Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 20. - 03:39:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Le
 
Szerző Téma: Autóápolás kívül-belül  (Megtekintve 90994 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #75 Dátum: 2010. November 19. - 15:36:55 »

Ma végre megérkezett a várva várt No1 wax amit rendeltem.A hétvégén meg is kapja az autó a kezelést!
Gyártói reklám
Viztaszitó hatás 1
Viztaszitó hatás 2
És kaptam repibe mosás utáni gyors waxot+ablak polirt.
Gyártói reklám
teszt
Ha nem vagyok Windisch-Grätz mennyibe fájt?
Tetszenek a videók.
Én is kíváncsi vagyok az árra (+hány kezelésre lehet elég az adag).
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #76 Dátum: 2010. November 19. - 17:49:25 »

Ma végre megérkezett a várva várt No1 wax amit rendeltem.A hétvégén meg is kapja az autó a kezelést!
Gyártói reklám
Viztaszitó hatás 1
Viztaszitó hatás 2
És kaptam repibe mosás utáni gyors waxot+ablak polirt.
Gyártói reklám
teszt
Ha nem vagyok Windisch-Grätz mennyibe fájt?
Tetszenek a videók.
Én is kíváncsi vagyok az árra (+hány kezelésre lehet elég az adag).
Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Itt
« Utoljára szerkesztve: 2010. November 19. - 17:55:42 írta Krisz » Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #77 Dátum: 2010. November 19. - 18:32:36 »

Ma végre megérkezett a várva várt No1 wax amit rendeltem.A hétvégén meg is kapja az autó a kezelést!
Gyártói reklám
Viztaszitó hatás 1
Viztaszitó hatás 2
És kaptam repibe mosás utáni gyors waxot+ablak polirt.
Gyártói reklám
teszt
Ha nem vagyok Windisch-Grätz mennyibe fájt?
Tetszenek a videók.
Én is kíváncsi vagyok az árra (+hány kezelésre lehet elég az adag).
Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Itt

Nekem az a bajom a waxokkal,hogy 3-4 samponos mosás után már olyan,mintha nem is kezeltem volna le.Kíváncsi vagyok,hogy ez meddig bírja.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #78 Dátum: 2010. November 19. - 19:30:25 »

Ma végre megérkezett a várva várt No1 wax amit rendeltem.A hétvégén meg is kapja az autó a kezelést!
Gyártói reklám
Viztaszitó hatás 1
Viztaszitó hatás 2
És kaptam repibe mosás utáni gyors waxot+ablak polirt.
Gyártói reklám
teszt
Ha nem vagyok Windisch-Grätz mennyibe fájt?
Tetszenek a videók.
Én is kíváncsi vagyok az árra (+hány kezelésre lehet elég az adag).
Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Itt

Nekem az a bajom a waxokkal,hogy 3-4 samponos mosás után már olyan,mintha nem is kezeltem volna le.Kíváncsi vagyok,hogy ez meddig bírja.
Gondolom a tecsós vagy madarasban kapható waxokra gondolsz.Ez másabb!Ma nem volt időm egy erős tisztitó szerrel rámenni hogy kibirja-e.De meglessz a próba is.
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #79 Dátum: 2010. November 19. - 19:54:41 »

Ma végre megérkezett a várva várt No1 wax amit rendeltem.A hétvégén meg is kapja az autó a kezelést!
Gyártói reklám
Viztaszitó hatás 1
Viztaszitó hatás 2
És kaptam repibe mosás utáni gyors waxot+ablak polirt.
Gyártói reklám
teszt
Ha nem vagyok Windisch-Grätz mennyibe fájt?
Tetszenek a videók.
Én is kíváncsi vagyok az árra (+hány kezelésre lehet elég az adag).
Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Itt

Nekem az a bajom a waxokkal,hogy 3-4 samponos mosás után már olyan,mintha nem is kezeltem volna le.Kíváncsi vagyok,hogy ez meddig bírja.
Gondolom a tecsós vagy madarasban kapható waxokra gondolsz.Ez másabb!Ma nem volt időm egy erős tisztitó szerrel rámenni hogy kibirja-e.De meglessz a próba is.
Ja ja arra futja csak.De volt módom kipróbálni(ingyen) ezt a teleshoppos BS platinumot is.Ugyanolyan xar,mint a többi.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #80 Dátum: 2010. November 20. - 17:50:22 »

Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Ez nekem nagyon tetszik!! Vigyorog
40-45 autónyi?
Ez nagyon soknak tűnik. De te láttad/használtad, biztosan igazad van.
Kíváncsian várom a tartóssági tesztet. Mondjuk nekem egy jó nagy polírozás is kellene előtte (láttam, van olyan cuccuk is. De úgy együtt már egy kisebb vagyon lenne ).
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #81 Dátum: 2010. November 20. - 22:14:35 »

Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Ez nekem nagyon tetszik!! Vigyorog
40-45 autónyi?
Ez nagyon soknak tűnik. De te láttad/használtad, biztosan igazad van.
Kíváncsian várom a tartóssági tesztet. Mondjuk nekem egy jó nagy polírozás is kellene előtte (láttam, van olyan cuccuk is. De úgy együtt már egy kisebb vagyon lenne ).
Van egy barátom, aki Angliában dolgozott ilyennel egy Audi szalonban. Pontosabban a gyártó termékeit használták az autók külső és belső ápolására. Szerinte nagyon profi termékek.
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #82 Dátum: 2010. November 20. - 23:24:24 »

Az Ára ha lessz itthon kapható akkor 16E párszáz FT lessz.(De lehet a barátom tud hozni olcsóbban amenyibe nekem is fályt.8700Ft)Kb 40-45 közepes méretű autó kezelésére elég a tartalma a tégelynek.Én már le is kezeltem ma a vasat és egy videót is csináltam:
Ez nekem nagyon tetszik!! Vigyorog
40-45 autónyi?
Ez nagyon soknak tűnik. De te láttad/használtad, biztosan igazad van.
Kíváncsian várom a tartóssági tesztet. Mondjuk nekem egy jó nagy polírozás is kellene előtte (láttam, van olyan cuccuk is. De úgy együtt már egy kisebb vagyon lenne ).
Van egy barátom, aki Angliában dolgozott ilyennel egy Audi szalonban. Pontosabban a gyártó termékeit használták az autók külső és belső ápolására. Szerinte nagyon profi termékek.
Persze hogy profi a termék hiszen törekszem mindig a legjobb anyagokat beszerezni.(Én már csak ilyen őrült vagyok)Bár ezeknek az ára egetverő,de én ugy gondolom van még olyan ember aki hajlandó áldozni a minőségre és ha valamiért fizet azzal meg is van elégedve.
Storc.A klubban a polir nem az az ár amit a mosókban mondanak és a minősége sem olyan mint egy roham munkának.Az anyag a gyáro szerint elég 40-45 autóra bár a kis tégely mindössze 150g-os csak.Viszont tény, hogy igen keveset kell elhasználni egy munkához.A 35 autó szerintem biztos kijön belőle.Holnap ha van időm akkor kamion előmosóval megkinálom és megnézem ellenál-e neki. Vigyorog
Naplózva

06 70/22 11 222
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #83 Dátum: 2010. November 23. - 21:35:11 »

És egy kis izelitő,bemutató.

AZ AUTOGLYM ÖRÖKSÉG

A vállalatot 1965-ben alapította Nagy-Britanniában egy autókereskedelmi vállalkozó, aki egy egyedi rendszert dolgozott ki autófényezések javítására és ápolására. Mára az AUTOGLYM™ a prémium minőséget jelenti az autóápolási termékek között világszerte.


Az AUTOGLYM™ központja Angliában, Letchworth-ben található és több mint 100 alkalmazott dolgozik azért, hogy minőségi termékekkel lássák el az 50 országot lefedő értékesítési hálózatukat.


Az AUTOGLYM™ termékei megtalálhatók a járműipar minden területén és egyaránt alkalmazhatják profi autókozmetikusok, autószépségversenyek rajongói vagy egy átlagos autótulajdonos.



AZ AUTOGLYM PARTNEREI

Több mint 20 autógyártó használja az AUTOGLYM™ termékeit a gyártás során, vagy prezentációs célokra. A fejlesztések kezdetektől fogva szoros együttműködésben történnek olyan gyártókkal, mint az Aston Martin, Jaguar, Morgan vagy a Mercedes-Benz. A vállalat jelenleg több mint 40 autógyártó ajánlását birtokolja, köztük számos prémium márka gyártójával ( Alfa-Romeo, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Maserati, Porsche, Toyota, Volvo stb.) és vezérképviseletével, akik gyártási folyamatokban, szalonokban vagy autó show felkészítésnél veszik hasznát a kimagasló minőségű termékeknek.



AUTOGLYM = MINŐSÉG

Az AUTOGLYM™ ma a prémium minőséget jelenti az autó és járműápolási termékek között világszerte. A folyamatos kutatás-fejlesztésnek köszönhetően, termékeik a legmodernebb technológiák előnyeit garantálják mind a profi, mind az otthoni felhasználók számára. Minőségüket jellemzi, hogy az angol anyacéget több ízben is kitüntette ajánlásával a Brit Uralkodóház, és  személyesen II. Erzsébet Királynő is. A  termékek fő jellemzői, a verhetetlenül könnyű alkalmazhatóság, teljesítmény és érték, amiket  nemzetközi minőségirányítási ISO9001 és környezetirányítási ISO14001 normák szerint gyártanak. Szoros együttműködésben autófestékgyártókkal, -kereskedőkkel, -fényezőkkel, -karosszéra javítókkal és flottaüzemeltetőkkel, ami garantálja, hogy az AUTOGLYM™ az iparág élmezőnyében maradhasson.



