Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 14:25:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396156 alkalommal)
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1065 Dátum: 2010. Június 25. - 04:33:22 »

Ma meglepett a gépem némi elektromos hibával. Mindkét tompított halott, a fényszóró meg csak fénykűrtként működik. He
Szerintetek melyik márkaszervízbe érdemes vinni Bp. en vagy környékén? Nemigen merek hozzányúlni a garancia miatt.
Ötletet előre is köszönöm.
Csatlakozó szokott szétégni a műszeregység (km óra) mögött, bár eddig ha jól tudom csak az ötajtósoknál jött elő. Többször írtunk már róla itt a fórumon. Csatit levágni és össze kell a vezetékeket forrasztani egyenként. Nekem a Seregi Peti csinálta a Gombiban anno, most ugye már az Opellel együtt vannak a Szentendrei úton.
Kösz a választ, tudom, erről írtatok már. Akkor irány Gombos a jövő héten.
Naplózva
Davido
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Hozzászólás #1066 Dátum: 2010. Június 25. - 10:23:26 »

Sziasztok! Van egy 2005-ös HB lacettink, aminek mindkét izzója egyszerre elszállt. Az izzókat és a biztosítékokat már próbáltam cserélni, de nem használt. Itt a fórumon végignéztem szinte az összes izzós hozzászólást, és valószínűleg nekem is a műszerfal mögötti csatlakozó égett szét. Már elvittem szerelőhöz, de ő nem látott még ilyet, drágán is csinálta volna meg, ezért nem is mertem rábízni. A márkaszervízre meg mindenki azt mondta, hogy a gatyám is rámegy... A gombosnál nem tudjátok mennyiért csinálják meg?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Június 25. - 10:28:16 írta Davido » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1067 Dátum: 2010. Június 25. - 16:09:12 »

Sziasztok! Van egy 2005-ös HB lacettink, aminek mindkét izzója egyszerre elszállt. Az izzókat és a biztosítékokat már próbáltam cserélni, de nem használt. Itt a fórumon végignéztem szinte az összes izzós hozzászólást, és valószínűleg nekem is a műszerfal mögötti csatlakozó égett szét. Már elvittem szerelőhöz, de ő nem látott még ilyet, drágán is csinálta volna meg, ezért nem is mertem rábízni. A márkaszervízre meg mindenki azt mondta, hogy a gatyám is rámegy... A gombosnál nem tudjátok mennyiért csinálják meg?
Davido! Üdv itt a fórumon! Írtam privit, remélem megoldjuk ezzel a gondod. Várom jelentkezésed!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1068 Dátum: 2010. Június 28. - 17:32:24 »

Üdvözlet nektek, izzócserés kérdésem lenne, gondoltam mielőtt megyek Gomboshoz ránézek az izzókra, hátha csak kiégtek. Az SW ben elől két jól látható rögzítése van a lámpának. kérdésem, van e ezen kívül még valahol rögzítve mert nem akart kijönni, nagyon nem mertem feszegetni, de egy égőcserét csak meg kellene tudni oldani.  He
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1069 Dátum: 2010. Június 28. - 18:43:58 »

Üdvözlet nektek, izzócserés kérdésem lenne, gondoltam mielőtt megyek Gomboshoz ránézek az izzókra, hátha csak kiégtek. Az SW ben elől két jól látható rögzítése van a lámpának. kérdésem, van e ezen kívül még valahol rögzítve mert nem akart kijönni, nagyon nem mertem feszegetni, de egy égőcserét csak meg kellene tudni oldani.  He
Van még egy anya is amit 10-es csőkulccsal lehet leszedni,mert egy baromi hosszú csavaron van rajta.Utána kellő bátorsággal és ügyességgel ki lehet szedni a lámpát.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1070 Dátum: 2010. Június 28. - 19:06:20 »

Üdvözlet nektek, izzócserés kérdésem lenne, gondoltam mielőtt megyek Gomboshoz ránézek az izzókra, hátha csak kiégtek. Az SW ben elől két jól látható rögzítése van a lámpának. kérdésem, van e ezen kívül még valahol rögzítve mert nem akart kijönni, nagyon nem mertem feszegetni, de egy égőcserét csak meg kellene tudni oldani.  He
Van még egy anya is amit 10-es csőkulccsal lehet leszedni,mert egy baromi hosszú csavaron van rajta.Utána kellő bátorsággal és ügyességgel ki lehet szedni a lámpát.
Köszönöm, akkor én azt megtaláltam csak nem mertem kitekerni. 
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1071 Dátum: 2010. Június 28. - 20:17:53 »

