Lacetti klub fórum
2024. Július 04. - 07:30:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 385974 alkalommal)
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #435 Dátum: 2009. Március 26. - 13:10:40 »

nah akkor megint szépen jártam 

köszi a választ 
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #436 Dátum: 2009. Március 26. - 13:12:47 »

nah akkor megint szépen jártam 

köszi a választ 
Ez pech, de ha értesz hozzá...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #437 Dátum: 2009. Március 26. - 13:21:24 »

hát nem tudom, 4 évig tanították nekem az elektrotechnikát elektronikát Vigyorog de csak tanították. ha szétszedem a műszeregységet mire érdemes figyelni? szedte már szét valaki?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #438 Dátum: 2009. Március 26. - 13:30:39 »

hát nem tudom, 4 évig tanították nekem az elektrotechnikát elektronikát Vigyorog de csak tanították. ha szétszedem a műszeregységet mire érdemes figyelni? szedte már szét valaki?
Arra kell figyelni, hogy össze tudd rakni! :-D
Nem hinném, hogy itt valaki szedett szét Lacsi órát, hacsak R*R vagy ladlac főszerelő nem.
De ha a vasad még garis, akkor márkaszervíz és nem hagyni őket okoskodni...
Én személy szerint nem bontanám meg s.k.
Még a 12 éves Swiftét sem merem...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #439 Dátum: 2009. Március 26. - 13:52:29 »

hát én is félve babrálnék :S

viszont azt nem értem hogyha a műszeregység mögött van a bibi, akkor a relék mért kattognak? a relék kint vannak a motortérben, onnan már a biztosítékon keresztül az izzokhoz mennek a vezetékek nem?
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #440 Dátum: 2009. Március 26. - 13:54:14 »

hát én is félve babrálnék :S

viszont azt nem értem hogyha a műszeregység mögött van a bibi, akkor a relék mért kattognak? a relék kint vannak a motortérben, onnan már a biztosítékon keresztül az izzokhoz mennek a vezetékek nem?
Erre így nem tudok válaszolni, de nekem pl SW van. Ott a tompított és az országúti különbözik.

A Swiftben meg akkor is kattan, ha izzó sincs bent.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #441 Dátum: 2009. Március 26. - 14:27:06 »

hát én is félve babrálnék :S

viszont azt nem értem hogyha a műszeregység mögött van a bibi, akkor a relék mért kattognak? a relék kint vannak a motortérben, onnan már a biztosítékon keresztül az izzókhoz mennek a vezetékek nem?
Hello! Ha kattognak a relék, akkor nézd meg próbalámpával, vagy voltmérővel, a kattogás még nem feltétlenül érintkezés, lehet, hogy beégett, vagy rosszul érintkezik, hogy meddig jut el az áram. Lehet, hogy a csatlakozónál van a bibi a lámpatestben. Ha odáig jó, akkor nézd meg az érintkezőket, és ha kicsúszott, tedd vissza, és már oké is a dolog. Amellett a H4-esben együtt van a két szál, nem kizárt, hogy a tompított halt meg csak. Más: Nézd meg a testelését, mert ott is lehet bibi, és ezt is meg tudod javítani, mert ügyes vagy! Ha pedig még mindig rossz, akkor menj el az autóklubos sárga angyalhoz, ő tuti megcsinálja rögvest! Nem árt, ha klubtag vagy, és akkor hivatkozz arra, hogy egyszerre csak elromlott, ne mondd azt, hogy már napok óta rossz! Majd számolj be az eredményről! A pesti lennél meggyógyítanánk biztosan a lámpád. Egy kis kocsikázás? He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #442 Dátum: 2009. Március 26. - 14:30:36 »

köszönöm, nagyon rendes vagy hogy megcsinálnád, csak veszprémi vagyok és főleg munkanélküli sajnos 

nah mindjárt lemegyek és megnézem, amúgy a biztosítékok jók, viszont a probalámpa nem jelzett hogy folyna ott áram rajta keresztül, lemegyek és probálkozom még

(a furcsaség még az hogy fénykűrtöm van)
« Utoljára szerkesztve: 2009. Március 26. - 14:33:04 írta ShadowTm » Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7264


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #443 Dátum: 2009. Március 26. - 14:38:41 »

köszönöm, nagyon rendes vagy hogy megcsinálnád, csak veszprémi vagyok és főleg munkanélküli sajnos 

nah mindjárt lemegyek és megnézem, amúgy a biztosítékok jók, viszont a probalámpa nem jelzett hogy folyna ott áram rajta keresztül, lemegyek és probálkozom még

(a furcsaség még az hogy fénykűrtöm van)
Azt nem tudom miért, de lehet, hogy a fénykürt direktet kap a bajuszkapcsolóról, mivel ott nem állandó az áramfelvétel, talán ezért lehet, hogy kikerülik a relét? Nem kizárt, de ez magyarázat lehetne erre, miért is jó a fénykürt, és amúgy miért nem jó? Ezt is ellenőrizd le! Sok sikert!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #444 Dátum: 2009. Március 26. - 15:14:13 »

szétszedtem, de nem találom azt a hibás köteget amit a kép mutat az előző oldalon :S
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #445 Dátum: 2009. Március 27. - 22:42:23 »

Szia!

Pontosan ugyanez volt nekünk is. Fénykürt volt, relé jó volt, kattogott és ráadásul próbaképp át is tettünk bele másikat, biztik okésak. 100%, hogy a csatlakozó.

De! Szerintem bízd villanyszerelőre, mert iszonyat mélyen van bent a szóbanforgó csatlakozó. Szegény srác aki csinálta könyékig a műszerfalban volt, egy lőrésen bűvészkedett vagy másfél órát. Tudok forrasztani ezer éve, de ezt otthon megcsinálni...  Ráadásul a szerelő azt mondta a vezeték színek se stimmelnek, jól meg kell nézni mit hova forrasztasz, nehogy mégnagyobb bajt okozz.
Naplózva

Pittike
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #446 Dátum: 2009. Március 27. - 22:43:11 »

Ha garis a kocsi ingyen megcsinálják, bár gondolom nem az, mert akkor említetted volna...
Naplózva

Pittike
ShadowTm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Hozzászólás #447 Dátum: 2009. Március 27. - 23:43:20 »

nem garis, az én kincsem 2004/11es

vajon mennyi lehet a javítási költség? természetesen nem szakszervízben, mert másfél óra az 10 főle, ahogy néztem a helyieknek 7000+os óradíjuk van... 
Naplózva
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #448 Dátum: 2009. Március 28. - 07:32:53 »

Hát anyagköltség 0 Ft, mivel csak forrasztani kell. Vidd el egy privát villanyászhoz, párezerért biztos megcsinálja. Csak mondd el mit kell tenni, hogy ne keresgéljen feleslegesen órákig.
Naplózva

Pittike
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3423


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #449 Dátum: 2009. Március 28. - 10:28:49 »

Szert tettem Tungsram Megalight +90%-os izzóra H7-es kiszerelésben. 
A fénye bitang jó lett. 12 V 55 W, de kivilágosodott elöttem az utca.
2450 Ft volt, remélem sokáig bírja majd.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!