Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:21:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396268 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1110 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 14:48:33 »

Ez egy jóval erősebb teljesítményű izzó a gyárinál. Nagyobb áramfelvétele lesz, lehet, hogy nem örül neki a vezeték, a foncsorról nem is beszélve. Gondolom kínai gyártmány, úgy sem tart soká. A legjobb, ha Tungsram izzót teszel be, megfizethető, és jó minőségű. A nagyobb teljesítményűek, nagyobb fényerejűek hamar kiégnek általában Főleg persze a H7-esek a sedanokban, és az SW-kben. A HB-k H4-ese valamivel tovább tart általában. Gondold meg, mit teszel!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1111 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 18:20:15 »

Hali.
Vettem egy H4 es 12v 100/90w -os izzót ami ien xenon hatásu.
És hogy ha ezt betezsem a Lacsi ba akkor rendesen fog e müködni mer ahol vettem azt mondták h lehet h nemfogja birni ezt az izzót az autó :/
És igy nemis mertem még belerakni , várnám véleményeteket , hogy most berakhatom nyogodtan és nem lesz semmi baj belöle , vagy inkáb ne eröltessem ezt .? He
Szerintem, ne erőltesd!  A gyári izzóval is elég a világítás csatlakozója a műszerfal mögött, pedig az csak 60/55W.
Hát igen. És a Yardok is szeretni fognak érte...
Naplózva

Pittike
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1112 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 19:36:14 »

Hali.
Vettem egy H4 es 12v 100/90w -os izzót ami ien xenon hatásu.
És hogy ha ezt betezsem a Lacsi ba akkor rendesen fog e müködni mer ahol vettem azt mondták h lehet h nemfogja birni ezt az izzót az autó :/
És igy nemis mertem még belerakni , várnám véleményeteket , hogy most berakhatom nyogodtan és nem lesz semmi baj belöle , vagy inkáb ne eröltessem ezt .? He
Szerintem, ne erőltesd!  A gyári izzóval is elég a világítás csatlakozója a műszerfal mögött, pedig az csak 60/55W.
Hát igen. És a Yardok is szeretni fognak érte...
Nekem volt bent ilyen 100/90-es.Gond nem volt és a csati meg a foncsor sem égett meg..(Ez nem azt jelenti nálad sem lehet gond)De nem hozta a várt hatást!!!!Most 60/55+90% fényerejü van betéve az sokkal jobb,igaz nem olcsó.3870Ft/pár.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 16. - 19:40:08 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #1113 Dátum: 2010. Augusztus 16. - 20:13:12 »

Ezt eljátszottam én is. Pont így jártam. Most 60/55 +90%-os van nekem is, és bevált, jó a fénye, végre lehet látni vele. Ha jól emlékszem, Osram gyártmány.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1114 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 06:58:13 »

Innen tudsz rendelni! http://racing-bazar.hu/alkatresz/lampa-xenon/meg_mindig_a_legjobb_aron_osram_novelt_fenyereju_autoizzok._a_kresz_szabalyainak_megfelel
Naplózva

06 70/22 11 222
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1115 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 18:22:21 »

Ezt eljátszottam én is. Pont így jártam. Most 60/55 +90%-os van nekem is, és bevált, jó a fénye, végre lehet látni vele. Ha jól emlékszem, Osram gyártmány.

Sedan-hoz H7-es kell, ebben is van 60/50-es?
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1116 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 18:29:10 »

Ezt eljátszottam én is. Pont így jártam. Most 60/55 +90%-os van nekem is, és bevált, jó a fénye, végre lehet látni vele. Ha jól emlékszem, Osram gyártmány.

Sedan-hoz H7-es kell, ebben is van 60/50-es?
Nincs! H7-ben egy izzószálas van csak 55w .Nem nézted a linkemet?
Halogén fényszóró izzó H7 Osram Night Breaker +90% 12V 55W PX26d: 5.405Ft/pár
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 17. - 18:31:04 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
Tomy61
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


« Hozzászólás #1117 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 20:44:45 »

Ezt eljátszottam én is. Pont így jártam. Most 60/55 +90%-os van nekem is, és bevált, jó a fénye, végre lehet látni vele. Ha jól emlékszem, Osram gyártmány.

