Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 17:20:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201269 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #930 Dátum: 2008. Március 01. - 14:27:13 »

Weres!
Mikor viszed 3 éves szervízre az autót?
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #931 Dátum: 2008. Március 01. - 14:33:41 »

Bocs, de nem tudtam, meg nem is mertem elindulni. Iszonyatos volt, a ping-pong asztal is csak úgy lökdöste a kertben. Még a kocsiba is alig bírtam beszálni. Ja, meg a bejárati ajtón is vert be a víz.

A dzsakudziba nem vert bele a jég? Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #932 Dátum: 2008. Március 01. - 16:29:44 »

Most értem haza.
Mikor elindultam a  talira, gyönyörű napsütés volt. Mire odaértem szélvihar, jégeső, de megoldottuk.
Lementünk az áruház alatti parkolóba.
Volt matrica ragasztás, nyál csorgatás (beörüléses lacsi), meg sok duma. Vigyorog

És Gidy tényleg csak utas volt, ahogy sejtetem.  Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Március 01. - 17:00:27 írta Jani » Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #933 Dátum: 2008. Március 01. - 16:40:52 »

Nos ezzel nem értek egyet! Nem olyan összeg ez, amit ide-oda kellene tologatni. Ez bőven belefér a klubtársi segítségbe!
De van egy ötletem. Bár fogalmam sincs, hogy mi az a flux és mennyiért mérik. Ezt Te biztosan tudod, így arra kérlek, vond le a flux árát a festék árából. Az így kapott összeget meg tedd félre. (Kivéve ha negatív összeg jön ki! Vigyorog) Amikor jársz a boltban, vegyél rajta gyermekednek egy csokit. Vagy ne csokit, de kikötés, hogy nem költheted cigire, csakis olyanra, amit gyermeked szeret! Megegyeztünk?

Ne egyezkedj, Cápa! A flux nekem ingyé van, nemtom mennyiér mérik, majd lesz nekem, ha kell! Kacsint
Na de Peti! Most komolyan! Nem fog földhöz vágni az a párszáz forint és szerintem teljesen rendben van, hogy egymásnak segítünk abban, amiben a másiknak szüksége van rá. Én el tudtam menni a talira, természetes, hogy lehozom Neked a festéket. Mivel úgyis megyek Zegre, el is viszem, cserébe csak egy kis Fluxot kérek, mert nekem meg arra lesz nagy szükségem! Ne forintozgassunk, mert lehet, hogy legközelebb pont én foglak megkérni valami szívességre, hogy nézz meg nekem valamit ott Zegen, vagy vételezz és megyek érte. Nem olyan tétel ez, hogy számolgatnunk kellene! Többezer forintos dolog árát úgyis elkérem, de ezt majd lesörözzük egyszer! Ragaszkodom hozzá! Cserélünk üvegcsét, váltunk pár szót és már ott sem vagyunk, mert sok dolgunk lesz még utána. Kérlek ne sérts meg! Festéket viszem, fluxot hozom, pont!  Vigyorog
 
Könyörgöm, kérlek, esedezem áruljátok már el mi a **** az a flux.De ha ingyé van nekem is kő.

Kedves mostnemtom. Ezt a hozzászólásodat javítsd lszíves!
Szabályzat 2.4-es pontja!
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #934 Dátum: 2008. Március 01. - 16:49:23 »

Megvolt a minitalink Cápával, megtörtént a csere flux vs. U92 (ezt bogozza ki, aki nem tudja miről van szó Vigyorog) ragaszkodva a feltételeihez!
Sitty-sutty csere, aztán majdnem futott is - szokás szerint! Egyszer elhagyja valamilyét! Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #935 Dátum: 2008. Március 01. - 19:44:23 »

Gidy valóban utas volt, de elvitte a matricákat, és több kocsira is felkerült. Sajnos úgy néz ki a dolog, hogy sötét kocsikra nem igazán lett jó a sárga, mert alig látszik. Sötétkék, fekete, és bordó kocsikra a fehér alapú fekete betűs látszik csak igazán. Itt említem meg, hogy 95LE Attila is hamarosan ragasztani fog, de lehet, hogy majd az elöző sorozatból kellene neki is, hogy jól látható legyen, mert neki is sötét a kocsija. A világosokra jól mutatott a fekete. A talin, így védett helyen ismerkedtünk újabb kezdő talisokkal, remélhetőleg nem okoztunk nagy csalódást nekik. Utána felmentünk nyálat csöpögtetni a modell boltba. Hát szép dolgokat hagytunk ott, szuper autók, hajók, vonatok, de mind- mind rosszul kitöltött árcédulákkal, hiányoztak a tizedesvesszők. LadLac Főszerelő, és Főfotóriporter úr jóvoltából lesznek képek hamarosan a fórumon. Weres! Bocsánatot nxertek bűneid, hogy féltetted kocsidat, de végülis mi is megusztuk a mélygarázs védelmében a vihar károkozását.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #936 Dátum: 2008. Március 01. - 20:09:32 »

