Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 05:24:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 211718 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #810 Dátum: 2012. Február 21. - 15:49:20 »

Tegnap ÉN (!) besárgultam, először. Ma viszont elmentem az első kötelező gázosítás utáni 2000 km-es szervizre. Nos, a sárga lámpa ezúttal azért égett, mert dúsabb volt a keverék a kelleténél. Állítottak rajta, kiolvasás, javítás után törölték a jelet, és azóta nem is gyulladt ki újra, és valószínűleg valamelyest takarékosabb is lesz az autó. Amúgy meg minden rendben volt, hipp- hopp végeztem, gyorsak, és készségesek voltak, meg voltam újra elégedve velük. Ajánlom őket másoknak is. No meg a gázosítást is, mert ezzel olcsóbb az autózás.
Eddig milyen fogyasztásokat mértél?
Bocsika az offért, de válaszolok. 9,5-től 10-ig, de csak téli adatom van, mert december 5.-től van gázosításom. 400 km-eket tudok menni vele, ez a lényeg.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #811 Dátum: 2012. Február 25. - 21:01:15 »

"Gázokosok"!
Az történt, hogy kb. 80%-os teli gáztanknál, egyszerre csak sípolni kezdett, és átkapcsolt benzinre, és persze kialudtak a szintjelző zöldikék. Később újabb próba után, újból megcsinálta. majd egy piros lámpás (közlekedési!) megállásnál dobott hozzá egy sárgaságot, álló helyzetben, majd benzinnel hazajöttem. Itthon leállítás után újra jöttek a fények, de nem hajlandó gázzal menni, sípolás, átkapcsolás, kialvó fények. Kedden voltam átvizsgáláson, akkor túl dús volt a keverék, sárgaságot jelzett, vissza is állították, jó is volt a hazaút, de ma meg ezt tette velem. Volt valakinek ilyen gondja? Ötlet? Még szerencse, hogy garis, hétfőn hívom őket, remélem fogadnak is rögtön. Majd beszámolok, de addig is jól esne egy kis vigasztalás tőletek. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #812 Dátum: 2012. Február 25. - 21:24:48 »

Gondolom tönkrement benne a nyomásérzékelő, vagy valamelyik szelep.
Ne aggódj.
Garanciális a cucc, ingyen javítják.
Időd, útiköltséged persze megy rá, de legalább nem unatkozol otthon, és van ürügyed autózni. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #813 Dátum: 2012. Február 25. - 22:43:31 »

Gondolom tönkrement benne a nyomásérzékelő, vagy valamelyik szelep.
Ne aggódj.
Garanciális a cucc, ingyen javítják.
Időd, útiköltséged persze megy rá, de legalább nem unatkozol otthon, és van ürügyed autózni. Mosolyog
Köszi. Én is így gondoltam. De ezzel együtt utálom, ha baja van.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #814 Dátum: 2012. Február 26. - 16:59:04 »

Gondolom tönkrement benne a nyomásérzékelő, vagy valamelyik szelep.
Ne aggódj.
Garanciális a cucc, ingyen javítják.
Időd, útiköltséged persze megy rá, de legalább nem unatkozol otthon, és van ürügyed autózni. Mosolyog
Köszi. Én is így gondoltam. De ezzel együtt utálom, ha baja van.
legalabb ha benzinre valtasz csendbe van  Vigyorog, az enyem  mikor baja volt csak ugy hagyta abba ha leszedtem a szalakot az akksirol.
Naplózva

Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #815 Dátum: 2012. Február 26. - 20:01:50 »

Sziasztok! Tudtok vmi jó helyet ahol korrekt áron és jó minőségben építenek be gázt? kb mennyibe fáj most egy beépítés? papírokkal rendesen! Számla nélkül olcsóbb?Mosolyog Vagy ez nem számít?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #816 Dátum: 2012. Február 26. - 20:08:20 »

Sziasztok! Tudtok vmi jó helyet ahol korrekt áron és jó minőségben építenek be gázt? kb mennyibe fáj most egy beépítés? papírokkal rendesen! Számla nélkül olcsóbb?Mosolyog Vagy ez nem számít?
Dunakeszin van a Medic-car kft.
Ők asszem most 238000 ft.- ért szerelik be számlával és minden engedéllyel együtt.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #817 Dátum: 2012. Február 26. - 20:13:13 »

Sziasztok! Tudtok vmi jó helyet ahol korrekt áron és jó minőségben építenek be gázt? kb mennyibe fáj most egy beépítés? papírokkal rendesen! Számla nélkül olcsóbb?Mosolyog Vagy ez nem számít?
http://autogazszereles.hu/
Naplózva


LPG
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #818 Dátum: 2012. Február 26. - 20:18:58 »

itt csináltattad te is? A tartályszint visszajelzés vmi ledes megoldás vagy mutató?
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #819 Dátum: 2012. Február 26. - 20:22:08 »

http://www.medic-car.hu/oldal.php?oid=21
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Papfalusi Péter
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Hozzászólás #820 Dátum: 2012. Február 26. - 20:28:17 »

itt a medic carnál 218ba lenne?
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #821 Dátum: 2012. Február 26. - 20:30:06 »

itt csináltattad te is? A tartályszint visszajelzés vmi ledes megoldás vagy mutató?
Én itt csináltattam. Csak azért nem írtam őket, mert messze van, de egyébként ajánlom, nagyon rendesek. Kacsint
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #822 Dátum: 2012. Február 26. - 20:32:35 »

itt a medic carnál 218ba lenne?
Ezek kezdőárak szerintem mindkét cégnél, fel kell hívni telefonon mind a kettőt és úgy választani.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #823 Dátum: 2012. Február 26. - 20:35:02 »

A medic-carba is más rendszert tesznek be mint a Szappanosék is mást sok különbség szerintem nincs olasz rendszerek általában.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #824 Dátum: 2012. Február 26. - 20:47:30 »

Az olasz cuccokkal szerintem sincs gond, régen csinálják van tapasztalat.
Viszont egyik cimborám kalandvágyból és egy kicsit spórolásból is a lengyel AC Stag nevű szettet rakatta be. Szépen működik neki, már túl van a megtérülésen is. Még gondja nem volt vele.
Viszont cserébe úgy csattognak az injektorok, hogy még felhúzott ablaknál is behallatszik az utastérbe. Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!