Lacetti klub fórum
2024. Augusztus 20. - 03:49:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 209245 alkalommal)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #270 Dátum: 2010. Március 25. - 13:08:57 »

Jó hírek vannak! Zsoltinál van már az átalakító, holnap küldi el. Hozzá kell még tennem, hogy nem sok embert ismerek, aki saját pénzen megvesz egy tökismeretlennek bármit is, tulajdonképpen hozomra! Kösz a tippet Jani, megspóroltál nekem ca. 10e-et! Ezért, ha sikerül végre talira eljutnom, mindenképpen járnak a sörök! Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #271 Dátum: 2010. Március 25. - 13:34:17 »

Jó hírek vannak! Zsoltinál van már az átalakító, holnap küldi el. Hozzá kell még tennem, hogy nem sok embert ismerek, aki saját pénzen megvesz egy tökismeretlennek bármit is, tulajdonképpen hozomra! Kösz a tippet Jani, megspóroltál nekem ca. 10e-et! Ezért, ha sikerül végre talira eljutnom, mindenképpen járnak a sörök! Mosolyog
A megspórolt 10-esből, el is tudsz jönni egy talira. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #272 Dátum: 2010. Március 25. - 13:35:52 »

Hol lehet Zugló közelében etanolt tankolni? Lehet, hogy tisztítanék egyet én is...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #273 Dátum: 2010. Március 25. - 13:37:49 »

Hol lehet Zugló közelében etanolt tankolni? Lehet, hogy tisztítanék egyet én is...
Itt
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #274 Dátum: 2010. Március 25. - 13:49:12 »

Stocz! A gyertyahézagon állítottál? Azt olvastam 0.6-0.7 mm re kell állítani, a gyári érték 1-1.1 mm.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #275 Dátum: 2010. Március 25. - 14:02:29 »

Hol lehet Zugló közelében etanolt tankolni? Lehet, hogy tisztítanék egyet én is...
Itt
Köszi szépen! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #276 Dátum: 2010. Március 25. - 15:55:33 »

Jó hírek vannak! Zsoltinál van már az átalakító, holnap küldi el. Hozzá kell még tennem, hogy nem sok embert ismerek, aki saját pénzen megvesz egy tökismeretlennek bármit is, tulajdonképpen hozomra! Kösz a tippet Jani, megspóroltál nekem ca. 10e-et! Ezért, ha sikerül végre talira eljutnom, mindenképpen járnak a sörök! Mosolyog
A megspórolt 10-esből, el is tudsz jönni egy talira. Vigyorog
Akár! Vigyorog
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #277 Dátum: 2010. Március 28. - 08:44:32 »

Április 10-én, szombaton a tököli repülõéren rendezik az idei Szezonnyitó Futamot és JETSHOW-t. Ehhez a rendezvényhez csatlakozva - a Carstyling E85 klubjának kezdeményezésére - E85 találkozót szervezünk. Az eseményre minden kedves érdeklõdõt és már bioetanolt tankoló szimpatizánst szeretettel várunk.

A tervek szerint megleshetünk egyedi megoldásokat, valamint a jelenleg kapható átalakítókról is információkat gyûjthetünk. Vendégünk lesznek beszerelõ mûhelyek a Magyar Bioetanol Szövetség és reményeink szerint az E85 GreenPower üzemanyag gyártójának képviselõi. http://www.e85tuning.hu/e85_talalkozo.php

Naplózva

06 70/22 11 222
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #278 Dátum: 2010. Március 29. - 14:59:15 »

Egy komplex összefoglaló az itthon kapható etanolos készülékekről:
http://www.nkbenzinkut.hu/oesszehasonlito-tablazat.html

Csináltam egy megtérülés táblát is, ahol a készülék ára is változtatható, de xls-t nem enged feltölteni. Ha valakit érdekel küldjön PÜt
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 29. - 15:21:32 írta gatsy » Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #279 Dátum: 2010. Március 30. - 09:25:24 »

Egy komplex összefoglaló az itthon kapható etanolos készülékekről:
http://www.nkbenzinkut.hu/oesszehasonlito-tablazat.html

Csináltam egy megtérülés táblát is, ahol a készülék ára is változtatható, de xls-t nem enged feltölteni. Ha valakit érdekel küldjön PÜt
Ja és közebn megérkezett a cumó, már csak be kell szereltetni meg 100% E85-öt tankolni! Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #280 Dátum: 2010. Március 30. - 09:45:35 »

Egy komplex összefoglaló az itthon kapható etanolos készülékekről:
http://www.nkbenzinkut.hu/oesszehasonlito-tablazat.html

Csináltam egy megtérülés táblát is, ahol a készülék ára is változtatható, de xls-t nem enged feltölteni. Ha valakit érdekel küldjön PÜt
Ja és közebn megérkezett a cumó, már csak be kell szereltetni meg 100% E85-öt tankolni! Vigyorog
USB-s vagy tekergetős?
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #281 Dátum: 2010. Március 30. - 09:47:48 »

Egy komplex összefoglaló az itthon kapható etanolos készülékekről:
http://www.nkbenzinkut.hu/oesszehasonlito-tablazat.html

Csináltam egy megtérülés táblát is, ahol a készülék ára is változtatható, de xls-t nem enged feltölteni. Ha valakit érdekel küldjön PÜt
Ja és közebn megérkezett a cumó, már csak be kell szereltetni meg 100% E85-öt tankolni! Vigyorog
USB-s vagy tekergetős?
tekerős, nem volt +5e-m az USBre. Remélem azért így is jól fog működni. Max majd gyűjtök egy USBsre Kacsint
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #282 Dátum: 2010. Március 30. - 09:50:06 »

USB-s vagy tekergetős?
tekerős, nem volt +5e-m az USBre. Remélem azért így is jól fog működni. Max majd gyűjtök egy USBsre Kacsint
Én is remélem! Mikor szereled már be?  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 30. - 09:53:02 írta Jani » Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #283 Dátum: 2010. Március 30. - 09:51:51 »

USB-s vagy tekergetős?
tekerős, nem volt +5e-m az USBre. Remélem azért így is jól fog működni. Max majd gyűjtök egy USBsre Kacsint
És remélem! Mikor szereled már be?  Vigyorog
Csütörtökön megyek. A győri Hunyadi szalonban szerelikbe, és géppel be is lövi a srác. az mondjuk pont 5000, de inkább legyen rendesen beállítva USB nélkül, mint, hogy az USBsel ne működjön rendesen. Kacsint

Ps.: Mármint a kifufogó gázok alapján állítja be a helyes keveréket. Ill. utána még egyszer utánállít, ha szükséges.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #284 Dátum: 2010. Március 30. - 09:57:18 »

USB-s vagy tekergetős?
tekerős, nem volt +5e-m az USBre. Remélem azért így is jól fog működni. Max majd gyűjtök egy USBsre Kacsint
És remélem! Mikor szereled már be?  Vigyorog
Csütörtökön megyek. A győri Hunyadi szalonban szerelikbe, és géppel be is lövi a srác. az mondjuk pont 5000, de inkább legyen rendesen beállítva USB nélkül, mint, hogy az USBsel ne működjön rendesen. Kacsint

Ps.: Mármint a kifufogó gázok alapján állítja be a helyes keveréket. Ill. utána még egyszer utánállít, ha szükséges.
Jut eszembe, novemberben műszakim van, abba nem kavar bele?  He
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!