Lacetti klub fórum
2024. Október 02. - 01:41:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 61692 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #315 Dátum: 2009. Február 12. - 12:12:36 »

Nos akkor MNT-nek jelöljük a kívánságokat:
1: LadiGidy  1 db Chevy sapka (megbeszélésünk alapján majd később fizetek)

Apó!
Ez már új turnus ugye? Mert asszem januárban már rendelt, perkáltunk is.
Bocs de még nem új.Sajna egy kicsit akadályoztatva voltam.
És be lehet még szállni a dologba?
és be lehet még szállni, ezért tettem fel a kérdést.
Tessék csak tessék, soha vissza nem térő alkalom, tessék csak tessék!!!!!!!
Lehetne egy ismétlést kérni, hogy milyen póló és sapka? Több szín vagy csak egy? MIlyen méretek vannak pólóra? Sapka csak egy méretben van gondolom. Visszaolvashatnék, de per pillanat más elfoglaltságot csináltak nekem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #316 Dátum: 2009. Február 28. - 10:11:22 »

A talira viszek Jani- féle szórólapokat, hogy mindenki tudja a legjobb klubot propagálni, még kívül álló Lacettiseknek. Én továbbra is nyomom ezeket az ablaktörlők alá, vagy adom kézbe, ha lehet. (taxisoknak főleg). Néhány arany matrica is van még a Cápa- féléből. Viszem mind.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #317 Dátum: 2009. Március 01. - 10:03:47 »

Gidy!

Bocsánatodért esedezem, de az enyémből még egy darab sem fogyott.
Az elmúlt két hétben 2 napot melóztam, így kocsikáznom sem volt miért. Igaz, lett volna, de az már egy másik történet. Arról 60 liternyi visszhang mesél.
Azért köszi amit az ablaktörlőm alá fűztél múlt héten, így most ráleltem a fórumra. Rajta volt egy hétig, mert le sem mentem.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #318 Dátum: 2009. Március 01. - 17:17:50 »

Gidy!

Bocsánatodért esedezem, de az enyémből még egy darab sem fogyott.
Az elmúlt két hétben 2 napot melóztam, így kocsikáznom sem volt miért. Igaz, lett volna, de az már egy másik történet. Arról 60 liternyi visszhang mesél.
Azért köszi amit az ablaktörlőm alá fűztél múlt héten, így most ráleltem a fórumra. Rajta volt egy hétig, mert le sem mentem.
Bátorkodom megemlíteni, hogy nemcsak autóból lehet osztogatni ám ezeket. Nekem a zsebemben is van, és amikor a városban járok, és meglátok egy gyönyörű autót, vagyis Lacettit, hát odateszem a lapátja alá, hogy ő sem, és gazdája se maradjon ki a jóból. Vagy csak önhibájából...Osztogatom szépen...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #319 Dátum: 2009. Március 01. - 17:12:26 »

Köszönöm szépen annak a klubtársnak, aki a Cápa- féle szórólapból ma a bécsi úti tecsó parkolóban az ablaktörlőm alá tűzött egyet.
Rendben, hogy piszkos az autó, de annyira azért nem, hogy ne lehessen felismerni!
 Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #320 Dátum: 2009. Március 01. - 17:58:39 »

Köszönöm szépen annak a klubtársnak, aki a Cápa- féle szórólapból ma a bécsi úti tecsó parkolóban az ablaktörlőm alá tűzött egyet.
Rendben, hogy piszkos az autó, de annyira azért nem, hogy ne lehessen felismerni!
 Vigyorog
Nyugi Cap! Az apósodat akarta csak valaki beszervezni, azt hitte, most is ő van vele, mint már annyiszor. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #321 Dátum: 2009. Március 01. - 21:44:51 »

Köszönöm szépen annak a klubtársnak, aki a Cápa- féle szórólapból ma a bécsi úti tecsó parkolóban az ablaktörlőm alá tűzött egyet.
Rendben, hogy piszkos az autó, de annyira azért nem, hogy ne lehessen felismerni!
 Vigyorog
Ezt nem mondod komolyan! Juhéééééé!!!!
Az első konkrét visszacsatolása a szórólapnak!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #322 Dátum: 2009. Március 02. - 07:44:27 »

Gidy!

Bocsánatodért esedezem, de az enyémből még egy darab sem fogyott.
Az elmúlt két hétben 2 napot melóztam, így kocsikáznom sem volt miért. Igaz, lett volna, de az már egy másik történet. Arról 60 liternyi visszhang mesél.
Azért köszi amit az ablaktörlőm alá fűztél múlt héten, így most ráleltem a fórumra. Rajta volt egy hétig, mert le sem mentem.
Bátorkodom megemlíteni, hogy nemcsak autóból lehet osztogatni ám ezeket. Nekem a zsebemben is van, és amikor a városban járok, és meglátok egy gyönyörű autót, vagyis Lacettit, hát odateszem a lapátja alá, hogy ő sem, és gazdája se maradjon ki a jóból. Vagy csak önhibájából...Osztogatom szépen...
Nekem nincs ilyen szórólapom, viszont Esztergomban rengeteg szép Lacetti van (nem a sajátomra gondoltam Vigyorog), akiknek tudnék adni szórólapot. Szóval nekem van még mit behoznom ezen a téren.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #323 Dátum: 2009. Március 02. - 09:48:34 »

Gidy!

