Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 07:36:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 211753 alkalommal)
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #825 Dátum: 2012. Február 26. - 21:19:15 »

Ennek holnap utánaérdeklődök: http://www.gazauto.hu/oldal.php?oid=38&tid=55
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #826 Dátum: 2012. Február 27. - 12:46:51 »

Nos, meglátogattam a Medic- Car céget, mivel, mint írtam, nem ment gázzal, mintha kifogyott volna, és átkapcsolt benzinre.  Szerencsére ott is rögtön bemutatta a bibit, nem kellett magyarázkodnom. Feltették a gépre, és máris kijött a hiba, a gáz nyomásérzékelője halt el. Rögvest ki is cserélték. De közben némi szuszogást is hallott a szerelő, és kiderült egy másik hiba is, ami Stocz mestert is megpróbálta felbosszantani, hogy egy kis gumipipa megrepedt, és így falsót szívott, és ez hozta elő a sárgaságot is. Ha már ott tartottak, mindjárt ki is cserélték egy erősebbre, pedig ez nem a gázhoz tartozott, hanem a benzines részhez. Hipp- hopp negyed órán belül készen voltam, és immáron sárgaság nélkül, újra gázzal hazajöttem boldogan. Csak egy aláírást kértek, pénzt nem. (Igaz, azt mondták, mert nem volt rajtam szemüveg, hogy azt írtam alá, hogy 600 ezerért eladtam a kocsit. De a kulcs, és a forgalmi nálam volt, így azért nem ijedtem halálra.) Megint csak roppant kedvesek, és udvariasak voltak, mint mindig. Csak ajánlani tudom őket mindenkinek.

Más: az új ára a beszerelésnek most 228 ezer Ft, és aki most jelentkezik, az április 10.-től kaphat időpontot a beszerelésre, mert addig dugig vannak. Az áremelkedést az anyag beszerzésének eurós ára emelte meg. 2 év a gari, és 100 ezer km.

Egyébként a nyomásérzékelő ára 8 ezer Ft körüli összeg, hogy tudjátok. Azt mondták, hogy előforduló hiba, de nem túl gyakori, nem kell aggódni emiatt.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 27. - 12:51:03 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #827 Dátum: 2012. Február 27. - 15:39:23 »

Szia! ebbe a 228-ba már benne van az összes okmány, vizsga meg minden ami ehhez jár? szal más költség nincs?
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #828 Dátum: 2012. Február 27. - 15:48:30 »

Szia! ebbe a 228-ba már benne van az összes okmány, vizsga meg minden ami ehhez jár? szal más költség nincs?
Ebben az árban a sorozatengedély van benne, és a tanúsítvány.
Vizsgáztatni elvileg nem kell a sorozatengedély miatt, csak az okmányirodába kell befáradni átíratni kettős üzemre.
De változik, vagy változott a gázüzemű autók vizsgáztatása, elvileg szigorították, de erről többet nem tudok.
Ha felhívod őket, készségesen tájékoztatnak.
Naplózva

hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #829 Dátum: 2012. Február 27. - 16:09:16 »

Szia! ebbe a 228-ba már benne van az összes okmány, vizsga meg minden ami ehhez jár? szal más költség nincs?
Ebben az árban a sorozatengedély van benne, és a tanúsítvány.
Vizsgáztatni elvileg nem kell a sorozatengedély miatt, csak az okmányirodába kell befáradni átíratni kettős üzemre.
De változik, vagy változott a gázüzemű autók vizsgáztatása, elvileg szigorították, de erről többet nem tudok.
Ha felhívod őket, készségesen tájékoztatnak.
Nekem Január végén még sima vizsga volt, azóta szigoríthatták?
Már csak forgalmi cserével jegyzik be mindenhol a gázüzemet az legutóbb 6000 ft.- volt.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #830 Dátum: 2012. Február 27. - 16:13:44 »

Szia! ebbe a 228-ba már benne van az összes okmány, vizsga meg minden ami ehhez jár? szal más költség nincs?
Ebben az árban a sorozatengedély van benne, és a tanúsítvány.
Vizsgáztatni elvileg nem kell a sorozatengedély miatt, csak az okmányirodába kell befáradni átíratni kettős üzemre.
De változik, vagy változott a gázüzemű autók vizsgáztatása, elvileg szigorították, de erről többet nem tudok.
Ha felhívod őket, készségesen tájékoztatnak.
Még egy plusz költség van, az okmányirodában ki kell cseréltetni a forgalmit, mert a régibe nem jegyzik be a kettős üzemet, csak egy újba. Ez 6000 Ft-ba kerül. Ezt sajnos nem lehet megúszni, régebben bejegyezték olcsóbban, de így most persze jobban járnak, viszont lesz egy szép új forgalmid, benne több hosszabbítási lehetőséggel. Olyan plusz költség merülhet fel méh, ha a gyertyáid már nem jók, akkor azt kicserélik, ennyi.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #831 Dátum: 2012. Február 27. - 17:24:03 »

Kértem árajánlatot, a Lovatot-t írták az 218-ért 2011-es áron:)
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #832 Dátum: 2012. Február 27. - 17:27:03 »

Kértem árajánlatot, a Lovatot-t írták az 218-ért 2011-es áron:)
Medic-car kft??
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #833 Dátum: 2012. Február 27. - 17:41:03 »

iggen!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #834 Dátum: 2012. Február 27. - 17:42:39 »

iggen!
Azt nem ismerem, de biztos jó és az ára is jónak tűnik.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #835 Dátum: 2012. Február 27. - 17:58:34 »

Abba kérem még a segítségeteket, hogyha nem tökéletes a kocsi "pl szelep probléma" akkor kárt nem tesz jobban benne? Olvastam hogy létezik hozzá vmi szelepvédő rendszer...
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #836 Dátum: 2012. Február 27. - 18:19:46 »

Abba kérem még a segítségeteket, hogyha nem tökéletes a kocsi "pl szelep probléma" akkor kárt nem tesz jobban benne? Olvastam hogy létezik hozzá vmi szelepvédő rendszer...
Erre a  Flashlube-ra gondolsz?
De van itt aki majd 200 ezret elment gázzal és semmi baja a szelepeinek.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #837 Dátum: 2012. Február 27. - 18:20:32 »

iggen
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #838 Dátum: 2012. Február 27. - 18:22:44 »

iggen
A miénk nem kézi szelephézag állításos konstrukció, így szerintem nem kell bele, nem is használ senki ilyet.
(határozottak az igeneid) Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #839 Dátum: 2012. Február 27. - 18:32:06 »

Abba kérem még a segítségeteket, hogyha nem tökéletes a kocsi "pl szelep probléma" akkor kárt nem tesz jobban benne? Olvastam hogy létezik hozzá vmi szelepvédő rendszer...
Erre a  Flashlube-ra gondolsz?
De van itt aki majd 200 ezret elment gázzal és semmi baja a szelepeinek.
Inkább többet. Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!