Retail Range / Kisker termékek

Jelenleg több mint 40 féle termék található a Retail szériában, melyek mindegyike a saját területének legmagasabb szintjét képviseli, legyen az sampon, wax, üvegpolír, mikroszálas kendő, kárpit-, bőr-, műanyag- vagy kerék tisztító. Minden Retail termék, ugyanolyan hatékony, mint a Profi nagy kiszereléses megfelelője, így otthon is professzionális eredmény elérését teszik lehetővé. A Magyarországon elérhető kezdőkínálatot (kb 20 termék), az igényeknek megfelelően, folyamatosan bővítjük. Évente 2x biztosítunk 1-et fizet, 2-t vihet, vagy 100% Free akciót!



Trade Range / Ipari Profi termékek

Ipari Professzionális termékeink között, minden autókozmetikus, -mosó, -kereskedő, flottaüzemeltető, megtalálja bármilyen munkára, azt a terméket, amivel minden feladat könnyen, gyorsan, hatékonyan és gazdaságosan kivitelezhető, a lehető legkisebb környezeti kockázat mellett. Legyen szó motorkerékpárról, autóról, teherautóról, buszról vagy akár vonatról. A kiegészítők széles skálájával állunk partnereink rendelkezésére, a flakonoktól, a polírkorongokon és munkaruhán át, egészen az automatizált higító-adagoló berendezésekig.



BRAND támogatás

Az AUTOGLYM™ márkát folyamatos reklámokkal, termékbemutatókkal, online és nyomtatott média jelenléttel támogatjuk, ezzel is elősegítve a minél sikeresebb együttműködést partnereinkkel. (www.carsyling.hu, AutoBild, Auto-Motor, Lóerő stb.) Együttműködünk márka klubokkal, (klubkedvezmények, részvétel rendezvényeiken kiállítóként, termékbemutatók, szaktanácsadás). Aktív termék támogatás internetes fórumokon. Megjelenések autós eseményeken és kiállításokon (oldtimer expo, tuning show, drift&drag versenyek stb…).

 
Naplózva

06 70/22 11 222
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #84 Dátum: 2010. December 25. - 12:41:29 »

A múltkor beszélgettünk arról,hogy milyen büdös alkoholszagúak az olcsó ablakmosó folyadékok.Találtam az ósanban 500 ft/2liter kiszerelésű világoszöld színű,citrom illatú ablakmosót.egész jó,nincs alkoholszag.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #85 Dátum: 2010. December 25. - 23:14:43 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
« Utoljára szerkesztve: 2010. December 25. - 23:21:45 írta gabka » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #86 Dátum: 2010. December 26. - 08:47:13 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #87 Dátum: 2010. December 26. - 20:39:16 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Az enyém originális törköly pálinka illatú! Hiába mondanám a rendőrnek, hogy nem iszom, olyan cefreszag leng körül bennünket. De mindig az asszonyra fogom!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #88 Dátum: 2010. December 26. - 20:43:40 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Az enyém originális törköly pálinka illatú! Hiába mondanám a rendőrnek, hogy nem iszom, olyan cefreszag leng körül bennünket. De mindig az asszonyra fogom!!!
Pedig Erdély óta Te is alkesz lettél, ne is tagadd! Persze valamikor el kell kezdeni, soha nem késő. Kacsint Vigyorog Elég rálehelned az ablakra, és leolvad a jég. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #89 Dátum: 2010. December 26. - 20:47:00 »

Találtam egy jó illatú ablakmosót:fahéj.Olyan mintha forraltbort kortyolgatnál vezetés közben.
Én régóta olyat használok, a MOL-os fahéj illatú. Kacsint
Az enyém originális törköly pálinka illatú! Hiába mondanám a rendőrnek, hogy nem iszom, olyan cefreszag leng körül bennünket. De mindig az asszonyra fogom!!!
Pedig Erdély óta Te is alkesz lettél, ne is tagadd! Persze valamikor el kell kezdeni, soha nem késő. Kacsint Vigyorog Elég rálehelned az ablakra, és leolvad a jég. Kacsint Vigyorog
Na de az illatos,finom,selymes,gyöngyöző,lágy,  áfonya pálinka volt!!!! Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!