Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 12:33:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Le
 
Szerző Téma: Klubreklám  (Megtekintve 61465 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Július 24. - 23:01:56 »

Halihó!Ismét bejutottam a fórumra!
FIGYELEM!
Sapkákat csináltatnék, ha van rá igény.Kb.1100 Ft.-ba kerülne egy fémcsatos jó minőségű baseball sapka a lent látható hímzéssel.Kérdés melyik jobb?Kit érdekel?
A hímzés kb 9*12 cm.A sapka színe kék.Ha lesz mintám azt is feltesztem.Hozászólások?
Engem spec. érdekelne a dolog.  Mosolyog
Arra az egyre mindenesetre figyelj majd a kivitelezéskor, hogy Lacetti Klub.( nem club ) Kacsint
Egyszer már én is...őőő..., szóval ismerek valakit, aki így járt egy bizonyos felirat készíttetésekor. Kacsint Vigyorog


Asszem én is ismerem az illetőt...kínos volt!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Július 24. - 23:02:30 »

Pólóról kép, aztán ha jó, akkor kellene! Gyerekméretben is lenne?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 24. - 23:04:35 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Július 25. - 11:28:13 »

Ja még valami.Lenne lehetőség pólók hímzésére is ez kb.1800-2000 Ft. lenne, jó minőségű ingnyakas pólóval, felirattal.

Ezzel a póló dologgal várjatok egy kicsit lszi.
Nem akartam szólni a dologról, amíg nem biztos, de már egy pár hónapja levelezek ebben az ügyben (nálam ilyen lassan mennek a dolgok  ).
Én még mindíg tartanám magam ahoz az eredeti elképzelés(em)hez, hogy a lap üzemeltetését, és a klubot a reklámérték fejében cégek támogassák. (mondjuk ezen az úton még matricánk sem lenne  ).

Ment levél a GM Hungary-nek is, persze le se ... . Végül is az ő autóiknak csinálunk reklámot.

Na mindegy. Szóval nem akartam még szólni (hitegetni sem akartalak benneteket, meg meglepinek szántam - már Veszprémre, csak nem jött össze  ), de úgy néz ki, hogy lesz INGYEN egyenpólónk. 
Legalább is ígéret van rá. Persze nem galléros, nem hímzett, csak amolyan sima reklám póló.
Nem autós cégtől, hanem egy (nagyon jó) öltöny bolttól.
Mondjuk ez is csak fél megoldás lesz, mert a dolog úgy fog működni, hogy bemész személyesen a boltba, körülnézel (tényleg nagyon jó cuccok vannak, jó áron, úgyhogy érdemes), és ezért első alkalommal kapsz egy klubos pólót.
Szóval a vidékieknek ez nem biztos, hogy a legjobb megoldás, de jelenleg ez van.
Még nem tudom, hogy pénzért lesz-e lehetőség plusz pólókat vásárolni a családtagok és a messzebb lakók részére.
Remélhetőleg a napokban ezek a dolgok is kiderülnek.

A pólóink meg (akár ingyenesek, akár pénzes-hímzettek) jó lenne, ha azonos design-nal rendelkeznének (sztem).
Szóval szerintem még várjatok egy kicsit ezzel a póló project-el.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Július 25. - 22:09:17 »

Ja még valami.Lenne lehetőség pólók hímzésére is ez kb.1800-2000 Ft. lenne, jó minőségű ingnyakas pólóval, felirattal.

Ezzel a póló dologgal várjatok egy kicsit lszi.
Nem akartam szólni a dologról, amíg nem biztos, de már egy pár hónapja levelezek ebben az ügyben (nálam ilyen lassan mennek a dolgok  ).
Én még mindíg tartanám magam ahoz az eredeti elképzelés(em)hez, hogy a lap üzemeltetését, és a klubot a reklámérték fejében cégek támogassák. (mondjuk ezen az úton még matricánk sem lenne  ).

Ment levél a GM Hungary-nek is, persze le se ... . Végül is az ő autóiknak csinálunk reklámot.

Na mindegy. Szóval nem akartam még szólni (hitegetni sem akartalak benneteket, meg meglepinek szántam - már Veszprémre, csak nem jött össze  ), de úgy néz ki, hogy lesz INGYEN egyenpólónk. 
Legalább is ígéret van rá. Persze nem galléros, nem hímzett, csak amolyan sima reklám póló.
Nem autós cégtől, hanem egy (nagyon jó) öltöny bolttól.
Mondjuk ez is csak fél megoldás lesz, mert a dolog úgy fog működni, hogy bemész személyesen a boltba, körülnézel (tényleg nagyon jó cuccok vannak, jó áron, úgyhogy érdemes), és ezért első alkalommal kapsz egy klubos pólót.
Szóval a vidékieknek ez nem biztos, hogy a legjobb megoldás, de jelenleg ez van.
Még nem tudom, hogy pénzért lesz-e lehetőség plusz pólókat vásárolni a családtagok és a messzebb lakók részére.
Remélhetőleg a napokban ezek a dolgok is kiderülnek.

