Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 12:16:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396656 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1380 Dátum: 2011. Február 27. - 17:15:24 »

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hát ha tud valaki segíteni már kérdeztem hogy a 2004-es 1.4 lacettim hogy nem CANBUS-os, de a bekötés is sima bekötés mint a régi gépjárműveknél az irány visszajelző tehát nem kell ilyen rá http://www.vonohorog.hu/Index/vonohorogElektroszett, tehát hagyományos bekötésű? Köszönöm a választ!

sima hagyományos villogóautómata van benn
Naplózva

70/4334431
revolver
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Hozzászólás #1381 Dátum: 2011. Február 27. - 18:02:30 »

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hát ha tud valaki segíteni már kérdeztem hogy a 2004-es 1.4 lacettim hogy nem CANBUS-os, de a bekötés is sima bekötés mint a régi gépjárműveknél az irány visszajelző tehát nem kell ilyen rá http://www.vonohorog.hu/Index/vonohorogElektroszett, tehát hagyományos bekötésű? Köszönöm a választ!

sima hagyományos villogóautómata van benn

Köszi szépen! Belet kötve, de a visszajelző indukciós és marha nehéz beállítani hogy jól villogjon valami ötlet nincs rá? Mosolyog
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1382 Dátum: 2011. Február 27. - 19:20:57 »

Sziasztok! Egy kérdésem lenne hát ha tud valaki segíteni már kérdeztem hogy a 2004-es 1.4 lacettim hogy nem CANBUS-os, de a bekötés is sima bekötés mint a régi gépjárműveknél az irány visszajelző tehát nem kell ilyen rá http://www.vonohorog.hu/Index/vonohorogElektroszett, tehát hagyományos bekötésű? Köszönöm a választ!

sima hagyományos villogóautómata van benn

Köszi szépen! Belet kötve, de a visszajelző indukciós és marha nehéz beállítani hogy jól villogjon valami ötlet nincs rá? Mosolyog

milyen tipus??
Naplózva

70/4334431
revolver
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Hozzászólás #1383 Dátum: 2011. Február 28. - 14:19:42 »

Idézet
milyen tipus??

Nincs fénykép róla neten, két tekercs van rajta és fel kell tekerni vagy lefele és úgy nő vagy csökken az érzékenység és csak úgy villog a zöld led, de aki gyártotta őt hívnám beállítani. Ha félcm többet tekersz már nem jó ha rosszul helyezed el villog még terhelés nélkül is egy hulladék.
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1384 Dátum: 2011. Február 28. - 18:39:20 »

Idézet
milyen tipus??

Nincs fénykép róla neten, két tekercs van rajta és fel kell tekerni vagy lefele és úgy nő vagy csökken az érzékenység és csak úgy villog a zöld led, de aki gyártotta őt hívnám beállítani. Ha félcm többet tekersz már nem jó ha rosszul helyezed el villog még terhelés nélkül is egy hulladék.

Ilyent neki sem állok beszerelni!!
Naplózva

70/4334431
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #1385 Dátum: 2011. Március 20. - 15:35:34 »

Sziasztok!

SW-nél csomagtartó világításom nem működik (2 napja van meg az autó). Az égőt néztem, jó, és egyszer egy pillanatra fel is villant, amikor újra rádugtam a csatlakozást a visszaszerelésnél, de többször nem sikerült ezt előidéznem. Hol szokott ennek a kábelével vagy csatlakozójával probléma lenni?

Üdv,
Krisz
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1386 Dátum: 2011. Március 20. - 19:37:15 »

Sziasztok!

SW-nél csomagtartó világításom nem működik (2 napja van meg az autó). Az égőt néztem, jó, és egyszer egy pillanatra fel is villant, amikor újra rádugtam a csatlakozást a visszaszerelésnél, de többször nem sikerült ezt előidéznem. Hol szokott ennek a kábelével vagy csatlakozójával probléma lenni?

