Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 14:44:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 61528 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 11:07:57 »

Egy ilyen pólót nem tudna nekem valaki vételezni? Lehet szombaton megyek Pest felé, de sajnos "máshoz leszek kötve", így a boltot felkeresni nem lesz módom. Viszont ha valakihez odaugorhatnék érte, vagy egy másik alkalommal elmennék érte....akkor máris megyek regizni. Please!
Az "üzlet" lényege, hogy bemész a boltba, személyesen (!), és ezért kapsz egy pólót.
Reklám.
Ha nem így lenne, nekem is odaadhatták volna mind az 50-et.
Aztán majd szétosztottam volna. A GM-el így is lett volna. De őket nem érdekli a mi kis klubunk.
Egy öltönyös cég meg miért támogatna egy autós társaságot? Csak úgy, ingyen?
Ez nekik így reklám költség, a már említett feltételekkel.
Fogadd el ezt így kérlek.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 11:24:17 »

Tegnap én is átvettem a pólót! Köszönet érte! A nagy rohanásom közepette útba ejtettem. Most vásárolni nem volt időm, de visszatérek hamarosan.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 11:28:01 »

Egy ilyen pólót nem tudna nekem valaki vételezni? Lehet szombaton megyek Pest felé, de sajnos "máshoz leszek kötve", így a boltot felkeresni nem lesz módom. Viszont ha valakihez odaugorhatnék érte, vagy egy másik alkalommal elmennék érte....akkor máris megyek regizni. Please!
Az "üzlet" lényege, hogy bemész a boltba, személyesen (!), és ezért kapsz egy pólót.
Reklám.
Ha nem így lenne, nekem is odaadhatták volna mind az 50-et.
Aztán majd szétosztottam volna. A GM-el így is lett volna. De őket nem érdekli a mi kis klubunk.
Egy öltönyös cég meg miért támogatna egy autós társaságot? Csak úgy, ingyen?
Ez nekik így reklám költség, a már említett feltételekkel.
Fogadd el ezt így kérlek.

Miért támogatna? Hát mert a lacsi egy öltönyös autó!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na! Viccet félretéve:természetesen elfogadom, megértem. Csak kérdés volt, hogy hátha... Kacsint Azért köszi.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mottika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Szeptember 10. - 21:18:29 »

Én szerintem sok múlik azon, ha bemész egy üzletbe, akkor az első pár másodpercben el tudod dönteni, hogy mégis milyen üzletbe tértél be. A turkáló megnevezéssel nem lealacsonyítani akartam az üzletet ez csak a személyes véleményem én így éreztem. Tudom, hogy nem használt ruhát árulnak hisz vettem kettő inget, de valahogy mégis. Talán az a sok gyűrőt zakó ing amik a fogason lógtak talán ezmiat van.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 14:27:57 »

Kedves Cartársak! Már csak néhány napig lehet a polóért menni, előzetes regisztráció után! Hajtsatok rá, hogy minél többünknek legyen egyentrikója! Kacsint
Nézzetek utána, mit, hogyan kell intézni ez ügyben! Főni megdolgozott érte, ne legyünk maflák!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 19:17:35 »

Kedves Cartársak! Már csak néhány napig lehet a polóért menni, előzetes regisztráció után! Hajtsatok rá, hogy minél többünknek legyen egyentrikója! Kacsint
Nézzetek utána, mit, hogyan kell intézni ez ügyben! Főni megdolgozott érte, ne legyünk maflák!
Mennék én, ha nem lenne 200 km-re...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 19:36:37 »

Kedves Cartársak! Már csak néhány napig lehet a polóért menni, előzetes regisztráció után! Hajtsatok rá, hogy minél többünknek legyen egyentrikója! Kacsint
Nézzetek utána, mit, hogyan kell intézni ez ügyben! Főni megdolgozott érte, ne legyünk maflák!
Meddig lehet menni érte?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 20:28:04 »

Ma jött nekem egy e-mail, hogy már csak egy hétig. De arról nem szólt a dolog, hogy ez mindenkire vonatkozik-e, így ránk is, vagy mi talán kivételek lennénk a klubossal, mert azt külön kell kérni. Van címük, telefonjuk, e-mailjük, kérdezzetek, hogy mi a helyzet? Én megszereztem a klubos polóm, és még néhány cartárs is tudtommal már. Rajta, hajtsátok meg! Kacsint Vigyorog
Esetleges ügyes megbeszélés esetén, ha elintézitek, ti messze lakók, akkor átvenném a polókat, ha megbeszélitek a céggel, hogy most nem tudtok odamenni, de majd, ha Pesten jártok okvetlenül benéztek, és megbíztok. hogy vegyem át a nevetekben, én szívesen megteszem, elmegyek értük, de csak konkrét megbeszélés, név, e-mail, regizés, stb. alapján. Rajtam nem múlik, próbáljátok meg, hátha sikerül! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 18. - 20:37:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 06:37:16 »

Gidy apu!

