Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 05:34:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397919 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #150 Dátum: 2008. Július 17. - 18:52:18 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Annak én is örülnék. Kacsint
Két garnitura LED-es izzó után hónapokig nem raktam bele semmit. Kb.2 hete rendes izzót tetem be, de 2 hét után kiéget az is.
A szervizben szóltam, de nem találtak semmit, ami indokolná a kiégés. Kérdeztem az Opel féle előtétet, de nem is hallottak ilyenről pedig Opelt is javítanak.
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #151 Dátum: 2008. Július 17. - 20:00:18 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Annak én is örülnék. Kacsint
Két garnitura LED-es izzó után hónapokig nem raktam bele semmit. Kb.2 hete rendes izzót tetem be, de 2 hét után kiéget az is.
A szervizben szóltam, de nem találtak semmit, ami indokolná a kiégés. Kérdeztem az Opel féle előtétet, de nem is hallottak ilyenről pedig Opelt is javítanak.
Járjál a Wallis felé (Kerepesi út), ott hallottak róla... Legalábbis nekem azt mondták ott, hogy raktak bele... Kacsint Kacsint Azóta bírják a pilácsok...
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #152 Dátum: 2008. Július 17. - 20:05:22 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Annak én is örülnék. Kacsint
Két garnitura LED-es izzó után hónapokig nem raktam bele semmit. Kb.2 hete rendes izzót tetem be, de 2 hét után kiéget az is.
A szervizben szóltam, de nem találtak semmit, ami indokolná a kiégés. Kérdeztem az Opel féle előtétet, de nem is hallottak ilyenről pedig Opelt is javítanak.
Járjál a Wallis felé (Kerepesi út), ott hallottak róla... Legalábbis nekem azt mondták ott, hogy raktak bele... Kacsint Kacsint Azóta bírják a pilácsok...
Ingyé volt, vagy fizetni kellet érte?
Naplózva


LPG
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #153 Dátum: 2008. Július 17. - 20:10:36 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Annak én is örülnék. Kacsint
Két garnitura LED-es izzó után hónapokig nem raktam bele semmit. Kb.2 hete rendes izzót tetem be, de 2 hét után kiéget az is.
A szervizben szóltam, de nem találtak semmit, ami indokolná a kiégés. Kérdeztem az Opel féle előtétet, de nem is hallottak ilyenről pedig Opelt is javítanak.
Járjál a Wallis felé (Kerepesi út), ott hallottak róla... Legalábbis nekem azt mondták ott, hogy raktak bele... Kacsint Kacsint Azóta bírják a pilácsok...
Ingyé volt, vagy fizetni kellet érte?
Ingyé... (Mondjuk nem tegnap volt, de simán garanciában elintézték)
Egyébként Stocz derítette fel annak idején a lehetőséget, tudtommal neki meg a Gombosék bűvölték bele...

Azt azért még hozzátenném, hogy nekem a fényszóró izzók égtek ki túl sűrűn, hol az egyik, hola másik, a helyzetjelzők még mindegyik az eredeti (2,5 éve...)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 17. - 20:13:19 írta kripic » Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #154 Dátum: 2008. Július 17. - 20:22:34 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Annak én is örülnék. Kacsint
Két garnitura LED-es izzó után hónapokig nem raktam bele semmit. Kb.2 hete rendes izzót tetem be, de 2 hét után kiéget az is.
A szervizben szóltam, de nem találtak semmit, ami indokolná a kiégés. Kérdeztem az Opel féle előtétet, de nem is hallottak ilyenről pedig Opelt is javítanak.
Járjál a Wallis felé (Kerepesi út), ott hallottak róla... Legalábbis nekem azt mondták ott, hogy raktak bele... Kacsint Kacsint Azóta bírják a pilácsok...
Ingyé volt, vagy fizetni kellet érte?
Ingyé... (Mondjuk nem tegnap volt, de simán garanciában elintézték)
Egyébként Stocz derítette fel annak idején a lehetőséget, tudtommal neki meg a Gombosék bűvölték bele...

Azt azért még hozzátenném, hogy nekem a fényszóró izzók égtek ki túl sűrűn, hol az egyik, hola másik, a helyzetjelzők még mindegyik az eredeti (2,5 éve...)
Nálam pont fordítva van a fényszóró az bírja, de a helyzetjelzők max. 2-3 hét.
Majd jövőhéten utánajárok, felhívok egy két szervizt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 17. - 20:25:03 írta Jani » Naplózva


LPG
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #155 Dátum: 2008. Július 30. - 09:26:34 »

Üdv mindenkinek! Eljutottam odáig hogy eladom az autóm, mert elegem van abból a sok hibából amit produkál... Egy hete kis híjja volt, hogy nem égett szénné!!! Már háromszor szállt el a világítás 3 év alatt, kétszer azt mondták a győri Gyimesben hogy biztosítékhiba. Most harmadszor elküldtek mert nem volt szerelőjük 1 hétig!!!, így átmentem a győri Nádorba...1 napig keresték a hibát, és a műszerfal mögött találtak egy szénné égett közösítő darabot!!!! plussz egy nem gyári átkötést a biztosítéktábla mögött!!! Elegem van ebből a masinából!!!
Naplózva
Jani63
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


a család kedvence


« Hozzászólás #156 Dátum: 2008. Július 30. - 12:58:53 »

