Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 28. - 22:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 396395 alkalommal)
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #750 Dátum: 2009. December 03. - 11:48:34 »

Itt van mindjárt a Mikulás, és a Jézuska. Gondoltam örömet okozok a hátrányos helyzetű HB-soknak, és bevallom, hogy kiégett egy H7-es izzóm. Ma kicserélem.
Ok,akkor töredelmesen bevallom,hogy kedden kellet cserélni megint fényszórót a jobb oldalon.Vettem 900 pénzért erős fehér fényűt és mind 2-t cseréltem.Hogy meddig tartanak,arra lehet fogadásokat kötni.Remélem az idén még nem kell cserélni... Vigyorog
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #751 Dátum: 2009. December 05. - 18:55:59 »

Skacok! aki jár még a tali előtt a homasitában az legyenszíves írja össze h mennyiért kaphatok:
-szép fehér fényű izzókat(tompított+ reflektor)(NEM XENON)
-kék ledes helyzetjelzőket
-krómindex izzókat (az ha jóltom 830,-/pár)
és ha esetleg lehet cserélni akkor a belső utastér világítás izzóját cserélném ki vmi szép fehér színűre mert ez nem nagyon jó felvilágosítás terén.
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #752 Dátum: 2009. December 05. - 20:11:37 »

Skacok! aki jár még a tali előtt a homasitában az legyenszíves írja össze h mennyiért kaphatok:
-szép fehér fényű izzókat(tompított+ reflektor)(NEM XENON)
-kék ledes helyzetjelzőket
-krómindex izzókat (az ha jóltom 830,-/pár)
és ha esetleg lehet cserélni akkor a belső utastér világítás izzóját cserélném ki vmi szép fehér színűre mert ez nem nagyon jó felvilágosítás terén.

A kék LED-es helyzetjelzőket felejtsd el! Szabálytalan, és vizsgán bukás, meg ellenőrzésnél is vizsgára utalhatnak. Nem éri meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #753 Dátum: 2009. December 05. - 20:32:29 »

kösz az infót helyzetjelző kilőve vagy vmi szép fehér fényűre cserélném..... hamár az izzo fehér a helyzetjelző se legyen sárga..
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #754 Dátum: 2009. December 06. - 17:26:30 »

SOS!
a minap autómosás után vettem észre hogy kiégett a jobb első lámpám (megérezte h am. is cserélni szeretném) kellen vmi infó h milyen izzót vegyek ami megbízható szép fehér fényű és nem is horribilis áron van! H4-es izzót kell vennem a hétvégén akartam a talin a homasitában de így sajna nem merek addig autókázni mert amerre járkálok mindig sűrűn kint vannaka  zsekák szal hnap mindenképp kell vennem izzót! ha az izzót cserélem a helyzetjelzőt is szeretném h ne legyen sárga de ezt valszeg a homasitában fogom! megköszönném ha esetleg a hétvégén eljönne velem vki aki jártasabb ilyen téren a homasitában és segítene helyzetjelzőt venni!
Előre is köszönöm!!
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #755 Dátum: 2009. December 06. - 18:23:30 »

SOS!
a minap autómosás után vettem észre hogy kiégett a jobb első lámpám (megérezte h am. is cserélni szeretném) kellen vmi infó h milyen izzót vegyek ami megbízható szép fehér fényű és nem is horribilis áron van! H4-es izzót kell vennem a hétvégén akartam a talin a homasitában de így sajna nem merek addig autókázni mert amerre járkálok mindig sűrűn kint vannaka  zsekák szal hnap mindenképp kell vennem izzót! ha az izzót cserélem a helyzetjelzőt is szeretném h ne legyen sárga de ezt valszeg a homasitában fogom! megköszönném ha esetleg a hétvégén eljönne velem vki aki jártasabb ilyen téren a homasitában és segítene helyzetjelzőt venni!
Előre is köszönöm!!

Az izzó és a cseréje korábban már többször is volt téma ha valami gondotok van írjátok be a keresőbe, ha nem találtok megoldást akkor írjatok hozzászólást. A te esetedben mivel HB-d van abban H4-s izzó van a fényszórót /3 db csavarral 10-s kulcs/ kiveszed úgy te is ki tudod cserélni.
Naplózva

BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #756 Dátum: 2009. December 06. - 19:02:35 »

ez mind szép és jó Sebijoe ezt értem Mosolyog amiben a segítséget kértem az az hogy vannak e tpasztalatok h milyen izzót vegyek márkában ami megbízható mert nem akarok gagyit venni de nem is akarom a havi fizetésem izzóra költeni.....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #757 Dátum: 2009. December 06. - 19:27:28 »

Amit én vennék. Tungsram, GE, Osram, Philips.
Naplózva


LPG
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #758 Dátum: 2009. December 06. - 19:47:56 »

Én legutóbb a Matízhoz vettem H4-est mépedig Hella-t. Ami az érdekessége, hogy olcsóbb volt mint a Tungsram és állítólag minőségre jobb. Már nem emlékszem pontosan az árára, de kb 500Ft körül volt.
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #759 Dátum: 2009. December 08. - 09:24:37 »

ez mind szép és jó Sebijoe ezt értem Mosolyog amiben a segítséget kértem az az hogy vannak e tpasztalatok h milyen izzót vegyek márkában ami megbízható mert nem akarok gagyit venni de nem is akarom a havi fizetésem izzóra költeni.....

Én a raktárunkból veszem a H7-es GE Long Lifeokat. 1600/db-ra jön ki kb.
Úgy hogy folyamatosan égnek, ca. 1,5 évig bírják.
Ha kell szólj, a számom már meg van, és így meg lenne az ürügy is egy talira.Mosolyog
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #760 Dátum: 2009. December 08. - 10:07:21 »

köszi de már "késő". tegnap az OCT tuningban vettem 3e forintért szintén longlife izzókat és nagyon szuperek szép fehérek! de azért köszi! Talira nem jössz pestre?
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #761 Dátum: 2009. December 08. - 11:11:49 »

köszi de már "késő". tegnap az OCT tuningban vettem 3e forintért szintén longlife izzókat és nagyon szuperek szép fehérek! de azért köszi! Talira nem jössz pestre?
Sajnos már egyéb program van, korábbi szervezésből.
Naplózva
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #762 Dátum: 2009. December 08. - 18:27:00 »

megint van utastér világításom. A motortéri biztosítéktáblában kiment egy 15 Amperos bizti......és mihelyt ki lett cserélve,máris visszaállt gyújtáslevétel után a benzin-vízhőfok és a fordulatszámmérő mutatója. Érdekes...de ennek nagyon örülök...
Naplózva
bareszka
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Hozzászólás #763 Dátum: 2009. December 08. - 18:47:19 »

Eladásra kínálnék H4 / 6000K xenon szettet. 3hónapot használt. Ha esetleg valakit érdekel...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #764 Dátum: 2009. December 08. - 20:08:35 »

Eladásra kínálnék H4 / 6000K xenon szettet. 3hónapot használt. Ha esetleg valakit érdekel...
Azt tudod, hogy rászálltak a nem gyári xenonosokra? Vagy pont ezért adnád el?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!