Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 12:22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281332 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #270 Dátum: 2008. Március 06. - 19:09:28 »

Olyan kérdésem lenne, tudtok e olyan  szervizt vagy olyan műhelyt ahol a kilincs kopását tisztasséggel és olcsón javitják. Mint szerintem tipus hiba mind a 4 kilincsem erősen megkopott.

Nekem Gombosnál fényezték, és garanciába megcsinálták. Igaz, 2 napra ott kellett hagynom az autót, de szépen megcsinálták.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #271 Dátum: 2008. Március 06. - 19:10:11 »

Olyan kérdésem lenne, tudtok e olyan  szervizt vagy olyan műhelyt ahol a kilincs kopását tisztasséggel és olcsón javitják. Mint szerintem tipus hiba mind a 4 kilincsem erősen megkopott.
Ha garis, akkor tuti ingyen bárhol. De hogy jól hol? Talán bármelyik szervízben, talán ez nem akkora probléma nekik.  He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Plumber
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Hozzászólás #272 Dátum: 2008. Március 06. - 19:17:58 »

Köszi, sajnos már nem garanciális, fizetnem kell, de nyárra megoldom hogy megint szép legyen az autóm Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2008. Március 06. - 19:20:01 »

Köszi, sajnos már nem garanciális, fizetnem kell, de nyárra megoldom hogy megint szép legyen az autóm Vigyorog
De mivel köztudottan tipushiba, nem kellene megpróbálni esetleg gariba elsütni?
Egy próbát megér!
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #274 Dátum: 2008. Március 06. - 19:20:46 »

Hazajöttem és mi várt a postaládában? Meghívó a hétvégére!

Én is kaptam meghívót. Szerintem mindenképpen megéri elmenni, zöldkártya csere, gumicsere, mosás, átnézés, CD. Nagyon korrekt az egész!
Én bejelentkeztem péntekre gumicserére.Csak egy kicsit állt félre a szájuk amikor az időpontegyeztetés után közöltem, hogy az asszony Suzukiját hozom.De nem merték azt mondani, hogy nem!

Mondjuk erre én is húztam volna a szájam ha szervizes lennék.
Azok után is húztad volna, ha egy héttel ezelőtt vettem tőled egy 5 misis járgányt?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #275 Dátum: 2008. Március 06. - 19:23:25 »

Hazajöttem és mi várt a postaládában? Meghívó a hétvégére!

Én is kaptam meghívót. Szerintem mindenképpen megéri elmenni, zöldkártya csere, gumicsere, mosás, átnézés, CD. Nagyon korrekt az egész!
Én bejelentkeztem péntekre gumicserére.Csak egy kicsit állt félre a szájuk amikor az időpontegyeztetés után közöltem, hogy az asszony Suzukiját hozom.De nem merték azt mondani, hogy nem!

Mondjuk erre én is húztam volna a szájam ha szervizes lennék.
Azok után is húztad volna, ha egy héttel ezelőtt vettem tőled egy 5 misis járgányt?
Itthon valszeg. Mert már megvetted, perkáltál és talán most egy-két évig nem veszel másikat.
Tőlünk nyugatra még a s.... is fényesre polírozzák széles nyelvcsapással.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #276 Dátum: 2008. Március 06. - 20:05:59 »

Hazajöttem és mi várt a postaládában? Meghívó a hétvégére!

Én is kaptam meghívót. Szerintem mindenképpen megéri elmenni, zöldkártya csere, gumicsere, mosás, átnézés, CD. Nagyon korrekt az egész!
Én bejelentkeztem péntekre gumicserére.Csak egy kicsit állt félre a szájuk amikor az időpontegyeztetés után közöltem, hogy az asszony Suzukiját hozom.De nem merték azt mondani, hogy nem!

