Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 06:25:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Le
 
Szerző Téma: Autóápolás kívül-belül  (Megtekintve 91035 alkalommal)
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #90 Dátum: 2010. December 26. - 22:58:41 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Én Avia kúton vettem,de tényleg eddigi legjobb illatú amit használtam.
Naplózva
baroti
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 571


Lacetti HB 1.8 16V CDX Platinum / GPL


« Hozzászólás #91 Dátum: 2010. December 27. - 07:47:05 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Az enyém originális törköly pálinka illatú! Hiába mondanám a rendőrnek, hogy nem iszom, olyan cefreszag leng körül bennünket. De mindig az asszonyra fogom!!!
Pedig Erdély óta Te is alkesz lettél, ne is tagadd! Persze valamikor el kell kezdeni, soha nem késő. Kacsint Vigyorog Elég rálehelned az ablakra, és leolvad a jég. Kacsint Vigyorog
Na de az illatos,finom,selymes,gyöngyöző,lágy,  áfonya pálinka volt!!!! Kacsint Kacsint Kacsint
A felsorolt tulajdonságok mindegyikével rendelkezett csak éppen LÁGY NEM volt Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #92 Dátum: 2010. December 27. - 20:00:07 »

A múltkor beszélgettünk arról,hogy milyen büdös alkoholszagúak az olcsó ablakmosó folyadékok.Találtam az ósanban 500 ft/2liter kiszerelésű világoszöld színű,citrom illatú ablakmosót.egész jó,nincs alkoholszag.
Namost ezt a maradékot tedd be szépen a fagyasztóba. Meg fogsz lepődni. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #93 Dátum: 2010. December 28. - 14:57:40 »

Tegnap menetközben már nem volt mit a szélvéfőre köpni. Első Tesconál emlékezve szavaitokra, elkerültem a Tecós anyagokat.
Végül valami VIP-st vettem -42fok (hátha hazudnak) zöld alma illattal.
Na illata semmi nincs - ellenben a reggeli páraráfagyás nem jött létre az első szélvédőn, ahol használtam!
Hááát a hölgyeknek szánt vattacukros - elég bizarr. Pamacsok a szélvédőre?  Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #94 Dátum: 2010. December 28. - 18:10:42 »

Ma voltam a madaras tecsóba és vettem szélvédő mosót,teknős békásat,ennek az egynek nem volt pálinka illata kibontottam egy párat.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #95 Dátum: 2011. Január 21. - 17:26:56 »

Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Ez nekem nagyon tetszik!! Vigyorog
40-45 autónyi?
Ez nagyon soknak tűnik. De te láttad/használtad, biztosan igazad van.
Kíváncsian várom a tartóssági tesztet. Mondjuk nekem egy jó nagy polírozás is kellene előtte (láttam, van olyan cuccuk is. De úgy együtt már egy kisebb vagyon lenne ).
Van egy barátom, aki Angliában dolgozott ilyennel egy Audi szalonban. Pontosabban a gyártó termékeit használták az autók külső és belső ápolására. Szerinte nagyon profi termékek.
Persze hogy profi a termék hiszen törekszem mindig a legjobb anyagokat beszerezni.(Én már csak ilyen őrült vagyok)Bár ezeknek az ára egetverő,de én ugy gondolom van még olyan ember aki hajlandó áldozni a minőségre és ha valamiért fizet azzal meg is van elégedve.
Storc.A klubban a polir nem az az ár amit a mosókban mondanak és a minősége sem olyan mint egy roham munkának.Az anyag a gyáro szerint elég 40-45 autóra bár a kis tégely mindössze 150g-os csak.Viszont tény, hogy igen keveset kell elhasználni egy munkához.A 35 autó szerintem biztos kijön belőle.Holnap ha van időm akkor kamion előmosóval megkinálom és megnézem ellenál-e neki. Vigyorog
Krisz,tudsz már mondani valamit erről a polírról 2 hónap távlatában? He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #96 Dátum: 2011. Január 21. - 23:00:59 »

Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Ez nekem nagyon tetszik!! Vigyorog
40-45 autónyi?
Ez nagyon soknak tűnik. De te láttad/használtad, biztosan igazad van.
Kíváncsian várom a tartóssági tesztet. Mondjuk nekem egy jó nagy polírozás is kellene előtte (láttam, van olyan cuccuk is. De úgy együtt már egy kisebb vagyon lenne ).
Van egy barátom, aki Angliában dolgozott ilyennel egy Audi szalonban. Pontosabban a gyártó termékeit használták az autók külső és belső ápolására. Szerinte nagyon profi termékek.
Persze hogy profi a termék hiszen törekszem mindig a legjobb anyagokat beszerezni.(Én már csak ilyen őrült vagyok)Bár ezeknek az ára egetverő,de én ugy gondolom van még olyan ember aki hajlandó áldozni a minőségre és ha valamiért fizet azzal meg is van elégedve.
Storc.A klubban a polir nem az az ár amit a mosókban mondanak és a minősége sem olyan mint egy roham munkának.Az anyag a gyáro szerint elég 40-45 autóra bár a kis tégely mindössze 150g-os csak.Viszont tény, hogy igen keveset kell elhasználni egy munkához.A 35 autó szerintem biztos kijön belőle.Holnap ha van időm akkor kamion előmosóval megkinálom és megnézem ellenál-e neki. Vigyorog
Krisz,tudsz már mondani valamit erről a polírról 2 hónap távlatában? He
Tudok.Az anyag még mindig feszit a dukkón,pedig megkapta a kamion előmosót is ami elég agressziv.Amugy átlagban 6 hónapot biztos kibir minimum.
Naplózva

06 70/22 11 222
bzs198
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


1.4 SE (full gyári) csak nagy zene:)


« Hozzászólás #97 Dátum: 2011. Január 25. - 20:31:35 »

Nálam a prelix márka lett a befutó, ami az ablakmosót illeti!
Van némi alkoholszag, de már nem b***ik be a csajom amíg hazaviszem Vigyorog:D:D
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #98 Dátum: 2011. Február 01. - 17:37:46 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Naplózva

06 70/22 11 222
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #99 Dátum: 2011. Február 01. - 19:02:56 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #100 Dátum: 2011. Február 01. - 21:06:40 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Elvileg lessz,van folyamatosan. ERRŐL LENNE SZÓ
Naplózva

06 70/22 11 222
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #101 Dátum: 2011. Február 01. - 22:36:05 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Elvileg lessz,van folyamatosan. ERRŐL LENNE SZÓ
Köszi a gyorsaságot Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #102 Dátum: 2011. Február 02. - 06:03:52 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Elvileg lessz,van folyamatosan. ERRŐL LENNE SZÓ
Köszi a gyorsaságot Kacsint
Beszer ár:1800Ft jelenleg.
Naplózva

06 70/22 11 222
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #103 Dátum: 2011. Február 02. - 13:56:29 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Elvileg lessz,van folyamatosan. ERRŐL LENNE SZÓ
Köszi a gyorsaságot Kacsint
Beszer ár:1800Ft jelenleg.
Ez ugye nem az a cucc amit eddig használtál?
Pl Gidy kocsiján?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #104 Dátum: 2011. Február 02. - 14:18:10 »

Akit érdekel nano bevonat az autóra irjon.Beszer áron!!!!!!!!!!!!!!Posta megoldható.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1FLGYzuKdg&feature=player_embedded#ws
Krisz!
Ez lesz folyamatosan vagy csak most van?Azért kérdem mert nekem előbb polírozás  kellene,amúgy érdekel.
Elvileg lessz,van folyamatosan. ERRŐL LENNE SZÓ
Köszi a gyorsaságot Kacsint
Beszer ár:1800Ft jelenleg.
Ez ugye nem az a cucc amit eddig használtál?
Pl Gidy kocsiján?
Az enyémet először kipolírozta, utána vaxolta, de hogy melyiket milyen cuccal az ő tudja, de azóta is jól tart. Ajánlom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!