Üdv,
Krisz
Hb nál a csomiajtó zár részében van a kapcsoló.Nem tudom sw-nél is ott van-e.A záró fület mozgasd meg hátha érintkezési hiba.
Naplózva

06 70/22 11 222
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #1387 Dátum: 2011. Március 20. - 20:24:10 »

Holnap majd megpróbálom, köszi. Ez külön kapcsoló, mint ami az ajtónyitást érzékeli? (Ugyanis annak a visszajelzője égett a műszerfalon.)
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1388 Dátum: 2011. Március 20. - 20:45:57 »

Holnap majd megpróbálom, köszi. Ez külön kapcsoló, mint ami az ajtónyitást érzékeli? (Ugyanis annak a visszajelzője égett a műszerfalon.)
Ahogy Krisz írta, magában a zárban van a kapcsoló.
Nekem pár hete nem akart lekapcsolni a belső világításom. Minden ajtónál megnéztem a kapcsolókat, de semmi.
Végül a csomagtérvilágításnak  a csatlakozója(a burában) volt a ludas. Ha megmozgattam pislákolt, párszor szét és összedugtam, azóta lekapcsol.
Naplózva


LPG
gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #1389 Dátum: 2011. Március 21. - 13:18:18 »

Sikerült, működik a csomagtérvilágítás. Bár pontosan nem tudom mitől, mert akkor kezdett el világítani, amikor leszedtem a belső biztosítéktábla fedelét, majd pedig semmihez sem nyúlva vis****aktam. Lehet az első ajtó érzékelőjénél volt valami gebasz, az lehet a közelben. Én azt hittem csak a csomagtérajtó nyitásával világít, de nem, bármelyik ajtót kinyitom, felgyullad, no persze ez csak nekem új...
Már csak 1 problémám van, ami megoldásra vár, de az nem ez a topic, azaz autórádiós...
Köszönöm a segítő ötleteket!
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #1390 Dátum: 2011. Március 27. - 08:09:48 »

Sikerült, működik a csomagtérvilágítás. Bár pontosan nem tudom mitől, mert akkor kezdett el világítani, amikor leszedtem a belső biztosítéktábla fedelét, majd pedig semmihez sem nyúlva vis****aktam. Lehet az első ajtó érzékelőjénél volt valami gebasz, az lehet a közelben. Én azt hittem csak a csomagtérajtó nyitásával világít, de nem, bármelyik ajtót kinyitom, felgyullad, no persze ez csak nekem új...
Már csak 1 problémám van, ami megoldásra vár, de az nem ez a topic, azaz autórádiós...
Köszönöm a segítő ötleteket!
Azért én megnéznem hogy a hátsó ablak spriceloje hova nyomja a folyadékot, az ablakra vagy a burkolat mögé
Naplózva

gkrisz78
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

1.6 SW


« Hozzászólás #1391 Dátum: 2011. Március 28. - 06:51:03 »

Köszi, azt még valóban nem próbáltam, remélem ezen már átesett az autó, és ki lett cserélve a cső.
Más probléma viszont előjött, bár lehet csak a sasszememet bántja. Mosolyog A középkonzolon az óra hol erősebben, hol gyengébben világít, bár mintha csak rossz úton csinálná, lehet csak kontakthibás valahol? Nálatok volt már ilyen?
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1392 Dátum: 2011. Március 28. - 06:59:18 »

Köszi, azt még valóban nem próbáltam, remélem ezen már átesett az autó, és ki lett cserélve a cső.
Más probléma viszont előjött, bár lehet csak a sasszememet bántja. Mosolyog A középkonzolon az óra hol erősebben, hol gyengébben világít, bár mintha csak rossz úton csinálná, lehet csak kontakthibás valahol? Nálatok volt már ilyen?
Elég gyakori hiba. Garanciában sok egységet cseréltek.
De akkor is lecsökken a fényereje, ha felkapcsolod a világítást. Ez nem hiba. Kacsint
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1393 Dátum: 2011. április 26. - 20:01:00 »

Csak úgy az érdekesség kedvéért egy kép.

Másfél havi használat után - sacc 3500 km - világított ugyan, de egyre halványabban... A következő is ennyit bírt... De legalább olcsó volt.  Mosolyog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1394 Dátum: 2011. április 26. - 20:56:54 »

Csak úgy az érdekesség kedvéért egy kép.

Másfél havi használat után - sacc 3500 km - világított ugyan, de egyre halványabban... A következő is ennyit bírt... De legalább olcsó volt.  Mosolyog
Addig olcsó, míg nem kell komplett lámpát cserélned. Gyári új 60eFt.
Inkább 800ft-os sima Tungsramot vegyél, az sem drága és nálam 1.5 évet bírt.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!