Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 16:35:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281561 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Március 09. - 13:32:50 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 09. - 13:34:24 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Március 09. - 13:34:55 »

Ismételeten leírom, hátha olvassák a fórumot Gyulaiék!

Tavaly májusban vettem Náluk az autót. Úgy, ahogy kinéz. Átvételkor nem kaptam meg az üvegekről a műbizonylatot- hozzáteszem nem is kéertem, mert ilyesmiről fogalmam sem volt akkor. A klubb első taliján homályosítottak fel erről a papírról.
Igazán akkor kezdett izgatni a dolog, amikor az első rendőr figyelmeztetett rá, hogy gondom lehet a hiányából. Ezért októberben - számos sikertelen telefonos kisérlet után- személyesen is elmentem hozzájuk, hogy kérjem a műbizonylatot.
Kiderült, egy külsős cégtől kell elkérni Nekik is. A vevőszolgálatos (sajnos nem emlékszem a nevére) elöttem hívta fel a céget, megadta a címemet , autó rendszámát, stb. Azt az ígéretet kaptam, hogy 2- 3 héten belül megkapom a papírt. Közben ugye, dolgozni mentem.
November végén a feleségem felhívta Őket, hogy hol a papír, majd decemberben ismét. Mindkétszer megígérték, hogy intézkednek. Most itt tartunk.
Közben pedig néhány helyen elkezdett lejönni a szürke díszmatrica az autóról (kilincsek környékén). Gondolom ez éppen olyan garanciális dolog, mint a fényezés; de mivel ezt is külsős cég csinálta, hát gondolom ugyynolyan kanosszajárás vár rám ez ügyben, ha nem rosszabb!
Ezért mondom, hogy ha már elvitted tőlük az autót, fizettél és tudják, hogy nem hozzájuk viszed majd szervízre, mert messze van, akkor tojnak a fejedre! Pedig apukám is náuk vette az Aveóját, az én tanácsomra!
Sokszor segít ha megemlited a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséget és a panaszkönyvet.Nekik is gáz ha oda beírsz, mert ha sok panasz lesz rájuk a GM. felmondhatja velük a szerződést.Mármost egy kereskedő súlyos milliókat fektetett a vállakozásba és nem engedheti meg az ilyen következményeket.A Fogyasztóvédelem meg vizsgálódni kezd azt meg senki nem szereti.Úgyhogy próbáld ezt megpendíteni, csak finoman nem lerohanással.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Március 09. - 16:00:04 »

Zöldkártya 0 Ft,- ért akciósan márkakereskedőnél- hát legyen, elfogadtam. 3 hónap még lett volna, de +24-ért bevállalom. Gyári renszer ma 2 óra szereléssel visszaépítve.
Üdv
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Március 09. - 16:08:22 »

Zöldkártya 0 Ft,- ért akciósan márkakereskedőnél- hát legyen, elfogadtam. 3 hónap még lett volna, de +24-ért bevállalom. Gyári renszer ma 2 óra szereléssel visszaépítve.
Üdv
Akkor Te szerencsés vagy.Sokaknak csak ígéret jutott.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sandor
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Március 09. - 16:18:03 »

Budapesti JÓ szervíz?HeHeHeHe
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Március 09. - 16:24:17 »

Budapesti JÓ szervíz?HeHeHeHe
Vannak jó szervízek vidéken is csak a GM Mo. egy kicsit kibabrált velük.Azon nem csodálkozok, hogy a Pestieket jobb helyzetbe hozzák.Így van ez szinte mindennel.Nálunk meg jó a levegő és passz.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Március 09. - 16:36:01 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Igen? Mennyi időt várjak, amíg felveszik a telefont vagy a kéjbordra vetik magukat?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Március 09. - 16:41:11 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Igen? Mennyi időt várjak, amíg felveszik a telefont vagy a kéjbordra vetik magukat?
Amíg szepukut követnek el az USB portal.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Március 09. - 16:42:35 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Igen? Mennyi időt várjak, amíg felveszik a telefont vagy a kéjbordra vetik magukat?
Amíg szepukut követnek el az USB portal.
A szepukuhoz kell önbecsülés és gerincoszlop...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Március 09. - 16:44:25 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Igen? Mennyi időt várjak, amíg felveszik a telefont vagy a kéjbordra vetik magukat?
Amíg szepukut követnek el az USB portal.
A szepukuhoz kell önbecsülés és gerincoszlop...
Bíztató 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Március 09. - 16:55:36 »

Ahogy ígértem, álljék itt a kereskedő neve, akivel maximálisan meg vagyok elégedve, eddig mindig nagyon készséges és korrekt volt!
Őt Mészáros Péternek hívják. 
Mellesleg az autóházak dolgozói is olvassák fórumunkat!!!  Vigyorog  Vigyorog Vigyorog
Igen? Mennyi időt várjak, amíg felveszik a telefont vagy a kéjbordra vetik magukat?
Amíg szepukut követnek el az USB portal.
A szepukuhoz kell önbecsülés és gerincoszlop...
Akkor ez a rizikó nem fenyegeti őket!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Március 09. - 18:10:11 »

Szerintem, ha vége a garinak, akkor a francba kell hagyni a márkaszervízt...Gidy apu kerekedője a Várna utcában (tudjátok, akit mindig ajánl, mert benne van a boltban/bocs Apu/) korrekt árakon jó cuccokat ad, a 13. ker ben meg egy volt márkaszervíz abszolút korrekten és villámgyorsan berakja...ékszíjcsere 15 percig tartott...szégyenlem leírni, mennyiért...hátsó fékbetétek anyagosan 10500.- 08.00-ra vittem, kilenc előtt kész volt...
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Március 09. - 18:14:31 »

Szerintem, ha vége a garinak, akkor a francba kell hagyni a márkaszervízt...Gidy apu kerekedője a Várna utcában (tudjátok, akit mindig ajánl, mert benne van a boltban/bocs Apu/) korrekt árakon jó cuccokat ad, a 13. ker ben meg egy volt márkaszervíz abszolút korrekten és villámgyorsan berakja...ékszíjcsere 15 percig tartott...szégyenlem leírni, mennyiért...hátsó fékbetétek anyagosan 10500.- 08.00-ra vittem, kilenc előtt kész volt...
Mennyi km-nél kellett cserélni a hátsó fékbetétet?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Március 09. - 18:24:17 »

Szerintem, ha vége a garinak, akkor a francba kell hagyni a márkaszervízt...Gidy apu kerekedője a Várna utcában (tudjátok, akit mindig ajánl, mert benne van a boltban/bocs Apu/) korrekt árakon jó cuccokat ad, a 13. ker ben meg egy volt márkaszervíz abszolút korrekten és villámgyorsan berakja...ékszíjcsere 15 percig tartott...szégyenlem leírni, mennyiért...hátsó fékbetétek anyagosan 10500.- 08.00-ra vittem, kilenc előtt kész volt...

Rebelpeak!

Eltudnád nekem privátban a műhely elérhetőségét? (cím, telefonszám)

Köszi!
Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Március 09. - 18:25:32 »

tudod, hogy én használtan vettem, (nubira 3) de rendesen vezetett (?!?!) szervízkönyvvel...szóval 50000 volt most benne, cserekor...nagypénteken lesz 4 éves, tehát vizsga is lesz, széthúztam a költségeket...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!