Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:31:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396308 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1125 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 17:29:55 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Idáig még nekem sem volt olyan alkalom,hogy ne kétszer kelljen kiszedni a lámpatestet egy égőcseréhez.A rekordom az 4 kiszerelés volt egy égőcserénél,mert mikor kipróbáltam a világítást miután végre minden a helyén volt,akkor derült ki,hogy fordítva raktam be az égőt.Természetesen amikor harmadszor is kiszedtem,hogy megfordítsam az égőt,akkor is elfelejtettem vis****akni a kupakot. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1126 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 19:03:40 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Idáig még nekem sem volt olyan alkalom,hogy ne kétszer kelljen kiszedni a lámpatestet egy égőcseréhez.A rekordom az 4 kiszerelés volt egy égőcserénél,mert mikor kipróbáltam a világítást miután végre minden a helyén volt,akkor derült ki,hogy fordítva raktam be az égőt.Természetesen amikor harmadszor is kiszedtem,hogy megfordítsam az égőt,akkor is elfelejtettem vis****akni a kupakot. Vigyorog
Megnyugodtam, hogy nem csak én...     ööööööö... öööregszem.
Egyébként én a zsebembe szoktam rakni. Ott tutira észre veszem, hogy nem a helyén van, amikor beülök a kocsiba.  Mosolyog
Naplózva
Zsombi
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Hozzászólás #1127 Dátum: 2010. Szeptember 09. - 21:12:58 »

Kész is vagyok a cserével. Kb. 30-40 perc volt az egész és 240 Ft a 3 izzó.
Olyan izzót ami kell, foglalattal nem lehet kapni csak külön és úgy kell beleforrasztani a régi helyére.
De megoldottam. Vigyorog Csak azt nem értem, hogyan tudott egyszerre kiégni mind a három.

Szerintem fokozatosan égtek ki, egymagában a középső is bevilágítja az egészet.  Vigyorog
Nekem az egyik szélső maradt utoljára... 
Naplózva
hpeter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1128 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 13:38:00 »

Urak!

Tudna valaki segíteni megbízható autóvillamossági szerelő ügyében?
Egyrészt volna ez az állandó világítás mizéria... Persze megint egyszerre égett ki a HB-ban a tompított, gondolom a túltöltés miatt.

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.

P.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1129 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 14:39:57 »

Urak!

Tudna valaki segíteni megbízható autóvillamossági szerelő ügyében?
Egyrészt volna ez az állandó világítás mizéria... Persze megint egyszerre égett ki a HB-ban a tompított, gondolom a túltöltés miatt.

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.

P.
Üdv Itt! De miért kér az olyan szerelői segítséget, aki nem írja be a profiljába a települését. Nem mindegy, hogy Miskolcon, Szombathelyen, vagy Pesten kellene segíteni a bajba jutott cartárson, és autóján. Sokszor leírtam, ha valaki nem adja meg, hogy hol is lakik, ne várjon országos segítséget, csak simán itt, fórumost. Így jártál Te is, biztos volna ötlet, de nem mindegy, hogy az országon belül hová küldjünk. Ez sajnos érthetetlen, legalábbis számomra, de hát ti tudjátok, hogy miért titkos ez a fontos adat. Nem kell pontos cím, emelet ajtó, de legalább a város, vagy falú neve a ti segítségetekre kellene, hogy megadjátok. Mi megvagyunk nélkülük, nekünk vannak címeink, nem a mi érdekünk...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1130 Dátum: 2010. Szeptember 20. - 14:43:17 »

Urak!

Tudna valaki segíteni megbízható autóvillamossági szerelő ügyében?
Egyrészt volna ez az állandó világítás mizéria... Persze megint egyszerre égett ki a HB-ban a tompított, gondolom a túltöltés miatt.

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.

P.
Elősször is üdv!Igen tudunk segiteni amint tudjuk merre vagy elérhető. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
hpeter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1131 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 10:00:35 »

Tiszteletem!

Igen, jogos, elnézést! Viszont szolgáljon mentségemre az átmeneti feldúlt állapot, melyet a budapesti közlekedés okozta sokk váltott ki belőlem... 

Egyszóval bp-i elérhetőségekre vágynék én...

