Lacetti klub fórum
2024. Október 06. - 07:34:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397936 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Május 06. - 09:31:48 »

Danke you Cartársak!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Május 06. - 16:10:17 »

Danke you Cartársak!
Not at vszjo.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Május 06. - 18:19:05 »

....És a HB-ben meg még nem cseréltem izzót, 2.5 év alatt. Persze tudom, hogy nálatok H7-esek vannak, de a többi izzó az gondolom ugyanolyan. A LED-eshez meg nem tudok hsz.ni, mert nem használom és ahogy olvasom a véleményeteket nem is fogom!....
Cserélgetés-témában az én mérlegem:két darab Rear Fog felirattal rendelkező helyen lévő bizti cseréje. Mindkettő kesztyűtartó-szerelés következtében halálozott el.
Az égőket fogalmam sincs, hogy kell cserélni  , kivéve a két első refi (H4) izzót, amik ugyan tökéletesek a mai napig, de megnövelt fényerejűre lettek cserélve, az eredetiek hibátlanul fekszenek a fiókban.
Az autó két éves, 19000 km-rel.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Május 06. - 20:05:50 »

Köztudott: a H7-esek, olyanok, mint a mosónők, korán halnak! Minden márka, minden tipusára jellemző a sok kiégett H7-es izzó- sajnos ilyen van a sedanokban, és az SW-kben a Lacettikben. Az előtéttel meg lehet hosszabbítani az élettartalmukat! Vigyorog Továbbá le kell kapcsolni, hogy indításkor ne legyenek rögtön bekapcsolva, csak később, amikor beállt már a töltés alacsonyabbra! Kacsint szerviz villanyászok tanácsa volt ez! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Május 06. - 21:18:37 »

Nekem csak a helyzet jelzőkkel van bajom. Nem csak a LED-es megy tönkre, hanem a normál izzós is.
A H7-esek(Tungsram) jól bírják!
Naplózva


LPG
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Május 06. - 21:26:35 »

Nekem csak a helyzet jelzőkkel van bajom. Nem csak a LED-es megy tönkre, hanem a normál izzós is.
A H7-esek(Tungsram) jól bírják!
Az újokon változtattak valamit, mert (kop-kop) még nem égett ki egy sem.A helyzetjelzőket csak azért cseréltem volna LED-ekre, mert a rendes elolvasztja a foglalatot.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Május 07. - 12:03:32 »

Nekem csak a helyzet jelzőkkel van bajom. Nem csak a LED-es megy tönkre, hanem a normál izzós is.
A H7-esek(Tungsram) jól bírják!
Az újokon változtattak valamit, mert (kop-kop) még nem égett ki egy sem.A helyzetjelzőket csak azért cseréltem volna LED-ekre, mert a rendes elolvasztja a foglalatot.

A "rendes" 5 W-os.
Ezért írtam anno, hogy 3 vagy 2 W-osokra kell cserélni őket.
Azok kevesebb hőt termelnek.
Naplózva
hicar
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172



« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Május 08. - 13:14:55 »

Két napja cseréltem a rendszámtábla világítás izzóját és megint kiégett! A sedannak nagyon rövid vezetéket hagytak, elég kinlódás kicserélni.
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Május 09. - 11:41:19 »

Két napja cseréltem a rendszámtábla világítás izzóját és megint kiégett! A sedannak nagyon rövid vezetéket hagytak, elég kinlódás kicserélni.

Sajnos vannak selejtes izzók.
Naplózva
andris
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Május 10. - 15:44:29 »

Sziasztok! Most szereztem be 2 hete a kocsiba egy SIEMENS HID bixenon 6000K szettet 3év gari van rá és csak ajánlani tudom mert éjszaka /sokat megyek/ sokkal többet lehet látni, H4 es rendszerü autókba beszerelhető!
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Május 10. - 17:45:20 »

Mivel hetek óta nem kapok aszimmetrikus króm izzót, ezért belefabrikáltam a szimmetrikust, amit még régebben vettem. Vigyorog
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Május 10. - 18:30:56 »

Sziasztok! Most szereztem be 2 hete a kocsiba egy SIEMENS HID bixenon 6000K szettet 3év gari van rá és csak ajánlani tudom mert éjszaka /sokat megyek/ sokkal többet lehet látni, H4 es rendszerü autókba beszerelhető!
Én meg csak azt tudom ajánlani neked, hogy sok olyan autó menjen veled szembe, amibe ugyanígy utólag rakták bele a xenont olyan szükséges kiegészítők nélkül, mint az automata magasságállítás és a fényszórómosó!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Május 10. - 21:53:17 »

Sziasztok! Most szereztem be 2 hete a kocsiba egy SIEMENS HID bixenon 6000K szettet 3év gari van rá és csak ajánlani tudom mert éjszaka /sokat megyek/ sokkal többet lehet látni, H4 es rendszerü autókba beszerelhető!
Nem akarlak elkeseríteni, de a legjobb tudomásom szerint a Siemens nem gyárt ilyesmit, ellenben azzal a kínai gyártóval amely nem általlott ilyen néven forgalmazni.Amúgy meg imátkozz, hogy ne legyél balesetnek sem okozója sem részese, mert a rendőr azonnal megkifogásolja az engedély nélküli átalakítást ,melynek következtében ki fognak hozni vétkesnek és egyik biztosító sem fog fizetni.Veszélyes játék ez. Arról nem beszélve, hogy engem is kifejezetten idegesít, hogy szinte kivétel nélkül vakítanak ezek a szettek így biztosan viszonozni fogom a 2x 100 W refimmel.Ha ez jó nektek ám legyen.Ne értsd félre nem irigységből beszélek, én nekem is tetszett és utánna olvastam egy kicsit, de elment a kedvem.Biztos vagyok benne, hogy ezen rendszereké a jövő meg a LED -eké, de nem elég hozzá csak az égő.Komplett rendszerként tényleg jobb, mint a hagyományos izzószálas.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Május 11. - 09:41:31 »

Szépen lelomboztátok a lelkes klubtagot! Egyébként én is azért nem raktam bele utólag, mert utánaolvastam. Egyébként meg fiatal koromban imádtam sötétben lámpa nélkül menni országúton.  He
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Május 11. - 16:09:58 »

Szépen lelomboztátok a lelkes klubtagot! Egyébként én is azért nem raktam bele utólag, mert utánaolvastam. Egyébként meg fiatal koromban imádtam sötétben lámpa nélkül menni országúton.  He
Akkor csoda,hogy köztünk vagy még?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!