Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 15:32:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 211520 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #630 Dátum: 2011. április 16. - 14:01:48 »

kicsit elképedtem, hogy adzsipéknál 24 forinttal drágább az etanol, mint az osankában 
Az Avia kutakon is olcsóbb mint az Agipnál.
Csak az Avia kutakon a 60 literes, nem csont száraz tankba valahogy sikerül 70 litert belepréselni... He
Ezt már többször kiveséztük, igen lehetséges a 70 liter betankolása a tágulási rész miatt. Kacsint
Én meg már többször elmondtam, hogy amikor elhoztam a kereskedésből, akkor sikerült beletankolnom 52 litert. Azóta sárga lámpás tankolásnál is max. 48- 49 liter megy bele úgy, hogy a csőben áll a benya.
Amikor a Gvadányi úton lévő Avia kúton tankoltam, nem én, hanem a kezelő, akkor sikerült nekik beletenni 69 litert, benzint és etanolt vegyesen. Namost az volt az első és az utolsó eset, hogy  kezelő tankolt nekem. Mindig én tankolok, tehát tudom, hogy mi fér a tankba, még akkor is, ha nem a megszokott kutamon veszem a benzint.
Úgyhogy saját tapasztalatból mondom, hogy az a mennyiség csakis valamilyen csalás eredménye lehetett.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #631 Dátum: 2011. április 16. - 19:35:31 »

kicsit elképedtem, hogy adzsipéknál 24 forinttal drágább az etanol, mint az osankában 
Az Avia kutakon is olcsóbb mint az Agipnál.
Csak az Avia kutakon a 60 literes, nem csont száraz tankba valahogy sikerül 70 litert belepréselni... He
Ezt már többször kiveséztük, igen lehetséges a 70 liter betankolása a tágulási rész miatt. Kacsint
Én meg már többször elmondtam, hogy amikor elhoztam a kereskedésből, akkor sikerült beletankolnom 52 litert. Azóta sárga lámpás tankolásnál is max. 48- 49 liter megy bele úgy, hogy a csőben áll a benya.
Amikor a Gvadányi úton lévő Avia kúton tankoltam, nem én, hanem a kezelő, akkor sikerült nekik beletenni 69 litert, benzint és etanolt vegyesen. Namost az volt az első és az utolsó eset, hogy  kezelő tankolt nekem. Mindig én tankolok, tehát tudom, hogy mi fér a tankba, még akkor is, ha nem a megszokott kutamon veszem a benzint.
Úgyhogy saját tapasztalatból mondom, hogy az a mennyiség csakis valamilyen csalás eredménye lehetett.
Igen a gvadányi uti Avia avétos!Én is fél tankra még 47 l tankotam vagy a kutas tankolt már nem emlékezem rá.Na azóta nem voltam ott.
Naplózva

06 70/22 11 222
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #632 Dátum: 2011. április 17. - 07:37:09 »

kicsit elképedtem, hogy adzsipéknál 24 forinttal drágább az etanol, mint az osankában 
Az Avia kutakon is olcsóbb mint az Agipnál.
Csak az Avia kutakon a 60 literes, nem csont száraz tankba valahogy sikerül 70 litert belepréselni... He
Ezt már többször kiveséztük, igen lehetséges a 70 liter betankolása a tágulási rész miatt. Kacsint
Én meg már többször elmondtam, hogy amikor elhoztam a kereskedésből, akkor sikerült beletankolnom 52 litert. Azóta sárga lámpás tankolásnál is max. 48- 49 liter megy bele úgy, hogy a csőben áll a benya.
Amikor a Gvadányi úton lévő Avia kúton tankoltam, nem én, hanem a kezelő, akkor sikerült nekik beletenni 69 litert, benzint és etanolt vegyesen. Namost az volt az első és az utolsó eset, hogy  kezelő tankolt nekem. Mindig én tankolok, tehát tudom, hogy mi fér a tankba, még akkor is, ha nem a megszokott kutamon veszem a benzint.
Úgyhogy saját tapasztalatból mondom, hogy az a mennyiség csakis valamilyen csalás eredménye lehetett.
Igen a gvadányi uti Avia avétos!Én is fél tankra még 47 l tankotam vagy a kutas tankolt már nem emlékezem rá.Na azóta nem voltam ott.
Én is tapasztalatból írtam a 70 litert, ugyanakkor nem vitatom, hogyha nem Te tankoltál akkor a kutas sumákolhatott. A 70 liter tényleges betankolásának biztos jele pedig az, hogy az üa. szintmérő mutatója 150-170km-ig ki sem mozdul a teli állásból.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #633 Dátum: 2011. április 18. - 09:06:11 »

Ma reggel bementem az okmányirodába, beíratni a gázt a forgalmiba.
Fel voltam készülve egy forgalmi cserére, de nem cserélték ki, csak beírták 585Ft-ért. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #634 Dátum: 2011. április 18. - 09:08:01 »

Ma reggel bementem az okmányirodába, beíratni a gázt a forgalmiba.
Fel voltam készülve egy forgalmi cserére, de nem cserélték ki, csak beírták 585Ft-ért. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
585 He He He
Akkor nekem miért volt 2300 ft.- He
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #635 Dátum: 2011. április 18. - 09:18:07 »

Ma reggel bementem az okmányirodába, beíratni a gázt a forgalmiba.
Fel voltam készülve egy forgalmi cserére, de nem cserélték ki, csak beírták 585Ft-ért. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
585 He He He
Akkor nekem miért volt 2300 ft.- He
Nem tudom. Én is csodálkoztam, hogy csak ennyi, de nem akartam veszekedni a hölggyel. Vigyorog
Naplózva


