Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 05:35:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 61758 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #345 Dátum: 2009. április 21. - 13:11:41 »

A mostani talin MNT cartárs hagyott nálam néhány ingpólót, és sapkát, természetesen Lacetti Klubost.
Aki kérne belőle, engem keressen meg! A fizetést pedig kérjük átutalni MNT-nek. Ezt egymás közt intézzétek el, és utána lehet hozzám jönni a cuccért.
A póló: 3500, a sapka: 800 rossz magyar forint.
Kakaosé nálam van, ő kifizette már mindkettőt.
Baróti sapkája szintén nálam van, azt én fizettem ki MNT-nek. Májusban viszem Erdélybe!
Matrica világos kocsira van még 1 db, sárga betűs meg néhány, de az nem igazán lett jó.
Mr. Sale- ben van még klubos póló, de regizni kell, és személyesen kell átvenni, de szólni kell, hogy klubost kértek.

Kicsit javítanék az árakon polo:3000 Ft.!!!! (bár lehet 3500 is , akkor 500 Gidy Apué!!!!)
Na tessék! Apu megint lebukott, miből is megy wellness-ezni évente kétszer!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ezt rosszul tudod, nem kétszer, hanem négyszer megy. Vigyorog
Biztos ezt is meg tudja majd magyarázni. Vigyorog
A BKV-nál a főnököm azt mondta, hogy amelyik sofőr nem tudja megmagyarázni a lehetetlent, akkor az alkalmatlanabb, mintha süket, néma, vak, és mozgássérült lenne egyszemélyben. Nos én alkalmas voltam, vagyok, leszek! Most mondhatnám azt, hogy rosszul emlékeztem az árra, erre felröhögnétek- gondolom. Ezért, hogy jobb színben tűnjön fel a dolog mást kell kitalálnom. Azt megeszitek, hogy ez a különbség az ÁFA? Amivel be akarom tömni a költségvetés feneketlen kútját? Gondolom ez sem nyert, pedig némi igazság alapja van egyébként, ha nem is ebben, és most. Az évi négyszeres welness nem rossz, de akkor több póló kéne, és fix vevőkör. Hát akkor marad a leg el hihetőbb dolog: hát nagyon sokba kerül a pia, és a cigi, nem kapok rá zsebpénzt, hát így pótolom. Na, ez már talán hihetőbb. A nőket már meg sem kell említenem, gondolom ezek után...Na, de, ha irigylitek, hát legyen 3000 a póló, majd máshol behozom! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #346 Dátum: 2009. április 21. - 16:45:25 »

majd máshol behozom! Vigyorog

....és az nekünk mennyibe fog majd kerülni!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #347 Dátum: 2009. április 21. - 16:57:38 »

majd máshol behozom! Vigyorog

....és az nekünk mennyibe fog majd kerülni!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hidd el, nagyon sokba! De ezentúl észre sem veszítek majd, mert látom irigyek vagytok! Kacsint
Te, Cápa hamarosan meg is láthatod, mert még megyek felétek az idén!
Más: egy kis statisztika:
Eddig 207-en szóltak hozzá a fórumhoz! Kacsint Vigyorog
Eddig 550-en vagyunk klubtagok! Vigyorog
Nem semmi! Lassan bejuthatnánk a parlamentbe is, de inkább maradjunk itt! Minket ne szídjanak az emberek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #348 Dátum: 2009. Május 03. - 18:59:07 »

Megyek a busszal a garba, meglátok egy Lacettit, megállok, kiszállok, ablaktörlő alá szórólapot helyezek, vissza a buszba, és megyek tova. Miért néztek olyan furcsán az emberek? Hát nem is sejtik, hogy propegálom a legjobb klubot? Szép szóval, szórólappal, de hívom az embereket. Ti is?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #349 Dátum: 2009. Május 03. - 19:07:58 »

Megyek a busszal a garba, meglátok egy Lacettit, megállok, kiszállok, ablaktörlő alá szórólapot helyezek, vissza a buszba, és megyek tova. Miért néztek olyan furcsán az emberek? Hát nem is sejtik, hogy propegálom a legjobb klubot? Szép szóval, szórólappal, de hívom az embereket. Ti is?
Szemeim előtt a kép, amint a gyanakvó gyalogosok kissé bátortalanul odaosonnak egyik-másik felcimkézett autóhoz és kíváncsian böngészik a törlő alól kihúzott lapot....majd az értetlenkedő arcok tömkellege..."Hát a BKV-nál már másodállásban szórólapoznak is?"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szórólapozni általában gyalog, biciklivel szoktak, de láttam már kismotorost is......na de buszost! Nagyobb járművet nem is választhatnál Apu!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #350 Dátum: 2009. Május 10. - 14:33:50 »

Megfigyeltétek, hogy az utóbbi napokban többen regiztek közénk? Talán beválhatott a szórólap is? Jó lenne tudni... Kacsint Vigyorog
Itt említem meg, hogy MNT- féle pólóból, és sapkából is van még 2-2 db. (Lacetti klubos, póló 3000, sapka 800 forintért átvehető nálam).
Akit érdekel keressen meg privátban! Pénzt vagy nekem személyesen, vagy még jobb lenne, ha előzetesen átutalná MNT (mostnemtom) beszerzőnek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #351 Dátum: 2009. Május 12. - 19:57:38 »

