Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 14:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397660 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #375 Dátum: 2009. Február 07. - 15:09:03 »

Nah fiúk az én sztorim.Kiégett egy lámpám.Gondoltam még jó egy ideig majd...hisz nem értem rá...kiégett a másik is,úgy már nehéz volt este.Felhívtam Szabó barátunkat...hangzott a válasz:SAJNOS TELI VAGYUNK".Járt az agyam,hogy ilyenkor mi van?!Na nemár.Berágtam,hogy ilyen létfontos dolognál nincs időpont kigurúltam a sarokra itt a benzinkút pont a szalon mellett,és kihívtam a segélyszolgálatot. Vigyorog.MERT INGYENES,ÉS AZONNALI.Még jól is jártam.Igaz nem volt kedve pöcsölni megcsinált egyet,a másikra azt mondta jujjj szét kell szedni bla bla.Pár napon belül megcsinálta egy ismim,de csak megmozdította érintkezési hiba volt. Mosolyog.Közben hívtam Giovannit a telefonos lelkisegély,hisz olyan pipa voltam nagyon szükségem volt rá. Mosolyog
Zsu! A teremburáját! Giovannit felhívod lelki segélyért, mert bepipultál, ahelyett, hogy engem hívtál volna, mert nemcsak lelki segélyt kaptál volna, hanem ki is cseréltem volna Neked az izzókat. Hát mire vagyunk mi klubtársak, és barátok, Hát nem azért, hogy segítsünk egymásnak? De igen! Nem, mintha zavarna, hogy Giovanni lett a lélek doktorod, de most konkrét dolog is felmerült, amit a távolba szakadt hazánk fia, úgysem tudott volna orvosolni. Vagy persze az sincs kizárva, hogy jó ürügy volt ez a dolog arra, hogy felhívd Giot. Azt hiszem talán nem alaptalanul gondolok erre... Remélem tanultál az esetből! Kacsint Vigyorog Halgass apura! Kacsint Vigyorog
KICSERÉLTEEEED VOLNAAA???Jajjj.Nah majd legközelebb.Viszont mindenképp viszonozni szeretném a kedvességed,segítőkészséged.Én az ablakmosófolyadékot tudom csak beönteni. Vigyorog Vigyorog.puszillak apu
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #376 Dátum: 2009. Február 08. - 11:18:53 »

Nah fiúk az én sztorim.Kiégett egy lámpám.Gondoltam még jó egy ideig majd...hisz nem értem rá...kiégett a másik is,úgy már nehéz volt este.Felhívtam Szabó barátunkat...hangzott a válasz:SAJNOS TELI VAGYUNK".Járt az agyam,hogy ilyenkor mi van?!Na nemár.Berágtam,hogy ilyen létfontos dolognál nincs időpont kigurúltam a sarokra itt a benzinkút pont a szalon mellett,és kihívtam a segélyszolgálatot. Vigyorog.MERT INGYENES,ÉS AZONNALI.Még jól is jártam.Igaz nem volt kedve pöcsölni megcsinált egyet,a másikra azt mondta jujjj szét kell szedni bla bla.Pár napon belül megcsinálta egy ismim,de csak megmozdította érintkezési hiba volt. Mosolyog.Közben hívtam Giovannit a telefonos lelkisegély,hisz olyan pipa voltam nagyon szükségem volt rá. Mosolyog
Zsu! A teremburáját! Giovannit felhívod lelki segélyért, mert bepipultál, ahelyett, hogy engem hívtál volna, mert nemcsak lelki segélyt kaptál volna, hanem ki is cseréltem volna Neked az izzókat. Hát mire vagyunk mi klubtársak, és barátok, Hát nem azért, hogy segítsünk egymásnak? De igen! Nem, mintha zavarna, hogy Giovanni lett a lélek doktorod, de most konkrét dolog is felmerült, amit a távolba szakadt hazánk fia, úgysem tudott volna orvosolni. Vagy persze az sincs kizárva, hogy jó ürügy volt ez a dolog arra, hogy felhívd Giot. Azt hiszem talán nem alaptalanul gondolok erre... Remélem tanultál az esetből! Kacsint Vigyorog Halgass apura! Kacsint Vigyorog
KICSERÉLTEEEED VOLNAAA???Jajjj.Nah majd legközelebb.Viszont mindenképp viszonozni szeretném a kedvességed,segítőkészséged.Én az ablakmosófolyadékot tudom csak beönteni. Vigyorog Vigyorog.puszillak apu
Én írtam már, hogy szivesen kicserélem bármikor! Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #377 Dátum: 2009. Február 08. - 11:45:34 »

Weres, tudjuk, hogy Zsunak Te mindig mindenben segítenél, ezt méltányoljuk is, igazi önzetlen klubtárs vagy! Gondolom az olvasó lámpájának az izzóját is szíves- örömest kicserélnéd. (Holnap, akkor tali, de most csak velem- tudom Zsu jobb lett volna...) Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #378 Dátum: 2009. Február 08. - 12:22:12 »

