Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 20:25:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281681 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #420 Dátum: 2008. Március 17. - 11:37:07 »

Cartarsal, cseréltek már valakinek fizetősre EGR szelepet?! És ha igen, mennyiért?!
Muszáj cseréltetnem, tele a puttonyom a hetenkénti kiüttetésével a pech-lámpának...egyre inkább egyetértek, amit Cápa írt hirtelen felindulásból, hogy inkább valami mást szeretne mint lacsit...

Ne add fel.A más mennyivel lesz jobb?Annak meg más hibái vannak!Esetleg Lexus?Azt megérteném!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #421 Dátum: 2008. Március 17. - 13:34:43 »

Gyulaiék 1 hete nem válaszolnak! Ezért ma telefonon felvettem velük a konfliktust.
És sikerült! Elértem, hogy.... 20 perc várakozás, vagy hét különböző emberrel beszéltem, X összeggel növekedett a telefonszámlám. De van egy icipici, nagyon halovány és bizonytalan ígéret- amiben előre nem hiszek!!!!-, hogy utánanéznek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #422 Dátum: 2008. Március 17. - 14:14:22 »

Gyulaiék 1 hete nem válaszolnak! Ezért ma telefonon felvettem velük a konfliktust.
És sikerült! Elértem, hogy.... 20 perc várakozás, vagy hét különböző emberrel beszéltem, X összeggel növekedett a telefonszámlám. De van egy icipici, nagyon halovány és bizonytalan ígéret- amiben előre nem hiszek!!!!-, hogy utánanéznek.
Te pedig biztosan ígérd meg nekik, hogy egy ügyvédnek nézel utánna... Szerintem ennyi papírozás után már van esélyed, hogy te legyél a nyerő!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #423 Dátum: 2008. Március 17. - 14:20:31 »

Gyulaiék 1 hete nem válaszolnak! Ezért ma telefonon felvettem velük a konfliktust.
És sikerült! Elértem, hogy.... 20 perc várakozás, vagy hét különböző emberrel beszéltem, X összeggel növekedett a telefonszámlám. De van egy icipici, nagyon halovány és bizonytalan ígéret- amiben előre nem hiszek!!!!-, hogy utánanéznek.
Te pedig biztosan ígérd meg nekik, hogy egy ügyvédnek nézel utánna... Szerintem ennyi papírozás után már van esélyed, hogy te legyél a nyerő!
Tégy említést egy kis levélről amit Te írtál és egy bizonyos GM HUngary a címzett.Nem lesz őszinte a mosolyuk.Én inkább személyesen próbálkoznék egy előre egyeztetett időpontban a legfőfőfő főnökkel!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #424 Dátum: 2008. Március 17. - 14:27:48 »

Én azért meglibbenteném azt is, hogy tudta forgalomba helyezni a kereskedés az autót papírok, engedélyek nélkül ilyen kivitelben? Kilátásba helyeznék egy KF-es felülvizsgálatot... Kacsint Lehet, hogy egy darabig nem lenne autód, de hogy a kereskedésnek mennybe fájna, ha mindent vissza kellene alakítania! ....vagy előkerülnek a papírok... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #425 Dátum: 2008. Március 17. - 14:29:39 »

Gyulaiék 1 hete nem válaszolnak! Ezért ma telefonon felvettem velük a konfliktust.
És sikerült! Elértem, hogy.... 20 perc várakozás, vagy hét különböző emberrel beszéltem, X összeggel növekedett a telefonszámlám. De van egy icipici, nagyon halovány és bizonytalan ígéret- amiben előre nem hiszek!!!!-, hogy utánanéznek.
Te pedig biztosan ígérd meg nekik, hogy egy ügyvédnek nézel utánna... Szerintem ennyi papírozás után már van esélyed, hogy te legyél a nyerő!
Tégy említést egy kis levélről amit Te írtál és egy bizonyos GM HUngary a címzett.Nem lesz őszinte a mosolyuk.Én inkább személyesen próbálkoznék egy előre egyeztetett időpontban a legfőfőfő főnökkel!
Ezt eddig kerültem, de nem tapsolna, ha tudná... Mert teljesen véletlenül - egy kollégám révén- tudom a mobilját!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #426 Dátum: 2008. Március 17. - 14:32:21 »

Én azért meglibbenteném azt is, hogy tudta forgalomba helyezni a kereskedés az autót papírok, engedélyek nélkül ilyen kivitelben? Kilátásba helyeznék egy KF-es felülvizsgálatot... Kacsint Lehet, hogy egy darabig nem lenne autód, de hogy a kereskedésnek mennybe fájna, ha mindent vissza kellene alakítania! ....vagy előkerülnek a papírok... Vigyorog
Az üveget meddig tart kicserélni a vizsga elött vagy után, Az új autók mindegyike vakóban elmegy az első műszakira, vagy a szalon ügyintézője csak elmegy a papírokért és a rendszámért?
Az a szerelő srác, akihez a gari lejárta után vinni fogom, csak annyit mondott erre: műszakin nem lesz gond az ablak. Csak 5 kilóval többe lesz az ügyvitel.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #427 Dátum: 2008. Március 17. - 14:33:13 »

Ne panaszkodj neki csak udvariassan kérj egy időpontot tőle ahol elmondod a problémádat!Úgysem fog addig várni és már telefonon kifaggat!Szerintem.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #428 Dátum: 2008. Március 17. - 14:37:36 »

