Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 08:23:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200408 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #105 Dátum: 2007. Október 05. - 17:56:48 »

Mit is csinál? Lehetne segíteni valahogy ebben? Disznóság, ha szegény kimarad! Mit értesz vegyifegyver alatt? Félek, hogy a nemzetbiztonságiak most riadókészültségbe kerültek, Szaddam hiába halt meg. De egy sima kis emberrablás már megfelelő megoldásnak látszik, és azért csak tiz évet kapsz, nem életfogyit. Ennyít megtehetsz barátunkért, és el is várjuk! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #106 Dátum: 2007. Október 05. - 17:58:16 »

Feltetem egy időpontos szavazást, hogy eldöntsük ezt a kérdést is.
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #107 Dátum: 2007. Október 06. - 07:03:04 »

Srácok!
Nagyon rendesek vagytok! Azon vagyok, hogy ott legyek!!!! Ha addig nem jelentkeznék, akkor Captain Úrat hívom telefonon, hogy mi van velem!
Megpróbálok mindent megtenni! Max. viszek a Vadasparkba friss sütit nektek!  Vigyorog
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #108 Dátum: 2007. Október 06. - 11:08:39 »

Akkor ezek szerint ingyen sör és süti már lesz.
Szakács nincs közöttünk?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #109 Dátum: 2007. Október 06. - 12:18:44 »

Tényleg vigyek sört? Ki fog inni? Mert mi nem Mosolyog Asszony nem biztos fog jönni.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #110 Dátum: 2007. Október 06. - 12:19:58 »

Én meg innen drukkolok nektek, hogy jól sikerüljön a tali és szép időtök legyen!
Elvégre munkamegosztás van nem? :-))
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2007. Október 06. - 17:10:23 »

Vegyi Fegyver: a tornacsukám :-)
BeZe: hozzál, legfeljebb ha nem isszuk meg, akkor hazaviszed. (Szerintem erre jó 85%-os esélyed van).
Ma délután arra kanyarodtam. Még mindig kint vannak a kullancs veszélyt jelző táblák. A tűzrakást firtató kétrdésre pedig sűrű válvonogatás és "jobb, ha nem" volt a válasz. Mivel gondolom mindenki ebéd után jön, ez most nem lényegbe vágó probléma. Az én kis családom úgyis beveszi magát a parkba, lévén állatbarátok (engem rajongásig imádnak például) :-)
Direkt nem mostam le a kocsit és nem is fogom, hogy jó időnk legyen. Ezért a megjegyzéseket már előre kéretik félretenni!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #112 Dátum: 2007. Október 06. - 17:15:25 »

A tornacsukádal akarsz elrabolni?? Azt hittem autóval jössz... 
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #113 Dátum: 2007. Október 06. - 18:47:13 »

Hallo! Ha csak kicsit esik, akkor is menni kellene. Bármilyen idő is lesz, ha egy valaki is jelzi rajtam kívűl, hogy ott lesz, akkor én is megyek, így már tuti a kettő, és akkor már jöhetnek a többiek is! Aki tud fotózni, vagy videózni, az hozzon magával felszerelést, hogy tiszteletbeli talizó főbarátunknak a nagy Cápának tudjunk felvételeket küldeni, mert gondolatban úgyis velünk lesz. Igaz Cápa? Javaslom, hogy rossz idő esetén, mindenki irjon ide egy üzenetet, ha ő elmegy, így a többi már tudhatja, hogy nem megy hiába. Gondolom12-13 óra közt már mindenki eldöntötte, hogy mitévő lesz. Olvassuk akkor el ezt a fórumot! /De persze jó időnek kell lennie!/. Sőr, süti, jókedv legyen, és ásványviz a jogsiféltőknek. Mindenki hozzon magával amit jónak lát, de nem kötelező. Hátha kialakul egy spontán piknik. Már csak egyet kell aludnunk! Viszlát holnap! Üdv: LadiGidy U.I.: Athee! Veled mi van? Tudsz jönni? A sütiről azt gondolom, hogy valamit kitaláltál. Igen? Gyere, várunk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #114 Dátum: 2007. Október 06. - 18:52:35 »

Athee! Veled mi van? Tudsz jönni? A sütiről azt gondolom, hogy valamit kitaláltál. Igen? Gyere, várunk!
Igyekszem, igyekszem. Most van folyamatban, hogy intézzek valakit magam helyett.
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #115 Dátum: 2007. Október 06. - 19:06:17 »

Reggeltől már nem leszek itthon , gyerkőcömmel múzeumozunk egyet / régi igéret , közlekedési m. /, úgyhogy nem tudok ránézni a fórumra . De akármilyen ídő is legyen holnap , hazafelé mindenképpen a Vadaspark felé megyek majd ! Mosolyog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #116 Dátum: 2007. Október 06. - 19:12:28 »

A tornacsukádal akarsz elrabolni?? Azt hittem autóval jössz... 
Ha elengednek, akkor nem dobom be a helyíségbe a csukát. Van gumicsizma is, de arra ENSZ fegyverzeti korlátozás van érvényben. :-)
ÉN MOST SZÓLOK, HOGY HA ESIK, AKKOR IS MEGYEK, mert nem mostam le a kocsit (nehogy essen) és így legalább valami majd kilátszik a fényezés alól.
Ha jól értem akkor hivatalosan is 14 óra a kezdet?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #117 Dátum: 2007. Október 06. - 19:14:12 »

Szavazás szerint 14 óra körül találkozunk.
Kikkel jön család? Asszony pedzegeti, hogy talán mégsem jönne (ennyit a sörözésről).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #118 Dátum: 2007. Október 06. - 19:18:27 »

Jopek Úr! 100 méterre lakom a közlekedési múzeumtól. Én kb. fél egyre jövök haza, ugorj fel hozzánk egy kávéra, majd együtt elindulunk a talira. Rendben? Adatokat privátban most elküldöm Neked! Iwiw-es is vagyok, és Te? Szóval privátba! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #119 Dátum: 2007. Október 06. - 19:27:41 »

Szavazás szerint 14 óra körül találkozunk.
Kikkel jön család? Asszony pedzegeti, hogy talán mégsem jönne (ennyit a sörözésről).
Asszony dolgozik egész hétvégén , ezért nem jön .
A sörözés dolgot átgondoltam , két lehetőségem is van / mer felelőségteljesen gondolkodom vagy mi / . 
Tehát : vagy én vezetek haza és a fiam iszik , vagy én iszok és a gyerek vezet hazáig .  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!