Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 15:29:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201238 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #885 Dátum: 2008. Február 28. - 14:57:48 »

Megyünk a Lurdy parkolóba már úgy látszik többen is. Lehet, hogy megint többen leszünk Lacetti Klubosok, mint a többiek összesen, mert a mienk az szuperklub! De az igazság az, hogy ez nem nagyvolumenű találkozó, de ilyennek is kell lennie! Come Together!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #886 Dátum: 2008. Február 28. - 15:22:50 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.


Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.

A lista a www.chevyklub.hu -n fófumán érhető el. Ha még oda nem regisztráltál akkor kérdmeg a CápaFeri-t biztos be ír szívesen, vagy regisztrálj. Most szólt sz én párom is, hogy Ő is menne. El kéne menni a Mátra naon szép. Tavaj már voltunk(még nem lacettivel)a Mátrában egyéni kiránduláson sátorban. Bele is estem a gondolkodóba Vigyorog
Nem amerikai autók lesznek. Csak Daewoo és Chevrolet mivel ez is a Magyar Daewoo-Chevrolet Klub találkozója.
Ha jobban belegondolsz a Lacetti az amerikában is van, sőt a diesel meg annyira GM hogy levegőszűrőt sem lehet boltban kapni hozzá.
További szép napot.
Köszi közben megtaláltam, sőt regisztráltam is.Nézelődtem egy kicsit és azt kell mondjam ez az oldal jobban tetszik, úgyhogy maradok itt.Eljöhetnétek, mert nagyon kíváncsi vagyok a járgányodra és a tapasztalataidra.Én már megfűztem az asszonyt úgyhogy, ha semmi nem jön közbe mi megyünk.
Remélem azért a tetszetős külsőn kívül a társaság, a légkör is befolyással volt döntésedre!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #887 Dátum: 2008. Február 28. - 15:31:50 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.


Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.

A lista a www.chevyklub.hu -n fófumán érhető el. Ha még oda nem regisztráltál akkor kérdmeg a CápaFeri-t biztos be ír szívesen, vagy regisztrálj. Most szólt sz én párom is, hogy Ő is menne. El kéne menni a Mátra naon szép. Tavaj már voltunk(még nem lacettivel)a Mátrában egyéni kiránduláson sátorban. Bele is estem a gondolkodóba Vigyorog
Nem amerikai autók lesznek. Csak Daewoo és Chevrolet mivel ez is a Magyar Daewoo-Chevrolet Klub találkozója.
Ha jobban belegondolsz a Lacetti az amerikában is van, sőt a diesel meg annyira GM hogy levegőszűrőt sem lehet boltban kapni hozzá.
További szép napot.
Köszi közben megtaláltam, sőt regisztráltam is.Nézelődtem egy kicsit és azt kell mondjam ez az oldal jobban tetszik, úgyhogy maradok itt.Eljöhetnétek, mert nagyon kíváncsi vagyok a járgányodra és a tapasztalataidra.Én már megfűztem az asszonyt úgyhogy, ha semmi nem jön közbe mi megyünk.
Remélem azért a tetszetős külsőn kívül a társaság, a légkör is befolyással volt döntésedre!  Vigyorog

Bevallom itt már otthon érzem magam egy kicsit, ott meg olyan idegen volt minden.Itt már kezdem megszokni hogyan kell használni a fórumot, és mintha néha még érdeklődés is mutatkozna az írásaimra.Igaz nem vagyok vén róka, de talán a tapasztalataimmal kompenzálhatom egy kicsit.Szóval maradok itt, és szívesen megismerkednék Veletek személyesen is, ezért feltett szándékom szombaton megkeresni ezt a Lurdy-házat.(Ja, ki a fene az a Lurdy?)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #888 Dátum: 2008. Február 28. - 15:41:25 »

Kifejezetten családias! Általában nem egy gyermek van jelen, s mivel gyermek gyermeknek barátja, ha elunják az autók nézegetését hamar feltalálják magukat egymással. A "nagy gyerekek" ezt még elő is segítik különböző távirányítós kütyük beüzemelésével is. Vigyorog Opciósan egy-egy görkori, foci ajánlott, de ez elő szokott kerülni a csomitartókból, esetleg egy édes kutyus is, ami a gyermeknek nagy pajtása. Hogy a túratali mennyire gyerekcentrikus? Hát utazni ott is kell, de szerintem odaérve a szabadban minden gyermek magára talál. Ha meg olyan a helyszín, mint Kaposújlak (reptér) ott meg a sok repcsi a látnivaló.
OK asszonyka megfűzve 03,22. én nyakunkba vesszük az országot és elcsettegünk Mátravalahová.Te is megtiszteled a találkozó helyszínét Cápettiddel?Mert ha igen én már itt a Balatonnál csatlakoznék hozzád, hiszen itt mész el kis fatornyos falum mellett.


Én ezt most kihagyom, mert nálunk a családban nagy hagyomány a húsvét hétfői össznépi piknik. Legközelebb május 3-án leszek talin Kaposújlakon ha semmi nem jön közbe.
A listára a chevyseknél felraktalak, hogy hivatalos legyen a jelentkezésed, ez az ő programjuk.
Jó túrát! Üdv!
Melyik lista az?Kik a chevysek?Amerikai kocsik, stb? Mert akkor nem megyek.

