Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 04:42:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 211381 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #510 Dátum: 2011. Január 21. - 20:53:40 »

Benn van a gázcucc..
Már rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem vele (~100 Km  Vigyorog), úgyhogy már mindent tudok.. Kacsint Vigyorog
De tényleg, tök jó. Mosolyog
Nem fogod megbánni. Kacsint
Milyen márka, mennyi volt, kell vizsga?
Engem még a cím is érdekelne. Meg a várakozási idő is. És hogy hogyan néz ki.
Dunakeszi, Berek utca 17. Szerintem 1-2 hónap(inkább 2). Jopeket meg tudod hogy néz ki. Vigyorog
48 literes pótkeréktartály? És mi az az AC ki- be kapcsoló?

Landi Renzo Omegas Super Eco. Ez a rövid neve. Mosolyog
Én is úgy csináltattam mindent, ahogy azt Te is. Kapcsoló is odakerült a szokott helyére. A tartály 48l-es, és az AC ki-be kapcsolás is be lett építve. Szóval tokkal vonóval 215000.Ft. Vizsga nem kell, mert van sorozatengedélyük a Lacsira. A megfelelő papírokkal kell majd befáradni az okmányirodába, beíratni a gáz üzemet. Ez a költség jön még rá.
A munkafelvevő emberke azt mondta, hogy perpillanat 1 hónapra tudnak időpontot adni.
Képeket majd csinálok valamikor.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #511 Dátum: 2011. Január 21. - 22:06:21 »

Cap.!
Pótkeréktartály= a pótkerék helyére beépített gáztartály ( a 48 liter a tartály űrtartalma)
AC ki-be kapcs.= gázüzem alatt kikapcsolja az üzemanyagszivattyút, ne pörögjön magába.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #512 Dátum: 2011. Január 22. - 13:58:10 »

Cap.!
Pótkeréktartály= a pótkerék helyére beépített gáztartály ( a 48 liter a tartály űrtartalma)
AC ki-be kapcs.= gázüzem alatt kikapcsolja az üzemanyagszivattyút, ne pörögjön magába.
AC- t köszi, én a klímára asszociáltam. A tartály mérete zavart, mert Janié pl. csak 33 literes.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #513 Dátum: 2011. Január 22. - 14:57:15 »

Cap.!
Pótkeréktartály= a pótkerék helyére beépített gáztartály ( a 48 liter a tartály űrtartalma)
AC ki-be kapcs.= gázüzem alatt kikapcsolja az üzemanyagszivattyút, ne pörögjön magába.
AC- t köszi, én a klímára asszociáltam. A tartály mérete zavart, mert Janié pl. csak 33 literes.
Azért írtam a 48-at, mert az enyémbe az került. A kisebb tartállyal is ennyi az ára.

Néhány mobillal készült kép, nem valami jók..Nem volt kedvem elővenni a fényképezőgépet.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=364
« Utoljára szerkesztve: 2011. Január 22. - 15:37:34 írta Jopek » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #514 Dátum: 2011. Január 22. - 20:11:31 »

Nekem 42literes(bruttó) a tartály, ezt 80%-ig lehet tölteni. Így lesz kb. 33literes.
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #515 Dátum: 2011. Január 22. - 20:55:29 »

Jani!
A múltkori hiba okát kiderítetted már? Mi volt a hiba?
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #516 Dátum: 2011. Január 22. - 21:13:40 »

Jani!
A múltkori hiba okát kiderítetted már? Mi volt a hiba?
http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?topic=19.msg57197#msg57197
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #517 Dátum: 2011. Január 26. - 11:02:10 »

http://www.vg.hu/vallalatok/energia/autogaz-feleannyi-mint-a-benzin-csak-van-egy-kis-bokkeno-339123

Az LPG-vel kombinált hajtású autók széndioxid-kibocsátása 20, szénmonoxid-kibocsátása 50, szénhidrogén-kibocsátása 40-60 százalékkal alacsonyabb a csak benzinüzemhez képest, míg a szilárd-részecske kibocsátás teljesen megszűnik. Gázzal hajtva például egy húszéves, katalizátor nélküli benzines autó is gond nélkül felülteljesíti a még be sem vezetett, euro5-ös környezetvédelmi normákat.

Akkor én miért kapok kék matricát?
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #518 Dátum: 2011. Január 26. - 11:31:40 »

http://www.vg.hu/vallalatok/energia/autogaz-feleannyi-mint-a-benzin-csak-van-egy-kis-bokkeno-339123

Az LPG-vel kombinált hajtású autók széndioxid-kibocsátása 20, szénmonoxid-kibocsátása 50, szénhidrogén-kibocsátása 40-60 százalékkal alacsonyabb a csak benzinüzemhez képest, míg a szilárd-részecske kibocsátás teljesen megszűnik. Gázzal hajtva például egy húszéves, katalizátor nélküli benzines autó is gond nélkül felülteljesíti a még be sem vezetett, euro5-ös környezetvédelmi normákat.

Akkor én miért kapok kék matricát?

