Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 07:54:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 211774 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #840 Dátum: 2012. Február 27. - 18:45:42 »

Abba kérem még a segítségeteket, hogyha nem tökéletes a kocsi "pl szelep probléma" akkor kárt nem tesz jobban benne? Olvastam hogy létezik hozzá vmi szelepvédő rendszer...
Erre a  Flashlube-ra gondolsz?
De van itt aki majd 200 ezret elment gázzal és semmi baja a szelepeinek.

találkoztam már 380.000 futott motorral és annak a hengerfejével sem volt gond
Naplózva

70/4334431
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #841 Dátum: 2012. Február 27. - 18:46:09 »

Értem:) nekem a medic-car a lovato-ra írta a 218-at. A LANDIRENZO jóval drágább?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #842 Dátum: 2012. Február 27. - 18:52:39 »

Értem:) nekem a medic-car a lovato-ra írta a 218-at. A LANDIRENZO jóval drágább?
Gidy írt valahol 228-at az lehet, hogy a Landi ára, de siess mert akár 2 hónapot is várnod kell a beszerelésre.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #843 Dátum: 2012. Február 27. - 18:58:00 »

Értem:) nekem a medic-car a lovato-ra írta a 218-at. A LANDIRENZO jóval drágább?
Gidy írt valahol 228-at az lehet, hogy a Landi ára, de siess mert akár 2 hónapot is várnod kell a beszerelésre.
Ja! A 228-at ma mondták, mikor ott jártam, és április 10.-től fogadnak új beszerelést. De beszélni kell velük telefonon, vagy még inkább e-mailben kérni ajánlatot, mert akkor az ára nem változik már. Akik eddig ott szereltették be, azoknak LandiRenzot tettek be, tavaly 215 ezer Ft-ért, ez lett most 228 ezres. Beszélni kell velük.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #844 Dátum: 2012. Február 27. - 19:05:59 »

Vecsésnél az Agip már nem olcsó, 1 hét alatt emeltek 17Ft-ot, most 235,9Ft.
Sallain a Shellnél még mindig 215,9Ft. Mosolyog
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #845 Dátum: 2012. Február 27. - 19:11:00 »

Vecsésnél az Agip már nem olcsó, 1 hét alatt emeltek 17Ft-ot, most 235,9Ft.
Sallain a Shellnél még mindig 215,9Ft. Mosolyog

Ahol én megfordulok sűrűbben Érden van az Avia-nál 219-ért vagy az Agipnál 223-ért mínusz Forensis, vagy Diosd magánkút 225-ért.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #846 Dátum: 2012. Február 28. - 08:39:51 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #847 Dátum: 2012. Február 28. - 09:09:27 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Sokunknak a Medic-car-nál szerelték be a gázt a kocsiba, de mindenkinek Landi renzo van bent mível eddig ezt ajánloták, a Flashlube szóba se került nem is használja senki  ha jól tudom.
Kérdezz rá, hogy miért kell ez bele és csak a lovato-hoz kell vagy a landihoz is, bár szerintem ugyanaz a kettő csak esetleg az alkatrész árak térhetnek el.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #848 Dátum: 2012. Február 28. - 11:05:19 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Sokunknak a Medic-car-nál szerelték be a gázt a kocsiba, de mindenkinek Landi renzo van bent mível eddig ezt ajánloták, a Flashlube szóba se került nem is használja senki  ha jól tudom.
Kérdezz rá, hogy miért kell ez bele és csak a lovato-hoz kell vagy a landihoz is, bár szerintem ugyanaz a kettő csak esetleg az alkatrész árak térhetnek el.
A Flashlubeot nekem is beírták az ajánlatba, de a V8carson utána érdeklődve azt a választ kaptam, hogy valszeg csak értékesítési fogás. Ill. van egy lista amihez ajánlott a beépítése, de pl. a Chrsyler 3,3 V6-okhoz nem szükséges, uh. szerintem mindenképpen érdemes utána nézni, hogy tényleg szükséges-e, v. csak pénzt szeretnének "elkérni".
Tudom a Medicar egy jótékonységi szervezet és sose tennének ilyet, de azért mégis...Kacsint
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #849 Dátum: 2012. Február 28. - 13:20:44 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Sokunknak a Medic-car-nál szerelték be a gázt a kocsiba, de mindenkinek Landi renzo van bent mível eddig ezt ajánloták, a Flashlube szóba se került nem is használja senki  ha jól tudom.
Kérdezz rá, hogy miért kell ez bele és csak a lovato-hoz kell vagy a landihoz is, bár szerintem ugyanaz a kettő csak esetleg az alkatrész árak térhetnek el.
A Flashlubeot nekem is beírták az ajánlatba, de a V8carson utána érdeklődve azt a választ kaptam, hogy valszeg csak értékesítési fogás. Ill. van egy lista amihez ajánlott a beépítése, de pl. a Chrsyler 3,3 V6-okhoz nem szükséges, uh. szerintem mindenképpen érdemes utána nézni, hogy tényleg szükséges-e, v. csak pénzt szeretnének "elkérni".
Tudom a Medicar egy jótékonységi szervezet és sose tennének ilyet, de azért mégis...Kacsint
Igen szerintem is megér egy rákérdezést.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 28. - 13:22:52 írta hawer » Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #850 Dátum: 2012. Február 28. - 16:17:24 »