Gidy valóban utas volt, de elvitte a matricákat, és több kocsira is felkerült. Sajnos úgy néz ki a dolog, hogy sötét kocsikra nem igazán lett jó a sárga, mert alig látszik. Sötétkék, fekete, és bordó kocsikra a fehér alapú fekete betűs látszik csak igazán. Itt említem meg, hogy 95LE Attila is hamarosan ragasztani fog, de lehet, hogy majd az elöző sorozatból kellene neki is, hogy jól látható legyen, mert neki is sötét a kocsija. A világosokra jól mutatott a fekete. A talin, így védett helyen ismerkedtünk újabb kezdő talisokkal, remélhetőleg nem okoztunk nagy csalódást nekik. Utána felmentünk nyálat csöpögtetni a modell boltba. Hát szép dolgokat hagytunk ott, szuper autók, hajók, vonatok, de mind- mind rosszul kitöltött árcédulákkal, hiányoztak a tizedesvesszők. LadLac Főszerelő, és Főfotóriporter úr jóvoltából lesznek képek hamarosan a fórumon. Weres! Bocsánatot nxertek bűneid, hogy féltetted kocsidat, de végülis mi is megusztuk a mélygarázs védelmében a vihar károkozását.
Valóban megtörtént a minitali.
Vacak idő kint, jó hangulat bent. Meglestük az ülésfűtést bőrrel hogy mutat, első szélvédő ablaktörlő lapát fűtést, no és persze a tempomatot. Mindezt egy vadiúj diesel SW személyében. Garázsban uralkodó szél miatt reptetésre csak kisérlet volt, de majd legközelebb. Jó kocsik, jó fejek, jó minitali... Mi kel még? Aki nem volt ott hiányzott, aki ott volt jól érezte magát. Jöjjön a szép tavaszi idő és várjuk a jobbnál-jobb talikat.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #937 Dátum: 2008. Március 01. - 20:46:55 »

Most értem haza.
Mikor elindultam a  talira, gyönyörű napsütés volt. Mire odaértem szélvihar, jégeső, de megoldottuk.
Lementünk az áruház alatti parkolóba.
Volt matrica ragasztás, nyál csorgatás (beörüléses lacsi), meg sok duma. Vigyorog

És Gidy tényleg csak utas volt, ahogy sejtetem.  Vigyorog
... és tényleg feltette...   
/nem hittem volna, pláne ilyen gyorsan.../
Új nick neved: Beszólós Jani!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Tessék módosítani!   Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #938 Dátum: 2008. Március 01. - 21:56:37 »

Gidy valóban utas volt, de elvitte a matricákat, és több kocsira is felkerült. Sajnos úgy néz ki a dolog, hogy sötét kocsikra nem igazán lett jó a sárga, mert alig látszik. Sötétkék, fekete, és bordó kocsikra a fehér alapú fekete betűs látszik csak igazán. Itt említem meg, hogy 95LE Attila is hamarosan ragasztani fog, de lehet, hogy majd az elöző sorozatból kellene neki is, hogy jól látható legyen, mert neki is sötét a kocsija. A világosokra jól mutatott a fekete. A talin, így védett helyen ismerkedtünk újabb kezdő talisokkal, remélhetőleg nem okoztunk nagy csalódást nekik. Utána felmentünk nyálat csöpögtetni a modell boltba. Hát szép dolgokat hagytunk ott, szuper autók, hajók, vonatok, de mind- mind rosszul kitöltött árcédulákkal, hiányoztak a tizedesvesszők. LadLac Főszerelő, és Főfotóriporter úr jóvoltából lesznek képek hamarosan a fórumon. Weres! Bocsánatot nxertek bűneid, hogy féltetted kocsidat, de végülis mi is megusztuk a mélygarázs védelmében a vihar károkozását.
Sajnálom, hogy nem sikerült a sárga kísérlet! Több ötletem nincs. A fehér alapút a ragadása miatt és a gyatra nyomtatási minőség miatt nem javaslom. Messze nem olyan jó a fehér alapra nyomtatás minősége, mint a transzparensre!
Kéretik ötletet adni a matricához az erre a célra szolgáló topicban!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #939 Dátum: 2008. Március 01. - 22:04:27 »

