Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 06:33:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397009 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1650 Dátum: 2012. Május 04. - 15:05:49 »

tegnap este beindítom a lacsit, helyzetjelző fel, elindulok egyenesen tompított fel, indexelek jobbra és látom, hogy a bal oldali tompított vibrál és kiég. ez lehetséges, hogy az indexelés miatt égett ki vagy véletlen? hazaérve meg szól a 'svéd barátnőm' (asszon Vigyorog), hogy a jobb oldali féklámpa sem ég. ez aztán a lol. lehet, hogy a jobb fék izzó a bal első tompítottal együtt égett ki az indexelés közben :?    
Persze lehetséges, amennyiben együttállás volt a csillagoknál, és erősödött a napfolt tevékenység is, ráadásul peched volt, a féklámpa meg biztosan már előtte is Jumurdzsák volt. Szerintem. A lényegen nem változtat semmit sem, ki kell cserélni a fránya izzókat, és pont.
Nem voltál elég pozitív a jeles napon és ez megbosszulta magát. Vigyorog
lehet pont aznap ká anyáztam valakire 1-2 asszopó kíséretében Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1651 Dátum: 2012. Május 04. - 18:26:56 »

ne tudjátok meg mennyit optam a féklámpával....be volt rohadva rendesen a foglalat, aztán meg az izzó is benne.....
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
fwolfy
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Hozzászólás #1652 Dátum: 2012. Május 08. - 10:41:01 »

Sziasztok!

Köszönet Leonelnek a kitartó hibakeresésért és a gyors segítségért. A fűtéscső mögött "égedezett" egy csatlakozó az autóban, nem volt egyszerű megtalálniuk, de sikerült. Azóta tesztelve is van az autó és hibamentes...vagyis az volt ma reggelig, amikor egy teherautó lerombolta az autóm. Elismerte a felelősségét, de ezzel nem vagyok kisegítve.
Van bevett szerelő aki ezt biztosítós megoldással meg le tudja rendezni gyorsan?

Köszi:
Csaba


Sziasztok!

Próbálom kiszedni a műszercsoportot (sebességmérő, üzemanyagjelző, vizhőfok mutató, stb...). A két felső csavart kicsavartam, de nem tudom kiszedni, mert még valami, valahol fogja...tudnátok segíteni, hogy miként vehető ki roncsolás mentesen?

Köszi:
Csaba
Le kell szedni a kormány oszlop tetejét takaró műanyagot és a díszlécet. A díszléc együtt van a műszercsoport körül levő kerettel.

Igen, erre rájöttem, de mintha a díszléc két vége rögzítve lenne .... Csak nekem tűnt úgy vagy tényleg így van?
Fém patentok rögzitik.
A patentok oldásának van valami speciális technikája?

Köszi a segítséget.
Sikerült szétszednem. Nem láttam a csatlakozóknál semmiféle égésnyomot és öregedést sem.. nem tudom, hogy örüljek vagy szomorkodjak emiatt.
Üdv:
Csaba
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1653 Dátum: 2012. Május 08. - 13:13:06 »

Sziasztok!

Köszönet Leonelnek a kitartó hibakeresésért és a gyors segítségért. A fűtéscső mögött "égedezett" egy csatlakozó az autóban, nem volt egyszerű megtalálniuk, de sikerült. Azóta tesztelve is van az autó és hibamentes...vagyis az volt ma reggelig, amikor egy teherautó lerombolta az autóm. Elismerte a felelősségét, de ezzel nem vagyok kisegítve.
Van bevett szerelő aki ezt biztosítós megoldással meg le tudja rendezni gyorsan?

Köszi:
Csaba

részvétem 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
szediati
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 477


« Hozzászólás #1654 Dátum: 2012. Június 10. - 20:23:44 »

sziasztok. gyárilag milyen fényszóró izzók vannak a lacettiben? enyém 2004 év végi 1.4 es. köszi
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1655 Dátum: 2012. Június 10. - 20:27:12 »

sziasztok. gyárilag milyen fényszóró izzók vannak a lacettiben? enyém 2004 év végi 1.4 es. köszi
A köbcenti nem számít, meg az évjárat sem. A HB-ban H4-es, az SW-ben, és a sedanban a tompított H7-es, a távfény H1-es.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1656 Dátum: 2012. Június 10. - 20:29:23 »

sziasztok. gyárilag milyen fényszóró izzók vannak a lacettiben? enyém 2004 év végi 1.4 es. köszi
A köbcenti nem számít, meg az évjárat sem. A HB-ban H4-es, az SW-ben, és a sedanban a tompított H7-es, a távfény H1-es.
H4 60/55w
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1657 Dátum: 2012. Június 22. - 17:03:33 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 22. - 17:19:42 írta Levi75 » Naplózva
Hooti
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Hozzászólás #1658 Dátum: 2012. Június 22. - 17:10:25 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1659 Dátum: 2012. Június 22. - 17:33:09 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1660 Dátum: 2012. Június 22. - 18:19:28 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 

Szerintem is jól néz ki.  Mosolyog Vegyél hátra is. Kacsint
Jó drága lett, anno 340Ft-ér vettem 2db-ot.

Naplózva


LPG
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1661 Dátum: 2012. Június 22. - 20:31:10 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 

Szerintem is jól néz ki.  Mosolyog Vegyél hátra is. Kacsint
Jó drága lett, anno 340Ft-ér vettem 2db-ot.


Szuper jól néznek ki! Tetszik! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 23. - 08:41:28 írta guszesz » Naplózva
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1662 Dátum: 2012. Június 22. - 21:01:26 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 

Szerintem is jól néz ki.  Mosolyog Vegyél hátra is. Kacsint
Jó drága lett, anno 340Ft-ér vettem 2db-ot.
Gondolkodtam a hátsón is, de ott alig látszik a sárgaság. Volt még 400/db -ért is, de az egy gagyi simán befújt izzó volt, ami sokat lefog a fényéből és állítólag lepereg róla a festék bele a lámpába.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1663 Dátum: 2012. Június 22. - 21:04:16 »

Sziasztok! Rászántam magam a króm index izzók beszerzésére. Elég drágák (1400Ft / 2db), de egyszer élünk!  Kacsint
Csináltam 1 képet az egyik cseréje után,hogy látsszon a különbség, a másik képen pedig az látszik, hogy a fénye egyforma. Szerintem csinosabb így, hogy nem töri meg az ezüstös lámpa belsőt a sárga izzó. Itt is látszik 1 kis sárgaság, de nem annyira.


Aha, sokkal szebben mutat a krómmal, nem is hittem volna 

Szerintem is jól néz ki.  Mosolyog Vegyél hátra is. Kacsint
Jó drága lett, anno 340Ft-ér vettem 2db-ot.
Gondolkodtam a hátsón is, de ott alig látszik a sárgaság. Volt még 400/db -ért is, de az egy gagyi simán befújt izzó volt, ami sokat lefog a fényéből és állítólag lepereg róla a festék bele a lámpába.
Nem tudom nekem milyen gyártmány van, de 4 éve hibátlanul működik. A fénye pont mint a gyárinak.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1664 Dátum: 2012. Június 22. - 21:06:55 »

Megtaláltam a fórumon. Mosolyog

http://www.lacettiklub.hu/forum/index.php?action=dlattach;topic=207.0;attach=1222
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!