Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 06:23:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396991 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1680 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 19:11:35 »

féklámpa izzó gyorsban kicserélve, műxik is Vigyorog
viszont a rendszámtábla világítás nemokés  Zavart a jobb oldali foglalatban semmilyen izzó nem világít! mi lehet ennek az oka?  hogyan gyógyítható?  He He He
A foglalat nincs nagyon szétégve? Az enyém nagyon ramaty, ezért én mikor ez ilyen izzót cserélem kicsit kihajlítom az izzók érintkezőit és úgy csúsztatom a foglalatba.
meg van égve persze, kb így gördülnek le a gyártósorról Vigyorog
megpróbálom a lábakat kihajlítani, hátha.... :S
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1681 Dátum: 2012. Augusztus 24. - 20:59:05 »

féklámpa izzó gyorsban kicserélve, műxik is Vigyorog
viszont a rendszámtábla világítás nemokés  Zavart a jobb oldali foglalatban semmilyen izzó nem világít! mi lehet ennek az oka?  hogyan gyógyítható?  He He He
A foglalat nincs nagyon szétégve? Az enyém nagyon ramaty, ezért én mikor ez ilyen izzót cserélem kicsit kihajlítom az izzók érintkezőit és úgy csúsztatom a foglalatba.
meg van égve persze, kb így gördülnek le a gyártósorról Vigyorog
megpróbálom a lábakat kihajlítani, hátha.... :S


nekem LED  van benn több mint 2 éve
Naplózva

70/4334431
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1682 Dátum: 2012. Augusztus 25. - 15:26:40 »

Érdekelne, hogy van-e olyan HB tulaj, akinek soha nem volt emelt fényerejű/teljesítményű izzó berakva, minden izzó gyári értékű és mégis összeolvadt a műszerfal mögötti csatlakozója.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1683 Dátum: 2012. Augusztus 25. - 16:05:44 »

Érdekelne, hogy van-e olyan HB tulaj, akinek soha nem volt emelt fényerejű/teljesítményű izzó berakva, minden izzó gyári értékű és mégis összeolvadt a műszerfal mögötti csatlakozója.

van olyan
Naplózva

70/4334431
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1684 Dátum: 2012. Augusztus 25. - 19:56:40 »

Érdekelne, hogy van-e olyan HB tulaj, akinek soha nem volt emelt fényerejű/teljesítményű izzó berakva, minden izzó gyári értékű és mégis összeolvadt a műszerfal mögötti csatlakozója.

van olyan
francba...   Mosolyog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1685 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 15:45:09 »

Érdekelne, hogy van-e olyan HB tulaj, akinek soha nem volt emelt fényerejű/teljesítményű izzó berakva, minden izzó gyári értékű és mégis összeolvadt a műszerfal mögötti csatlakozója.

van olyan
francba...   Mosolyog
Csak nem?  Zavart
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1686 Dátum: 2012. Augusztus 26. - 21:26:59 »

Érdekelne, hogy van-e olyan HB tulaj, akinek soha nem volt emelt fényerejű/teljesítményű izzó berakva, minden izzó gyári értékű és mégis összeolvadt a műszerfal mögötti csatlakozója.

van olyan
francba...   Mosolyog
Csak nem?  Zavart
Remélem, hogy nem és nem is fog! Ma be is rakta Sebi a nappali fényt. Nagyon profi!! Kicsit megnyugodtam, hogy ezentúl nem kell égetnem a lámpát egész nap!  Kacsint Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #1687 Dátum: 2012. Augusztus 28. - 19:27:37 »

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Kéne egy jó autóvillamossági szerelő. Csak helyzetjelzőm van. Tompított fényszóróm és országúti világításom nincs. Elvittem a kocsit mosóba és utána már nem volt semelyik. Tudtok valakit ajánlani aki gyorsan ránézne? Holnap megyek Németországba dolgozni és kéne az autó.

Köszi a segítséget:
Csaba 
Naplózva
Yeti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 631


Lacetti Sedan Elite 1.6 LPG + Radar (Csolnok)


WWW
« Hozzászólás #1688 Dátum: 2012. Augusztus 28. - 19:38:46 »

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Kéne egy jó autóvillamossági szerelő. Csak helyzetjelzőm van. Tompított fényszóróm és országúti világításom nincs. Elvittem a kocsit mosóba és utána már nem volt semelyik. Tudtok valakit ajánlani aki gyorsan ránézne? Holnap megyek Németországba dolgozni és kéne az autó.

