Lacetti klub fórum
2024. Július 02. - 16:31:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 78   Le
 
Szerző Téma: Alternatív üzemanyagok (gáz, etanol)  (Megtekintve 206068 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #195 Dátum: 2010. Március 12. - 13:26:39 »

http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/index
A 190.000.forintost csináltatja. Kacsint
Ma beszélgetünk róla azért merek bele szólni Mosolyog
Igen itt csináltatom, és ilyen lesz beszerelve. http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/ac
Érdeklődj utána, hogy a gáz szűrőt be tudod-e szerezni Bp-en. Ezt a fajta szűrőt még nem láttam itt sehol.
Kicsit messzire viszed a gépet. Ha gond lesz vele autózhatsz megint.
Garancia van a gázos rendszerekre is. Nekem 15 ezrenként kellett vinnem kötelező szervizre a kocsit a gázos műhelybe. A garanciát csak így lehetett megtartani. 100.000-ig volt rá garancia.
Ezt is kalkuláld bele.
Utána néztél, hogy gázos autót milyen gyakran kell vizsgáztatni? Nekem mindegy, mert a taxi miatt így is-úgy is évenként kell mennem.
Vizsga előtt is (minden esetben) el kell menned egy gázos szervizbe is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #196 Dátum: 2010. Március 12. - 13:41:04 »

http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/index
A 190.000.forintost csináltatja. Kacsint
Ma beszélgetünk róla azért merek bele szólni Mosolyog
Igen itt csináltatom, és ilyen lesz beszerelve. http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/ac
Érdeklődj utána, hogy a gáz szűrőt be tudod-e szerezni Bp-en. Ezt a fajta szűrőt még nem láttam itt sehol.
Kicsit messzire viszed a gépet. Ha gond lesz vele autózhatsz megint.
Garancia van a gázos rendszerekre is. Nekem 15 ezrenként kellett vinnem kötelező szervizre a kocsit a gázos műhelybe. A garanciát csak így lehetett megtartani. 100.000-ig volt rá garancia.
Ezt is kalkuláld bele.
Utána néztél, hogy gázos autót milyen gyakran kell vizsgáztatni? Nekem mindegy, mert a taxi miatt így is-úgy is évenként kell mennem.
Vizsga előtt is (minden esetben) el kell menned egy gázos szervizbe is.
Huha, ezen el kéne gondolkodni valóban. Ez mennyi időt, és pénzt rabló folyamat? Minden érdekel! Gondolom nemcsak engem. Részletes felvilágítást kérünk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #197 Dátum: 2010. Március 12. - 15:21:22 »

http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/index
A 190.000.forintost csináltatja. Kacsint
Ma beszélgetünk róla azért merek bele szólni Mosolyog
Igen itt csináltatom, és ilyen lesz beszerelve. http://www.autogaz-szerviz.hu/autogaz/portal/ac
Érdeklődj utána, hogy a gáz szűrőt be tudod-e szerezni Bp-en. Ezt a fajta szűrőt még nem láttam itt sehol.
Kicsit messzire viszed a gépet. Ha gond lesz vele autózhatsz megint.
Garancia van a gázos rendszerekre is. Nekem 15 ezrenként kellett vinnem kötelező szervizre a kocsit a gázos műhelybe. A garanciát csak így lehetett megtartani. 100.000-ig volt rá garancia.
Ezt is kalkuláld bele.
Utána néztél, hogy gázos autót milyen gyakran kell vizsgáztatni? Nekem mindegy, mert a taxi miatt így is-úgy is évenként kell mennem.
Vizsga előtt is (minden esetben) el kell menned egy gázos szervizbe is.
Huha, ezen el kéne gondolkodni valóban. Ez mennyi időt, és pénzt rabló folyamat? Minden érdekel! Gondolom nemcsak engem. Részletes felvilágítást kérünk!

Az 1,8-s kombiba sebike is beakarja rakni a gázt.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #198 Dátum: 2010. Március 12. - 17:28:33 »

Bent van a gáz. Vigyorog
Végül nem AC Stag lett, hanem Zavoli. Az AC-t máshol nem nagyon szerelik a Zavolit pedig szinte mindeni.
A végösszeg így 216.000Ft lett, pótkerék tartállyal és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vizsgázni 2évente kell. 20ezer km-enként kell szűrőt cserélni és akkor átnézik a rendszert is. Ennyi az össz. karbantartás, max 10eFt. Kacsint
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #199 Dátum: 2010. Március 12. - 17:48:12 »

Bent van a gáz. Vigyorog
Végül nem AC Stag lett, hanem Zavoli. Az AC-t máshol nem nagyon szerelik a Zavolit pedig szinte mindeni.
A végösszeg így 216.000Ft lett, pótkerék tartállyal és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vizsgázni 2évente kell. 20ezer km-enként kell szűrőt cserélni és akkor átnézik a rendszert is. Ennyi az össz. karbantartás, max 10eFt. Kacsint
El ne felejtsd,hogy ezentúl nem állhatsz parkolóházakba! Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #200 Dátum: 2010. Március 12. - 17:50:28 »

Bent van a gáz. Vigyorog
Végül nem AC Stag lett, hanem Zavoli. Az AC-t máshol nem nagyon szerelik a Zavolit pedig szinte mindeni.
A végösszeg így 216.000Ft lett, pótkerék tartállyal és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vizsgázni 2évente kell. 20ezer km-enként kell szűrőt cserélni és akkor átnézik a rendszert is. Ennyi az össz. karbantartás, max 10eFt. Kacsint
El ne felejtsd,hogy ezentúl nem állhatsz parkolóházakba! Kacsint
Ki tiltja meg?  Vigyorog
Naplózva