Köszönettel:

P.
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1132 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 11:53:47 »

Tiszteletem!

Igen, jogos, elnézést! Viszont szolgáljon mentségemre az átmeneti feldúlt állapot, melyet a budapesti közlekedés okozta sokk váltott ki belőlem... 

Egyszóval bp-i elérhetőségekre vágynék én...

Köszönettel:

P.

Üdv.

Ezek szerint volt javítva az autód, az ablakmosó tartály tetején a  két gumicső cseréjével megoldódik a gondod. A bal első dobbetét első felét megbontod úgy férsz hozzá a csövekhez.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1133 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 12:40:01 »

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.
Erre van 1 tippem. Fel vannak cserélve a csövek az ablakmosó motorján.
Naplózva


LPG
hpeter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1134 Dátum: 2010. Szeptember 21. - 15:11:32 »

Tiszteletem!

Igen, jogos, elnézést! Viszont szolgáljon mentségemre az átmeneti feldúlt állapot, melyet a budapesti közlekedés okozta sokk váltott ki belőlem... 

Egyszóval bp-i elérhetőségekre vágynék én...

Köszönettel:

P.

Üdv.

Ezek szerint volt javítva az autód, az ablakmosó tartály tetején a  két gumicső cseréjével megoldódik a gondod. A bal első dobbetét első felét megbontod úgy férsz hozzá a csövekhez.

Ahh, köszönet. Megpróbálom.
Akkor várható egyéb csontváz is ami majd kiesik...

Naplózva
hpeter
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1135 Dátum: 2010. Szeptember 23. - 11:58:19 »

Urak!

Tudna valaki segíteni megbízható autóvillamossági szerelő ügyében?
Egyrészt volna ez az állandó világítás mizéria... Persze megint egyszerre égett ki a HB-ban a tompított, gondolom a túltöltés miatt.

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.

P.
Elősször is üdv!Igen tudunk segiteni amint tudjuk merre vagy elérhető. Vigyorog

Ok. Szóval bp-i villamossági szerelőre, illetve az elérhetőségére volna szükségem. Ha van tippetek, megköszönöm...

P.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1136 Dátum: 2010. Szeptember 23. - 14:49:39 »

Urak!

Tudna valaki segíteni megbízható autóvillamossági szerelő ügyében?
Egyrészt volna ez az állandó világítás mizéria... Persze megint egyszerre égett ki a HB-ban a tompított, gondolom a túltöltés miatt.

Olyan problémával találkozott valaki, hogy megvan cserélve az ablakmosó vezérlése? Hátulra spriccelek és elöl töröl illetve természetesen megfordítva is, csak h szép legyen az élet.

P.
Elősször is üdv!Igen tudunk segiteni amint tudjuk merre vagy elérhető. Vigyorog
[/quo

Ok. Szóval bp-i villamossági szerelőre, illetve az elérhetőségére volna szükségem. Ha van tippetek, megköszönöm...

P.
Priviben írtam megoldási javaslatot.

Privit írtam, olvasd el!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1137 Dátum: 2010. Október 01. - 15:05:12 »

Öt év, és hatvanezer kilométer megtétele után, kiégett a bal elsö helyzetjelzőm!
Remélem most nem indul meg sorban a többi is. Kacsint
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1138 Dátum: 2010. Október 01. - 15:07:01 »

Öt év, és hatvanezer kilométer megtétele után, kiégett a bal elsö helyzetjelzőm!
Remélem most nem indul meg sorban a többi is. Kacsint
Ez most panaszkodás volt, vagy hencegés? He Kacsint Vigyorog Csak Tungsramot tégy bele, a legolcsóbb, és legjobb! Szerintem. Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1139 Dátum: 2010. Október 01. - 15:09:07 »

Öt év, és hatvanezer kilométer megtétele után, kiégett a bal elsö helyzetjelzőm!
Remélem most nem indul meg sorban a többi is. Kacsint
Ez most panaszkodás volt, vagy hencegés? He Kacsint Vigyorog Csak Tungsramot tégy bele, a legolcsóbb, és legjobb! Szerintem. Vigyorog
Panasznak szántam,  tudván a lámpa nem egyszerű kiszerelési folyamatát.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Oldalak: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!