Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 19:30:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201319 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #945 Dátum: 2008. Március 02. - 10:47:55 »

MNT! Rettenetesen sajnálom, hogy ezt tették Veled, és ilyen emléket adott Budapest, pedig milyen jó volt megismerkedni Veled. Remélem azért cvascod volt, így valami visszajön a kárból. Hol történt? Ott még a parkolóban, ahol együtt voltunk, vagy utána valahol? Riasztó be, minden cucc ki, főleg ami látható esetleg! Hidd el mélységesen együttérzünk Veled, és talán ezért még közelebb kerültél hozzánk, bár ez most tudom, nem igazán vigasztal meg. Könnyű nem szeretni a "mocsokfalvát". Legközelebb inkább mi megyünk Palóznakra! Ha legközelebb mégis veszed a bátorságot, hogy ide jöjj, én el tudom helyezni biztonságos helyre megszégyenített, de gyönyörű autódat. Most mással nem tudlak megvigasztalni- sajnálom!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sznuni
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Hozzászólás #946 Dátum: 2008. Március 02. - 11:26:26 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT

Hát jómagam is nagyon sajnálom ami történt.
Bár sajnos ez nem csak Budapestre jellemző. Remélem azért minden meg fog oldódni és ez nem szab határt a későbbiekben ha esetleg talira vagy másra kerülne a sor.
Mégegyszer sajnálom.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #947 Dátum: 2008. Március 02. - 12:08:13 »

Szegény MNT. Sajnos nem kezdődött jól ez kapcsolat az autóddal. Én is csak sajnálatomat tudom kifejezni, remélhetőleg ezekután már csak kellemes élményeitek lesznek !
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #948 Dátum: 2008. Március 02. - 14:25:05 »

Weres!
Mikor viszed 3 éves szervízre az autót?
Még nem jelentkeztek Vácról, hogy mikor szeretnék csinálni. De a héten jó lenne.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #949 Dátum: 2008. Március 02. - 14:38:04 »

Én sem merek semmit hagyni a kocsiban soha. Asszony is néha szánalmasnak gondol,hogy még egy pulóvert sem merek az ülésen hagyni. Dehát eddig nekem van igazam. Volt már, hogy 3 perc alatt kikapták a magnómat a riasztómentes kocsimból. Csavarhúzó a zárba oszt szevasz, azt hittem infarktust kapok. Sajnálom TOMot!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #950 Dátum: 2008. Március 02. - 15:27:54 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT

Együttérzésem. Egy közös lincselésben én is benne lennék. Sajnos azért ilyen bátrak a mocskok, mert az emberek full közönyösek. Volt már, hogy rablót, máskor betörőt fogtam. Ez utóbit a saját lakótelepi házunkban. hiába kiabáltam a többi "lakótársnak", hogy jöjjenek segíteni. Senki nem mert előbújni.
Bezzeg mikor megérkeztek a rendőrők, akkor volt nagy bámészkodás.
be is olvastam a tömegnek.
Ja, a rendőrség a tolvaj ellen simán megszüntette az eljárást. Túl kicsi volt a kár.
Ezek után miért ne csinálnák?

Sajnos sok "vidéki" veszít rajta hasonló módon a Bp-i. kiruccanáson. Családi ismerősök a frissen vett (családi kölcsönből, használt Lada!),első autójukkal feljöttek Pestre kirándulni. Nem volt riasztó. Haza már vonattal mentek, és egy nagy "emlékkel".
De mesélhetnék az Augusztus 20-ai tüzijátékok hátoldaláról is. Sokan jönnek fel ekkor is kocsival Pestre. Míg ők a műsort nézik, addíg az autójuk új "gazdához" (hogy a holló vájná ki a szemüket, de akkor, amikor még érzik!) költözik.

Riasztó nélkül nem szabad Pestre jönni. Értéket hagyni benne meg pláne. Persze ezt a "bennszülöttek" is néha elfeledik. "Dörzsölt" taxisok is váltak már meg a navigációtól az alatt, amíg beugrottak a sarki boltba egy kóláért. Hiába volt zárva a kocsi. Ez van sajnos.

Sajnálom, ami veled történt.
Naplózva
kakaos
Kábelbarát
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132



« Hozzászólás #951 Dátum: 2008. Március 02. - 15:47:36 »

Sziasztok!
Kakakós vagyok.
Most voltam először ilyen talin. Nagyon jól éreztem magam, tényleg nagyon jó
barátias ez a légkör, de sajnálattal olvasom, hogy mi történt a parkolóbban.
Nekem is vannak álmatlan éjszakáim /pedig van riasztóm/, mert utcám parkolok.
A feleségem még sírva is fakadt, hiszen személyesen is találkozott mindenkivel
és nő létére neki is nagyon szimpatikus volt az egész. Most pont azért ültem be
a gépbe, hogy megérdeklődjen, hogy ki hogy ért haza ebbe a szörnyű időbe,
mert izgultam, főként azokért akiknek messzebbre kellett menniük.
Beültem érdeklődni, mindenkinek mindenjót kívánni és megköszönni, hogy részt
vehettem./a matricát külön köszönöm és büszkén hordom./és mégegyszer szeretném én is sajnálatom kifejezni./ A készült képeket hol lehet megnézni?

