Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 16:40:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 61552 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #165 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 16:28:23 »

Pár szórólapot kiraktam mostanában egy-két szép lacsi ablaktörlője alá. Remélem végre összejön innen is pár ember! Olyan egyedül vagyok.... Vigyorog
 
Szegény Cápa! Abbahagyom a munkát, és leköltözöm hozzátok! Inkább Lacetti Klubos legyél, mint a Magányos Szívek Klubjának! Jöhetek? Kacsint Vigyorog
Úgy legyen! Úgyis most akarok majd nekiállni a garázsnak, elkel a munkaerő! Bemelegítésnek kb 30 köbméter törmeléket és földet kell kitermelni, aztán mehet bele a kő és kavics, utána az aljzatbeton. Most így elsőre ennyi, de ha keveselled, találok még tennivalót!  Vigyorog
 
Cápa! Te valamit félreértettél! Én klubtársnak szegődnék el hozzátok, persze teljes ellátásért, és nem rabszolgának, de még segédmunkásnak sem! Hát tartok attól, hogy így marad minden a régiben- kár! Engem már kímélni kell, nem gyötörni, ezt tudhatnád, Te rabszolgahajcsár! Gyere a lapátokért inkább, addig sem gyilkolod Magad ilyen szörnyűségekkel, mint írtad.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #166 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 18:16:55 »

Pár szórólapot kiraktam mostanában egy-két szép lacsi ablaktörlője alá. Remélem végre összejön innen is pár ember! Olyan egyedül vagyok.... Vigyorog
 
Szegény Cápa! Abbahagyom a munkát, és leköltözöm hozzátok! Inkább Lacetti Klubos legyél, mint a Magányos Szívek Klubjának! Jöhetek? Kacsint Vigyorog
Úgy legyen! Úgyis most akarok majd nekiállni a garázsnak, elkel a munkaerő! Bemelegítésnek kb 30 köbméter törmeléket és földet kell kitermelni, aztán mehet bele a kő és kavics, utána az aljzatbeton. Most így elsőre ennyi, de ha keveselled, találok még tennivalót!  Vigyorog
 
Cápa! Te valamit félreértettél! Én klubtársnak szegődnék el hozzátok, persze teljes ellátásért, és nem rabszolgának, de még segédmunkásnak sem! Hát tartok attól, hogy így marad minden a régiben- kár! Engem már kímélni kell, nem gyötörni, ezt tudhatnád, Te rabszolgahajcsár! Gyere a lapátokért inkább, addig sem gyilkolod Magad ilyen szörnyűségekkel, mint írtad.
Nem úgy van az! Aki ennyi idősen is így bírja magát, így focizik, mint Csopakon Te, ilyen fiatalos, annak van energiája egy kis földmunkához is! Nem rabszolgamunka lenne, mert ellátást, szállást kapnál... Vigyorog Ilyen ajánlatnak ellen tudsz állni?
Na de ne kanyarodjunk el a topic témájától! Ez itt a klubreklám helye!
 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #167 Dátum: 2008. Október 06. - 18:19:05 »

Mr. Sale öltönyháztól már mindenki regisztrálta magát, és átvette a Lacetti Klub felíratú pólóját? A regizettek még kapnak 2000 forintos kupont is.  Kacsint Vigyorog
Stocz mester remélem nem hiába törte magát a cartársakért... Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #168 Dátum: 2008. Október 15. - 18:47:28 »

Mr. Sale öltönyháztól már mindenki regisztrálta magát, és átvette a Lacetti Klub felíratú pólóját? A regizettek még kapnak 2000 forintos kupont is.  Kacsint Vigyorog
Stocz mester remélem nem hiába törte magát a cartársakért... Kacsint

Nem. De mivel per pillanat lusta vagyok visszaolvni, majd elmondod élőben, hogy mi is ez?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #169 Dátum: 2008. Október 16. - 11:31:35 »

Mr. Sale öltönyháztól már mindenki regisztrálta magát, és átvette a Lacetti Klub felíratú pólóját? A regizettek még kapnak 2000 forintos kupont is.  Kacsint Vigyorog
Stocz mester remélem nem hiába törte magát a cartársakért... Kacsint

Nem. De mivel per pillanat lusta vagyok visszaolvni, majd elmondod élőben, hogy mi is ez?