Köszi a segítséget:
Csaba 
Biztosítékokat nézted?
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1689 Dátum: 2012. Augusztus 28. - 19:39:20 »

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Kéne egy jó autóvillamossági szerelő. Csak helyzetjelzőm van. Tompított fényszóróm és országúti világításom nincs. Elvittem a kocsit mosóba és utána már nem volt semelyik. Tudtok valakit ajánlani aki gyorsan ránézne? Holnap megyek Németországba dolgozni és kéne az autó.

Köszi a segítséget:
Csaba 
Az Autóklub remélem segít majd.
De, ha nem, akkor ellenőrizd le a motortérben a reléket, és a biztiket, mert lehet, hogy beáztak, és az okozza a hibát. Jelezd vissza, ha megoldódott a problémád, vagy, ha nem, hogy valahogy segítsünk Neked! Ja, és ne tűnj el hosszú időre, mint mostanáig! Sok szerencsét a kocsihoz, és persze a német munkádhoz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1690 Dátum: 2012. Augusztus 28. - 19:39:42 »

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Kéne egy jó autóvillamossági szerelő. Csak helyzetjelzőm van. Tompított fényszóróm és országúti világításom nincs. Elvittem a kocsit mosóba és utána már nem volt semelyik. Tudtok valakit ajánlani aki gyorsan ránézne? Holnap megyek Németországba dolgozni és kéne az autó.

Köszi a segítséget:
Csaba 

szétégett a műszercsoport mögötti csatid
Naplózva

70/4334431
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1691 Dátum: 2012. Augusztus 28. - 19:41:25 »

Sziasztok!

Nagy bajban vagyok! Kéne egy jó autóvillamossági szerelő. Csak helyzetjelzőm van. Tompított fényszóróm és országúti világításom nincs. Elvittem a kocsit mosóba és utána már nem volt semelyik. Tudtok valakit ajánlani aki gyorsan ránézne? Holnap megyek Németországba dolgozni és kéne az autó.

Köszi a segítséget:
Csaba 
Úgy néz ki beázott Amúgy ilyen jelenség a HB-nál, vagy a kombinál szokott lenni. A bal hátsó oszlopon a burkolat mögött van egy elektronika, az szokott beázni, de leginkább az ablakmosó miatt. Esetleg azt házilagosan is megtudod nézni, esetleg kiszárítani. Aztán majd jönnek az okosok, és segítenek. Nyugi, biztos lesz valami megoldás
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1692 Dátum: 2012. Szeptember 03. - 17:18:12 »

Ma vilantott nekem a szemből jövő. Parkolóban nézem, nem ég a jobb oldali tompitott, csak a helyzetjelző. Picit megkoppintottam, és mintha a fényszóró magasságállító motort hallottam volna, ill bekapcsolt a tompitott.
Azóta mozgathatom, kopogtathatom, semmi kontakt hiba  He
Találkoztatok már ilyennel?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1693 Dátum: 2012. Szeptember 03. - 18:55:57 »

Ma vilantott nekem a szemből jövő. Parkolóban nézem, nem ég a jobb oldali tompitott, csak a helyzetjelző. Picit megkoppintottam, és mintha a fényszóró magasságállító motort hallottam volna, ill bekapcsolt a tompitott.
Azóta mozgathatom, kopogtathatom, semmi kontakt hiba  He
Találkoztatok már ilyennel?
más autónál igen, de lacsinál még nem
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1694 Dátum: 2012. Október 03. - 13:41:07 »

Pénteken észleltem, hogy kiégett az egyik rendszámvilágításom.
Hétvégén gondoltam, megnézem, milyen izzó is kő bele, illetve kicserélem, ha van ilyenem, de sajnos az egyik csavarnak annyira elrohadt a feje, hogy nem tudtam kicsavarni a helyéről.

Járt már így valaki? Hogyan varázsoljam ki a csavart onnan?  He 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!