Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 00:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396431 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #1230 Dátum: 2010. November 07. - 18:11:59 »

Hawer! Erről kicsit részletesebben ill képekkel illusztrálnád nekem köszi  Kacsint
Annyi az egész, hogy a sedánba ugye hátul dupla a helyzetjelző és a felső pluszba féklámpa is.
Abba ugye duplaszálas izzó kell. De nálam az alsó helyzetjelzőbe is duplaszálas izzó van gyárilag de féklámpaként nem üzemel. (Még) Ennyi.
Aha értem már Mosolyog
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1231 Dátum: 2010. November 07. - 20:10:11 »

Hawer! Erről kicsit részletesebben ill képekkel illusztrálnád nekem köszi  Kacsint
Annyi az egész, hogy a sedánba ugye hátul dupla a helyzetjelző és a felső pluszba féklámpa is.
Abba ugye duplaszálas izzó kell. De nálam az alsó helyzetjelzőbe is duplaszálas izzó van gyárilag de féklámpaként nem üzemel. (Még) Ennyi.
Duplaszálas, mert a 21W-os rész, a hátsó köd zárófény. Gondolom, az SW-ken így van, csak mi átalakítottuk, hogy kétszálas legyen, így dupla a zárófény, és van még ködlámpa is, persze fent meg féklámpa.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Levi75
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 311


SW Elite ACC 2,0d


« Hozzászólás #1232 Dátum: 2010. November 07. - 22:25:19 »

Fiúk! Jól látom, hogy a Lacettiben nincs parkolófény?? Arra gondolok, amikor csak az egyik oldali helyzetjelzőket lehet bekapcsolni műszerfal és rendszám világítás nélkül. A legtöbb kocsiban az irányjelzővel működik ez gyujtás nélkül. (Merciken külön kapcsoló volt régebben. Lehet, hogy az újabbakban is, de olyanban még nem ültem.  Vigyorog )
Szóval nincs, vagy csak én nem találom?  He
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1233 Dátum: 2010. November 07. - 23:15:41 »

Fiúk! Jól látom, hogy a Lacettiben nincs parkolófény?? Arra gondolok, amikor csak az egyik oldali helyzetjelzőket lehet bekapcsolni műszerfal és rendszám világítás nélkül. A legtöbb kocsiban az irányjelzővel működik ez gyujtás nélkül. (Merciken külön kapcsoló volt régebben. Lehet, hogy az újabbakban is, de olyanban még nem ültem.  Vigyorog )
Szóval nincs, vagy csak én nem találom?  He
Nincs.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1234 Dátum: 2010. November 08. - 09:28:11 »

Fiúk! Jól látom, hogy a Lacettiben nincs parkolófény?? Arra gondolok, amikor csak az egyik oldali helyzetjelzőket lehet bekapcsolni műszerfal és rendszám világítás nélkül. A legtöbb kocsiban az irányjelzővel működik ez gyujtás nélkül. (Merciken külön kapcsoló volt régebben. Lehet, hogy az újabbakban is, de olyanban még nem ültem.  Vigyorog )
Szóval nincs, vagy csak én nem találom?  He
Ha a kulcsot kiveszed és a lámpakapcsolón egyet kapcsolsz helyzetjelzőre akkor bekapcsolódik a helyzetjelző elöl kettő és hátul is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1235 Dátum: 2010. November 08. - 09:30:06 »

Hawer! Erről kicsit részletesebben ill képekkel illusztrálnád nekem köszi  Kacsint
Annyi az egész, hogy a sedánba ugye hátul dupla a helyzetjelző és a felső pluszba féklámpa is.
Abba ugye duplaszálas izzó kell. De nálam az alsó helyzetjelzőbe is duplaszálas izzó van gyárilag de féklámpaként nem üzemel. (Még) Ennyi.
Duplaszálas, mert a 21W-os rész, a hátsó köd zárófény. Gondolom, az SW-ken így van, csak mi átalakítottuk, hogy kétszálas legyen, így dupla a zárófény, és van még ködlámpa is, persze fent meg féklámpa.
A hátsó ködzáró külön van a helyzetjelzöktől.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #1236 Dátum: 2010. November 09. - 10:25:47 »

