Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 00:24:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 280788 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1515 Dátum: 2011. Július 05. - 21:22:14 »

Sziasztok, valaki itt írta régebben hogy gariban ülést cseréltek neki, érdekelne melyik márkaszerviz volt, mert szerintem az enyém is túlzottan ki van ülve.



Gariban NEM  fogják cserélni!
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1516 Dátum: 2011. Július 13. - 08:11:45 »

Sziasztok, valaki itt írta régebben hogy gariban ülést cseréltek neki, érdekelne melyik márkaszerviz volt, mert szerintem az enyém is túlzottan ki van ülve.


Bp-n a Gyulai szervizben cseréltek gariban ülést olyan kocsiban amiben a mechanika volt eltörve.
Nekem a hátsó ülésekben lévő szivacsot cserélték gariban (Gombos), de nem azért mert ki volt ülve.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1517 Dátum: 2011. Július 13. - 10:10:35 »

Sziasztok, valaki itt írta régebben hogy gariban ülést cseréltek neki, érdekelne melyik márkaszerviz volt, mert szerintem az enyém is túlzottan ki van ülve.


Bp-n a Gyulai szervizben cseréltek gariban ülést olyan kocsiban amiben a mechanika volt eltörve.
Nekem a hátsó ülésekben lévő szivacsot cserélték gariban (Gombos), de nem azért mert ki volt ülve.


Csak azóta válság van és mindent 3* megkérdez a központ,anno aveoban azért cseréltünk ülést mert kárpit nem volt külön hozzá
Naplózva

70/4334431
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1518 Dátum: 2011. Július 31. - 17:17:55 »

Sebike!
Tudnál írni 60000-es szervízkellékekre hozzávetőleges árakat? Beleértve mindent, tehát olaj (Castrol Magnatec C3 5w40), olajszűrő, gyertyák (NGK BKR6E-11  nem a kínai! ), vezérműszíj, pollenszűrő, fékfolyadék (DOT4), Nem elsősorban olcsót, hanem inkább jót szeretnék, amit Te is nyugodt szívvel beletennél az autódba!
Vízpumpát Te cserélnél? Kb. 52-53000 km lesz a kocsiban amikor erre sor kerül szeptemberben és 2006-os.
Azt, hogy mikor és hogyan jut el hozzám, majd pontosítanánk később.
Kösz!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1519 Dátum: 2011. Július 31. - 18:05:14 »

Sebike!
Tudnál írni 60000-es szervízkellékekre hozzávetőleges árakat? Beleértve mindent, tehát olaj (Castrol Magnatec C3 5w40), olajszűrő, gyertyák (NGK BKR6E-11  nem a kínai! ), vezérműszíj, pollenszűrő, fékfolyadék (DOT4), Nem elsősorban olcsót, hanem inkább jót szeretnék, amit Te is nyugodt szívvel beletennél az autódba!
Vízpumpát Te cserélnél? Kb. 52-53000 km lesz a kocsiban amikor erre sor kerül szeptemberben és 2006-os.
Azt, hogy mikor és hogyan jut el hozzám, majd pontosítanánk később.
Kösz!

Vízpumpa mindenképp cserés,gyertyából  NGK-t ha nem muszály NEM/sok a gond vele/  adnék inkább DENSO !
Holnapra összenézem az árakat
Naplózva