Sedan-hoz H7-es kell, ebben is van 60/50-es?
Nincs! H7-ben egy izzószálas van csak 55w .Nem nézted a linkemet?
Halogén fényszóró izzó H7 Osram Night Breaker +90% 12V 55W PX26d: 5.405Ft/pár

Bocsánat! Félreérthető voltam. Természetesen CDXnek igaza vagyon. Az előző autómban volt 60/55w +90% os. Maradtam az újabb autómnál is ennél a típusnál, természetesen H1 és H7-es kivitelben. Még egyszer bocsi!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1118 Dátum: 2010. Augusztus 31. - 21:15:55 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 31. - 21:32:23 írta Jani » Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1119 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 06:39:35 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1120 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 07:28:57 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1121 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 07:44:45 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Ez azért történhet meg, mert egy fekete vackot ráteszünk egy fekete másik vacakra, és nem vesszük eszre, hogy még nincs a helyén. Kata lányom azt ajánlotta, hogy szerelésnél egy fehér rongyot tegyek fel, és arra tegyek minden leszedett alkatrészt, és akkor észre fogom venni, hogy még valami ott maradt. Nem hülyeség ám!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1122 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 08:44:50 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Ez azért történhet meg, mert egy fekete vackot ráteszünk egy fekete másik vacakra, és nem vesszük eszre, hogy még nincs a helyén. Kata lányom azt ajánlotta, hogy szerelésnél egy fehér rongyot tegyek fel, és arra tegyek minden leszedett alkatrészt, és akkor észre fogom venni, hogy még valami ott maradt. Nem hülyeség ám!
Jó ötlet. Mondjuk egy veterán felújításnál sem véletlen, hogy a sárvédőkre egy védőt terítenek. Egyrészt védi a kocsi oldalát a karcolásoktól(övcsat, patent...), másrészt, ha ráraksz valamit, az tuti eszedbe jut, legkésőbb, mikor leesik a takaró levételénél:)
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1123 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 11:58:01 »

Kiégett a klíma LCD kijelzőjének a világítása. Megvan a holnap délutáni program. Vigyorog
Szegény Jani! Majd írd le, vagy inkább fotózd, hogy hogyan oldottad meg, mert hátha másnak is lesz ilyen gondja.
Én kicseréltem tegnap a helyzetjelzőt elől, és tényleg ki kellett venni a lámpatestet. Kétszer, mert vis****akásnál elfelejtettem vis****akni a takaró fedelet. Kárörvendők! Lehet nevetni.  Kacsint Vigyorog Meatloaf is így járt, anno, Somoskő váránál... Kacsint Vigyorog
Én is minden alkalommal elfelejtem visszatenni. Volt olyan, hogy 1 hét után, mikor valamit újra matattam a motortérben, tettem vissza. Addig a légszűrőházon autózott. Vigyorog
Ez azért történhet meg, mert egy fekete vackot ráteszünk egy fekete másik vacakra, és nem vesszük eszre, hogy még nincs a helyén. Kata lányom azt ajánlotta, hogy szerelésnél egy fehér rongyot tegyek fel, és arra tegyek minden leszedett alkatrészt, és akkor észre fogom venni, hogy még valami ott maradt. Nem hülyeség ám!
Jó ötlet. Mondjuk egy veterán felújításnál sem véletlen, hogy a sárvédőkre egy védőt terítenek. Egyrészt védi a kocsi oldalát a karcolásoktól(övcsat, patent...), másrészt, ha ráraksz valamit, az tuti eszedbe jut, legkésőbb, mikor leesik a takaró levételénél:)
Egy valamirevaló szervizben is tesznek védőtakarást a sárvédőkre.Pl. gyulainál.,sőt a szerelő legelősször a kormányra tesz védőfóliát és az ülésre beülőfóliát.
Naplózva

06 70/22 11 222
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1124 Dátum: 2010. Szeptember 01. - 17:20:55 »

Kész is vagyok a cserével. Kb. 30-40 perc volt az egész és 240 Ft a 3 izzó.
Olyan izzót ami kell, foglalattal nem lehet kapni csak külön és úgy kell beleforrasztani a régi helyére.
De megoldottam. Vigyorog Csak azt nem értem, hogyan tudott egyszerre kiégni mind a három.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!