A lista a www.chevyklub.hu -n fófumán érhető el. Ha még oda nem regisztráltál akkor kérdmeg a CápaFeri-t biztos be ír szívesen, vagy regisztrálj. Most szólt sz én párom is, hogy Ő is menne. El kéne menni a Mátra naon szép. Tavaj már voltunk(még nem lacettivel)a Mátrában egyéni kiránduláson sátorban. Bele is estem a gondolkodóba Vigyorog
Nem amerikai autók lesznek. Csak Daewoo és Chevrolet mivel ez is a Magyar Daewoo-Chevrolet Klub találkozója.
Ha jobban belegondolsz a Lacetti az amerikában is van, sőt a diesel meg annyira GM hogy levegőszűrőt sem lehet boltban kapni hozzá.
További szép napot.
Köszi közben megtaláltam, sőt regisztráltam is.Nézelődtem egy kicsit és azt kell mondjam ez az oldal jobban tetszik, úgyhogy maradok itt.Eljöhetnétek, mert nagyon kíváncsi vagyok a járgányodra és a tapasztalataidra.Én már megfűztem az asszonyt úgyhogy, ha semmi nem jön közbe mi megyünk.
Remélem azért a tetszetős külsőn kívül a társaság, a légkör is befolyással volt döntésedre!  Vigyorog

Bevallom itt már otthon érzem magam egy kicsit, ott meg olyan idegen volt minden.Itt már kezdem megszokni hogyan kell használni a fórumot, és mintha néha még érdeklődés is mutatkozna az írásaimra.Igaz nem vagyok vén róka, de talán a tapasztalataimmal kompenzálhatom egy kicsit.Szóval maradok itt, és szívesen megismerkednék Veletek személyesen is, ezért feltett szándékom szombaton megkeresni ezt a Lurdy-házat.(Ja, ki a fene az a Lurdy?)
Na jó...bevallom nem akartalak annyira feltűnően marasztalni, mert némi összefonódást feltételeznének itt rólunk!  Vigyorog De ha személyes véleményem érdekel, jó lenne ha maradnál, mert a tapasztalat aranyat érhet még nekünk, az olyan rendes tagokból -mint Te- meg sosem elég egy tuti közösségben, amilyen a mienk!! Vigyorog
Ugye nem nyaltam be most csontig? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #889 Dátum: 2008. Február 28. - 15:48:43 »

Ugye nem nyaltam be most csontig? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ha szabad szólnom pártatlanként, talán csak egy icipicit.
De nem feltünően..., csak épp hogy. Vigyorog
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #890 Dátum: 2008. Február 28. - 15:57:19 »

AAAhhhhhh, de azért jól esett.Még, még légyszi,légyszi,légyszi,légyszi,légyszi,légyszi,légyszi,légyszi!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #891 Dátum: 2008. Február 28. - 17:00:46 »

Hogyis van a szombati talival?Van lista hogy ki jön,vagy csak meglepetésszerűen összeröffenünk!
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #892 Dátum: 2008. Február 28. - 19:00:50 »

Hogyis van a szombati talival?Van lista hogy ki jön,vagy csak meglepetésszerűen összeröffenünk!
Főleg nekem lesz nagy meglepi, mert még mindig nem tudom ki is az a Lurdy.Mindenesetre jól megy neki ha parkolója is van.( nem is egy)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #893 Dátum: 2008. Február 28. - 19:05:59 »

Hogyis van a szombati talival?Van lista hogy ki jön,vagy csak meglepetésszerűen összeröffenünk!
Főleg nekem lesz nagy meglepi, mert még mindig nem tudom ki is az a Lurdy.Mindenesetre jól megy neki ha parkolója is van.( nem is egy)
A Lurdy az a keresztneve ,a vezetékneve meg Áruház. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #894 Dátum: 2008. Február 28. - 19:08:58 »

Hogyis van a szombati talival?Van lista hogy ki jön,vagy csak meglepetésszerűen összeröffenünk!
Van lista a társoldalon, de nem sok jelentkezővel.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #895 Dátum: 2008. Február 28. - 19:10:00 »

Mostmátood?
Lurdy-ház
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #896 Dátum: 2008. Február 28. - 19:11:33 »

Hogyis van a szombati talival?Van lista hogy ki jön,vagy csak meglepetésszerűen összeröffenünk!
Főleg nekem lesz nagy meglepi, mert még mindig nem tudom ki is az a Lurdy.Mindenesetre jól megy neki ha parkolója is van.( nem is egy)
A Lurdy az a keresztneve ,a vezetékneve meg Áruház. Vigyorog
Hát nem rokonom az biztos.Nekem szegény vidéki paraszgyereknek nem tellik ilyen rokonokra.
Oszt mámeg mit ádnak ebbe a nagy bótba?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #897 Dátum: 2008. Február 28. - 19:12:44 »

Mostmátood?
Lurdy-ház
Hát tánmátom.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #898 Dátum: 2008. Február 28. - 19:24:41 »

Nos ezzel nem értek egyet! Nem olyan összeg ez, amit ide-oda kellene tologatni. Ez bőven belefér a klubtársi segítségbe!
De van egy ötletem. Bár fogalmam sincs, hogy mi az a flux és mennyiért mérik. Ezt Te biztosan tudod, így arra kérlek, vond le a flux árát a festék árából. Az így kapott összeget meg tedd félre. (Kivéve ha negatív összeg jön ki! Vigyorog) Amikor jársz a boltban, vegyél rajta gyermekednek egy csokit. Vagy ne csokit, de kikötés, hogy nem költheted cigire, csakis olyanra, amit gyermeked szeret! Megegyeztünk?

Ne egyezkedj, Cápa! A flux nekem ingyé van, nemtom mennyiér mérik, majd lesz nekem, ha kell! Kacsint
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #899 Dátum: 2008. Február 28. - 20:05:58 »

Mostmátood?
Lurdy-ház
Hát tánmátom.

Ezt láttad mán?
http://www.lurdyhaz.hu/

Elmész elsején, meg 22-én is a Mátrába is mész?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!