Szerintem te benéztél valamit.  Mosolyog
Ugyanis az kapott e-mailt, akinek közeleg a regisztrálástól számított 30 nap. Mert ez volt az egyik feltétel, hogy idézem: "Az 1db ajándék pólót személyesen veheti át üzletünkben,
e-mail címe bemondásával,30 napon belül.
(Az ajándék polót csak a boltunkban veheti át,
személyenként egyet.)"

Tehát ha valaki ma iratkozik fel a hírlevélre, akkor annak mától számított 30napjha van a póló átvételére. ( A klubos pólóért szólni kell, hogy te azt kéred)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 06:50:23 »

Hát ez félig lehetséges, mert valóban 7 napról írt, de az lehet, hogy az általában adott nem klubos polókra vonatkozik. Ennél fogva egy kicsit kétértelmű lett a szöveg, mivel én már rég átvettem a klubost. Szóval, lehet, hogy csak egy körlevél volt, bár a címzés névre szólt. A biztonság okáért akinek kellene, kérdezzen rá, hogy biztos ne maradjon le, de ezt mindenki döntse el maga, hogy mit tesz ez ügyben. Köszi, hogy szóltál, jó lenne, ha nekünk a 30 nap lenne a tuti. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 06:57:46 »

Hát ez félig lehetséges, mert valóban 7 napról írt, de az lehet, hogy az általában adott nem klubos polókra vonatkozik. Ennél fogva egy kicsit kétértelmű lett a szöveg, mivel én már rég átvettem a klubost. Szóval, lehet, hogy csak egy körlevél volt, bár a címzés névre szólt. A biztonság okáért akinek kellene, kérdezzen rá, hogy biztos ne maradjon le, de ezt mindenki döntse el maga, hogy mit tesz ez ügyben. Köszi, hogy szóltál, jó lenne, ha nekünk a 30 nap lenne a tuti. Kacsint

Figyelmeztetett a rendszer, hogy felíratkoztál, és hogy le fog járni a határidő a póló átvételére. (mivel az átvételt nem írják be a gépbe, hanem csak ellenőrzik az e-mail címet) És pólót mindenki kap, csak a nem klubosok, sima fehér pólót!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 07:02:50 »

Hát ez félig lehetséges, mert valóban 7 napról írt, de az lehet, hogy az általában adott nem klubos polókra vonatkozik. Ennél fogva egy kicsit kétértelmű lett a szöveg, mivel én már rég átvettem a klubost. Szóval, lehet, hogy csak egy körlevél volt, bár a címzés névre szólt. A biztonság okáért akinek kellene, kérdezzen rá, hogy biztos ne maradjon le, de ezt mindenki döntse el maga, hogy mit tesz ez ügyben. Köszi, hogy szóltál, jó lenne, ha nekünk a 30 nap lenne a tuti. Kacsint

Figyelmeztetett a rendszer, hogy felíratkoztál, és hogy le fog járni a határidő a póló átvételére. (mivel az átvételt nem írják be a gépbe, hanem csak ellenőrzik az e-mail címet) És pólót mindenki kap, csak a nem klubosok, sima fehér pólót!
 
Hát ebben szinte biztos, hogy igazad van, de ez így jó a csapatnak, tehát még többen lehetünk klubos polósok! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Athee! Privit írtam Neked, olvasd, válaszold, köszi.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:47:16 »

Pár szórólapot kiraktam mostanában egy-két szép lacsi ablaktörlője alá. Remélem végre összejön innen is pár ember! Olyan egyedül vagyok.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 12:25:32 »

Pár szórólapot kiraktam mostanában egy-két szép lacsi ablaktörlője alá. Remélem végre összejön innen is pár ember! Olyan egyedül vagyok.... Vigyorog
 
Szegény Cápa! Abbahagyom a munkát, és leköltözöm hozzátok! Inkább Lacetti Klubos legyél, mint a Magányos Szívek Klubjának! Jöhetek? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 13:08:17 »

Pár szórólapot kiraktam mostanában egy-két szép lacsi ablaktörlője alá. Remélem végre összejön innen is pár ember! Olyan egyedül vagyok.... Vigyorog
 
Szegény Cápa! Abbahagyom a munkát, és leköltözöm hozzátok! Inkább Lacetti Klubos legyél, mint a Magányos Szívek Klubjának! Jöhetek? Kacsint Vigyorog
Úgy legyen! Úgyis most akarok majd nekiállni a garázsnak, elkel a munkaerő! Bemelegítésnek kb 30 köbméter törmeléket és földet kell kitermelni, aztán mehet bele a kő és kavics, utána az aljzatbeton. Most így elsőre ennyi, de ha keveselled, találok még tennivalót!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!