Weres, tudjuk, hogy Zsunak Te mindig mindenben segítenél, ezt méltányoljuk is, igazi önzetlen klubtárs vagy! Gondolom az olvasó lámpájának az izzóját is szíves- örömest kicserélnéd. (Holnap, akkor tali, de most csak velem- tudom Zsu jobb lett volna...) Kacsint
Apu! Ne zrikáld itt a népet! Éppen elég fájó nekünk, hogy nem vagyunk olyan központi helyen, mint Te, hogy bármikor segíthessünk Zsunak!  Kacsint  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #379 Dátum: 2009. Február 08. - 17:43:23 »

Nah fiúk az én sztorim.Kiégett egy lámpám.Gondoltam még jó egy ideig majd...hisz nem értem rá...kiégett a másik is,úgy már nehéz volt este.Felhívtam Szabó barátunkat...hangzott a válasz:SAJNOS TELI VAGYUNK".Járt az agyam,hogy ilyenkor mi van?!Na nemár.Berágtam,hogy ilyen létfontos dolognál nincs időpont kigurúltam a sarokra itt a benzinkút pont a szalon mellett,és kihívtam a segélyszolgálatot. Vigyorog.MERT INGYENES,ÉS AZONNALI.Még jól is jártam.Igaz nem volt kedve pöcsölni megcsinált egyet,a másikra azt mondta jujjj szét kell szedni bla bla.Pár napon belül megcsinálta egy ismim,de csak megmozdította érintkezési hiba volt. Mosolyog.Közben hívtam Giovannit a telefonos lelkisegély,hisz olyan pipa voltam nagyon szükségem volt rá. Mosolyog
Zsu! A teremburáját! Giovannit felhívod lelki segélyért, mert bepipultál, ahelyett, hogy engem hívtál volna, mert nemcsak lelki segélyt kaptál volna, hanem ki is cseréltem volna Neked az izzókat. Hát mire vagyunk mi klubtársak, és barátok, Hát nem azért, hogy segítsünk egymásnak? De igen! Nem, mintha zavarna, hogy Giovanni lett a lélek doktorod, de most konkrét dolog is felmerült, amit a távolba szakadt hazánk fia, úgysem tudott volna orvosolni. Vagy persze az sincs kizárva, hogy jó ürügy volt ez a dolog arra, hogy felhívd Giot. Azt hiszem talán nem alaptalanul gondolok erre... Remélem tanultál az esetből! Kacsint Vigyorog Halgass apura! Kacsint Vigyorog
KICSERÉLTEEEED VOLNAAA???Jajjj.Nah majd legközelebb.Viszont mindenképp viszonozni szeretném a kedvességed,segítőkészséged.Én az ablakmosófolyadékot tudom csak beönteni. Vigyorog Vigyorog.puszillak apu
Én írtam már, hogy szivesen kicserélem bármikor! Vigyorog
Nah majd szavadon foglak. Kacsint Vigyorog Vigyorog.puszillak
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #380 Dátum: 2009. Február 08. - 17:45:08 »

Weres, tudjuk, hogy Zsunak Te mindig mindenben segítenél, ezt méltányoljuk is, igazi önzetlen klubtárs vagy! Gondolom az olvasó lámpájának az izzóját is szíves- örömest kicserélnéd. (Holnap, akkor tali, de most csak velem- tudom Zsu jobb lett volna...) Kacsint
Apu! Ne zrikáld itt a népet! Éppen elég fájó nekünk, hogy nem vagyunk olyan központi helyen, mint Te, hogy bármikor segíthessünk Zsunak!  Kacsint  Vigyorog
Hogy Te Cápi milyen egy édes darab vagy! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #381 Dátum: 2009. Február 08. - 18:22:41 »

A hamutartóban van világítás?
Van, az elsőben.
És világit? Mert nekem van benne izzó, de nem világit. Szemre jó, nincs elszakadva a szál.
Igen, világít, de csak akkor ha a lámpa is be van kapcsolva...azt hiszem. Nem cigizek, így ritkán használom Mosolyog
Akkor holnap veszek másik izzót. Mondjuk teljesen feleslegesen, a másfél év alatt most húztam ki először a hamutartót. Vigyorog
Akkor meg ne idegesítsen, vagy megakarod világítani a cukros papírt? Mosolyog
Annyira idegesit, hogy azóta nem is foglalkozom vele. Vigyorog Majd ha autósbolt felé visz az utam, beugrok egy izzóért. Addig marad így, úgysem látom ha világit. Meg persze a kicseréléséhez le kell bontani a középkonzolt, mert alulról nem fér be a kezem.
Naplózva


LPG
Shark
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178



« Hozzászólás #382 Dátum: 2009. Február 09. - 21:20:40 »

Tapasztalatom:
Az eddigi izzók közül a tungsram +50%-os fényerejűek bírták legtovább.
A sok kinai gagyi, meg tescós bóvli mind 1-1 hónapig bírta csak. Volt olyan is, amelyik nem adott szabályos fénynyalábot.

Sajna mostanában sehol sem látok ilyen tungsramot. Mol kutakon is kifogyott.
OMV-n találtam osram silver light-ot, ez gyakorlatilag ugyanaz, +50% fényerő.
Meglátjuk beválik-e. Az ára borsos volt, 3.500HUF/db.