Üdvözlet nektek, izzócserés kérdésem lenne, gondoltam mielőtt megyek Gomboshoz ránézek az izzókra, hátha csak kiégtek. Az SW ben elől két jól látható rögzítése van a lámpának. kérdésem, van e ezen kívül még valahol rögzítve mert nem akart kijönni, nagyon nem mertem feszegetni, de egy égőcserét csak meg kellene tudni oldani.  He
Van még egy anya is amit 10-es csőkulccsal lehet leszedni,mert egy baromi hosszú csavaron van rajta.Utána kellő bátorsággal és ügyességgel ki lehet szedni a lámpát.
Köszönöm, akkor én azt megtaláltam csak nem mertem kitekerni. 
Az első lámpatest kiszedése ezek után is furcsa/nehéz lesz elsőre.
Nem fér ki simán, egyenesen kihúzva. Ne sötétben csináld!
Amikor húzod kifelé, és megakad, akkor vízszintes irányban döntsd meg kifelé a lámpatestet 8a kocsi oldala felé). A belső oldalon lévő rögzítő patentot kell tudnod kifordítani a díszrács mellett. Utána már ki tudod húzni a lámpatestet.
Az izzó behelyezésénél figyelj az irányra. 180 °-kal elforgatva is be tudod tenni (sajnos). Ebben az esetben a Mars szondának fogsz világítani.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #1072 Dátum: 2010. Június 29. - 07:01:49 »

Üdvözlet nektek, izzócserés kérdésem lenne, gondoltam mielőtt megyek Gomboshoz ránézek az izzókra, hátha csak kiégtek. Az SW ben elől két jól látható rögzítése van a lámpának. kérdésem, van e ezen kívül még valahol rögzítve mert nem akart kijönni, nagyon nem mertem feszegetni, de egy égőcserét csak meg kellene tudni oldani.  He
Van még egy anya is amit 10-es csőkulccsal lehet leszedni,mert egy baromi hosszú csavaron van rajta.Utána kellő bátorsággal és ügyességgel ki lehet szedni a lámpát.
Köszönöm, akkor én azt megtaláltam csak nem mertem kitekerni. 
Plusz infó, hogy a 3-dik csavar helyett nyugodtan tehetsz be egy emflelő mértű szárnyas anyát, elfér és nagyon sokat gyorsít a dolgokon Kacsint
Az első lámpatest kiszedése ezek után is furcsa/nehéz lesz elsőre.
Nem fér ki simán, egyenesen kihúzva. Ne sötétben csináld!
Amikor húzod kifelé, és megakad, akkor vízszintes irányban döntsd meg kifelé a lámpatestet 8a kocsi oldala felé). A belső oldalon lévő rögzítő patentot kell tudnod kifordítani a díszrács mellett. Utána már ki tudod húzni a lámpatestet.
Az izzó behelyezésénél figyelj az irányra. 180 °-kal elforgatva is be tudod tenni (sajnos). Ebben az esetben a Mars szondának fogsz világítani.
Naplózva
Zoltán
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Hozzászólás #1073 Dátum: 2010. Július 01. - 20:02:08 »

 :DKöszönöm a segítségeket, jól sikerült izzócserén vagyok túl! Jól beégtem volna  ha márkaszervízbe mentem volna izzót cseréltetni!
A lámpateset vis****akása és a kiemelése kissé trükkös, de meg lehet vele bírkózni némi türelemmel.
Naplózva
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1074 Dátum: 2010. Július 08. - 15:44:02 »

Üdv. Elég rég jártam erre a minap megléttam 1 Lacsit , de nemis Lacetti volt hanem Suzuki.
Elkezdtem utána nézni és télleg van 1 Lacetti kinézetü( elsö ránézésre 1:1-ben ugyanaz) Suzuki mégpedig a Suzuki Reno.
Ennek a suzuki Reno nak nagyon megtetszett az elsö fényszórója
http://photos.webridestv.com/datastore/images/user/af399b961721ecb3d8f0cab02a55b58f/Suzuki_Reno_120042_20080818.jpg