Nekem mivel ledes helyzetjelzőm és rendszámtábla világításom van non-stop világít!  Mosolyog
A normál izzóknál ha kiveszed a kulcsot akkor lekapcsolja a világítást , így tuti nem felejted rajta!
Ezt csak azért írtam le, hogyha valakit ez zavarna és pont a ledesítésen töri a fejét...ezzel számolnia kell és mindig megnézni, hogy lekapcsolta-e a pilácsot!
Naplózva
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1237 Dátum: 2010. November 09. - 16:34:56 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1238 Dátum: 2010. November 09. - 17:20:05 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Hogy a bánatba bírta 5 évig  He
Örülök ha 1 évig bírja.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1239 Dátum: 2010. November 09. - 17:39:04 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Hogy a bánatba bírta 5 évig  He
Örülök ha 1 évig bírja.
Na ezt nemtudom,de múlthéten a balos helyzetjelző ma meg a jobbos tompított úgylátszik behozza a lemaradást. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1240 Dátum: 2010. November 09. - 18:01:12 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Az izzókészlet tatozéknak a magyar KRESZ írta elő, de már ez sem igaz. Így a márkakereskedések adták plusz pénzért a több milliós kocsikhoz, és persze olyat, ami a legolcsóbb volt- nekik. Egyébként a Tungsram nem rossz márka. Gyári izzókészlet nincs, elakadásjelző sem, a táskára is rá van írva a márkakereskedő neve, azt sem Koreából kaptad. Ennyi.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1241 Dátum: 2010. November 09. - 18:17:41 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Az izzókészlet tatozéknak a magyar KRESZ írta elő, de már ez sem igaz. Így a márkakereskedések adták plusz pénzért a több milliós kocsikhoz, és persze olyat, ami a legolcsóbb volt- nekik. Egyébként a Tungsram nem rossz márka. Gyári izzókészlet nincs, elakadásjelző sem, a táskára is rá van írva a márkakereskedő neve, azt sem Koreából kaptad. Ennyi.
Ilyesmire gondoltam én is.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #1242 Dátum: 2010. November 09. - 18:34:59 »

Én 2005-ben vettem a kocsit! És gyárilag asszem elakadásjelzőm volt meg eü dobozom. Az izzókészletet én vettem..de mondjuk nekem is 4 évig bírta a tompítottam, de azóta már kétszer kiégett, pedig párban cserélem ki mindig és nem kap túláramot sem!
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1243 Dátum: 2010. November 09. - 18:45:44 »

Én 2005-ben vettem a kocsit! És gyárilag asszem elakadásjelzőm volt meg eü dobozom. Az izzókészletet én vettem..de mondjuk nekem is 4 évig bírta a tompítottam, de azóta már kétszer kiégett, pedig párban cserélem ki mindig és nem kap túláramot sem!
A HB-k H4-es égői tovább bírják jóval,mint a sedánok és SW-k H7-sei
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1244 Dátum: 2010. November 09. - 18:53:16 »

Ma kiégett jobb első tompítottam, azon melegében ki is cseréltem.
Gyárilag philips volt benne, öt évig bírta szegénykém, de amin csodálkoztam a pótizzókészletemben minden izzó tunsgramos. Mindenkinél így van, vagy csak nekem adtak ilyet a márkakereskedésbe?
Az izzókészlet tatozéknak a magyar KRESZ írta elő, de már ez sem igaz. Így a márkakereskedések adták plusz pénzért a több milliós kocsikhoz, és persze olyat, ami a legolcsóbb volt- nekik. Egyébként a Tungsram nem rossz márka. Gyári izzókészlet nincs, elakadásjelző sem, a táskára is rá van írva a márkakereskedő neve, azt sem Koreából kaptad. Ennyi.
Bizony! Vásárlásnál ott volt a számlán a forgalomba helyezési díjjal és egyebekkel együtt ennek az ára is.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!