Megyek a busszal a garba, meglátok egy Lacettit, megállok, kiszállok, ablaktörlő alá szórólapot helyezek, vissza a buszba, és megyek tova. Miért néztek olyan furcsán az emberek? Hát nem is sejtik, hogy propegálom a legjobb klubot? Szép szóval, szórólappal, de hívom az embereket. Ti is?
Szemeim előtt a kép, amint a gyanakvó gyalogosok kissé bátortalanul odaosonnak egyik-másik felcimkézett autóhoz és kíváncsian böngészik a törlő alól kihúzott lapot....majd az értetlenkedő arcok tömkellege..."Hát a BKV-nál már másodállásban szórólapoznak is?"  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Szórólapozni általában gyalog, biciklivel szoktak, de láttam már kismotorost is......na de buszost! Nagyobb járművet nem is választhatnál Apu!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
En hajorol lelepve szorolapoztam. Sevillaban. Bar nem hiszem, hogy magyarul ertenek, de a linkkel talan elboldogulnak.  Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #352 Dátum: 2009. Május 13. - 13:25:34 »

Egy pár darab szórólapot ott hagytam az egyik vidéki márkakereskedésben. Hátha...  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #353 Dátum: 2009. Június 09. - 17:08:30 »

MNT- féle póló (ingpóló!), és sapka (Lacetti Klubos) van még nálam, akit érdekel, vegye meg!
Voltam ma a Mr. Sale boltban. Van még Lacetti Klubos póló, aki a weblapon keresztül regisztrálja magát hozzájuk, és elmegy a boltba, ingyen kap egy ilyen pólót, csak szólni kell, hogy klubost kér, nem simát. Szóval nem késő még, de már szinte el is felejtették, úgy kellett kutatniuk, de megtalálták, és így már könnyen át tudják adni a cartársainknak.
Jani- féle szórólap van még bőven nála is, nálam is. Akinek kell, jöjjön előzetes megbeszélés alapján, hogy itthon legyek.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #354 Dátum: 2009. Június 24. - 14:42:56 »

Régi kérés volt (pl. BeZe részéről), hogy készítsek bannert a klubnak, hogy akinek lehetősége van rá, az (pl.) a saját weblapján reklámozni tudja a csapatot.
Elkészült néhány. A weblap "Bannerek" menüpontjában lehet megnézni/letölteni őket.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #355 Dátum: 2009. Június 24. - 18:11:25 »

Régi kérés volt (pl. BeZe részéről), hogy készítsek bannert a klubnak, hogy akinek lehetősége van rá, az (pl.) a saját weblapján reklámozni tudja a csapatot.
Elkészült néhány. A weblap "Bannerek" menüpontjában lehet megnézni/letölteni őket.

Marha jó, köszi! Lecserélem a maszek gyártmányt!  Kacsint
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #356 Dátum: 2009. Június 25. - 17:56:04 »

Régi kérés volt (pl. BeZe részéről), hogy készítsek bannert a klubnak, hogy akinek lehetősége van rá, az (pl.) a saját weblapján reklámozni tudja a csapatot.
Elkészült néhány. A weblap "Bannerek" menüpontjában lehet megnézni/letölteni őket.

Marha jó, köszi! Lecserélem a maszek gyártmányt!  Kacsint
Örülök neki, hogy tetszik. Mosolyog - marha sok meló volt vele (kicsit loptam a szóhasználatodból.  Vigyorog)
Én már nem igazán tudom megítélni. Annyit nézegettem-igazítottam rajta, hogy már csak a hibáit látom. 
Jólesik, ha valaki jónak találja. Kösz.


Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #357 Dátum: 2009. Június 26. - 18:39:45 »

Régi kérés volt (pl. BeZe részéről), hogy készítsek bannert a klubnak, hogy akinek lehetősége van rá, az (pl.) a saját weblapján reklámozni tudja a csapatot.
Elkészült néhány. A weblap "Bannerek" menüpontjában lehet megnézni/letölteni őket.

Marha jó, köszi! Lecserélem a maszek gyártmányt!  Kacsint
Örülök neki, hogy tetszik. Mosolyog - marha sok meló volt vele (kicsit loptam a szóhasználatodból.  Vigyorog)
Én már nem igazán tudom megítélni. Annyit nézegettem-igazítottam rajta, hogy már csak a hibáit látom. 
Jólesik, ha valaki jónak találja. Kösz.



Nekem is teccik...  Vigyorog
...csak ne lenne ennyi meló vele...  Vigyorog
/nincs is hibája! Tök yooo! /
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #358 Dátum: 2009. Június 27. - 14:41:51 »

Régi kérés volt (pl. BeZe részéről), hogy készítsek bannert a klubnak, hogy akinek lehetősége van rá, az (pl.) a saját weblapján reklámozni tudja a csapatot.
Elkészült néhány. A weblap "Bannerek" menüpontjában lehet megnézni/letölteni őket.

Marha jó, köszi! Lecserélem a maszek gyártmányt!  Kacsint
Örülök neki, hogy tetszik. Mosolyog - marha sok meló volt vele (kicsit loptam a szóhasználatodból.  Vigyorog)
Én már nem igazán tudom megítélni. Annyit nézegettem-igazítottam rajta, hogy már csak a hibáit látom. 
Jólesik, ha valaki jónak találja. Kösz.



Nekem is teccik...  Vigyorog
...csak ne lenne ennyi meló vele...  Vigyorog
/nincs is hibája! Tök yooo! /
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #359 Dátum: 2009. Július 05. - 14:15:45 »

Szombaton mig a család shopingolt adig szorolapóztam, sikerült a budaörsi auchan-ikea-decathlon parkolot "lefedni" sajnos nem tulnagy eredményel Zavart 3 kombi 3 ferdehátuju volt csak de senki nem dobta el akit látam. Vigyorog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!