Mondjuk erre én is húztam volna a szájam ha szervizes lennék.
Azok után is húztad volna, ha egy héttel ezelőtt vettem tőled egy 5 misis járgányt?
Itthon valszeg. Mert már megvetted, perkáltál és talán most egy-két évig nem veszel másikat.
Tőlünk nyugatra még a s.... is fényesre polírozzák széles nyelvcsapással.
Nem panaszkodhatok.Eddig mindenben korrektek voltak, és tényleg segítettek amikor gondom volt.Minden reklám szándék nélkül elmondanám a nevüket, mert eddig velem nagyon korrektek voltak:Chevrolet Oster Veszprém
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #277 Dátum: 2008. Március 06. - 20:13:44 »

Szerintem igenis, a jót is meg kell irni, és megnevezni! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #278 Dátum: 2008. Március 06. - 22:07:52 »

Szerintem igenis, a jót is meg kell irni, és megnevezni! Vigyorog
Hát eddig jók voltak!(remélem olvassák mert most egy kicsit ny***ok)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #279 Dátum: 2008. Március 08. - 13:18:00 »

Hazajöttem és mi várt a postaládában? Meghívó a hétvégére!

Én is kaptam meghívót. Szerintem mindenképpen megéri elmenni, zöldkártya csere, gumicsere, mosás, átnézés, CD. Nagyon korrekt az egész!

Bezzeg nekem semmi.
Már megint nem lesz Chevy-s CD. 
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #280 Dátum: 2008. Március 08. - 13:49:48 »

Hazajöttem és mi várt a postaládában? Meghívó a hétvégére!

Én is kaptam meghívót. Szerintem mindenképpen megéri elmenni, zöldkártya csere, gumicsere, mosás, átnézés, CD. Nagyon korrekt az egész!

Bezzeg nekem semmi.
Már megint nem lesz Chevy-s CD. 
Én már tegnap voltam ezen a bizonyos hétvégén.Korrektül lecserélték a Suzukimnak a kerekét, átnézték a folyadékszinteket, teletömhettem magam Chevrolet jelvényt formázó sütivel és gyümölcsökkel, kaptam egy CD.-t is.Azt még nem tudom mi van rajt.Állítólag valamilyen legendás számok!!????Szóval köszönet a veszprémi kereskedésnek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #281 Dátum: 2008. Március 08. - 17:55:38 »

Ma meglátogattam a hétvége keretein belül a Hatvani szervízt. Mivel szakadt az eső, így mosást nem kértem. Közölték, hogy zöldkártyára már betelt a lista (mondjuk nem is akartam megcsináltatni), gumicserére meg időpont kell. Így átnézték az autót. Ékszíjcsere lesz a dologból, mert 1-2 mm-es darabon elkezdett a széle foszlani.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2008. Március 08. - 18:08:19 »

Ma meglátogattam a hétvége keretein belül a Hatvani szervízt. Mivel szakadt az eső, így mosást nem kértem. Közölték, hogy zöldkártyára már betelt a lista (mondjuk nem is akartam megcsináltatni), gumicserére meg időpont kell. Így átnézték az autót. Ékszíjcsere lesz a dologból, mert 1-2 mm-es darabon elkezdett a széle foszlani.
Nem ér hozzá a műanyag deknihez? Épp most néztem, hogy elég közel van a vezérműszíj takaróhoz! Lehet vagy 1 mm és akkora fesztávnál belenghet ennyit a szíj oldalirányban!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #283 Dátum: 2008. Március 08. - 18:10:42 »

Ezt a hétvégi akciót egy kicsit elbaltázták a PR-osok.Kiküldtek egy vagon meghívót, csak azt nem írták bele, hogy minden lehetőség csak bizonyos keretek között zajlik.Panaszkodtak is a kereskedésben, hogy kb.180 jelentkező volt a zöldkártyára, viszont ők csak valami 10 db.ra kaptak keretet.Hát ezt nehéz annak az ügyfélnek megmagyarázni aki utazott vagy 50 km. azért , hogy megkapja amit ígérgettek neki.A szervízes ismerősöm teljesen ki volt borulva ezen a baromságon.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #284 Dátum: 2008. Március 08. - 18:23:50 »

Ja kérem más az íróasztal, és más a való-világ! Még az is jó ebben, hogy nem az íróasztalosoknak morognak az emberek a hülyeségek miatt, hanem mindig azoknak, akik dolgoznak miattuk, helyettük, nekik!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!