Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 18:21:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396269 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #795 Dátum: 2009. December 31. - 10:07:09 »

az óra vagy erősebben világol, vagy halványabban - akár másodpercenként több alkalommal is váltalozva - sötétben baromi idegesítő (átmeneti időre itt is segít az ököl belső visszapillantó-tükör irányából történő lecsapása.)

Az óra villogásával szerintem nem tudsz csinálni semmit, csak csere. 
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #796 Dátum: 2009. December 31. - 10:22:13 »

Én nem is merek nekiesni a középkonzol kiszerelésnek, mert annak csak @nyázás lenne a vége és nem is biztos, hogy sikerrel járnék.

Pedig a digitklímást nem macerás szétszedni.
Francz... Nekem is gondom van a középkonzollal, és tuti érintkezés/kontakt probléma van: A hőmérsékletszabályozó vagy világol, vagy nem, (ez egy kisebb, de intenzív tenyér mozgatással az anyósülés felől orvosolható átmeneti időre) az óra vagy erősebben világol, vagy halványabban - akár másodpercenként több alkalommal is váltalozva - sötétben baromi idegesítő (átmeneti időre itt is segít az ököl belső visszapillantó-tükör irányából történő lecsapása.) Az utóbbi napokban viszont már a páramentesítő/klíma/belsőkeringetés gombok is csak hangulatuk szerint működnek.
A hétvégén terveztem szétszedni-megigazgatni, de elbizonytalanítottatok, hogy belevágjak egyedül... Mitől annyira macerás?  Jah, az én kicsim nem digites...
A konzol kiszerelésénél vigyázz, mert a rögzítő pántok hajlamosak beesni. Amúgy fentről kezd a szétszedést.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Yanee
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 451


SW 1,6 Elite


« Hozzászólás #797 Dátum: 2009. December 31. - 10:36:38 »

A digitesnél, csak két csatlakozót kell széthúzni és már kint is van a középkonzol.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=34


A simánál macerás, mert ott bovdenek vannak.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=108
Köszi!
Ahozz, hogy az izzókhoz/kapcsolókhoz megmozgatási/kontaktspréfujkálási szándékkal hozzáférjek le kell szedni teljesen az egészet bovdenszétszedésestől, vagy elég kipattintani? - a páramentesítő miatt kellene első sorban.
Naplózva
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #798 Dátum: 2009. December 31. - 10:59:01 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #799 Dátum: 2009. December 31. - 11:45:37 »

A digitesnél, csak két csatlakozót kell széthúzni és már kint is van a középkonzol.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=34


A simánál macerás, mert ott bovdenek vannak.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=108
Köszi!
Ahozz, hogy az izzókhoz/kapcsolókhoz megmozgatási/kontaktspréfujkálási szándékkal hozzáférjek le kell szedni teljesen az egészet bovdenszétszedésestől, vagy elég kipattintani? - a páramentesítő miatt kellene első sorban.
Nem tudom.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #800 Dátum: 2009. December 31. - 12:08:36 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #801 Dátum: 2009. December 31. - 13:01:46 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
Na akkor mi is a baj az én 400 Ft-os auchanos H7 izommal ami bír fél évet is?Csak akkor nem bírja addig,amikor 2 hónap után elolvad.De csak 400 Ft! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #802 Dátum: 2009. December 31. - 13:48:05 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
Na akkor mi is a baj az én 400 Ft-os auchanos H7 izommal ami bír fél évet is?Csak akkor nem bírja addig,amikor 2 hónap után elolvad.De csak 400 Ft! Vigyorog Vigyorog


Én körülbelül 2hete vásároltam győrben 6000 ft/pár áron és a jobb elsőm eddig bírta nem is beszélve arról hogy baromi gyengék voltak szürkületben azt sem tudtam h teljesen be van e kapcsolva a lámpám vagy csak helyzetjelzőm világt! csak teljes sötétben lehetett nagynehezen látni az utat vele... pedig az eladó imákat mondott róla
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #803 Dátum: 2009. December 31. - 14:10:11 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
Na akkor mi is a baj az én 400 Ft-os auchanos H7 izommal ami bír fél évet is?Csak akkor nem bírja addig,amikor 2 hónap után elolvad.De csak 400 Ft! Vigyorog Vigyorog



Én körülbelül 2hete vásároltam győrben 6000 ft/pár áron és a jobb elsőm eddig bírta nem is beszélve arról hogy baromi gyengék voltak szürkületben azt sem tudtam h teljesen be van e kapcsolva a lámpám vagy csak helyzetjelzőm világt! csak teljes sötétben lehetett nagynehezen látni az utat vele... pedig az eladó imákat mondott róla
Én a legolcsóbb izzók híve vagyok és nem lehet bennük csalódni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #804 Dátum: 2009. December 31. - 15:44:38 »