Sokat nem kell visszaolvasni. Minden le van írva a weblap főoldalán a hírekben Kacsint.
Kép is van róla.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #170 Dátum: 2008. Október 31. - 22:19:49 »

Két Lacettis volt még rajtam kívül a szálláson. Írtam nekik, az ablaktörlő alá tettem, persze óvatosan. Az egyik érdi volt, egy kék HB-s, meg egy Rádiótaxis sedanos bp.-i. Kíváncsi vagyok, jelentkeznek-e? Csak azt láttam, hogy a papirt kivették, de találkozni nem találkoztam velük- sajnos.
Hello! Ha jelentkeztetek, szóljatok, hogy ti voltatpok a "szoboszlóiak"! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #171 Dátum: 2008. November 01. - 10:23:06 »

Két Lacettis volt még rajtam kívül a szálláson. Írtam nekik, az ablaktörlő alá tettem, persze óvatosan. Az egyik érdi volt, egy kék HB-s, meg egy Rádiótaxis sedanos bp.-i. Kíváncsi vagyok, jelentkeznek-e? Csak azt láttam, hogy a papirt kivették, de találkozni nem találkoztam velük- sajnos.
Hello! Ha jelentkeztetek, szóljatok, hogy ti voltatpok a "szoboszlóiak"! Kacsint Vigyorog
Persze ha hordanál magaddal a kocsiban pár darab szórólapot, kicsit esztétikusabb is lenne. De ez csak tipp. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #172 Dátum: 2008. November 01. - 12:07:16 »

Két Lacettis volt még rajtam kívül a szálláson. Írtam nekik, az ablaktörlő alá tettem, persze óvatosan. Az egyik érdi volt, egy kék HB-s, meg egy Rádiótaxis sedanos bp.-i. Kíváncsi vagyok, jelentkeznek-e? Csak azt láttam, hogy a papirt kivették, de találkozni nem találkoztam velük- sajnos.
Hello! Ha jelentkeztetek, szóljatok, hogy ti voltatpok a "szoboszlóiak"! Kacsint Vigyorog
Persze ha hordanál magaddal a kocsiban pár darab szórólapot, kicsit esztétikusabb is lenne. De ez csak tipp. Kacsint
 
Ebben, mint általában véve sokban igazad van, csak az a bökkenő, hogy nem tudok nyomtatni, és tudod a déli harangozás is elmarad olyan helyen, ahol száz oka is van, hogy nincs harangozás, de az egyik az, hogy nincs harang. Hozzál, kérlek szépen a talira egy köteggel, és elegánsan fogom kiszolgálni a jövendőbeli klubtársakat. Kacsint Vigyorog
Mert remélem jössz majd végre! Vigyorog Vigyorog Vigyorog (Fiadat is hozod, elmegyünk a Földalatti Múzeumba is, ott is van kapcsolatom, mindenbe beszállunk majd!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #173 Dátum: 2008. November 03. - 20:22:18 »

Ismerősöm Pesten a Hutter Reklámnál grafikus. Náluk lehetne sapit csináltatni, ha érdekel benneteket.

Szitázás 3500+fa, ez eloszlik annyi felé, ahány sapit kérünk
Nyomás 200-300/szín+fa
Sapi (a drágább) 480+fa

Logo: http://www.brandsoftheworld.com/search/70139179/153706.html
Sapi (csak péda): http://www.hutterreklam.hu/index.php?page=productdetails&item=3031
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #174 Dátum: 2008. November 03. - 20:24:47 »

Sapim már van. Nekem szép galléros chevykék póló az álmom!
De ez jó ár a sapiért szerintem! Nem drága, megérné!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #175 Dátum: 2008. November 03. - 20:29:31 »

Sapim már van. Nekem szép galléros chevykék póló az álmom!
De ez jó ár a sapiért szerintem! Nem drága, megérné!
Ja, témnyleg! nyáron én is fel voltam írva egy listára, sapkailag. Azzal mi lett?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #176 Dátum: 2008. November 03. - 20:35:26 »

Sapim már van. Nekem szép galléros chevykék póló az álmom!
De ez jó ár a sapiért szerintem! Nem drága, megérné!
Ja, témnyleg! nyáron én is fel voltam írva egy listára, sapkailag. Azzal mi lett?

Biztos Cápi hordja...az előbb szólta el magát Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #177 Dátum: 2008. November 03. - 20:41:03 »

Sapim már van. Nekem szép galléros chevykék póló az álmom!
De ez jó ár a sapiért szerintem! Nem drága, megérné!
Inget, pólót is hímeznek. Kérdezek rá árat.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #178 Dátum: 2008. November 03. - 20:42:55 »

Sapim már van. Nekem szép galléros chevykék póló az álmom!
De ez jó ár a sapiért szerintem! Nem drága, megérné!
Ja, témnyleg! nyáron én is fel voltam írva egy listára, sapkailag. Azzal mi lett?

Biztos Cápi hordja...az előbb szólta el magát Vigyorog Vigyorog
nem éppen...privátban kaptam. De jó üzletember lévén:minden eladó.  Vigyorog Hajlandó lennék egy chevys ingért valaminek társaságában átadni.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #179 Dátum: 2008. November 03. - 20:45:33 »

Ismerősöm Pesten a Hutter Reklámnál grafikus. Náluk lehetne sapit csináltatni, ha érdekel benneteket.

Szitázás 3500+fa, ez eloszlik annyi felé, ahány sapit kérünk
Nyomás 200-300/szín+fa
Sapi (a drágább) 480+fa

Logo: http://www.brandsoftheworld.com/search/70139179/153706.html
Sapi (csak péda): http://www.hutterreklam.hu/index.php?page=productdetails&item=3031
És van ott kulcstartó is, amit gravíroztathatunk...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!