Hello Georgebob!
Megértelek,hogy ennyire felment a pumpa,de azért még nem kell eladni a vasat,csak korrekt szerelő kell hozzá.Én is megjártam már a Gyimessel,azóta Pápára hordom a gépet,és semmi panaszom,korrektek gyorsak és precizek.(Marsal)Rengeteg ismerős odahordja Győrből a gépet és elégedettek.Keresd Gyenes Tamást,meglátod nem fogsz csalódni,nagyon ügyes és vágja az elektromos dolgokat. Mosolyog
Naplózva

Hello
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #157 Dátum: 2008. Július 30. - 16:07:51 »

Üdv mindenkinek! Eljutottam odáig hogy eladom az autóm, mert elegem van abból a sok hibából amit produkál... Egy hete kis híjja volt, hogy nem égett szénné!!! Már háromszor szállt el a világítás 3 év alatt, kétszer azt mondták a győri Gyimesben hogy biztosítékhiba. Most harmadszor elküldtek mert nem volt szerelőjük 1 hétig!!!, így átmentem a győri Nádorba...1 napig keresték a hibát, és a műszerfal mögött találtak egy szénné égett közösítő darabot!!!! plussz egy nem gyári átkötést a biztosítéktábla mögött!!! Elegem van ebből a masinából!!!
Nem tehet az autó róla, ha sok kontár szervizeli. 
Vidd el rendes szerelőhöz, aki rendbeteszi és megcsinálja az összes hibát, nem csak a pénzt teszi el. Sajnos ilyen szerelőkbe úton-útfélen belefut az ember, sajnos márkafüggetlenül. 
Mit vennél helyette?  He
Tuti ,hogy azt rendesen javítanák a "márkaszerelői"? 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #158 Dátum: 2008. Július 30. - 20:22:38 »

Kétszer azzal intézték  el hogy biztosítékhiba... Ez alapján te semmondod meg hogy kontárok vagy sem... Most rendesen megcsinálták (elvileg) egy másik szervízben.
Mit vennék? Most a Mitsubishi Lanceren gondolkodom...
Naplózva
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #159 Dátum: 2008. Július 30. - 20:24:34 »

A másik gondom az, hogy míg garanciális addig minek utazgassak messzire? Azonnal kell az autó, máshogy nem tudom megoldani. Lámpa nélkül nem igazán ildomos közlekedeni..
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #160 Dátum: 2008. Július 31. - 09:49:13 »

A másik gondom az, hogy míg garanciális addig minek utazgassak messzire? Azonnal kell az autó, máshogy nem tudom megoldani. Lámpa nélkül nem igazán ildomos közlekedeni..

Igen, ez jogos.
Viszont, ha a közeli hely nem megjavítja, hanem elbarmolja a kocsit mégiscsak megfontolandó a dolog.
Ez olyan, mint amikor jó pár évvel ezelőtt az emberek az osztrákokhoz jártak autót javíttatni. Még így is megérte. Mert ott értettek hozzá, és volt alkatrész is. Azonnal.

A nem gyári átkötés vajon honnan származik?? Na ugye.
Egy beépített zárlat meg nyilván gondot okoz.
Kell egy normális szerelő. Bármelyik autóhoz.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #161 Dátum: 2008. Július 31. - 18:01:32 »

Kétszer azzal intézték  el hogy biztosítékhiba... Ez alapján te semmondod meg hogy kontárok vagy sem... Most rendesen megcsinálták (elvileg) egy másik szervízben.
Mit vennék? Most a Mitsubishi Lanceren gondolkodom...
Az jó, csak 5 mill a beugró a fapadba! 
De gar arra sincs, hogy "ott" tuti a szervíz! Vagy van "ott" haver szerelő?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #162 Dátum: 2008. Július 31. - 20:40:32 »

3,9 a beugró a fapadba, ami azért mésem fapad!!!
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #163 Dátum: 2008. Július 31. - 21:43:21 »

3,9 a beugró a fapadba, ami azért mésem fapad!!!
Ez igaz, de a szervízhálózat szerintem sokkal ritkább.
 
Naplózva
s.holm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Hozzászólás #164 Dátum: 2008. Augusztus 02. - 23:54:34 »

Üdv.
A család Nubirája(4ajtós 100500-kmrel) most 5éves és az én gondom is pont ez mint sokatoknak hogy a helyzetjelző foglalatom már majd ****rá égett és ha ledest teszek bele max 1 hónapig bírja:S ja a normál izzó meg elfeketedik és azis szép lassan kiég... Valaki tényleg mondhatna mostmár valami okosat, mert uncsi a dolog... :@
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!