Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 17:33:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201297 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #915 Dátum: 2008. Február 29. - 21:53:32 »

Jó időben mi is megyünk! Az Ezredesek! (kivéve: Cápa!) Esőben viszont otthon gubbasztunk, és pótoljuk alváshiányunkat. Vagy LadLac a Te nevedben ne beszéljek?
Hát én felmegyek a Balatonról, ha rossz idő lesz is, talán nem ázik be a járgány.Igazán kinézhetnétek, hiszen úgy látom nem laktok túl messze.
  Ne aggódj, biztos nem birjuk ki, hogy ne nézzük meg az Autódat! Persze ez sokba lesz Neked! De azért kívánjunk jó időt holnapra!
Nem az autó miatt gondoltam a találkozót, azt a kereskedésben is lehet látni.Szeretnék megismerkedni sok FANatikussal.Számomra ez egy teljesen új dolog.Soha ilyennel nem foglalkoztam és semmilyen fórumhoz, chat-oldalhoz nem csatlakoztam, mert nem érdekelt.Ide véletlenül kerültem és el kell mondjam nagyon tetszik.Ebből adódik, hogy jó lenne megismerkedni a JÓarcokkal.Ha azt gondolod el vagyok telve a kocsitól, tévedsz.Azt nem mondom, hogy hidegen hagy és örülök is neki nagyon, de nem vagyok tőle elszállva.Egy a sok közül.Egy Lexus Lh 600-sal, már szívesebben villognék!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #916 Dátum: 2008. Február 29. - 21:57:26 »

Jó időben mi is megyünk! Az Ezredesek! (kivéve: Cápa!) Esőben viszont otthon gubbasztunk, és pótoljuk alváshiányunkat. Vagy LadLac a Te nevedben ne beszéljek?
Hát én felmegyek a Balatonról, ha rossz idő lesz is, talán nem ázik be a járgány.Igazán kinézhetnétek, hiszen úgy látom nem laktok túl messze.
  Ne aggódj, biztos nem birjuk ki, hogy ne nézzük meg az Autódat! Persze ez sokba lesz Neked! De azért kívánjunk jó időt holnapra!
Nem az autó miatt gondoltam a találkozót, azt a kereskedésben is lehet látni.Szeretnék megismerkedni sok FANatikussal.Számomra ez egy teljesen új dolog.Soha ilyennel nem foglalkoztam és semmilyen fórumhoz, chat-oldalhoz nem csatlakoztam, mert nem érdekelt.Ide véletlenül kerültem és el kell mondjam nagyon tetszik.Ebből adódik, hogy jó lenne megismerkedni a JÓarcokkal.Ha azt gondolod el vagyok telve a kocsitól, tévedsz.Azt nem mondom, hogy hidegen hagy és örülök is neki nagyon, de nem vagyok tőle elszállva.Egy a sok közül.Egy Lexus Lh 600-sal, már szívesebben villognék!!!!!
  Persze fontos az autó, de mi is a barátságot tartjuk a legfontosabbnak, és láthatod elég szépen alakulnak a barátságok a személyes találkozók után!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #917 Dátum: 2008. Február 29. - 22:06:41 »

Jó időben mi is megyünk! Az Ezredesek! (kivéve: Cápa!) Esőben viszont otthon gubbasztunk, és pótoljuk alváshiányunkat. Vagy LadLac a Te nevedben ne beszéljek?
Hát én felmegyek a Balatonról, ha rossz idő lesz is, talán nem ázik be a járgány.Igazán kinézhetnétek, hiszen úgy látom nem laktok túl messze.
  Ne aggódj, biztos nem birjuk ki, hogy ne nézzük meg az Autódat! Persze ez sokba lesz Neked! De azért kívánjunk jó időt holnapra!
Nem az autó miatt gondoltam a találkozót, azt a kereskedésben is lehet látni.Szeretnék megismerkedni sok FANatikussal.Számomra ez egy teljesen új dolog.Soha ilyennel nem foglalkoztam és semmilyen fórumhoz, chat-oldalhoz nem csatlakoztam, mert nem érdekelt.Ide véletlenül kerültem és el kell mondjam nagyon tetszik.Ebből adódik, hogy jó lenne megismerkedni a JÓarcokkal.Ha azt gondolod el vagyok telve a kocsitól, tévedsz.Azt nem mondom, hogy hidegen hagy és örülök is neki nagyon, de nem vagyok tőle elszállva.Egy a sok közül.Egy Lexus Lh 600-sal, már szívesebben villognék!!!!!
  Persze fontos az autó, de mi is a barátságot tartjuk a legfontosabbnak, és láthatod elég szépen alakulnak a barátságok a személyes találkozók után!
Bízom benne, hogy így lesz!Azt hiszem közös témánk azért lesz!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #918 Dátum: 2008. Február 29. - 22:22:35 »