LPG
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #201 Dátum: 2010. Március 12. - 17:52:45 »

Bent van a gáz. Vigyorog
Végül nem AC Stag lett, hanem Zavoli. Az AC-t máshol nem nagyon szerelik a Zavolit pedig szinte mindeni.
A végösszeg így 216.000Ft lett, pótkerék tartállyal és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vizsgázni 2évente kell. 20ezer km-enként kell szűrőt cserélni és akkor átnézik a rendszert is. Ennyi az össz. karbantartás, max 10eFt. Kacsint
El ne felejtsd,hogy ezentúl nem állhatsz parkolóházakba! Kacsint
Ki tiltja meg?  Vigyorog
Nem én. Vigyorog
Akkor most a pótkereked eladod és mankózol?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #202 Dátum: 2010. Március 12. - 18:00:52 »

Bent van a gáz. Vigyorog
Végül nem AC Stag lett, hanem Zavoli. Az AC-t máshol nem nagyon szerelik a Zavolit pedig szinte mindeni.
A végösszeg így 216.000Ft lett, pótkerék tartállyal és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vizsgázni 2évente kell. 20ezer km-enként kell szűrőt cserélni és akkor átnézik a rendszert is. Ennyi az össz. karbantartás, max 10eFt. Kacsint
El ne felejtsd,hogy ezentúl nem állhatsz parkolóházakba! Kacsint
Ki tiltja meg?  Vigyorog
Nem én. Vigyorog
Akkor most a pótkereked eladod és mankózol?
Még nem tudom. Gondolkoztam a mankókeréken, meg defektjavítón is, de egyenlőre marad a gyári.
Mér kérded, meg akarod venni? Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #203 Dátum: 2010. Március 12. - 20:28:17 »

...és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vágtak lemezt vagy másképp csinálták? Fotót!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #204 Dátum: 2010. Március 12. - 20:50:18 »

...és benzin töltőnyílás mellé helyet töltőnyílással.
Vágtak lemezt vagy másképp csinálták? Fotót!
Fúrtak egy lukat. Holnap csinálok. Kacsint
Naplózva


LPG
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #205 Dátum: 2010. Március 12. - 21:12:36 »

Kedden bejelentkezek én is LPG-re bibi, nekem is lesz olcsó üzemanyag. Vigyorog
http://freeforce.hu/ én itt csináltatom meg Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2010. Március 12. - 21:15:35 »

Kedden bejelentkezek én is LPG-re bibi, nekem is lesz olcsó üzemanyag. Vigyorog
http://freeforce.hu/ én itt csináltatom meg Kacsint
Én is gondolkodóba estem, de amíg nem az én zsebemre megy a dolog nem vágok bele. Meg valahol olvastam, hogy ilyenkor ugrik a gari is a motorra.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #207 Dátum: 2010. Március 12. - 21:49:21 »

Ugrik, a gari de nem lesz vele semmi gond.Az előző Lacsim nekem is gázos volt.Több , mint 70000 km.-ert tettem meg vele minden gond nélkül.Igaz nekem akkor vizsgával együtt 280.000 ft volt a bekerülési költség. Nekem mindenki a Lovato Landirenzo Omegagas típust ajánlotta.Nekem be is vált nem volt vele soha semmi gond. A pótkeréktartály egyetlen hátránya , hogy kicsi.350 km. megtétele után tankolni kell.A pótkeréknek meg volt egy táskája, fülekkel és zipzárral és oda pakoltam ahova akartam.Ha nem akartam nem vittem. A táskával kényelmesen kezelhető volt. Nekem nagyon bevált a gáz.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #208 Dátum: 2010. Március 12. - 21:57:10 »

Ugrik, a gari de nem lesz vele semmi gond.Az előző Lacsim nekem is gázos volt.Több , mint 70000 km.-ert tettem meg vele minden gond nélkül.Igaz nekem akkor vizsgával együtt 280.000 ft volt a bekerülési költség. Nekem mindenki a Lovato Landirenzo Omegagas típust ajánlotta.Nekem be is vált nem volt vele soha semmi gond. A pótkeréktartály egyetlen hátránya , hogy kicsi.350 km. megtétele után tankolni kell.A pótkeréknek meg volt egy táskája, fülekkel és zipzárral és oda pakoltam ahova akartam.Ha nem akartam nem vittem. A táskával kényelmesen kezelhető volt. Nekem nagyon bevált a gáz.
Addig oké, hogy a gázremdszerrel nem lesz gond, meg a motort sem károsítja, de ha valami más baja lesz a motornak (pl computer, vagy egyéb), akkor már csak saját zsebre javíttathatom. Mondjuk tudom, kicsi az esély erre, de az ördög nem alszik (meg néha az autógyári dolgozó sem, aztán másnap már nem úgy sikerülnek neki a műveletek, ahogy kellene Vigyorog). Egyelőre amíg fizetik, marad a benzin, aztán meglátom.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #209 Dátum: 2010. Március 12. - 22:26:08 »

Kedden bejelentkezek én is LPG-re bibi, nekem is lesz olcsó üzemanyag. Vigyorog
http://freeforce.hu/ én itt csináltatom meg Kacsint
Én is gondolkodóba estem, de amíg nem az én zsebemre megy a dolog nem vágok bele. Meg valahol olvastam, hogy ilyenkor ugrik a gari is a motorra.
Te tudnál tankolni a szlovákoknál. Állítólag 40 cent 1 liter gáz.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 78   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!