És én mindig hordok magamnál 10-es kulcsot!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #383 Dátum: 2009. Február 10. - 10:51:37 »

Nah fiúk az én sztorim.Kiégett egy lámpám.Gondoltam még jó egy ideig majd...hisz nem értem rá...kiégett a másik is,úgy már nehéz volt este.Felhívtam Szabó barátunkat...hangzott a válasz:SAJNOS TELI VAGYUNK".Járt az agyam,hogy ilyenkor mi van?!Na nemár.Berágtam,hogy ilyen létfontos dolognál nincs időpont kigurúltam a sarokra itt a benzinkút pont a szalon mellett,és kihívtam a segélyszolgálatot. Vigyorog.MERT INGYENES,ÉS AZONNALI.Még jól is jártam.Igaz nem volt kedve ........ megcsinált egyet,a másikra azt mondta jujjj szét kell szedni bla bla.Pár napon belül megcsinálta egy ismim,de csak megmozdította érintkezési hiba volt. Mosolyog.Közben hívtam Giovannit a telefonos lelkisegély,hisz olyan pipa voltam nagyon szükségem volt rá. Mosolyog
Erre is vonatkozik a szabályzat.
Javítsd légyszíves!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #384 Dátum: 2009. Február 10. - 11:01:00 »

Tapasztalatom:
Az eddigi izzók közül a tungsram +50%-os fényerejűek bírták legtovább.
A sok kinai gagyi, meg tescós bóvli mind 1-1 hónapig bírta csak. Volt olyan is, amelyik nem adott szabályos fénynyalábot.

Sajna mostanában sehol sem látok ilyen tungsramot. Mol kutakon is kifogyott.
OMV-n találtam osram silver light-ot, ez gyakorlatilag ugyanaz, +50% fényerő.
Meglátjuk beválik-e. Az ára borsos volt, 3.500HUF/db.

És én mindig hordok magamnál 10-es kulcsot!  Vigyorog
Van egy Tungsram bolt a Béke úton, majdnem szemben a Fáy utcával.
A Bárdi üzleteiben is szinte mindig lehet kapni (Tungsram vagy GE márkajelzéssel. A GE vette meg a Tungsramot).
A normál izzónak (meg a "Long Life"-nak is) 1000 Ft. körül van darabja.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #385 Dátum: 2009. Február 10. - 11:23:59 »

...javítottam e hozzászóólást de nem értem mi volt benne javítanivaló?He??
Pedig bejelöltem+ megírtam.
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #386 Dátum: 2009. Február 10. - 12:46:40 »

...javítottam e hozzászóólást de nem értem mi volt benne javítanivaló?He??
Pedig bejelöltem+ megírtam.
AZÓTA RÁJÖTTEM,DE MÁR MINDEGY NEM ÍROM VISSZA. Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #387 Dátum: 2009. Február 24. - 22:09:48 »

Ma este mikor hazaértem és nyitottam a kert kaput, furcsa zümmögést hallottam a kocsi elejénél. He
Jobban fülelve rájöttem, hogy a fényszóró magasság állító motorja csinálja. Piciket mozdult fel-le.
Megtekergettem a kapcsolóját oda-vissza a két végállás között, abbahagyta. Mosolyog Remélem többet nem fogja csinálni!
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #388 Dátum: 2009. Február 24. - 23:04:07 »

Ma este mikor hazaértem és nyitottam a kert kaput, furcsa zümmögést hallottam a kocsi elejénél. He
Jobban fülelve rájöttem, hogy a fényszóró magasság állító motorja csinálja. Piciket mozdult fel-le.
Megtekergettem a kapcsolóját oda-vissza a két végállás között, abbahagyta. Mosolyog Remélem többet nem fogja csinálni!
Nekem mindig csinálja, amikor helyzetjelzőből tompítottat kapcsolok. A múltkor akkor is hallottam, amikor refit vettem vissza tompítottra.
Lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen vájtfülűek,a  többiek meg egyszerűen élvezik a tökéletes lacsi kényelmét zenével hátradőlve a vezetőülésben?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #389 Dátum: 2009. Február 25. - 07:16:19 »

Ma este mikor hazaértem és nyitottam a kert kaput, furcsa zümmögést hallottam a kocsi elejénél. He
Jobban fülelve rájöttem, hogy a fényszóró magasság állító motorja csinálja. Piciket mozdult fel-le.
Megtekergettem a kapcsolóját oda-vissza a két végállás között, abbahagyta. Mosolyog Remélem többet nem fogja csinálni!
Nekem mindig csinálja, amikor helyzetjelzőből tompítottat kapcsolok. A múltkor akkor is hallottam, amikor refit vettem vissza tompítottra.
Lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen vájtfülűek,a  többiek meg egyszerűen élvezik a tökéletes lacsi kényelmét zenével hátradőlve a vezetőülésben?  Vigyorog
Eddig még nem vettem észre, hogy néha mocorog a motor, csak most.
Nem tudom más hogy van vele, de engem megőrjítenek az egészen apró zörejek is.
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!