Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 04:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396518 alkalommal)
tacumás
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48



« Hozzászólás #1260 Dátum: 2010. November 27. - 21:36:48 »

Sziasztok,szerintetek H.I.D. márkájú 35w xenonhoz H7-es izzót hol érdemesebb rendeni?
a KPM-től biztos kapsz pár árajánlatot  Kacsint
Valószínűleg a rendőröktől is.
Naplózva

gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1261 Dátum: 2010. November 30. - 08:26:33 »

Sziasztok!
Az autót már így vettem(képet még nem volt alkalmam cserélni)elöző gazdája rakta bele,a legsötétebb 3m-es fóliával együtt(aznap este mikor megvettem lehúzott ablakokkal kellett Budapesten átrobognom,mert nem láttam ki belőle).Azóta már lecserélttem az első fóliákat.Visszatérve a lámpákhoz(mert ez egy ilyen topic)úgy van beállítva,hogy ne vakítson!!!,mert azt én sem szeretem ha kifolyik a szemem a szembejövőtől.De még így is jobb mint az elöző lacsiban a H4.És már a ködlámpát sem használom,hogy lássak!Rendőr már állított meg este,nem szolt semmit Mosolyog .Tegnap meg vissza jöttünk ausztriába,itt meg nem foglalkoznak még azzal sem ha fényes nappal pirít a ködlámpa.Csak az autód legyen rendben és kész. Vigyorog
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #1262 Dátum: 2010. November 30. - 10:02:09 »

Ne vegyél rá mérget, hogy 1X nem szúrják ki. Haveromat a faluban, nappal kínálták meg 15ezer forintos csekkel a xenon miatt...
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1263 Dátum: 2010. November 30. - 10:05:47 »

Sziasztok!
Az autót már így vettem(képet még nem volt alkalmam cserélni)elöző gazdája rakta bele,a legsötétebb 3m-es fóliával együtt(aznap este mikor megvettem lehúzott ablakokkal kellett Budapesten átrobognom,mert nem láttam ki belőle).Azóta már lecserélttem az első fóliákat.Visszatérve a lámpákhoz(mert ez egy ilyen topic)úgy van beállítva,hogy ne vakítson!!!,mert azt én sem szeretem ha kifolyik a szemem a szembejövőtől.De még így is jobb mint az elöző lacsiban a H4.És már a ködlámpát sem használom,hogy lássak!Rendőr már állított meg este,nem szolt semmit Mosolyog .Tegnap meg vissza jöttünk ausztriába,itt meg nem foglalkoznak még azzal sem ha fényes nappal pirít a ködlámpa.Csak az autód legyen rendben és kész. Vigyorog
Elég, ha egy olyan rendőrrel találkozol aki ugrik rá. Hiába nem vakít a lámpád az őt nem fogja meghatni.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #1264 Dátum: 2010. November 30. - 18:54:22 »

Sajnos ez tényleg yard függő.. Én a sima H4-es miatt is magyarázkodtam, mert a nagyobb teljesítményű van benne és a színe is fehérebb!
A rendőr meg azt hitte ,hogy xenon..de elengedett, mert jó a beszélőkém! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1265 Dátum: 2010. December 01. - 11:31:04 »

Sajnos ez tényleg yard függő.. Én a sima H4-es miatt is magyarázkodtam, mert a nagyobb teljesítményű van benne és a színe is fehérebb!
A rendőr meg azt hitte ,hogy xenon..de elengedett, mert jó a beszélőkém! Vigyorog
Ha szigorúan nézzük, akkor a 60/55W-nál nagyobb teljesítményű is szabálytalan. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
taylor0101
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #1266 Dátum: 2010. December 01. - 20:08:54 »

Sziasztok,
Kis segítséget kérnék. HB-es Lacim van, izzócserénél a hűtőrács leszerelésével akad pici gondom. A 4 csavaron túl fogja más is ? Egyszerűen sehogy nem jön le, feszegetni meg nem akartam, mert féltem hogy eltörik.. A 2db nyelven túl látok 2db müa klipsz-szerűséget, de akárhogy nyomom nem enged.
Segítséget előre is köszönöm.         
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1267 Dátum: 2010. December 01. - 20:22:46 »