Megvolt a minitalink Cápával, megtörtént a csere flux vs. U92 (ezt bogozza ki, aki nem tudja miről van szó Vigyorog) ragaszkodva a feltételeihez!
Sitty-sutty csere, aztán majdnem futott is - szokás szerint! Egyszer elhagyja valamilyét! Vigyorog
Igen, valóban megtörtént! Igaz Zeg előtt kicsivel majdnem visszafordultunk, mert dolgunkat el lehetett volna halasztani, viszont egy ritkán hirtelen felhőszakadásba rohantunk bele, keverve jégesővel! Egyik pillanatban semmi az úton, a másikban a kanyar után egy vízfal! Ebbe belerongyoltunk kb százzal, hirtelen ablaktörlő ezerrel, de le kellett állnom, mert nem láttam semmit! Kerestem egy útszéli famentes helyet, mert jöttek a faágak is szembe! Szerencsére az autó megúszta, a jég is csak max. borsónyi volt, amilyen hirtelen jött, úgy el is ment. Felhívtam Petit, hogy Zegen milyen az idő, mert ha ott is ilyen, akkor hazamegyünk. Megnyugtatott, hogy egy zivatar után azóta semmi, így mentünk tovább és valóban! Pár km múlva majdnem napsütés várt minket!
A csere megvolt, de rohannunk kellett, mert sok dolgunk volt még. Itthon beleszagoltam a fluxba, maró, szúrós szagú folyadék!
Köszönöm szépen Peti mégegyszer, ha elengedi a forrasztás a fiam autójában az akkukat, akkor bevetem!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #940 Dátum: 2008. Március 02. - 00:54:08 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #941 Dátum: 2008. Március 02. - 09:09:27 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT
Ez tényleg sajnálatos.
A Lurdy parkolóban törték fel?
Bosszantó és igazi szemétség. "ha egyszer elkapnék egyet, el sem tudom képzeni mi mindent csinálnék vele".
De lehet a fantáziátok csapongó, változatos. 8 napon túl gyógyulna... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #942 Dátum: 2008. Március 02. - 09:21:05 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT

Ez szörnyű!
Nagyon sajnálom, hogy a Budapesti kirándulásod így alakult és nem csak jó élményekkel mentél haza. 
Naplózva


LPG
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #943 Dátum: 2008. Március 02. - 09:36:10 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT

Sajnálom!
Igen, sajnos mindennaposak. Kollégámnak az 1 éves Ignisét csütörtök hajnalra lopták el Solymáról, 3 másik autóval egyetemben. Gyorsan elgondolkodtam, hogy az enyémet meddig tartana elvinni.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #944 Dátum: 2008. Március 02. - 09:56:24 »

Sziasztok! Az minitalin a vihar tényleg nem okozott kárt az autókban, de utána az enyémet (1 napos) feltörték az nagy Budapesten("Budapest,Budapest de csodás").Most értem haza.Nagy élmény volt a kapitányságon üldögélni.Ezt még túléltük, de a nagyobb baj, hogy az autó megsérült és egy csomó iratunk, bankkártyák és egyéb értékünk(táskák, pendriv-ok,gps,stb) is eltűnt.Az okozott kár kb 500.000 Ft.Hát így jártam.Egy kicsit sokba került ez a minitali nekem.De tiszta szívemből kívánom annak a mocsoknak aki ezt tette, hogy rajzolja körbe a bűnügyi helyszínelő.Annyira felzaklatott a dolog, hogy még most sem tudok aludni.Megkövetek indenkit akinek azt ajánlottam ne szereltessen riasztót.SZERELTESSEN MINDENKI!!!!!A rendőrök azt mondták naponta többet is feltörnek sajnos ez mindennapos.Tapasztalatuk szerint, ha van riasztó odébbállnak és max elenyésző a rongálás.Hát én hétfőn megyek és szereltetek!
Azért jól éreztem magam Veletek és nagyra értékelem, hogy olyan barátságosan fogadtatok, mintha ezer éve ismernénk egymást.Köszönöm mégegyszer, hogy befogadtatok és Veletek lehettem.Üdv:MNT
Valóban sajnálatos dolog,de azért nem kis felelőtlenség az sem hogy az ember ennyi értéket ott hagy az autóban.Én még CD-t sem hagyok benne.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!