Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 05:31:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397912 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #165 Dátum: 2008. Augusztus 05. - 18:15:58 »

Üdv.
A család Nubirája(4ajtós 100500-kmrel) most 5éves és az én gondom is pont ez mint sokatoknak hogy a helyzetjelző foglalatom már majd ****rá égett és ha ledest teszek bele max 1 hónapig bírja:S ja a normál izzó meg elfeketedik és azis szép lassan kiég... Valaki tényleg mondhatna mostmár valami okosat, mert uncsi a dolog... :@
S.holm cartárs! Légyszíves finomabban fogalmazd meg, hogyan is égett ki az égőd! Van megannyi másik szó erre! Köszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #166 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 06:28:35 »

H-14 csere (2 db H4) akár optikai tuning is lehetne- a baloldali halogén kiégett, a jobbon semmi látaható elváltozás csak éppen cserélni kellett azt is. A 3. év vége felé belefér.
Naplózva
marci53
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #167 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 22:21:32 »

Szevasztok!

Kérdezem, - mit csináljak, mit tegyek,
mikor a fényszóróm belűl párásodik?
A baj már nem csak mosáskor jelentkezik.
Naplózva
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #168 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 23:10:01 »

Szevasztok!

Kérdezem, - mit csináljak, mit tegyek,
mikor a fényszóróm belűl párásodik?
A baj már nem csak mosáskor jelentkezik.

Mikori az autód? Ha garanciális akkor kicserélik gariban, ha nem akkor bonyolultabb a dolog.
Naplózva
marci53
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Hozzászólás #169 Dátum: 2008. Szeptember 22. - 18:25:09 »

Sajnos már nem garanciális az autó. a télen már 4 éves lesz. A fényszóróm meg kb 1 hónapja párásodik. Egyelőre a belső műa. zárófedél leszedésével + hajszárítózással
" javítok ", ha jobban takar a pára.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #170 Dátum: 2008. Október 16. - 19:20:32 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #171 Dátum: 2008. Október 17. - 02:57:00 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #172 Dátum: 2008. Október 17. - 08:13:45 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
 
Sok sikert a vizsgához, és zöldhőz, és várjuk a beszámolót, mert lassan jön mindenkinek sorba- sorba ez a kellemetlen dolog autója életében. Nekem december elején például. Gombosékhoz viszed? Máshová? Költségedet is írd meg, kérlek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #173 Dátum: 2008. Október 17. - 08:28:33 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
 
Sok sikert a vizsgához, és zöldhőz, és várjuk a beszámolót, mert lassan jön mindenkinek sorba- sorba ez a kellemetlen dolog autója életében. Nekem december elején például. Gombosékhoz viszed? Máshová? Költségedet is írd meg, kérlek! Kacsint Vigyorog

Oda akartam, de a műszaki vizsga szabad áras. Ezért a Pilisszentiváni Magyar Autóklub műszaki állomására viszem. Olcsóbb, és nem kell otthagyni az autót 1 napra, mint pl. a Gomboséknál.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #174 Dátum: 2008. Október 17. - 13:24:02 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
 
Sok sikert a vizsgához, és zöldhőz, és várjuk a beszámolót, mert lassan jön mindenkinek sorba- sorba ez a kellemetlen dolog autója életében. Nekem december elején például. Gombosékhoz viszed? Máshová? Költségedet is írd meg, kérlek! Kacsint Vigyorog

Oda akartam, de a műszaki vizsga szabad áras. Ezért a Pilisszentiváni Magyar Autóklub műszaki állomására viszem. Olcsóbb, és nem kell otthagyni az autót 1 napra, mint pl. a Gomboséknál.
Ha otthon leszek, beírom a számlát...A végösszeg volt nekem nagyrevizíóval 67000!!!  És légszűrő cserét nem kértem (K&N)
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #175 Dátum: 2008. Október 17. - 16:05:53 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
 
