Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 19:35:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201325 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #960 Dátum: 2008. Március 02. - 22:17:57 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT
Valóban sajnálatos dolog,de azért nem kis felelőtlenség az sem hogy az ember ennyi értéket ott hagy az autóban.Én még CD-t sem hagyok benne.
Én is vigyázok mindig.Soha semmit nem hagyok szem előtt.Most sem.Nem az ellopot érték volt fél milla, hanem az okozott kár.A gané az egész cuccért nem fog 50 rugót sem kapni.Ezentúl azt hiszem egy pzs-t sem hagyok benne.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #961 Dátum: 2008. Március 02. - 22:57:38 »

Köszönöm mindenkinek az együttérzését, komolyan nagyon jól esik!A lelkesedésem töretlen a klubélettel kapcsolatosan és a találkozókra is igyekszem eljutni.A mátrai túrára is tervezet szerint elmegyünk.Nagyon örülnék ha közületek is minél többeket viszontláthatnék.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #962 Dátum: 2008. Március 03. - 08:39:35 »

Felkerültek a minitali fotói a Galériába...   Vigyorog
Stocz Cartárs átemelheti őket ha van ideje rá.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #963 Dátum: 2008. Március 03. - 18:30:12 »

Minitalim volt ma is: megismerkedtem Caroy úrral, aki valóban egy úr! Matricát is kapott, hála Cápának. Holnap folytatom a minitalizást délelött összejövünk a Kapitánnyal, majd utána LadLac jön, és megyünk együtt a Gombosékhoz. Ezt így kell csinálni emberek! Vagy legalábbis remélem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #964 Dátum: 2008. Március 03. - 18:37:45 »

Mi is összefutottunk a Kapitányal délután, és már neki is van matricája! A sörözést meg még bepótoljuk.  Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #965 Dátum: 2008. Március 03. - 21:48:24 »

Mi is összefutottunk a Kapitányal délután, és már neki is van matricája! A sörözést meg még bepótoljuk.  Kacsint
Már potolom :-)

Ja és az a karc a bal hátsó lökösön: apám, az egyik dög kutyám szokása, hogy ráharap, amikor tolatok! Ma jöttem rá, holnap rekggel agyonlövöm.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #966 Dátum: 2008. Március 03. - 22:03:57 »

Mi is összefutottunk a Kapitányal délután, és már neki is van matricája! A sörözést meg még bepótoljuk.  Kacsint

Csak nehogy gyalog menjetek sörözni, mert hazafelé 4 keréken könnyebb mint négykézláb.  Vigyorog
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33159
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #967 Dátum: 2008. Március 03. - 22:13:23 »

Nem álom meg, hogy elmondjam; remélem Athee veszi a lapot!

Szvsz Athee- nál találkoztunk, beálltam hozzá a kertbe. És duma meg autókörbetoporgás közben kutyaaknára léptem. Mivel a kapu elött volt tócsa kikocogtam oda, hogy majd ott jól letisztitom a dorkót.
Jövök vissza, látom, hogy az amígó jön ki a házból, kezében rongy és valami flakon, folyadékkal. Mondanám, hogy azért ez nem kéne, de Ő térdre, imához a hátsó lökös közepénél és a "meg ne üssön a guta!" megjegyzés mellett elekzdi letisztítani a koszt, hogy láthatóvá tegyen egy fekete húzásnyomot.
Guta nem ütött meg, az megtörtént az első napon, mert már azóta ott van; de ezek után még itt ott felfedezett ez- azt, úgyhogy elmenekültem...
Na jó, ez nem így van, de akkor is arany barát, nem? És még este ideír, hogy lemostam-e a kocsit?
Athee! Nincs ám harag, ugye? De a sztori jó, szerintem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #968 Dátum: 2008. Március 04. - 11:53:38 »

Felkerültek a minitali fotói a Galériába...   Vigyorog
Stocz Cartárs átemelheti őket ha van ideje rá.  Kacsint

Megtörtént.
Naplózva
Fer962
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260



« Hozzászólás #969 Dátum: 2008. Március 04. - 17:21:44 »

Mi is összefutottunk a Kapitányal délután, és már neki is van matricája! A sörözést meg még bepótoljuk.  Kacsint

Csak nehogy gyalog menjetek sörözni, mert hazafelé 4 keréken könnyebb mint négykézláb.  Vigyorog
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33159
Nem is részegek, csak a hosszú, nehéz munkától így megfáradtak szegények Vigyorog
Naplózva

http://img176.imageshack.us/img176/5922/chevr3gq9.gif
Ahogy tanult barátom mondja -> "mint tudjuk sok függ mindentől"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #970 Dátum: 2008. Március 04. - 17:24:40 »

Ma hármas minitalit irigyelhettek: Itt járt Captain, és LadLac cartárs. Mert mi nem tétlenkedünk ám! Cap kocsijára is felkerült a matrica végre, anélkül nem engedtük el! Szóval szépen szaporodnak a matricás Lacettik, hála a Nagy Fehér Viziragadozónak, vagyis a Cápának! Csatlakozik a napokban hozzájuk, mármint matricásokhoz: 95LE, és Fer962 is. Minden jót cartársak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #971 Dátum: 2008. Március 04. - 17:47:36 »

