Lacetti klub fórum
2024. Október 05. - 21:09:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 147   Le
 
Szerző Téma: Lámpák, izzók  (Megtekintve 397751 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #240 Dátum: 2008. November 12. - 20:19:36 »

LadLac Főbarát! Persze, hogy bízom benned, jobban, mint magamban! De arra gondoltam, hogy, ha a ködlámpát is bekapcsoljuk, akkor a másik szál tovább izzik, és így hosszabb idővel nem melegszik-e túl a foglalat, és a búra. Érted? Mert felül ha világítasz, és fékezel, a 21W-os csak rövid ideig izzik, az nem gond, de alúl, ha hosszú távon mennénk ködlámpával, akkor mi van? Bírni fogja? Vagy azt kéne (bonyolítom), hogy a ködlámpa bekapcsolásakor, az alsó helyzetjelzőről levegyük a feszültséget. Ezt kéne próbálni, hogy a meleget bírja-e órákig esetleg? Vetted? He Kacsint Vigyorog
Apa! Lejjebb írtam, hogy a két búra ugyanolyan, jelzések számok, stb. majd megszakértjük az original esetet, hogy kialszik -e 5W amikor felkapcs 21W!
Ne parázz apa, az újakon már gyárilag így van, akkor nálunk sem lehet belőle gond. Kacsint
Meghajol. Visszavonul. Elfogad. Alkalmazkodik. Én voltam. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #241 Dátum: 2008. November 12. - 20:22:26 »

LadLac Főbarát! Persze, hogy bízom benned, jobban, mint magamban! De arra gondoltam, hogy, ha a ködlámpát is bekapcsoljuk, akkor a másik szál tovább izzik, és így hosszabb idővel nem melegszik-e túl a foglalat, és a búra. Érted? Mert felül ha világítasz, és fékezel, a 21W-os csak rövid ideig izzik, az nem gond, de alúl, ha hosszú távon mennénk ködlámpával, akkor mi van? Bírni fogja? Vagy azt kéne (bonyolítom), hogy a ködlámpa bekapcsolásakor, az alsó helyzetjelzőről levegyük a feszültséget. Ezt kéne próbálni, hogy a meleget bírja-e órákig esetleg? Vetted? He Kacsint Vigyorog
Apa! Lejjebb írtam, hogy a két búra ugyanolyan, jelzések számok, stb. majd megszakértjük az original esetet, hogy kialszik -e 5W amikor felkapcs 21W!
A 21W melegebben izzik mint az 5 w! Ha együtt ég, akkor sem lesz meleg. Az 5Wosat kézzel foghatod órákig, nem éget meg. A 21W-os az már melegebb. De ha a 21W-ot birja, akkor az 5W-al nem lesz gond. A teljesítmény összeadódik, de a termelt hőenergia nem, legalább is forróbb nem lesz a 21W-os mellett ég az 5W-os szál. /ez kicsit bonyolultan irtam, de remélem érthető/
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #242 Dátum: 2008. November 13. - 08:19:30 »

Tudja valaki, hogy a kakaos féle nappali fényt minek veszi a KPM? Ha jól tudom, ködlámpákból és tompított fényszórókból is egy párat enged a műszaki.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 13. - 15:22:00 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #243 Dátum: 2008. November 13. - 13:23:59 »

Nekem a tungsram ge sportlight másfél évig bírta, most megalightot tettem be. H7-ben értendő.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #244 Dátum: 2008. November 13. - 13:41:18 »

Tudja valaki, hogy a kakos féle nappali fényt minek veszi a KPM? Ha jól tudom, ködlámpákból és tompított fényszórókból is egy párat enged a műszaki.
Valószínűsíthetően átalakításnak számít, így nem megengedett, de ez csak az én véleményem, érzésem, de tudom, hogy például a kék helyzetjelzőkre külön utaznak, meg a neonokra is. Én biztosan nem csinálok ilyet. Sőt elárulom, hogy az új Audi 4-eseken ez a kacskaringós ledsoros világítás nekem gagyinak tűnik. A kocsi ne legyen karácsonyfa. De hangsúlyozom, ez az én privát véleményem! Jó az autónk úgy, ahogy van, legfeljebb kis dolgokban lehet egyénivé tenni, de xenon, meg kékfény, neon, meg füzér nem tartozik nálam a kívánatosok közé. A radar jó viszont! Esetleg a dupla zárófény még elmegy. Nem kell feleslegesen kidobálni a pénzt szükségtelen dolgokra. Na, most kapok innen is, onnan is- gondolom, de hát nem szoktam elhallgatni a véleményem, mert hogy van! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #245 Dátum: 2008. November 13. - 14:04:26 »

Tudja valaki, hogy a kakos féle nappali fényt minek veszi a KPM? Ha jól tudom, ködlámpákból és tompított fényszórókból is egy párat enged a műszaki.
Valószínűsíthetően átalakításnak számít, így nem megengedett, de ez csak az én véleményem, érzésem, de tudom, hogy például a kék helyzetjelzőkre külön utaznak, meg a neonokra is. Én biztosan nem csinálok ilyet. Sőt elárulom, hogy az új Audi 4-eseken ez a kacskaringós ledsoros világítás nekem gagyinak tűnik. A kocsi ne legyen karácsonyfa. De hangsúlyozom, ez az én privát véleményem! Jó az autónk úgy, ahogy van, legfeljebb kis dolgokban lehet egyénivé tenni, de xenon, meg kékfény, neon, meg füzér nem tartozik nálam a kívánatosok közé. A radar jó viszont! Esetleg a dupla zárófény még elmegy. Nem kell feleslegesen kidobálni a pénzt szükségtelen dolgokra. Na, most kapok innen is, onnan is- gondolom, de hát nem szoktam elhallgatni a véleményem, mert hogy van! Vigyorog
Igazad van.  Kacsint
A xenon-nal nincs gond, csak lenne gyári. Utólagosan gagyi.
Automata magasságállítás, fényszórómosó, stb, ami kell hozzá.
Majd a köv. Lacsiban...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #246 Dátum: 2008. November 13. - 16:12:00 »