Sok sikert a vizsgához, és zöldhőz, és várjuk a beszámolót, mert lassan jön mindenkinek sorba- sorba ez a kellemetlen dolog autója életében. Nekem december elején például. Gombosékhoz viszed? Máshová? Költségedet is írd meg, kérlek! Kacsint Vigyorog

Oda akartam, de a műszaki vizsga szabad áras. Ezért a Pilisszentiváni Magyar Autóklub műszaki állomására viszem. Olcsóbb, és nem kell otthagyni az autót 1 napra, mint pl. a Gomboséknál.
Ha otthon leszek, beírom a számlát...A végösszeg volt nekem nagyrevizíóval 67000!!!  És légszűrő cserét nem kértem (K&N)
Azért kukkants be abba a légszűrőházba,hátha mégis volt csere. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #176 Dátum: 2008. Október 17. - 17:02:55 »

Mai tapasztalat Mosolyog Akinek ledes izzója van elöl, az cserélje ki vizsgáztatás előtt Vigyorog

Szerdán megy műszakira a gép! Köszi hogy szóltál. Egyéb, amibe beleköthetnek?
 
Sok sikert a vizsgához, és zöldhőz, és várjuk a beszámolót, mert lassan jön mindenkinek sorba- sorba ez a kellemetlen dolog autója életében. Nekem december elején például. Gombosékhoz viszed? Máshová? Költségedet is írd meg, kérlek! Kacsint Vigyorog

Oda akartam, de a műszaki vizsga szabad áras. Ezért a Pilisszentiváni Magyar Autóklub műszaki állomására viszem. Olcsóbb, és nem kell otthagyni az autót 1 napra, mint pl. a Gomboséknál.
Ha otthon leszek, beírom a számlát...A végösszeg volt nekem nagyrevizíóval 67000!!!  És légszűrő cserét nem kértem (K&N)
Azért kukkants be abba a légszűrőházba,hátha mégis volt csere. Vigyorog
Majd hétvégén. Amúgy ha kicserélték, akkor addíg éltek. Nem vagyok egy termetes ember - általában a széllel szoktam kűzdeni -  de akkor az Isten irgalmazzon nekik!
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
altomi19
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #177 Dátum: 2008. Október 22. - 21:58:52 »

sziasztok! jo regen voltam mar fent most olvasgattam a hsz-eket. Csak véleményt mondok, hátha segítek vkinek. helyzetjelzők, rendszámtábla világítás gyári izzóit kötelező cserélni ledesre. Kb fél , 3/4 év után már égett volt a foglalat a rendszámtábla-világításnál. Kipróbáltam sokdélét előre kék ledet pl most egy krómozott van (xenon hatású) hátul most is a kék led világítja a r.táblát. Persze nekem is az a véleményem, hogy vizsgára (aki nem ismerőshöz viszi) mindenki cserélje vissza őket a gyárira, azt a pár órát kibírja. Utána meg gyorsan vissza. üdv everybody
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #178 Dátum: 2008. Október 22. - 22:17:07 »

Hát én még nem láttam egy foglalatomat sem, hogy néz ki, mert az egész autón egy égőm sem égett ki ebben a 28 hónapban.  Kacsint
A fényszóróizzók is még az elején nagyobb fényerejűre lettek csak cserélve, hibátlanul állnak tartaléknak a szekrényben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 22. - 22:24:43 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #179 Dátum: 2008. Október 23. - 09:26:52 »

Gondoltam ma egyet és elhatároztam, hogy vissza teszem a ledes helyzetjelzőket. Az egyik villog, a másik halott... Így hát a talonban lévő kék izzókat tettem vissza, amik elméletileg nem tökéletes fehér fényt adnak. Viszon azon gondolkodtam, hogy a ködlámpákat is valami fehérfényűre kéne kicserélni, mert így most elég furin néz ki, ha az is világít Mosolyog
Viszont a kutyám már nem fél a Lacsitól...Nem figyeltem oda és 1 mozdulattal a vezetőülésben volt. Szerintem ő is ráérzett a Chevrolet feelingre Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!