Ma hármas minitalit irigyelhettek: Itt járt Captain, és LadLac cartárs. Mert mi nem tétlenkedünk ám! Cap kocsijára is felkerült a matrica végre, anélkül nem engedtük el! Szóval szépen szaporodnak a matricás Lacettik, hála a Nagy Fehér Viziragadozónak, vagyis a Cápának! Csatlakozik a napokban hozzájuk, mármint matricásokhoz: 95LE, és Fer962 is. Minden jót cartársak!
Csak két apró gondolat....nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradozol a matricás dologgal és felszereled a tagokat eme ragacsos csíkokkal! Innen nem tudtam volna megoldani ilyen frappánsan megoldani ezt. (Bár megjegyzem, eddig még nem lett jóváhagyva mint végleges forma, de talán nem is lesz! Vigyorog)
A másik, ami kicsit kérés is lenne:picit zavar, hogy ennyiszer elhangzik pár hálálkodó szó a matrica kapcsán. Nagyon hízelgő, de szerintem tökéletesen elég lenne az, ha megemlítenéd a nevem, de csakis akkor ha valaki kérdezi az eredetét, miközben átadod neki a csíkot. Itt már sokszor elhangzott, hogy honnan származik, szerintem tele lehet a hócipőjük a többieknek, hogy mindig megemlékezel a matricáimról és ezt kell olvasgatniuk!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #972 Dátum: 2008. Március 04. - 18:10:48 »

Cápa! Szerintem a hála, és köszönet szép dolog. A mai világban úgysem sokszor találkozik vele az ember, mert elbunkósodott a világ, kérni még kér talán, de legtöbbször követel, de megköszönni már nem telik rá- sajnos legtöbbször. Most itt van egy kedves jólnevelt csapat, aki megköszöni, hogy segítséget kapott, jelen esetben tőled, és azt megköszöni, mert így helyes. Elérulom, hogy akinek én továbbítottam a matricát akár személyesen, akár postán, mindenki megköszönte nekem, de mondtam, hogy csak postás vagyok, és nem az én érdemem, sőt az anyagiakat is kérdezték, de mondtam, amit Te mondtál, hogy grátis. A legkevesebb, hogy mindenki megköszönje Neked a fáradságot, utánajárást, és hát gondolom anyagiakat is, amit eltitkoltál. Tetszik a szerénységed, de ezután is meg fogjuk köszönni mindenkinek, ha van mit, és most volt mit. Törődj bele!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #973 Dátum: 2008. Március 04. - 18:14:23 »

Cápa! Szerintem a hála, és köszönet szép dolog. A mai világban úgysem sokszor találkozik vele az ember, mert elbunkósodott a világ, kérni még kér talán, de legtöbbször követel, de megköszönni már nem telik rá- sajnos legtöbbször. Most itt van egy kedves jólnevelt csapat, aki megköszöni, hogy segítséget kapott, jelen esetben tőled, és azt megköszöni, mert így helyes. Elérulom, hogy akinek én továbbítottam a matricát akár személyesen, akár postán, mindenki megköszönte nekem, de mondtam, hogy csak postás vagyok, és nem az én érdemem, sőt az anyagiakat is kérdezték, de mondtam, amit Te mondtál, hogy grátis. A legkevesebb, hogy mindenki megköszönje Neked a fáradságot, utánajárást, és hát gondolom anyagiakat is, amit eltitkoltál. Tetszik a szerénységed, de ezután is meg fogjuk köszönni mindenkinek, ha van mit, és most volt mit. Törődj bele!
Én is nagyon köszönöm.Nem akarok hálátlan lenni, de én kérnék még csak más színben.Sajnos a sárga nem érvényesül nálam.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #974 Dátum: 2008. Március 04. - 18:17:04 »

Ma hármas minitalit irigyelhettek: Itt járt Captain, és LadLac cartárs. Mert mi nem tétlenkedünk ám! Cap kocsijára is felkerült a matrica végre, anélkül nem engedtük el! Szóval szépen szaporodnak a matricás Lacettik, hála a Nagy Fehér Viziragadozónak, vagyis a Cápának! Csatlakozik a napokban hozzájuk, mármint matricásokhoz: 95LE, és Fer962 is. Minden jót cartársak!
Csak két apró gondolat....nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradozol a matricás dologgal és felszereled a tagokat eme ragacsos csíkokkal! Innen nem tudtam volna megoldani ilyen frappánsan megoldani ezt. (Bár megjegyzem, eddig még nem lett jóváhagyva mint végleges forma, de talán nem is lesz! Vigyorog)
A másik, ami kicsit kérés is lenne:picit zavar, hogy ennyiszer elhangzik pár hálálkodó szó a matrica kapcsán. Nagyon hízelgő, de szerintem tökéletesen elég lenne az, ha megemlítenéd a nevem, de csakis akkor ha valaki kérdezi az eredetét, miközben átadod neki a csíkot. Itt már sokszor elhangzott, hogy honnan származik, szerintem tele lehet a hócipőjük a többieknek, hogy mindig megemlékezel a matricáimról és ezt kell olvasgatniuk!  Vigyorog

Nem-nem a köszönet a legkevesebb úgyhogy ezúton én is köszönöm szépen a nagy Cápának és Gidynek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!