70/4334431
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1520 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 13:27:40 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik, tehát vezérles-csere, stb. 2006-os a gép, amire oda kerül, lesz benne 52-53000 km.
Erőltessem a szakszervízt a pecsételés és a későbbi nyomonkövethetőség miatt, vagy nyugodt szívvel elvihetem maszekban? Nem elsődlegesen a pénzügyi differenciára gondolok (bár azért a pár tízererért is eleget kell dolgoznom), hanem inkább úgy alles zusammen. Tudjátok, hogy lelkemen viselem a cettim dolgát, többet jelent nekem pár tízezresnél a sorsa, de a legjobbat szeretném megadni neki. De kérdés, hogy a papírt pecsételő szervíz a legjobb? Bár a kipuff-szelepcserés dolgot is és a többi garanciálisat is jól megcsinálták, egy szavam sem lehet. De mi van, ha csak viszem az anyagot és szervíz csinálja, aztán gond lesz? Ráfoghatják, hogy **** volt a vitt anyag. Viszont lehet Sebikéék kicsit jobban értenek hozzá... Kacsint
Ki hol csináltatta meg ezt a szervízt? Szervíz vagy maszek? Esetleg Sebikééknél valaki?
Még az is eszembe jutott, hogy majd eladásnál nem feltétlenül a pecsétes könyv lesz a mérvadó az amúgy is nagy értékesést produkáló autómnál, hanem ha mutatni tudok rendszeres karbantartásról számlákat/papírokat...nem?
Segítsetek!   
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 04. - 13:36:28 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1521 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 14:03:56 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik, tehát vezérles-csere, stb. 2006-os a gép, amire oda kerül, lesz benne 52-53000 km.
Erőltessem a szakszervízt a pecsételés és a későbbi nyomonkövethetőség miatt, vagy nyugodt szívvel elvihetem maszekban? Nem elsődlegesen a pénzügyi differenciára gondolok (bár azért a pár tízererért is eleget kell dolgoznom), hanem inkább úgy alles zusammen. Tudjátok, hogy lelkemen viselem a cettim dolgát, többet jelent nekem pár tízezresnél a sorsa, de a legjobbat szeretném megadni neki. De kérdés, hogy a papírt pecsételő szervíz a legjobb? Bár a kipuff-szelepcserés dolgot is és a többi garanciálisat is jól megcsinálták, egy szavam sem lehet. De mi van, ha csak viszem az anyagot és szervíz csinálja, aztán gond lesz? Ráfoghatják, hogy **** volt a vitt anyag. Viszont lehet Sebikéék kicsit jobban értenek hozzá... Kacsint
Ki hol csináltatta meg ezt a szervízt? Szervíz vagy maszek? Esetleg Sebikééknél valaki?
Még az is eszembe jutott, hogy majd eladásnál nem feltétlenül a pecsétes könyv lesz a mérvadó az amúgy is nagy értékesést produkáló autómnál, hanem ha mutatni tudok rendszeres karbantartásról számlákat/papírokat...nem?
Segítsetek!   
én maszeknál csináltattam számla nélkül, garit vállaltak a munkára
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1522 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 18:43:08 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik,...
Segítsetek!   
Sebike. Majdnem féláron a szkszervízhez képest. Ha eladásra kerül, akkor ez számszerűsíthető nyereség. A szervízköny meg lehet, hogy számszerűsíthető lesz...vagy nem...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1523 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 19:16:53 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik,...
Segítsetek!   
Sebike. Majdnem féláron a szkszervízhez képest. Ha eladásra kerül, akkor ez számszerűsíthető nyereség. A szervízköny meg lehet, hogy számszerűsíthető lesz...vagy nem...
Szerintem attól ,hogy nem a szakszerviz csinálja attól még bepecsételhet a maszek is a szervizkönyvedbe és a számlákkal együtt igazolni tudod a karbantartásokat a későbbiekben is.
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1524 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:27:32 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik,...
Segítsetek!   
Sebike. Majdnem féláron a szkszervízhez képest. Ha eladásra kerül, akkor ez számszerűsíthető nyereség. A szervízköny meg lehet, hogy számszerűsíthető lesz...vagy nem...
Én is Sebikét ajánlom,Kaposvár nem távolság neked.Korábban a szakszervízben csináltattam az autót,kicsit felületesek voltak meg olyan paraszt vakítósak.A scan 100-as műszert meg szerintem még nem is láttak,Sebike meg kispárna helyett azon alszik. Vigyorog És az alkatrész hegyekben áll náluk az üzletben.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 04. - 20:30:59 írta gabka » Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1525 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:30:25 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik,...
Segítsetek!   
Sebike. Majdnem féláron a szkszervízhez képest. Ha eladásra kerül, akkor ez számszerűsíthető nyereség. A szervízköny meg lehet, hogy számszerűsíthető lesz...vagy nem...
Én is Sebikét ajánlom,Kaposvár nem távolság neked.Korábban a szakszervízben csináltattam az autót,kicsit felületesek voltak meg olyan paraszt vakítósak.A scan 100-as műszert meg szerintem még nem is láttak,Sebike meg kispárna helyett azon alszik. Vigyorog

csak azért párna helyett mert drágább
Naplózva

70/4334431
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1526 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:34:52 »

Véleményetek érdekelne!
60000-es szervíz következik,...
Segítsetek!   
Sebike. Majdnem féláron a szkszervízhez képest. Ha eladásra kerül, akkor ez számszerűsíthető nyereség. A szervízköny meg lehet, hogy számszerűsíthető lesz...vagy nem...
Szerintem attól ,hogy nem a szakszerviz csinálja attól még bepecsételhet a maszek is a szervizkönyvedbe és a számlákkal együtt igazolni tudod a karbantartásokat a későbbiekben is.
Osztom a véleményed...pont ezt akartam írni.
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1527 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:36:45 »

Sebike!Jó,hogy itt vagy.Egy kérdés:hogy lesz nekem vonóhorgom ami elbír legalább egy lakókocsit?Februárban műszaki,előtte valahogy megkellene oldani ügyesen.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1528 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 21:16:25 »

Sebike!Jó,hogy itt vagy.Egy kérdés:hogy lesz nekem vonóhorgom ami elbír legalább egy lakókocsit?Februárban műszaki,előtte valahogy megkellene oldani ügyesen.
horog az elbír viszont 1t a max vontathatóság
Naplózva

70/4334431
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1529 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 21:42:49 »

Sebike!Jó,hogy itt vagy.Egy kérdés:hogy lesz nekem vonóhorgom ami elbír legalább egy lakókocsit?Februárban műszaki,előtte valahogy megkellene oldani ügyesen.
horog az elbír viszont 1t a max vontathatóság
Jó lenne egy olyan ami levehető fejü.Nem akarok túl nagy lakókocsit,max 3 személyeset valami könnyűt.Valami okosság horog ügyben?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!