Sziasztok!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #952 Dátum: 2008. Március 02. - 16:22:54 »

Hát Kakaos üdvözlünk itt is újra! Reméljük máskor is találkozunk itt is, és talikon is! Ha pedig jól emlékszem, kértelek, hogy ez itt a reklám helye is, hogy add meg elérhetőséged, mert hátha szüksége lesz valakinek egy klubtárs gázszerelőre. Mindig jó tudni, hogy ki miben profi, hátha tudunk egymáson segíteni. De ez a tali- topic, az általános topicba irj, és nem kapsz ki a Nagy Fehér Viziragadozótól, vagyis a Cápától.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #953 Dátum: 2008. Március 02. - 16:47:28 »

Mi van?4 Ma volt tali?! És én miért nem tudtam róla?HeHeHe
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #954 Dátum: 2008. Március 02. - 17:06:12 »

Tegnap volt minitali a Lurdy házban.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #955 Dátum: 2008. Március 02. - 17:08:58 »

Sziasztok!
Kakakós vagyok.
Most voltam először ilyen talin. Nagyon jól éreztem magam, tényleg nagyon jó
barátias ez a légkör, de sajnálattal olvasom, hogy mi történt a parkolóbban.
Nekem is vannak álmatlan éjszakáim /pedig van riasztóm/, mert utcám parkolok.
A feleségem még sírva is fakadt, hiszen személyesen is találkozott mindenkivel
és nő létére neki is nagyon szimpatikus volt az egész. Most pont azért ültem be
a gépbe, hogy megérdeklődjen, hogy ki hogy ért haza ebbe a szörnyű időbe,
mert izgultam, főként azokért akiknek messzebbre kellett menniük.
Beültem érdeklődni, mindenkinek mindenjót kívánni és megköszönni, hogy részt
vehettem./a matricát külön köszönöm és büszkén hordom./és mégegyszer szeretném én is sajnálatom kifejezni./ A készült képeket hol lehet megnézni?

Sziasztok!
A képeket a héten feltöltöm. Örülünk,hogy jól éreztétek magatokat. Gyertek máskor is, ill. irj sokat...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #956 Dátum: 2008. Március 02. - 17:14:52 »

Én sem merek semmit hagyni a kocsiban soha. Asszony is néha szánalmasnak gondol,hogy még egy pulóvert sem merek az ülésen hagyni. Dehát eddig nekem van igazam. Volt már, hogy 3 perc alatt kikapták a magnómat a riasztómentes kocsimból. Csavarhúzó a zárba oszt szevasz, azt hittem infarktust kapok. Sajnálom TOMot!
Egy időben engem is hülyének nézett mindenki, mert még üres zacsit sem engedtem az ülésen hagyni. Ha nincs mit ellopni belöle, akkor is rossz üveget szedegetni, söpörni, ablak nélkül mászkálni. Ezért ha nincs bennt semmi, talán nem rombolnak szét semmit. Sajnos igy is oldalba vágják ha nem vagyunk ott, de ez ellen már nem sok mindent van tenni.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #957 Dátum: 2008. Március 02. - 17:22:31 »

Tegnap volt minitali a Lurdy házban.

Igen? Én meg reggel 7-kor ölelgettem a drágámat a reptéren. Nézett is az asszony! Ha tudom...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #958 Dátum: 2008. Március 02. - 19:42:36 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT

Nagyon sajnállak MNT!!
Kb.hat éve voltunk Horvátországban egész pontosan Makarskán nyaralni még a régi 83'as Opel Kadettel.Mikor megérkeztünk és leparkoltunk a szállásunk előtt ,lezártam az autót.A szállásadónk csak nevetett a dolgon,mivel náluk a Szerbekkel való háború óta szinte semmilyen kocsifeltörés vagy lopás NEM történt.
Egyébként a ház előtt parkolt a tulaj Mercije is amiben MINDIG benne volt a gyújtáskulcs!!!!
Ha nem látom nem hiszem el.
És mi még Őket hívjuk Balkáni népeknek.........

MNT fel a fejjel!!

Üdv bzsazsa
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 02. - 21:05:19 írta bzsazsa » Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #959 Dátum: 2008. Március 02. - 20:31:14 »

Én is sajnálom a veled történteket MNT. A riasztót csak ajánlani tudom, mint már írtam nekem pageres volt és azt is fogok beszereltetni most is, ha lesz rá 1 teljes napom, mert a beszerelése annyi időba teli (9-től délután 5-ig szerelték). Saját kocsival ritkán megyek Pestre, ha mégis, csak őrzött parkolóban állok meg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!