Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 07:37:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397944 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #135 Dátum: 2008. Május 11. - 17:06:11 »

Szépen lelomboztátok a lelkes klubtagot! Egyébként én is azért nem raktam bele utólag, mert utánaolvastam. Egyébként meg fiatal koromban imádtam sötétben lámpa nélkül menni országúton.  He
Akkor csoda,hogy köztünk vagy még?
Szerencsére -remélem- kinőtt belőle...   He
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #136 Dátum: 2008. Május 11. - 19:32:42 »

Xenonhoz még annyít, hogy nem kell hozzá baleset, akkor is rá lehet fázni, egy soronkivüli műszaki vizsgára való küldéssel, és a forgalmi élrvénytelenítésével! A balesetveszélyen, és a rendőri ellenőrzésen túl, még annyít, hogy soknak hamar tönkrement a trafója, és este az országúton sötétben szerelhette vissza az eredeti szabályos világítását. A Kresz szerint a xenonhoz kötelező az AUTOMATA FÉNYSZÓRÓ MAGASSÁGÁLLÍTÁS, ÉS MOSÓ IS!!! Ez pedig ugyebár az utólagos beszereléseknél eleve hiányzik!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #137 Dátum: 2008. Május 11. - 19:48:09 »

Xenonhoz még annyít, hogy nem kell hozzá baleset, akkor is rá lehet fázni, egy soronkivüli műszaki vizsgára való küldéssel, és a forgalmi élrvénytelenítésével! A balesetveszélyen, és a rendőri ellenőrzésen túl, még annyít, hogy soknak hamar tönkrement a trafója, és este az országúton sötétben szerelhette vissza az eredeti szabályos világítását. A Kresz szerint a xenonhoz kötelező az AUTOMATA FÉNYSZÓRÓ MAGASSÁGÁLLÍTÁS, ÉS MOSÓ IS!!! Ez pedig ugyebár az utólagos beszereléseknél eleve hiányzik!
Ezt említettem az előbb.
Amúgy van egy gyanúm: ugyanúgy járnak el, mint a pótféklámpával anno. Hagyják, had' terjedjen el, mindenki vegye meg a magáét jó pénzért, fellendítve az alkatrészipart kissé, aztán majd betiltják. Ha már mindenkit megbüntettek, vagy leszereltették vele, akkor pár év múltánúgyis lassan begyűrűzik hozzánk is, hogy csak olyan autót lehet forgalomba helyezni, amiben gyárilag már ez a korszerű és biztonságtechnikailag indokolt fényszóróberendezés van! Amúgy is addigra minden autóban ilyen lesz. Kacsint
Én annak idején ezt végigjátszottam a daciámon a pótféklámpával... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #138 Dátum: 2008. Május 12. - 11:08:07 »

Sziasztok! Most szereztem be 2 hete a kocsiba egy SIEMENS HID bixenon 6000K szettet 3év gari van rá és csak ajánlani tudom mert éjszaka /sokat megyek/ sokkal többet lehet látni, H4 es rendszerü autókba beszerelhető!
Én meg csak azt tudom ajánlani neked, hogy sok olyan autó menjen veled szembe, amibe ugyanígy utólag rakták bele a xenont olyan szükséges kiegészítők nélkül, mint az automata magasságállítás és a fényszórómosó!


Valamelyik este jött mögötem egy ilyen xenonos kocsi - majd kiégette a szememet. Már azon gondolkodtam, hogy rákapcsolom a ködzárót.
A következő piros lámpánál mit látok? Kolléga (taxis) az istenadta.

Ennyi erővel fényszóróval is járhatna az összes ilyen gép - városon belül.
És ahoz még átalakítás sem szükséges.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #139 Dátum: 2008. Május 12. - 20:03:51 »

Nem Istenadta, Isten barma! Az egészen más. Ma a második emeleten a konyhában vacsizunk éppen, amikor az Erzsébet királyné útja felől jött egy autó, és vakított minket! Elképesztő, hogy mik vannak! Mondom, nem félreütés volt, a másodikon vakított! Meg tudom érteni a tömeggyilkosokat, lassacskán egyelőre így.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #140 Dátum: 2008. Május 17. - 11:12:02 »

Tegnap délután sikeresen kicseréltem a rendszámtábla világítást. A bal oldalon igen nehéz volt hozzáférni a vezeték rövidsége miatt, de a hátsó cserébe 1 perc 40 másodpercig tartott. Ott ugyanis bőven volt lehetőség kivenni a foglalatot. Jajj, de ügyes vagyok!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #141 Dátum: 2008. Május 17. - 22:03:09 »

Tegnap délután sikeresen kicseréltem a rendszámtábla világítást. A bal oldalon igen nehéz volt hozzáférni a vezeték rövidsége miatt, de a hátsó cserébe 1 perc 40 másodpercig tartott. Ott ugyanis bőven volt lehetőség kivenni a foglalatot. Jajj, de ügyes vagyok!  Vigyorog
Hiába aki tud az tud.Leborulunk a nagyságod előtt.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Secretknight
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Hozzászólás #142 Dátum: 2008. Május 18. - 15:02:41 »

Sziasztok,
ha valakit érdekel : kollegám vállalja az autó teljes ledesítését körbe,ha kell xenon beszerelését.A ledesítés stabilizált ledekkel,az autóhoz mérve,utánna sohasem kell izzót cserélni.a költsége kb 25e ft.A hátsó lámpába külön panelen,a megrendelő igénye szerinti formában (kerek,szögletes,stb.)készíti el a világítást.
A teljes belső világítást is vállalja-égők,műszerfal.
Az enyémen ma csinálta meg az audikon gyárilag látható helyzetjelző led-sort.Ezt is kérésre oda rakja ahova kéred.
Este készítek képeket és felrakom...
üdv.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2008. Május 18. - 18:20:17 »

Várom a képeket.
Naplózva


LPG
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #144 Dátum: 2008. Május 18. - 19:40:57 »

Hali!

Ez engem is érdekel. Várom, hogy megnézhessem.


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #145 Dátum: 2008. Május 23. - 10:47:00 »

Mikor rakod fel a képeket?
Naplózva

WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #146 Dátum: 2008. Május 23. - 13:35:15 »

Mikor rakod fel a képeket?
Ő is olyan, mint én! Csak ígérget!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #147 Dátum: 2008. Május 23. - 13:49:20 »

Mikor rakod fel a képeket?
Hun vannak a képek? Hadd lássuk!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2008. Július 04. - 09:18:24 »

http://www.origo.hu/auto/20080703-utolagos-xenonlampa-kek-led-a-hatosagot-legfeljebb-az-utobbi.html
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2008. Július 17. - 17:29:51 »

A rendszámvilágításom LED-es izzója tökéletes müxik hónapok óta.  Vigyorog
Jó lenne, ha az első helyzetjelzők sem égnének ki olyan gyorsan. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!