A pólóink meg (akár ingyenesek, akár pénzes-hímzettek) jó lenne, ha azonos design-nal rendelkeznének (sztem).
Szóval szerintem még várjatok egy kicsit ezzel a póló project-el.

Ugyan! Magyar ember leleményes! Mindenre van megoldás! A pestiek fejenként legalább ötször mennek be körülnézni, mindig más álruhában, álbajússzal, szakállal, stb...Következő talin meg kiosztjáka  vidékieknek a pólókat!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Július 26. - 14:00:57 »

Ja még valami.Lenne lehetőség pólók hímzésére is ez kb.1800-2000 Ft. lenne, jó minőségű ingnyakas pólóval, felirattal.

Ezzel a póló dologgal várjatok egy kicsit lszi.
Nem akartam szólni a dologról, amíg nem biztos, de már egy pár hónapja levelezek ebben az ügyben (nálam ilyen lassan mennek a dolgok  ).
Én még mindíg tartanám magam ahoz az eredeti elképzelés(em)hez, hogy a lap üzemeltetését, és a klubot a reklámérték fejében cégek támogassák. (mondjuk ezen az úton még matricánk sem lenne  ).

Ment levél a GM Hungary-nek is, persze le se ... . Végül is az ő autóiknak csinálunk reklámot.

Na mindegy. Szóval nem akartam még szólni (hitegetni sem akartalak benneteket, meg meglepinek szántam - már Veszprémre, csak nem jött össze  ), de úgy néz ki, hogy lesz INGYEN egyenpólónk. 
Legalább is ígéret van rá. Persze nem galléros, nem hímzett, csak amolyan sima reklám póló.
Nem autós cégtől, hanem egy (nagyon jó) öltöny bolttól.
Mondjuk ez is csak fél megoldás lesz, mert a dolog úgy fog működni, hogy bemész személyesen a boltba, körülnézel (tényleg nagyon jó cuccok vannak, jó áron, úgyhogy érdemes), és ezért első alkalommal kapsz egy klubos pólót.
Szóval a vidékieknek ez nem biztos, hogy a legjobb megoldás, de jelenleg ez van.
Még nem tudom, hogy pénzért lesz-e lehetőség plusz pólókat vásárolni a családtagok és a messzebb lakók részére.
Remélhetőleg a napokban ezek a dolgok is kiderülnek.

A pólóink meg (akár ingyenesek, akár pénzes-hímzettek) jó lenne, ha azonos design-nal rendelkeznének (sztem).
Szóval szerintem még várjatok egy kicsit ezzel a póló project-el.

Ugyan! Magyar ember leleményes! Mindenre van megoldás! A pestiek fejenként legalább ötször mennek be körülnézni, mindig más álruhában, álbajússzal, szakállal, stb...Következő talin meg kiosztjáka  vidékieknek a pólókat!  Vigyorog
Tartok is egy kicsit ettől a leleményesség dologtól.
Remélem, hogy nem fogunk visszaélni ezzel a dologgal.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Július 28. - 08:51:05 »

A sapka is és a póló is gyártás alatt, amint megkapom fel teszem az internetre.Tervek szerint a sapkán lévő logó menne a bal mellre a póló hátuljára meg egy nagy LACETTI felirat.Ha van még elképzelés szívesen fogadom az ötleteket.Nem rossz az ingyen póló meg kell fontolni ezt a lehetőséget is.Én a magam részéről nem kívánok, egy pólóért kuncsorogni, semelyik üzletben sem.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Július 28. - 11:57:24 »

A sapka is és a póló is gyártás alatt, amint megkapom fel teszem az internetre.Tervek szerint a sapkán lévő logó menne a bal mellre a póló hátuljára meg egy nagy LACETTI felirat.Ha van még elképzelés szívesen fogadom az ötleteket.Nem rossz az ingyen póló meg kell fontolni ezt a lehetőséget is.Én a magam részéről nem kívánok, egy pólóért kuncsorogni, semelyik üzletben sem.
1 sapkára én is benevezek.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Július 28. - 17:00:21 »