LPG
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #636 Dátum: 2011. április 18. - 12:19:30 »


Az én tartályom 46 literes, 630 x 200 mm. A kocsi 5 ajtós, de szerintem a pótkerekek egyforma méretűek, és ha az én pótkerekem helyén pont elfér a 630 x 200-as tartály, akkor a kombiban is el kellene férnie.
El is fér, mert Stocz-nak is ekkora van bent, és az övé is kombi. Kacsint
Elfér, csak ferdén.
Miért ferdén? Az én tartályom tök vízszintes, és pont elfér.
Ha viszont ferde, az azt jelenti, hogy amelyik fele feljebb van, az a rész magasabb a csomagtartó szintjénél.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #637 Dátum: 2011. április 18. - 15:37:09 »


Miért ferdén? Az én tartályom tök vízszintes, és pont elfér.
Ha viszont ferde, az azt jelenti, hogy amelyik fele feljebb van, az a rész magasabb a csomagtartó szintjénél.
Neked nem lóg ki?
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #638 Dátum: 2011. április 19. - 05:55:38 »


Az én tartályom 46 literes, 630 x 200 mm. A kocsi 5 ajtós, de szerintem a pótkerekek egyforma méretűek, és ha az én pótkerekem helyén pont elfér a 630 x 200-as tartály, akkor a kombiban is el kellene férnie.
El is fér, mert Stocz-nak is ekkora van bent, és az övé is kombi. Kacsint
Elfér, csak ferdén.
Miért ferdén? Az én tartályom tök vízszintes, és pont elfér.
Ha viszont ferde, az azt jelenti, hogy amelyik fele feljebb van, az a rész magasabb a csomagtartó szintjénél.
Azért ferdén, mert trehány volt a melós. Kacsint
De ezt már leírtam.
Naplózva
cucogany
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


« Hozzászólás #639 Dátum: 2011. április 19. - 09:36:59 »

Miért ferdén? Az én tartályom tök vízszintes, és pont elfér.
Ha viszont ferde, az azt jelenti, hogy amelyik fele feljebb van, az a rész magasabb a csomagtartó szintjénél.
Neked nem lóg ki?
Egyáltalán nem lóg ki. Az átmérő és a magasság is pontosan olyan, amilyennek lennie kell. És a Stocz fórumtársunkéval ellentétben az enyémet nem trehány szerelő szerelte be.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #640 Dátum: 2011. április 19. - 10:43:24 »

Miért ferdén? Az én tartályom tök vízszintes, és pont elfér.
Ha viszont ferde, az azt jelenti, hogy amelyik fele feljebb van, az a rész magasabb a csomagtartó szintjénél.
Neked nem lóg ki?
Egyáltalán nem lóg ki. Az átmérő és a magasság is pontosan olyan, amilyennek lennie kell. És a Stocz fórumtársunkéval ellentétben az enyémet nem trehány szerelő szerelte be.
Az jó. Ha ezt tudom anno, akkor ilyen méretű tartályt(630*200) kértem volna.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #641 Dátum: 2011. április 19. - 11:28:57 »

Ez nekem új. Csak engedéllyel lehet beszerelni az E85 átalakítót.

járműbe építése vagyis az átalakítás, - Magyarországon - csak az illetékes Megyei/Fővárosi Közlekedési Felügyelőség átalakítási engedélye alapján történhet.
http://www.etanolblog.hu/2011/04/e85-atalakito-elektronika.html
Naplózva


LPG
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #642 Dátum: 2011. április 19. - 18:29:01 »

Ez nekem új. Csak engedéllyel lehet beszerelni az E85 átalakítót.

járműbe építése vagyis az átalakítás, - Magyarországon - csak az illetékes Megyei/Fővárosi Közlekedési Felügyelőség átalakítási engedélye alapján történhet.
http://www.etanolblog.hu/2011/04/e85-atalakito-elektronika.html
Úgy látszik az állambácsi ebből sem szeretne kimaradni.
Naplózva
Sean
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



« Hozzászólás #643 Dátum: 2011. április 19. - 19:33:17 »

Ez nekem új. Csak engedéllyel lehet beszerelni az E85 átalakítót.

járműbe építése vagyis az átalakítás, - Magyarországon - csak az illetékes Megyei/Fővárosi Közlekedési Felügyelőség átalakítási engedélye alapján történhet.
http://www.etanolblog.hu/2011/04/e85-atalakito-elektronika.html
Úgy látszik az állambácsi ebből sem szeretne kimaradni.
május 5.én megyek átalakításra!a megbízott kft ilyesmiről nem tett említést!jobb lesz erre rákérdezni mert 20.án meg műszaki!
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #644 Dátum: 2011. április 20. - 07:31:47 »

Ez nekem új. Csak engedéllyel lehet beszerelni az E85 átalakítót.

járműbe építése vagyis az átalakítás, - Magyarországon - csak az illetékes Megyei/Fővárosi Közlekedési Felügyelőség átalakítási engedélye alapján történhet.
http://www.etanolblog.hu/2011/04/e85-atalakito-elektronika.html
Úgy látszik az állambácsi ebből sem szeretne kimaradni.
május 5.én megyek átalakításra!a megbízott kft ilyesmiről nem tett említést!jobb lesz erre rákérdezni mert 20.án meg műszaki!

Várjuk majd az infót!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!