Jó időben mi is megyünk! Az Ezredesek! (kivéve: Cápa!) Esőben viszont otthon gubbasztunk, és pótoljuk alváshiányunkat. Vagy LadLac a Te nevedben ne beszéljek?
Hát én felmegyek a Balatonról, ha rossz idő lesz is, talán nem ázik be a járgány.Igazán kinézhetnétek, hiszen úgy látom nem laktok túl messze.
  Ne aggódj, biztos nem birjuk ki, hogy ne nézzük meg az Autódat! Persze ez sokba lesz Neked! De azért kívánjunk jó időt holnapra!
Nem az autó miatt gondoltam a találkozót, azt a kereskedésben is lehet látni.Szeretnék megismerkedni sok FANatikussal.Számomra ez egy teljesen új dolog.Soha ilyennel nem foglalkoztam és semmilyen fórumhoz, chat-oldalhoz nem csatlakoztam, mert nem érdekelt.Ide véletlenül kerültem és el kell mondjam nagyon tetszik.Ebből adódik, hogy jó lenne megismerkedni a JÓarcokkal.Ha azt gondolod el vagyok telve a kocsitól, tévedsz.Azt nem mondom, hogy hidegen hagy és örülök is neki nagyon, de nem vagyok tőle elszállva.Egy a sok közül.Egy Lexus Lh 600-sal, már szívesebben villognék!!!!!
Szerintem teljesen normálisan látod a dolgokat, szinte mindannyian azért vagyunk itt, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, együtt örüljünk kedvencünknek, ötleteket adjunk egymásnak és a találkozók által kialakuljanak személyes kapcsolatok. Mindenkinek más az értékrendje, ezt aláírom. Nekem sem az első autóm, de nem is az első új autóm. (egyénileg, nem családban értve a második Vigyorog) Viszont az első olyan autóm, aminek minden forintjáért keményen meg kell/ett dolgoznunk a párommal és olyan a felszereltsége, amilyet mindig is szerettem volna anyagi lehetőségeimhez mérten! Természetesen büszke is vagyok rá, szeretem is, kicsit "el is vagyok szállva" tőle. Nem ritka az a nap, amikor ne néznék ki rá csak úgy a parkolóban, és olyankor jó érzés tölt el, hogy milyen szép autónk van. Hogy friss az élmény? Nyáron lesz két éves... Vigyorog
Viszont lehet, hogy nem lenne ennyire zavartalan és őszinte az örömöm ha egy -vastagon 8 számjegyű árcédulás- drága autócsodában feszítenék. Szerintem tisztességes munkával ennyi idősen nehéz olyan anyagi biztonságot létrehozni, ami mellett még egy ilyen drága autót is fenntarthat az ember. Nekem ellenszenvesek azok az emberek, akik ilyen autócsodákból immáron "felülről" nézik a többi embert és ez viselkedésükön, közlekedésbeli magatartásukon is meglátszik.
És a végére még egy amolyan "cápás gondolat". Sokkal jobban bírom az olyan fickókat, akik egy hétköznapi autót szeretnek, csinosítanak, foglalkoznak velük őszinte lelkesedéssel, mert ők igazán tudják, hogy a legapróbb alkatrészért, tuningcuccért  mennyit kellett dolgozniuk. Van reális értékrendjük és lényegesen jobban megbecsülik azt amijük van mind lélekben, mind materiális javakban. (pl.: a napokban feltettem egy bömöst a tuning topicba böhömnagy 22"-os amerikából berendelt felnikkel. A tulajnak kb. pár heti keresete az a négy kerék gumistól...de lehet, hogy kevésbé becsüli majd, mint én azt a hátsó dobot, amit nála fogok csináltatni a lacsira és amire már egy éve próbálok csippenteni a családi költségvetésből egy kis pénzt..csak mindig közbejön fontosabb pénzügyi kiadás. )
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #919 Dátum: 2008. Február 29. - 22:41:53 »

