Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 24. - 00:21:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281796 alkalommal)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #735 Dátum: 2009. Március 21. - 11:09:30 »


Ez az egész a 20-adából kijön, ha balázslacihoz viszed.

Nem az én pénzem bánja... - csak áttételesen:
Mert az biztos, hogy iszonyúan vastagon fog ilyenkor a cerka.... mi meg fizethetjük a horribilis biztosítási díjakat...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #736 Dátum: 2009. Március 21. - 14:16:22 »


Ez az egész a 20-adából kijön, ha balázslacihoz viszed.

Nem az én pénzem bánja... - csak áttételesen:
Mert az biztos, hogy iszonyúan vastagon fog ilyenkor a cerka.... mi meg fizethetjük a horribilis biztosítási díjakat...
Hát erről beszéltem, Nyuszómuszó! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #737 Dátum: 2009. Május 21. - 19:06:57 »

Ma voltam a klubszervízben a Rudiéknál.Kicseréltettem az olajat,a szűrőket,a gyertyákat és úgy átnéztek mindent az autón,mintha vizsgára menne.Mindezt 2000 ft-ért(az anyagot én vittem).Korrekt. Kacsint.Ajánlom mindenkinek.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #738 Dátum: 2009. Május 21. - 19:25:15 »

Ma voltam a klubszervízben a Rudiéknál.Kicseréltettem az olajat,a szűrőket,a gyertyákat és úgy átnéztek mindent az autón,mintha vizsgára menne.Mindezt 2000 ft-ért(az anyagot én vittem).Korrekt. Kacsint.Ajánlom mindenkinek.
Megoldjuk, hogy lejárt garisoknak ott legyen a klub- szervize a pestieknek, és közelieknek is persze.
Itt lehet zöldkártyát, és műszaki vizsgát is csinálni!
Horváth Autoklinika Kft. Nézzetek utána!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #739 Dátum: 2009. Május 22. - 10:32:37 »

Az erdélyi út után én is voltam a Rudiéknál. Még azt is észrevették, hogy egy szelep enyhén hibás, és egy súly lejött a kerékről. Természetesen automatikusan cserélték a szelepet, illetve újra centírozták a kereket.
Aki akar oda menni szervizelni, és kérdése van, keressen meg engem, vagy nézze meg a weblapját!
Hivatkozzatok rám, és a Lacetti Klubra! Szeretettel, és főleg szakértelemmel vár mindenkit, akár szervizről van szó, akár sajnálatos javításról.
Horváth Autóklinika, Grassalkovich út 210. Hamarosan feltesszük a "partner" topicba is.
Egyébként a Lacetti futóműve jól viselte a megpróbáltatásokat, és ez nagyon jó hír mindenkinek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
TTamás
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


Lacetti SW 1.6 Platinum


« Hozzászólás #740 Dátum: 2009. Június 11. - 16:36:14 »

Sziasztok!
Pár hete vívódom, hogy Focust, vagy Lacettit vegyek -e, de végül az utóbbi mellett döntöttem.
Csakis használt jöhet szóba, és kombi. Ki is néztem egy 2004. novemberit. Vétel előtt át akarom vizsgáltatni egy Chevy szervízben. Melyikbe érdemes vinni szerintetek? Budapestről lenne szó. Hol várhatok el korrekt munkát?
Naplózva

Lacetti SW 1.6 Platinum + LPG
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #741 Dátum: 2009. Június 11. - 17:08:27 »

Sziasztok!
Pár hete vívódom, hogy Focust, vagy Lacettit vegyek -e, de végül az utóbbi mellett döntöttem.
Csakis használt jöhet szóba, és kombi. Ki is néztem egy 2004. novemberit. Vétel előtt át akarom vizsgáltatni egy Chevy szervízben. Melyikbe érdemes vinni szerintetek? Budapestről lenne szó. Hol várhatok el korrekt munkát?

Nézd meg a szervízkönyvét, és kérj ott árajánlatot a szemléről,és kérjél szemlejegyzőkönyvet.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #742 Dátum: 2009. Június 11. - 20:05:47 »

Sziasztok!
Pár hete vívódom, hogy Focust, vagy Lacettit vegyek -e, de végül az utóbbi mellett döntöttem.
Csakis használt jöhet szóba, és kombi. Ki is néztem egy 2004. novemberit. Vétel előtt át akarom vizsgáltatni egy Chevy szervízben. Melyikbe érdemes vinni szerintetek? Budapestről lenne szó. Hol várhatok el korrekt munkát?
Ajánlom esetleg a volt Daewoos barátomat, akihez már többen járunk gari lejárta után. Ha érdekel, akkor keress meg priviben, de holnap csak válaszolni tudok, mert délután elutazunk vasárnap estig. Nekem is 2004-es évvégi SW-m van, teljes megelégedésemre. Addig is nézhetsz infót: Horváth Autóklinika Kft, ha tetszik a dolog beprotezsállak, de csak a jövő hétre lehet aktuális az előbb említett dolgok miatt. (Googleben megtalálod)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
TTamás
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