Mert EU3-as motorod van. Tök mindegy, hogy gázzal jársz, vagy benzinnel. az is mindegy, hogy milyen értékkel, kéket kapsz. Max. a rossz mért értéknél nem kapsz műszakit.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #519 Dátum: 2011. Január 26. - 12:07:05 »

http://www.vg.hu/vallalatok/energia/autogaz-feleannyi-mint-a-benzin-csak-van-egy-kis-bokkeno-339123

Az LPG-vel kombinált hajtású autók széndioxid-kibocsátása 20, szénmonoxid-kibocsátása 50, szénhidrogén-kibocsátása 40-60 százalékkal alacsonyabb a csak benzinüzemhez képest, míg a szilárd-részecske kibocsátás teljesen megszűnik. Gázzal hajtva például egy húszéves, katalizátor nélküli benzines autó is gond nélkül felülteljesíti a még be sem vezetett, euro5-ös környezetvédelmi normákat.

Akkor én miért kapok kék matricát?

Mert EU3-as motorod van. Tök mindegy, hogy gázzal jársz, vagy benzinnel. az is mindegy, hogy milyen értékkel, kéket kapsz. Max. a rossz mért értéknél nem kapsz műszakit.
Én zöldet kaptam.
Mondtam nekik, hogy a kék nem megy jól a kocsi színéhez. Vigyorog
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #520 Dátum: 2011. Január 27. - 17:59:51 »

http://www.vg.hu/vallalatok/energia/autogaz-feleannyi-mint-a-benzin-csak-van-egy-kis-bokkeno-339123

Az LPG-vel kombinált hajtású autók széndioxid-kibocsátása 20, szénmonoxid-kibocsátása 50, szénhidrogén-kibocsátása 40-60 százalékkal alacsonyabb a csak benzinüzemhez képest, míg a szilárd-részecske kibocsátás teljesen megszűnik. Gázzal hajtva például egy húszéves, katalizátor nélküli benzines autó is gond nélkül felülteljesíti a még be sem vezetett, euro5-ös környezetvédelmi normákat.

Akkor én miért kapok kék matricát?

Mert EU3-as motorod van. Tök mindegy, hogy gázzal jársz, vagy benzinnel. az is mindegy, hogy milyen értékkel, kéket kapsz. Max. a rossz mért értéknél nem kapsz műszakit.
Én zöldet kaptam.
Mondtam nekik, hogy a kék nem megy jól a kocsi színéhez. Vigyorog
Ezt a dumát megpróbálom elsütni én is egy hónap múlva a műszakin. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #521 Dátum: 2011. Január 27. - 19:41:21 »

http://www.vg.hu/vallalatok/energia/autogaz-feleannyi-mint-a-benzin-csak-van-egy-kis-bokkeno-339123

Az LPG-vel kombinált hajtású autók széndioxid-kibocsátása 20, szénmonoxid-kibocsátása 50, szénhidrogén-kibocsátása 40-60 százalékkal alacsonyabb a csak benzinüzemhez képest, míg a szilárd-részecske kibocsátás teljesen megszűnik. Gázzal hajtva például egy húszéves, katalizátor nélküli benzines autó is gond nélkül felülteljesíti a még be sem vezetett, euro5-ös környezetvédelmi normákat.

Akkor én miért kapok kék matricát?

Mert EU3-as motorod van. Tök mindegy, hogy gázzal jársz, vagy benzinnel. az is mindegy, hogy milyen értékkel, kéket kapsz. Max. a rossz mért értéknél nem kapsz műszakit.
Én zöldet kaptam.
Mondtam nekik, hogy a kék nem megy jól a kocsi színéhez. Vigyorog
Ezt a dumát megpróbálom elsütni én is egy hónap múlva a műszakin. Vigyorog
Francba, az én autóm kék, ahhoz bezzeg passzol a kék matrica, így nem tudok mit kitalálni. Vagy esetleg bejöhet a Benetton duma? He Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #522 Dátum: 2011. Január 28. - 00:19:51 »

Áááááá!

Rutintalanok!
Bizzátok Apura, zöld lesz!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #523 Dátum: 2011. Január 28. - 10:57:53 »

Áááááá!

Rutintalanok!
Bizzátok Apura, zöld lesz!
Alkoholos filc!?  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #524 Dátum: 2011. Február 01. - 19:25:15 »

Tegnap előtt tankoltam tele a gáztartályt és 30 km múlva üreset jelzet majd át állt benzinre,20 perc városi kocsikázás után megpróbáltam vissza kapcsolni gázra és sikerült.A szűrő nem rég lett cserélve (még beszereléskor adták ajándékba),járt már így valaki-bárki?Azóta se csinálta és nem jövök rá mi lehetett a hiba.
Ma megint át kapcsolt a rendszer csak most 124km után. He
Írtam emailt Jánoshalmára ha már garanciális,remélem hamar megoldódik a probléma.
Ha lesz idő pontom szólók hát ha kell valakinek onnan valami(szűrő).
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!