Bocsánatodért esedezem, de az enyémből még egy darab sem fogyott.
Az elmúlt két hétben 2 napot melóztam, így kocsikáznom sem volt miért. Igaz, lett volna, de az már egy másik történet. Arról 60 liternyi visszhang mesél.
Azért köszi amit az ablaktörlőm alá fűztél múlt héten, így most ráleltem a fórumra. Rajta volt egy hétig, mert le sem mentem.
Bátorkodom megemlíteni, hogy nemcsak autóból lehet osztogatni ám ezeket. Nekem a zsebemben is van, és amikor a városban járok, és meglátok egy gyönyörű autót, vagyis Lacettit, hát odateszem a lapátja alá, hogy ő sem, és gazdája se maradjon ki a jóból. Vagy csak önhibájából...Osztogatom szépen...
Nekem nincs ilyen szórólapom, viszont Esztergomban rengeteg szép Lacetti van (nem a sajátomra gondoltam Vigyorog), akiknek tudnék adni szórólapot. Szóval nekem van még mit behoznom ezen a téren.
Mint már írtam: viszek bőven szórólapot, a Jani féléből, mindenkinek jut belőle bőven, lehet majd osztani. Jani annyit csinált, hogy minden Lacettire jut három!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #324 Dátum: 2009. Március 03. - 11:35:14 »

Bátorkodom megemlíteni, hogy nemcsak autóból lehet osztogatni ám ezeket. Nekem a zsebemben is van, és amikor a városban járok, és meglátok egy gyönyörű autót, vagyis Lacettit, hát odateszem a lapátja alá, hogy ő sem, és gazdája se maradjon ki a jóból. Vagy csak önhibájából...Osztogatom szépen...

Nem járok a városban sem. Említettem, a parkolóba sem mentem le
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #325 Dátum: 2009. Március 18. - 21:48:37 »

Remélem ez csak egy rossz poén volt!!

Ha így megy tovább, sajnos nem! 

Sajnos privit nem tudok küldeni remélem itt is megtalálod!!! Küldj egy pontos címet és feladom csomagban a pólódat és a sapkádat!Vagy ha a Balaton környékén jársz csörögj rám és átadom a cuccost.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #326 Dátum: 2009. Március 18. - 21:54:25 »

Kedves Cartársak!
Maradt még néhány póló (xl, l , m, s, méretekben) és sapka, ha esetleg érdekel még valakit akár csomagban is feladom.Sajnos egy kicsit sokat csináltattam és elég sok pénzem benne áll.Miután nem vagyok kereskedő nem jó befektetés.
Nem akarom rátok tukmálni természetesen csak felkínálom hátha van még érdeklődő.
Remélem aki vett meg van vele elégedve vele!!!
Neeeem? Ki az aki neeeem!!!!!!!!Felhívom!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #327 Dátum: 2009. Március 18. - 22:06:48 »

Én akkor láttam utoljára a pólómat, amikor hazahoztam. Remélem még meg van! Vigyorog

Ja, Kakaósnak tegyél félre egyet a legnagyobból. Vigyorog Egyszer majd csak jelentkezik érte.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 18. - 22:21:19 írta Jani » Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #328 Dátum: 2009. Március 19. - 08:41:24 »

Kedves Cartársak!
Maradt még néhány póló (xl, l , m, s, méretekben) és sapka, ha esetleg érdekel még valakit akár csomagban is feladom.Sajnos egy kicsit sokat csináltattam és elég sok pénzem benne áll.Miután nem vagyok kereskedő nem jó befektetés.
Nem akarom rátok tukmálni természetesen csak felkínálom hátha van még érdeklődő.
Remélem aki vett meg van vele elégedve vele!!!
Neeeem? Ki az aki neeeem!!!!!!!!Felhívom!!!

Csak egy kérdés...mindenkinek olyan a pólója, hogy ahol a hátulján hímzés van, azon a részen az elején foltos? Azt hittem, egyszerűen csak koszos, mondom sebaj, úgyis minden ruhát úgy veszek használatba, hogy először kimosom. (bocsi, anyucival kimosatom Kacsint) Ki lett mosva, de ugyanolyan maradt. Nem lehet, hogy vasalásnál nem tettek közé egy réteget és átvasalták a hátsó mintát az elejére?
Alkalom még nem volt rá, hogy felvegyem, de remélem a következő talin!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #329 Dátum: 2009. Március 19. - 09:02:59 »

Kedves Cartársak!
Maradt még néhány póló (xl, l , m, s, méretekben) és sapka, ha esetleg érdekel még valakit akár csomagban is feladom.Sajnos egy kicsit sokat csináltattam és elég sok pénzem benne áll.Miután nem vagyok kereskedő nem jó befektetés.
Nem akarom rátok tukmálni természetesen csak felkínálom hátha van még érdeklődő.
Remélem aki vett meg van vele elégedve vele!!!
Neeeem? Ki az aki neeeem!!!!!!!!Felhívom!!!

Csak egy kérdés...mindenkinek olyan a pólója, hogy ahol a hátulján hímzés van, azon a részen az elején foltos? Azt hittem, egyszerűen csak koszos, mondom sebaj, úgyis minden ruhát úgy veszek használatba, hogy először kimosom. (bocsi, anyucival kimosatom Kacsint) Ki lett mosva, de ugyanolyan maradt. Nem lehet, hogy vasalásnál nem tettek közé egy réteget és átvasalták a hátsó mintát az elejére?
Alkalom még nem volt rá, hogy felvegyem, de remélem a következő talin!
Nekem is olyan.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!