Lacetti SW 1.6 Platinum


« Hozzászólás #743 Dátum: 2009. Június 11. - 21:18:27 »

Ajánlom esetleg a volt Daewoos barátomat, akihez már többen járunk gari lejárta után. Ha érdekel, akkor keress meg priviben, de holnap csak válaszolni tudok, mert délután elutazunk vasárnap estig. Nekem is 2004-es évvégi SW-m van, teljes megelégedésemre. Addig is nézhetsz infót: Horváth Autóklinika Kft, ha tetszik a dolog beprotezsállak, de csak a jövő hétre lehet aktuális az előbb említett dolgok miatt. (Googleben megtalálod)
[/quote]

Ez nagyon durván messze van. Több mint egy óra lenne szinte lemenni, ugyanis város másik végénél van a kocsi.
Lehet bepróbálkozom akkor az eddigi szervizénél, de persze ha valaki tud még vmi jót mondani, akkor szívesen veszem.
És köszönöm az eddigi válaszokat!
Naplózva

Lacetti SW 1.6 Platinum + LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #744 Dátum: 2009. Június 12. - 06:51:22 »



Ez nagyon durván messze van. Több mint egy óra lenne szinte lemenni, ugyanis város másik végénél van a kocsi.
Lehet bepróbálkozom akkor az eddigi szervizénél, de persze ha valaki tud még vmi jót mondani, akkor szívesen veszem.
És köszönöm az eddigi válaszokat!
[/quote]
Szerintem megérné odavinned, most úgy is friss élmény a lacsi a szerelősrácnak, mert szerdán csinálta a 60ezres nagyszervízt a 2004-es szedánomon. Vigyorog Szóval nagyjából már vágja a lacsikat, ugye srácok? Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #745 Dátum: 2009. Június 12. - 11:19:12 »

Én ma voltam náluk zöldkártyát csináltatni, 6750Ft-ba került. Vigyorog
Ja és van már weblapjuk. http://www.autohorvath.hu
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #746 Dátum: 2009. Június 12. - 12:52:00 »

Szerintem ők lesznek a klub szervizesei, már akinek lejárt a garija. Eddig már sok autót küldtem hozzá, és azok utána is hozzá mentek. Merem ajánlani!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #747 Dátum: 2009. Június 12. - 14:15:41 »

Szerintem megérné odavinned, most úgy is friss élmény a lacsi a szerelősrácnak, mert szerdán csinálta a 60ezres nagyszervízt a 2004-es szedánomon. Vigyorog Szóval nagyjából már vágja a lacsikat, ugye srácok? Vigyorog
Megragadnám az alkalmat..:
Mit cserélnek / kell cserélni a 60ezres szerviz alkalmával (olaj, olajszűrőn kívül...)?
Lassan nekem is esedékes lesz...
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #748 Dátum: 2009. Június 12. - 17:09:38 »

Szerintem megérné odavinned, most úgy is friss élmény a lacsi a szerelősrácnak, mert szerdán csinálta a 60ezres nagyszervízt a 2004-es szedánomon. Vigyorog Szóval nagyjából már vágja a lacsikat, ugye srácok? Vigyorog
Megragadnám az alkalmat..:
Mit cserélnek / kell cserélni a 60ezres szerviz alkalmával (olaj, olajszűrőn kívül...)?
Lassan nekem is esedékes lesz...
Vezérműszíj, feszítőgörgők és szoktak vízpumpát is, de az nem kötelező (ha jól tudom).
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #749 Dátum: 2009. Június 12. - 17:47:09 »

Szerintem megérné odavinned, most úgy is friss élmény a lacsi a szerelősrácnak, mert szerdán csinálta a 60ezres nagyszervízt a 2004-es szedánomon. Vigyorog Szóval nagyjából már vágja a lacsikat, ugye srácok? Vigyorog
Megragadnám az alkalmat..:
Mit cserélnek / kell cserélni a 60ezres szerviz alkalmával (olaj, olajszűrőn kívül...)?
Lassan nekem is esedékes lesz...
Vezérműszíj, feszítőgörgők és szoktak vízpumpát is, de az nem kötelező (ha jól tudom).
Cseréltess vízpumpát is ha már szétkapják és fagyállót.Persze ha belefér a költségvetésbe.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!