Jó időben mi is megyünk! Az Ezredesek! (kivéve: Cápa!) Esőben viszont otthon gubbasztunk, és pótoljuk alváshiányunkat. Vagy LadLac a Te nevedben ne beszéljek?
Hát én felmegyek a Balatonról, ha rossz idő lesz is, talán nem ázik be a járgány.Igazán kinézhetnétek, hiszen úgy látom nem laktok túl messze.
  Ne aggódj, biztos nem birjuk ki, hogy ne nézzük meg az Autódat! Persze ez sokba lesz Neked! De azért kívánjunk jó időt holnapra!
Nem az autó miatt gondoltam a találkozót, azt a kereskedésben is lehet látni.Szeretnék megismerkedni sok FANatikussal.Számomra ez egy teljesen új dolog.Soha ilyennel nem foglalkoztam és semmilyen fórumhoz, chat-oldalhoz nem csatlakoztam, mert nem érdekelt.Ide véletlenül kerültem és el kell mondjam nagyon tetszik.Ebből adódik, hogy jó lenne megismerkedni a JÓarcokkal.Ha azt gondolod el vagyok telve a kocsitól, tévedsz.Azt nem mondom, hogy hidegen hagy és örülök is neki nagyon, de nem vagyok tőle elszállva.Egy a sok közül.Egy Lexus Lh 600-sal, már szívesebben villognék!!!!!
Szerintem teljesen normálisan látod a dolgokat, szinte mindannyian azért vagyunk itt, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, együtt örüljünk kedvencünknek, ötleteket adjunk egymásnak és a találkozók által kialakuljanak személyes kapcsolatok. Mindenkinek más az értékrendje, ezt aláírom. Nekem sem az első autóm, de nem is az első új autóm. (egyénileg, nem családban értve a második Vigyorog) Viszont az első olyan autóm, aminek minden forintjáért keményen meg kell/ett dolgoznunk a párommal és olyan a felszereltsége, amilyet mindig is szerettem volna anyagi lehetőségeimhez mérten! Természetesen büszke is vagyok rá, szeretem is, kicsit "el is vagyok szállva" tőle. Nem ritka az a nap, amikor ne néznék ki rá csak úgy a parkolóban, és olyankor jó érzés tölt el, hogy milyen szép autónk van. Hogy friss az élmény? Nyáron lesz két éves... Vigyorog
Viszont lehet, hogy nem lenne ennyire zavartalan és őszinte az örömöm ha egy -vastagon 8 számjegyű árcédulás- drága autócsodában feszítenék. Szerintem tisztességes munkával ennyi idősen nehéz olyan anyagi biztonságot létrehozni, ami mellett még egy ilyen drága autót is fenntarthat az ember. Nekem ellenszenvesek azok az emberek, akik ilyen autócsodákból immáron "felülről" nézik a többi embert és ez viselkedésükön, közlekedésbeli magatartásukon is meglátszik.
És a végére még egy amolyan "cápás gondolat". Sokkal jobban bírom az olyan fickókat, akik egy hétköznapi autót szeretnek, csinosítanak, foglalkoznak velük őszinte lelkesedéssel, mert ők igazán tudják, hogy a legapróbb alkatrészért, tuningcuccért  mennyit kellett dolgozniuk. Van reális értékrendjük és lényegesen jobban megbecsülik azt amijük van mind lélekben, mind materiális javakban. (pl.: a napokban feltettem egy bömöst a tuning topicba böhömnagy 22"-os amerikából berendelt felnikkel. A tulajnak kb. pár heti keresete az a négy kerék gumistól...de lehet, hogy kevésbé becsüli majd, mint én azt a hátsó dobot, amit nála fogok csináltatni a lacsira és amire már egy éve próbálok csippenteni a családi költségvetésből egy kis pénzt..csak mindig közbejön fontosabb pénzügyi kiadás. )
A párom és én is keményen megdolgoztunk és fogonk is ezért a járgányért(java részt nem is az enyém hanem a banké).Nekem a presztízs nem sokat jelent, inkább az ár érték arány dominál.Valójában én is el vagyok szállva a géptől, de ezt soha,sehol nem mutatom inkább csak belül élem meg.Tuningolni nem szoktam az autóimat, mindennek ami rajta, benne van funkciója kell legyen, különben nem kell.Megbecsülöm és vigyázok rá, nem szoktam gyilkolni.Alapban imádom az autókat nagyon szeretek vezetni.Szokták volt mondani ha a tehén****ra kormányt szerelnének abba is beleülnék.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #920 Dátum: 2008. Március 01. - 10:50:15 »