És abban kérném segítségeteket h netalántán ien fényszórókat hol lehetne és mennyiért beszerezni, és hogy a felfogatáshoz szükséges fülek 1 eznek e a Lacetti-é vel.
Ha valaki tud valami infót az megoszthatná velem.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1075 Dátum: 2010. Július 08. - 19:47:23 »

Üdv. Elég rég jártam erre a minap megléttam 1 Lacsit , de nemis Lacetti volt hanem Suzuki.
Elkezdtem utána nézni és télleg van 1 Lacetti kinézetü( elsö ránézésre 1:1-ben ugyanaz) Suzuki mégpedig a Suzuki Reno.
Ennek a suzuki Reno nak nagyon megtetszett az elsö fényszórója
http://photos.webridestv.com/datastore/images/user/af399b961721ecb3d8f0cab02a55b58f/Suzuki_Reno_120042_20080818.jpg

És abban kérném segítségeteket h netalántán ien fényszórókat hol lehetne és mennyiért beszerezni, és hogy a felfogatáshoz szükséges fülek 1 eznek e a Lacetti-é vel.
Ha valaki tud valami infót az megoszthatná velem.
Usa-ból tudsz rendelni!Minden eggyezik én már néztem.Esetleg ebyen nézz körül.
Naplózva

06 70/22 11 222
Mosquetoo
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70

b2


« Hozzászólás #1076 Dátum: 2010. Július 08. - 20:12:53 »

Idézet
Usa-ból tudsz rendelni!Minden eggyezik én már néztem.Esetleg ebyen nézz körül.

Én eddig sehol nem találtam semmit.
Valahonnan pedig muszálylesz szerezni .
Naplózva
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #1077 Dátum: 2010. Július 09. - 07:41:52 »

Üdv. Elég rég jártam erre a minap megléttam 1 Lacsit , de nemis Lacetti volt hanem Suzuki.
Elkezdtem utána nézni és télleg van 1 Lacetti kinézetü( elsö ránézésre 1:1-ben ugyanaz) Suzuki mégpedig a Suzuki Reno.
Ennek a suzuki Reno nak nagyon megtetszett az elsö fényszórója
http://photos.webridestv.com/datastore/images/user/af399b961721ecb3d8f0cab02a55b58f/Suzuki_Reno_120042_20080818.jpg

És abban kérném segítségeteket h netalántán ien fényszórókat hol lehetne és mennyiért beszerezni, és hogy a felfogatáshoz szükséges fülek 1 eznek e a Lacetti-é vel.
Ha valaki tud valami infót az megoszthatná velem.
Usa-ból tudsz rendelni!Minden eggyezik én már néztem.Esetleg ebyen nézz körül.

Csak úgy eszembe jutott: az "E" betűs szabványjelölés van benne vajon, vagy csere-berélni kell, mondjuk vizsgáztatáskor? Aztán a szolgálók és védők vajon bele tudnak-e kötni a jelölés nélkül? (Nekem annó az ezerkettesemről a miskolci "lengyelpiac"-on beszerzett pótféklámpát szedette le helyi zsandár, mert nem talált rajta jelölést - amit én otthon megtaláltam a sarkában és azzal a lendülettel vissza is szereltem...  Mosolyog )
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1078 Dátum: 2010. Július 09. - 08:12:12 »

Idézet
Usa-ból tudsz rendelni!Minden eggyezik én már néztem.Esetleg ebyen nézz körül.

Én eddig sehol nem találtam semmit.
Valahonnan pedig muszálylesz szerezni .
http://www.makeupcar.com/?doc=cart/item.php&it_id=1157349785
Naplózva


LPG
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1079 Dátum: 2010. Július 09. - 09:22:32 »

Idézet
Usa-ból tudsz rendelni!Minden eggyezik én már néztem.Esetleg ebyen nézz körül.

Én eddig sehol nem találtam semmit.
Valahonnan pedig muszálylesz szerezni .
http://www.makeupcar.com/?doc=cart/item.php&it_id=1157349785


Tudtam, hogy Janira lehet számítani!  Vigyorog
Kicsit nehezen olvasható az oldal.


És az én belinkelt engel-eye lámpámat hol tudom beszerezni magyarhonban, Jani?  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!