Sziasztok,
Kis segítséget kérnék. HB-es Lacim van, izzócserénél a hűtőrács leszerelésével akad pici gondom. A 4 csavaron túl fogja más is ? Egyszerűen sehogy nem jön le, feszegetni meg nem akartam, mert féltem hogy eltörik.. A 2db nyelven túl látok 2db müa klipsz-szerűséget, de akárhogy nyomom nem enged.
Segítséget előre is köszönöm.         

Igen, fogja.
http://duk63.narod.ru/photoguide_02.html

Itt a képen be van karikázva az a 2 kis lyuk. Ott kell egy hosszabb csavarhúzóval lenyúlni, és a második képen lévő pöcköt lenyomni. Közben persze húzd kifelé a hűtőrácsot.
Ha egyszer rájössz, legközelebb már rutinból fog menni Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
taylor0101
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #1268 Dátum: 2010. December 01. - 22:09:12 »

Sziasztok,
Kis segítséget kérnék. HB-es Lacim van, izzócserénél a hűtőrács leszerelésével akad pici gondom. A 4 csavaron túl fogja más is ? Egyszerűen sehogy nem jön le, feszegetni meg nem akartam, mert féltem hogy eltörik.. A 2db nyelven túl látok 2db müa klipsz-szerűséget, de akárhogy nyomom nem enged.
Segítséget előre is köszönöm.         

Igen, fogja.
http://duk63.narod.ru/photoguide_02.html

Itt a képen be van karikázva az a 2 kis lyuk. Ott kell egy hosszabb csavarhúzóval lenyúlni, és a második képen lévő pöcköt lenyomni. Közben persze húzd kifelé a hűtőrácsot.
Ha egyszer rájössz, legközelebb már rutinból fog menni Mosolyog


Most már értem.  Nagyon köszönöm! 
Naplózva
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2010. December 01. - 22:25:01 »

Szia
Melyik izzót cseréled?
Naplózva
taylor0101
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #1270 Dátum: 2010. December 02. - 09:14:22 »

Szia
Melyik izzót cseréled?

A gyári tompitott/távolságit - emelt fényűre. (Tungsram).     
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1271 Dátum: 2010. December 02. - 14:43:41 »

Szia
Melyik izzót cseréled?

A gyári tompitott/távolságit - emelt fényűre. (Tungsram).     
És ahhoz minek kell kivenni a lámpát? He
Naplózva

06 70/22 11 222
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1272 Dátum: 2010. December 02. - 18:50:20 »

Szia
Melyik izzót cseréled?

A gyári tompitott/távolságit - emelt fényűre. (Tungsram).     
És ahhoz minek kell kivenni a lámpát? He
Mert nem mindenki született nőgyógyásznak Vigyorog Én is kiveszem, pedig elég vékony kezeim vannak Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2010. December 02. - 20:04:34 »

Pontosan ezért kérdeztem,mert nekem csak az index miatt kellett kiszednem a lámpát.Esetleg még a ködlámpa miatt kellene kivenni.
Most az sw-ben sajnos ki kellett ugrasztanom.
Naplózva
taylor0101
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #1274 Dátum: 2010. December 03. - 08:45:01 »

Szia
Melyik izzót cseréled?

A gyári tompitott/távolságit - emelt fényűre. (Tungsram).     
És ahhoz minek kell kivenni a lámpát? He

Próbáltam leszedés nélkül is, mert hát nem nagyon tetszett nekem se , hogy le kell bontani a 'fél autót' egy izzócseréhez.  Hát nem sok hely van, pedig nekem is vékony kezeim vannak. Ügyeskedni meg nem akarok, mert ha letörik vmi..., de gondolom nem kell magyarázni.     
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!