Sapka: Fentről lefelé: Chevrolet, jelvény, Lacetti Klub ezt támogatom én is! A polóról még annyít, hogy várjuk meg Stoczot, mit intézet! Kacsint Vigyorog
01: ladlac 2 db
02:meatloaf 1 db
03: Jopek 1 db
04: LadiGidy 2 db
05: Mottika  2 db
06: Diablo 1 db (ha jól értelmeztem)
07: Weres 1 db

Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Július 29. - 13:15:47 »

A sapka is és a póló is gyártás alatt, amint megkapom fel teszem az internetre.Tervek szerint a sapkán lévő logó menne a bal mellre a póló hátuljára meg egy nagy LACETTI felirat.Ha van még elképzelés szívesen fogadom az ötleteket.Nem rossz az ingyen póló meg kell fontolni ezt a lehetőséget is.Én a magam részéről nem kívánok, egy pólóért kuncsorogni, semelyik üzletben sem.

Kuncsorgásról szó sincs. Nem olyan az üzlet hangulata.
Öltöny meg minden férfi embernek kell. Itt jó áron, jó minőséget lehet kapni. De persze nem kényszer senki számára, hogy éljen ezzel a dologgal - már ha összejön.
Csak azt javasoltam, hogy várjuk meg azt, amíg a design végleges lesz, hogy a gyártatott cuccok passzoljanak ehhez - de persze ez sem kötelező. A saját pénzén mindenki olyat készíttet, amilyet szeretne.
A végleges kinézetet még nem tudom közzétenni, mivel ez még egyeztetés alatt áll, és a szabadságok el is nyújtják ezt a folyamatot.
Talán ilyen lesz :
Az elején (bal mell) a clublogo, hátra nagyban a hatra_kicsi nevű.
De ez még nem biztos. 
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Augusztus 04. - 18:08:24 »

Sapka: Fentről lefelé: Chevrolet, jelvény, Lacetti Klub ezt támogatom én is! A polóról még annyít, hogy várjuk meg Stoczot, mit intézet! Kacsint Vigyorog
01: ladlac 2 db
02:meatloaf 1 db
03: Jopek 1 db
04: LadiGidy 2 db
05: Mottika  2 db
06: Diablo 1 db (ha jól értelmeztem)
07: Weres 1 db
08: Peti74 1 db

Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 07:11:27 »

Sapka: Fentről lefelé: Chevrolet, jelvény, Lacetti Klub ezt támogatom én is!
01: ladlac 2 db
02: meatloaf 1 db
03: Jopek 1 db
04: LadiGidy 2 db
05: Mottika  2 db
06: Diablo 1 db (ha jól értelmeztem)
07: Weres 1 db
08: Peti74 1 db
09: athee 1 db
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:17:37 »

A sapka is és a póló is gyártás alatt, amint megkapom fel teszem az internetre.Tervek szerint a sapkán lévő logó menne a bal mellre a póló hátuljára meg egy nagy LACETTI felirat.Ha van még elképzelés szívesen fogadom az ötleteket.Nem rossz az ingyen póló meg kell fontolni ezt a lehetőséget is.Én a magam részéről nem kívánok, egy pólóért kuncsorogni, semelyik üzletben sem.

Kuncsorgásról szó sincs. Nem olyan az üzlet hangulata.
Öltöny meg minden férfi embernek kell. Itt jó áron, jó minőséget lehet kapni. De persze nem kényszer senki számára, hogy éljen ezzel a dologgal - már ha összejön.
Csak azt javasoltam, hogy várjuk meg azt, amíg a design végleges lesz, hogy a gyártatott cuccok passzoljanak ehhez - de persze ez sem kötelező. A saját pénzén mindenki olyat készíttet, amilyet szeretne.
A végleges kinézetet még nem tudom közzétenni, mivel ez még egyeztetés alatt áll, és a szabadságok el is nyújtják ezt a folyamatot.
Talán ilyen lesz :
Az elején (bal mell) a clublogo, hátra nagyban a hatra_kicsi nevű.
De ez még nem biztos. 

Olyan ismerős nekem ez az embléma!  Vigyorog
Akárcsak ez:
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:21:22 »

Lehetne hímeztetni ilyent is:
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:23:01 »

Vagy ilyent:
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Augusztus 20. - 20:20:36 »

Nem tudtam vegig olvni a topikot, de remelem sem  a polobol, sem a sapkabol nem felejtettetek ki! Ha igen, akkor verfurdo leszen!!!!!!!

Szoval akkor satyek:

10 Captainb 1 db

Remelem nem keso....
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 20. - 20:24:01 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!