Tudja valaki, hogy a kakos féle nappali fényt minek veszi a KPM? Ha jól tudom, ködlámpákból és tompított fényszórókból is egy párat enged a műszaki.
Valószínűsíthetően átalakításnak számít, így nem megengedett, de ez csak az én véleményem, érzésem, de tudom, hogy például a kék helyzetjelzőkre külön utaznak, meg a neonokra is. Én biztosan nem csinálok ilyet. Sőt elárulom, hogy az új Audi 4-eseken ez a kacskaringós ledsoros világítás nekem gagyinak tűnik. A kocsi ne legyen karácsonyfa. De hangsúlyozom, ez az én privát véleményem! Jó az autónk úgy, ahogy van, legfeljebb kis dolgokban lehet egyénivé tenni, de xenon, meg kékfény, neon, meg füzér nem tartozik nálam a kívánatosok közé. A radar jó viszont! Esetleg a dupla zárófény még elmegy. Nem kell feleslegesen kidobálni a pénzt szükségtelen dolgokra. Na, most kapok innen is, onnan is- gondolom, de hát nem szoktam elhallgatni a véleményem, mert hogy van! Vigyorog
Akkor én most szereljem le a küszöbök alól a kék neonfényt?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #247 Dátum: 2008. November 13. - 16:18:27 »

Tudja valaki, hogy a kakos féle nappali fényt minek veszi a KPM? Ha jól tudom, ködlámpákból és tompított fényszórókból is egy párat enged a műszaki.
Valószínűsíthetően átalakításnak számít, így nem megengedett, de ez csak az én véleményem, érzésem, de tudom, hogy például a kék helyzetjelzőkre külön utaznak, meg a neonokra is. Én biztosan nem csinálok ilyet. Sőt elárulom, hogy az új Audi 4-eseken ez a kacskaringós ledsoros világítás nekem gagyinak tűnik. A kocsi ne legyen karácsonyfa. De hangsúlyozom, ez az én privát véleményem! Jó az autónk úgy, ahogy van, legfeljebb kis dolgokban lehet egyénivé tenni, de xenon, meg kékfény, neon, meg füzér nem tartozik nálam a kívánatosok közé. A radar jó viszont! Esetleg a dupla zárófény még elmegy. Nem kell feleslegesen kidobálni a pénzt szükségtelen dolgokra. Na, most kapok innen is, onnan is- gondolom, de hát nem szoktam elhallgatni a véleményem, mert hogy van! Vigyorog
Akkor én most szereljem le a küszöbök alól a kék neonfényt?
Van?
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #248 Dátum: 2008. November 13. - 16:22:28 »

Nincs.
Még.
De....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #249 Dátum: 2008. November 13. - 16:55:03 »

Nincs.
Még.
De....
Én is gondolkoztam már rajta. Kacsint Úgy kötném be, hogy csak akkor világítana, amikor ki van nyitva az ajtó.
Így este a sötétben lehetne látni, hogy hova lép az ember.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #250 Dátum: 2008. November 13. - 16:57:09 »

Nincs.
Még.
De....
Én is gondolkoztam már rajta. Kacsint Úgy kötném be, hogy csak akkor világítana, amikor ki van nyitva az ajtó.
Így este a sötétben lehetne látni, hogy hova lép az ember.
Költői volt a kérdésem.  Nem raknák fel ilyesmit.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #251 Dátum: 2008. November 13. - 17:00:02 »

Nincs.
Még.
De....
Én is gondolkoztam már rajta. Kacsint Úgy kötném be, hogy csak akkor világítana, amikor ki van nyitva az ajtó.
Így este a sötétben lehetne látni, hogy hova lép az ember.
Költői volt a kérdésem.  Nem raknák fel ilyesmit.
Én csak a gondolatig jutottam Mosolyog A felrögzítéshez meg kellene fúrni a kocsi alját, azt meg nem fogom.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #252 Dátum: 2008. November 13. - 18:00:11 »

Nincs.
Még.
De....
Én is gondolkoztam már rajta. Kacsint Úgy kötném be, hogy csak akkor világítana, amikor ki van nyitva az ajtó.
Így este a sötétben lehetne látni, hogy hova lép az ember.
Költői volt a kérdésem.  Nem raknák fel ilyesmit.
Fiam, Cap! Titkon reméltem is! Ez vonatkozik Janira is! Kacsint Felesleges pénzeteknek nálam a helye! Kacsint Amúgy meg, akiknek van, hát mi nem tartozunk közéjük- szerencsére. Kacsint Vigyorog Csak hasznos dologra érdemes, ha muszáj, pénzt adni, gagyizásra soha!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #253 Dátum: 2008. November 13. - 19:09:59 »

Uraim. 
Holnap érkezik a Várnába a 6 db lámpa kábelkorbács.
3 db-nak ugye van gazdája!  Vigyorog
Mást nem érdekel beszereléssel? 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #254 Dátum: 2008. November 13. - 19:44:58 »

Uraim. 
Holnap érkezik a Várnába a 6 db lámpa kábelkorbács.
3 db-nak ugye van gazdája!  Vigyorog
Mást nem érdekel beszereléssel? 
Engem érdekel? Mert 1 db ugye van. Vagy nálam forrasztani akarsz?
Mit kér érte Krisztián?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 147   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!