ismeri vki őket? Europe Auto Service Kft.
229-et mondtam minden papírral, és akár a héten vihetem. JA és 3 év garit adnak rá km megszabás nélkül. Természetesen Landirenzo rendszer...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #851 Dátum: 2012. Február 28. - 16:30:00 »

ismeri vki őket? Europe Auto Service Kft.
229-et mondtam minden papírral, és akár a héten vihetem. JA és 3 év garit adnak rá km megszabás nélkül. Természetesen Landirenzo rendszer...
A rendszer, és az ár ugyan az. Itt előbb szerelik be, ez előny. No meg közelebb is van. Egyébként a dunakeszieknél képezik ki a gázos szakembereket- gondolom ezeket is. Menj, nézd meg őket, beszéld meg a részleteket, és dönts okosan. A beszerelési technológia hasonlónak kell, hogy legyen náluk is. Arra kérdezz rá, hogy van-e Lacettire típus engedélyük. Medic-nél van, az biztos. Ha van, akkor az jó.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #852 Dátum: 2012. Február 28. - 16:34:51 »

aszonta a faszi hogy +10 a műszaki szemle de ezt elengedi.... az a baj hogy ápr. 10 messze van addig meg megyek vele pár km-ert...
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #853 Dátum: 2012. Február 28. - 17:33:51 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Sokunknak a Medic-car-nál szerelték be a gázt a kocsiba, de mindenkinek Landi renzo van bent mível eddig ezt ajánloták, a Flashlube szóba se került nem is használja senki  ha jól tudom.
Kérdezz rá, hogy miért kell ez bele és csak a lovato-hoz kell vagy a landihoz is, bár szerintem ugyanaz a kettő csak esetleg az alkatrész árak térhetnek el.
Ez érdekes pálfordulás szelepkenő ügyben... Tavaly még az volt az irányelv, hogy inkább csak a japán tipusokhoz szükséges.
Gondolom azóta szerződésük lett a forgalmazóval..
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #854 Dátum: 2012. Február 28. - 18:15:46 »

Tegnap írta a medic-car: A tegnap küldött árajánlatban feltüntetett Flashlube rendszer beépítése elengedhetetlen. ... szerintetek?
Sokunknak a Medic-car-nál szerelték be a gázt a kocsiba, de mindenkinek Landi renzo van bent mível eddig ezt ajánloták, a Flashlube szóba se került nem is használja senki  ha jól tudom.
Kérdezz rá, hogy miért kell ez bele és csak a lovato-hoz kell vagy a landihoz is, bár szerintem ugyanaz a kettő csak esetleg az alkatrész árak térhetnek el.
Ez érdekes pálfordulás szelepkenő ügyben... Tavaly még az volt az irányelv, hogy inkább csak a japán tipusokhoz szükséges.
Gondolom azóta szerződésük lett a forgalmazóval..
Kollégámat megkérdeztem, ő is náluk szereltette be, neki berakták a Fordba, azzal az "indokkal" hogy a Fordnál használt kerámia szelepfészkek miatt kell. És a kerámia betétes modellekbe kell ez.
Én nem értek hozzá, így nem tudom mi igaz ebből, mi nem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!