Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 14:27:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397127 alkalommal)
zsozsi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Hozzászólás #1770 Dátum: 2013. Március 18. - 07:49:08 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1771 Dátum: 2013. Március 18. - 10:12:23 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Belülről lehet egy tekerőgombbal is állítani balra lent a műszerfal világítás gombja mellett, ha ott nincs a legfelső állásba tekerve.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
mesterzoli
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #1772 Dátum: 2013. Március 18. - 17:37:20 »

Sziasztok!

Tudom nem tartozik a lámpákhoz.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kombihoz milyen méretű a gyári hátsó ablaktörlő lapát ?
Köszönöm.
Naplózva
zsozsi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Hozzászólás #1773 Dátum: 2013. Március 18. - 18:55:09 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Belülről lehet egy tekerőgombbal is állítani balra lent a műszerfal világítás gombja mellett, ha ott nincs a legfelső állásba tekerve.
A műszerfali kapcsoló rendben, de a legmagasabb fokozaton sem világít elég messzire, ezért gondolom a lámpatestben is lehet állítani.
köszi
« Utoljára szerkesztve: 2013. Március 18. - 18:57:04 írta zsozsi » Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1774 Dátum: 2013. Március 18. - 19:00:57 »

Sziasztok!

Tudom nem tartozik a lámpákhoz.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kombihoz milyen méretű a gyári hátsó ablaktörlő lapát ?
Köszönöm.

Szerintem 45 cm-s a gyári mérete.
Naplózva

gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1775 Dátum: 2013. Március 18. - 23:46:56 »

Sziasztok!

Tudom nem tartozik a lámpákhoz.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kombihoz milyen méretű a gyári hátsó ablaktörlő lapát ?
Köszönöm.
27 cm-re emlékszem.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1776 Dátum: 2013. Március 19. - 08:14:18 »

Sziasztok!

Tudom nem tartozik a lámpákhoz.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kombihoz milyen méretű a gyári hátsó ablaktörlő lapát ?
Köszönöm.
Az SW hátsó ablaktörlő lapátjának lemért (!) mérete 35 cm. Nem 27, és nem 45. Emlékezetből nem érdemes méretet megadni, félrevezető lehet, adott esetben pénz kidobás, amit mellőznünk kell manapság.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1777 Dátum: 2013. Március 19. - 10:46:43 »

Sziasztok!

Tudom nem tartozik a lámpákhoz.
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a kombihoz milyen méretű a gyári hátsó ablaktörlő lapát ?
Köszönöm.
Az SW hátsó ablaktörlő lapátjának lemért (!) mérete 35 cm. Nem 27, és nem 45. Emlékezetből nem érdemes méretet megadni, félrevezető lehet, adott esetben pénz kidobás, amit mellőznünk kell manapság.
Igen 35cm, sajnos az utángyártói programok helytelenül adják meg a 45 cm-t.
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1778 Dátum: 2013. Március 19. - 11:06:29 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Belülről lehet egy tekerőgombbal is állítani balra lent a műszerfal világítás gombja mellett, ha ott nincs a legfelső állásba tekerve.
A műszerfali kapcsoló rendben, de a legmagasabb fokozaton sem világít elég messzire, ezért gondolom a lámpatestben is lehet állítani.
köszi
ha nagyon messzire akarsz világítani, akkor ad1 kifolyik a szembejövő szeme, ad2 lehet használni néha a távolságit H1-t Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1779 Dátum: 2013. Március 19. - 12:22:19 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Belülről lehet egy tekerőgombbal is állítani balra lent a műszerfal világítás gombja mellett, ha ott nincs a legfelső állásba tekerve.
A műszerfali kapcsoló rendben, de a legmagasabb fokozaton sem világít elég messzire, ezért gondolom a lámpatestben is lehet állítani.
köszi

Ha jól emlékszem a külső oldali (sárvédő felőli) lyukakon benyulva egy csavarhuzóval állítottam én, de magába a lámpatest fekete keretébe a lyuknál bele van sütve a fel-le nyíl, csak nagyon kell nézni, elsőre én sem láttam.
Amugy valószínű valami nem gyári méretű gumi vagy felni miatt lett elállítva előzőleg, nekem is igy volt.
Naplózva
zsozsi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Hozzászólás #1780 Dátum: 2013. Március 19. - 20:08:23 »

Helló!
Új vagyok (SW 1.6), kérdezném, hogyan lehet a fényszórók magasságát állítani? Annyit már megnéztem hogy a lámpabúra tetején van egy lyuk amiben egy fogaskereket látok, azt kell tekerni valamerre? köszi
Belülről lehet egy tekerőgombbal is állítani balra lent a műszerfal világítás gombja mellett, ha ott nincs a legfelső állásba tekerve.
A műszerfali kapcsoló rendben, de a legmagasabb fokozaton sem világít elég messzire, ezért gondolom a lámpatestben is lehet állítani.
köszi

Ha jól emlékszem a külső oldali (sárvédő felőli) lyukakon benyulva egy csavarhuzóval állítottam én, de magába a lámpatest fekete keretébe a lyuknál bele van sütve a fel-le nyíl, csak nagyon kell nézni, elsőre én sem láttam.
Amugy valószínű valami nem gyári méretű gumi vagy felni miatt lett elállítva előzőleg, nekem is igy volt.

Akkor a fogaskerék az amit belülről a kapcsolóval állíthatunk? Egyébként azt hiszem elviszem egy autóvillamosságihoz! De azért megkeresem amit mondtál! kösz
Naplózva
Arpi
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64


« Hozzászólás #1781 Dátum: 2013. Március 21. - 20:00:21 »

Jo estet,az elso kodlampaban szeretnek izzot cserelni,komplikalt beavatkozas?
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1782 Dátum: 2013. Március 21. - 21:22:10 »

Jo estet,az elso kodlampaban szeretnek izzot cserelni,komplikalt beavatkozas?

nem
Naplózva

70/4334431
chimpy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #1783 Dátum: 2013. Március 22. - 13:49:17 »

Üdv.
Nemrégiben került a családunkba egy 5 ajtós lacsi. Olyan gondom lenne, hogy a vezető oldali gomb mellett lévő led a miénken nem villog ha bezárom az autót. Kérdés: mikor kell világítania, vagy villognia, illetve kell-e neki (gondolom, máskülönben minek lenne ott)? Amúgy egy alapfelszereltségű 2008-as HB-ról lenne szó.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1784 Dátum: 2013. Március 22. - 14:01:47 »

Üdv.
Nemrégiben került a családunkba egy 5 ajtós lacsi. Olyan gondom lenne, hogy a vezető oldali gomb mellett lévő led a miénken nem villog ha bezárom az autót. Kérdés: mikor kell világítania, vagy villognia, illetve kell-e neki (gondolom, máskülönben minek lenne ott)? Amúgy egy alapfelszereltségű 2008-as HB-ról lenne szó.

csak akkor világít ha nem megfelelő kulcsal akarod indítani
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!