Ne panaszkodj neki csak udvariassan kérj egy időpontot tőle ahol elmondod a problémádat!Úgysem fog addig várni és már telefonon kifaggat!Szerintem.
Ma már nem, de holnap felhívom. Vááá! Szakad az eső Pesten ,nekem meg a szabadban az autó!!!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #429 Dátum: 2008. Március 17. - 14:41:52 »

Én azért meglibbenteném azt is, hogy tudta forgalomba helyezni a kereskedés az autót papírok, engedélyek nélkül ilyen kivitelben? Kilátásba helyeznék egy KF-es felülvizsgálatot... Kacsint Lehet, hogy egy darabig nem lenne autód, de hogy a kereskedésnek mennybe fájna, ha mindent vissza kellene alakítania! ....vagy előkerülnek a papírok... Vigyorog
Az üveget meddig tart kicserélni a vizsga elött vagy után, Az új autók mindegyike vakóban elmegy az első műszakira, vagy a szalon ügyintézője csak elmegy a papírokért és a rendszámért?
Az a szerelő srác, akihez a gari lejárta után vinni fogom, csak annyit mondott erre: műszakin nem lesz gond az ablak. Csak 5 kilóval többe lesz az ügyvitel.
Elmegy első műszakira? Hmmm...Általában a szervízek maguk is műszakiztatnak. lehet, hogy begurul az autó a szervízbe az udvaról, m,egmérik a féket, megnézik megvan-e benne az olaj, világít-e a lámpa, van e hűtővíz...Kb ezek. Én úgy sejtem, hogy a rendszám és a forgalmi csak lábon érkezik. Kacsint
Neked nem csak üveg lett átalakítva ha jól tudom! Ültetés? Felnik? EGR? Tankod eredeti? Kipuff rendszer? Szerintem meg lesznek azok a papírok!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #430 Dátum: 2008. Március 17. - 14:58:53 »

Én azért meglibbenteném azt is, hogy tudta forgalomba helyezni a kereskedés az autót papírok, engedélyek nélkül ilyen kivitelben? Kilátásba helyeznék egy KF-es felülvizsgálatot... Kacsint Lehet, hogy egy darabig nem lenne autód, de hogy a kereskedésnek mennybe fájna, ha mindent vissza kellene alakítania! ....vagy előkerülnek a papírok... Vigyorog
Az üveget meddig tart kicserélni a vizsga elött vagy után, Az új autók mindegyike vakóban elmegy az első műszakira, vagy a szalon ügyintézője csak elmegy a papírokért és a rendszámért?
Az a szerelő srác, akihez a gari lejárta után vinni fogom, csak annyit mondott erre: műszakin nem lesz gond az ablak. Csak 5 kilóval többe lesz az ügyvitel.
Elmegy első műszakira? Hmmm...Általában a szervízek maguk is műszakiztatnak. lehet, hogy begurul az autó a szervízbe az udvaról, m,egmérik a féket, megnézik megvan-e benne az olaj, világít-e a lámpa, van e hűtővíz...Kb ezek. Én úgy sejtem, hogy a rendszám és a forgalmi csak lábon érkezik. Kacsint
Neked nem csak üveg lett átalakítva ha jól tudom! Ültetés? Felnik? EGR? Tankod eredeti? Kipuff rendszer? Szerintem meg lesznek azok a papírok!  Vigyorog
Óóóóó, nálunk mindent lehet.
Nekem átadták az ótót a regisztrációs matrica nélkül. Amikor rákérdeztem, aszongya a jóember, hogy az igazából nem is kell. Mivel még nem volt olyan autóm, amin lett volna (ez ugye csak a 2004.05.01. után üzembehelyezett autókon van...), hittem neki, egészen addig, amíg egy ismerősöm elpanaszolta, hogy a zsernyák egy közúti ellenőrzés során a matrica hiánya miatt helyszínen bevonta a forgalmit! És a szitu, hogy miért nem volt az autóján, kísértetiesen hasonlított az enyémre, neki is "elfelejtették" kiadni...
Néhány, egyre keményedő hangnemű szóváltás után valahogy mégis előkerült - az elvileg nem pótolható! (csak új rendszám, forgalmi, stb., stb.) - matricám.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #431 Dátum: 2008. Március 17. - 16:38:47 »

Nem hiszem el, hogy mit meg nem enged magának néhány kereskedés.Mi az hogy nem kell matrica, elképesztő!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #432 Dátum: 2008. Március 17. - 16:40:19 »

Csak a műbizonylat hiányzik. De nagyon...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ZOTYA1983
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 685



« Hozzászólás #433 Dátum: 2008. Március 17. - 16:44:05 »

Csak a műbizonylat hiányzik. De nagyon...
Lemásolom az enyémet neked.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #434 Dátum: 2008. Március 17. - 16:46:25 »

Nem hiszem el, hogy mit meg nem enged magának néhány kereskedés.Mi az hogy nem kell matrica, elképesztő!
Nem mondják, hogy nem kell. Csak elfeljtették odaadni átadáskor, én meg nem tudtam, hogy létezik ilyen. Ha meg tényleg nem itthon csinálták ilyenre az üveget, akkor gáz beszerezni. Nekik is, nekem is. De elsunnyogni nem kéne! Mondják meg a frankót, megpróbálom megoldani.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!