Jaj,már egy csomószor le akrtam írni,most végre eszembe jutott:
Nagyobb hidegben,mikor rükibe rakom a gépet,jó néháy másodperc múlva gyullad csak ki a toalatóámpa.Van nektek erről tapasztnyalat?
Naplózva
capry
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


Lacetti SW 1,6 Elite, man.klíma, melange beige


« Hozzászólás #805 Dátum: 2010. Január 01. - 15:18:40 »

Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
Ez is Tungsram termák, igaz nem a sima. Mintha kicsi talán jobban láttam volna...  Mosolyog
De tény, hogy nem éri meg, nem is veszek többet ilyet. A H1-esek még bírják. kopp kopp.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #806 Dátum: 2010. Január 01. - 16:40:24 »

Én nem is merek nekiesni a középkonzol kiszerelésnek, mert annak csak @nyázás lenne a vége és nem is biztos, hogy sikerrel járnék.

Pedig a digitklímást nem macerás szétszedni.
Francz... Nekem is gondom van a középkonzollal, és tuti érintkezés/kontakt probléma van: A hőmérsékletszabályozó vagy világol, vagy nem, (ez egy kisebb, de intenzív tenyér mozgatással az anyósülés felől orvosolható átmeneti időre) az óra vagy erősebben világol, vagy halványabban - akár másodpercenként több alkalommal is váltalozva - sötétben baromi idegesítő (átmeneti időre itt is segít az ököl belső visszapillantó-tükör irányából történő lecsapása.) Az utóbbi napokban viszont már a páramentesítő/klíma/belsőkeringetés gombok is csak hangulatuk szerint működnek.
A hétvégén terveztem szétszedni-megigazgatni, de elbizonytalanítottatok, hogy belevágjak egyedül... Mitől annyira macerás?  Jah, az én kicsim nem digites...
A konzol kiszerelésénél vigyázz, mert a rögzítő pántok hajlamosak beesni. Amúgy fentről kezd a szétszedést.
Én alulról kezdtem. Kacsint
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #807 Dátum: 2010. Január 01. - 16:42:00 »

A digitesnél, csak két csatlakozót kell széthúzni és már kint is van a középkonzol.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=34


A simánál macerás, mert ott bovdenek vannak.
http://www.lacettiklub.hu/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=47&catid=108
Köszi!
Ahozz, hogy az izzókhoz/kapcsolókhoz megmozgatási/kontaktspréfujkálási szándékkal hozzáférjek le kell szedni teljesen az egészet bovdenszétszedésestől, vagy elég kipattintani? - a páramentesítő miatt kellene első sorban.
Ahhoz, hogy jól hozzáférj legalább az egyik oldali bowdent ki kell akasztani. Mint ahogy én is tettem.
Nézd meg a Jani által becsatolt kép galériát.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #808 Dátum: 2010. Január 01. - 18:15:17 »

Az Osram nightbreaker izó kb 1,5 hónapig bírta. Az egyik. 
Hát, nem érte meg az árát.
Szerintem maradni kéne a sima Tungsram H7-eshez, tovább bírja, olcsóbb, és jól világít. A szuper csudák drágábbak sokkal, és sokszor nagyon hamar elszállnak, és őszintén szólva, nem érzek különbséget a fényerőben, pláne nem 50, vagy 90%-ot. Parasztvakítás az egész.
ég tavaly raktuk be Atheeval a Tungi + 60%-os zzóját (2008-  ban). Én éjjel - nappal használom a lámpá, a látszani elv miatt. Szerintem fehérebb és jobb is a fénye.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #809 Dátum: 2010. Január 01. - 18:18:38 »

sokat töprengtem rajta hogyan tudám megcsinálni a mentha zöld autómat zöld beltér világításra! kiszedtem a csomagtérből a szofita izzót és próbáltam minden félét... befesteni, szinezni, zöld spry-vel lefesteni de semmi... viszont ma! Vigyorog megjött az ihlet! amit kaptam lábtérvilágítást mivel a kettő közül egy panelja zárlatos lett és úgydöntöttem h a másikat is kikapcsolom beszereltem hátra a csomagtérbe, és láss csodát eszmáéletlen gyönyörű élénk zöld világítása lett a csomagtérnek.... mégjobban mutat már a hangtechnikám.. Vigyorog
viszont a kérdésem! lehet kapni szofita izzóba színeseket? az utasteret is megszeretném csinálni viszont oda hülyén nézne ki egy neoncső a fejemfölé... Vigyorog akinek van ötlete legyenszíves írjon!

Ui.:Jani!!!

sztem nyugodtan add fel póstán a két pár króm indexet mert nem tudom mikor tudnám am átvenni és már ha megvetted be szeretném rakni!
privibe küldd el a számlaszámod és elutalom a pénzt! ha jól rémlik 830,-/ pár azaz 1660,- összesen az izzó és légyszi törékenyként add fel és a póstaköltséget is állom! itt győrben 4ezer alatt nem úsznám meg szal még lehet h ha max 1ezressel is de jobban járok veled!! előre is köszike!!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!