaszoltam, hogy oké az ár....
Nem baj, majd amikor időpontegyezkedek szólok, hogy van olaj.
De a swiftbe is kellene és abban is Castrol van.
Lenne OMW Brixol, olcsón, de aki hozná, az beszélt le róla...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #582 Dátum: 2008. November 04. - 18:14:52 »

Újrafényezték a kilincseket a verdán. Más érzés... Mosolyog
Egyben kijavították a Tecsó parkolójában összebarmolt díszlécet is, tökingyé...gariba.
Győr, Opel Gyimes.
Éljen, éljen
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #583 Dátum: 2008. November 04. - 19:58:45 »

Befutott a Chevy Gombos Ajánlata, cakk pakk 39677 mínusz Gombos kedvezmény. Ebben benne van minden, olaj, szűrő, fékolaj, pollenszűrő, stb. De mivel van, amit a Várna utcábol rendelek meg, az még kevesebb.
Futómű beállítást 6800 ft mínusz kedvezmény.
Már csak az időpont, bár a talira már átnézett autóval szeretnék jönni.
Olajat veszünk csütin a Castrol márkaboltban ócóér!  Kacsint
Már válaszoltam, hogy oké az ár....
Nem baj, majd amikor időpontegyezkedek szólok, hogy van olaj.
De a swiftbe is kellene és abban is Castrol van.
Lenne OMW Brixol, olcsón, de aki hozná, az beszélt le róla...
Veszünk Szuzkába is oil-t! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #584 Dátum: 2008. November 06. - 07:05:17 »

Befutott a Chevy Gombos Ajánlata, cakk pakk 39677 mínusz Gombos kedvezmény. Ebben benne van minden, olaj, szűrő, fékolaj, pollenszűrő, stb. De mivel van, amit a Várna utcábol rendelek meg, az még kevesebb.
Futómű beállítást 6800 ft mínusz kedvezmény.
Már csak az időpont, bár a talira már átnézett autóval szeretnék jönni.
Olajat veszünk csütin a Castrol márkaboltban ócóér!  Kacsint
Már válaszoltam, hogy oké az ár....
Nem baj, majd amikor időpontegyezkedek szólok, hogy van olaj.
De a swiftbe is kellene és abban is Castrol van.
Lenne OMW Brixol, olcsón, de aki hozná, az beszélt le róla...
Veszünk Szuzkába is oil-t! 
Szabad tudni, hogy milyent és mennyiért? Lassan rám érik a 30000-es (25000km, de már 29hó-nál tartok)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!