akkor remélem 5-6 róka jelen lesz a minitalin!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #921 Dátum: 2008. Március 01. - 11:01:50 »

akkor remélem 5-6 róka jelen lesz a minitalin!

Ha nem szakad az eső akkor én ott leszek, igaz nem vagyok róka. Mosolyog
Naplózva


LPG
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #922 Dátum: 2008. Március 01. - 11:19:39 »

igaz nem vagyok róka. Mosolyog

De olyan dudáid vannak, mint az álom! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #923 Dátum: 2008. Március 01. - 12:45:11 »

A két volt Róka, aki most már ezredes, szóval együtt megy a talira, kb. 2-re érkezünk! Gyengébbek kedvéért: LadLac és LadiGidy megy a talira.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #924 Dátum: 2008. Március 01. - 12:51:51 »

A két volt Róka, aki most már ezredes, szóval együtt megy a talira, kb. 2-re érkezünk! Gyengébbek kedvéért: LadLac és LadiGidy megy a talira.
Elkezdett sütni a nap ,de helireptetés megint nem lesz
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #925 Dátum: 2008. Március 01. - 12:58:30 »

A két volt Róka, aki most már ezredes, szóval együtt megy a talira, kb. 2-re érkezünk! Gyengébbek kedvéért: LadLac és LadiGidy megy a talira.

Biztos LadLac autójával jöttök, nehogy a tied koszos legyen!  Kacsint Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #926 Dátum: 2008. Március 01. - 13:01:36 »

A két volt Róka, aki most már ezredes, szóval együtt megy a talira, kb. 2-re érkezünk! Gyengébbek kedvéért: LadLac és LadiGidy megy a talira.

Biztos LadLac autójával jöttök, nehogy a tied koszos legyen!  Kacsint Vigyorog
  Ez aljas rágalom, még akkor is, ha igaz! Jani ez nem volt szép tőled, ezért te csak szakadt matricát kaphatsz. Fiúk! Cápa- féle matricát viszek a talira LadLac autójával.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #927 Dátum: 2008. Március 01. - 13:26:22 »

megrendeltem a napsütést, lassan a szél is lenyugszik!!! jöhet a szakadt matcica!!!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #928 Dátum: 2008. Március 01. - 14:01:49 »

Az jó ha megrendelted, mert nálunk jégeső, és szélvihar tombol!
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #929 Dátum: 2008. Március 01. - 14:17:34 »

Bocs, de nem tudtam, meg nem is mertem elindulni. Iszonyatos volt, a ping-pong asztal is csak úgy lökdöste a kertben. Még a kocsiba is alig bírtam beszálni. Ja, meg a bejárati ajtón is vert be a víz.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!