Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 21. - 06:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200332 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #75 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:39:03 »

Athee! Bár az én családom 5 főt számlál, azért valószínű, hogy valamelyik tag nem akar jönni. Lengyelország után egyeztetünk! Oké?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #76 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 17:56:01 »

Ja, főleg ha nem suhansz el mellettem, mint tegnap a Fő úton.  Vigyorog Villoghatam én Neked...  Vigyorog Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #77 Dátum: 2007. Szeptember 29. - 18:06:53 »

Én meg integettem, csak nem látszott! Még nem szoktam meg, hogy ezeken az üvegeken kívülről nem lehet átlátni :-)
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
seitec
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



WWW
« Hozzászólás #78 Dátum: 2007. Szeptember 30. - 11:57:09 »

Kedves Lacetti tulajdonosok!

Szeretnék mindenkit invitálni az október 6.-i 1. Veszprémi Tuning Kiállítás és Gyorsulás rendezvényre, mely a Szentkirályszabadjai repülőtéren kerül megrendezésre! Egész napos rendezvény, sok programmal, ahol a szervezők gondoltak a családos tuning rajongókra is!
Részletes információkat megtaláljátok a www.veszpremigyorsulas.hu internetes oldalon!

Remélem nem haragszotok meg, h ebbe a rovatba írtam a rendezvényről, de gondoltam lehetne a repülőtér is egy közös találkozó helyszíne is!
Repülőtérrel kapcsolatban bármilyen kérdésetek lenne írjatok személyes üzenetet e-mailben!

Üdv: Pepe
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #79 Dátum: 2007. Október 01. - 06:48:00 »

/Eddig úgy tünik én vagyok a legidősebb köztünk?!/. Hajrá Mi! Üdv: LadiGidy

Szia Öcsi !
Jó az ötleted, de majd hozz gyufát.   Vigyorog  Vigyorog
7. jó nekem, de mi végül is a pontos hely és időpont?  Valószinűleg csak 1-2 órára tudok elmenni.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #80 Dátum: 2007. Október 01. - 12:37:55 »

Haho! Valamelyik klubtagunknak fel tudok ajánlani egy IWIW-es meghívót. Akit érdekel, irjon privátba, vagy pláne e-mailbe sűrgősen, mert nemsokára lejár a lehetőség. Felvilágosítást szívesen adok, ha valakit érdekel, de nem ismeri a témát eléggé. Ne felejtsétek, még egy napig voksolhattok, és meglesz a döntés a talira. Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #81 Dátum: 2007. Október 02. - 12:39:27 »

Tehát a tali időpontja okt. 7.-e a szavazás alapján? Stocz! Add rá áldásod, mint fő tekintélyű tagtársunk! Szóval ird ki a végleges döntést! Időpont, hely, és persze hány órától gyülekezzünk? Hálásak lennénk, ha egy térképet is készítenél, hogy mindenki odataláljon. /még én is!/. Adtam multkor egy ötletet, hogy csináljunk kitűzőz magunkra, és a kocsira is a szélvédő mögé, de nem reagált erre senki sem. Pedig szerintem megkönnyítené az ismerkedést, tehát újból javaslom megfontolásra. Athee! Dönts, hogy Captain Úr, vagy én legyek a sofőröd?! Megigértem, tartom szavam, de ha helybéli barátunkkal jönnél, sértödésről szó sem lehet. Ha engem választasz /akár miért is/ privátban keress meg! Egy károgást még megemlítenék: esős idő esetén van-e /lesz-e?/ valamilyen alternativa? Stocz barátunk tehát Rajtad a csapat szeme, hirdesd ki a végső döntést, és mi ahhoz tartjuk magunkat! Igaz fiúk? Viszontlátásig minden jót mindenkinek! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #82 Dátum: 2007. Október 02. - 13:42:45 »

Köszönöm, de úgy nézz ki, hogy kész lesz az autó, de véglegeset, csak csütörtökön tudok mondani. A térkép jó ötlet, de szerintem a tali helyét meglehetne adni GPS pozícióként is.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #83 Dátum: 2007. Október 02. - 17:33:30 »

Haho! Maradjunk a térképnél, mert az biztos van mindenkinek, míg a GPS nem annyíra, mint nekem se pl. De megadni a kordinátákat ettől függetlenűl jó ötlet, de csak plusznak. Athee mester mindenképp adj hírt, hogy mi lesz a sorsod, nehogy több szék közül pofára ess! /bocs/. Stocz Vezér Úrtól pedig várjuk a kihirdetést az összes talival kapcsolatos dologban. Érdekelne, hogy hány kg, mert ha nehéz, akkor nem emeljük magasba, mármint Stoczot. Az előzőekben irtakat is fenttartom, válaszra még nem méltatott senki sem. Vagy hülye ötlet volt, amit feldobtam? Remélem nem. minden jót! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #84 Dátum: 2007. Október 02. - 17:38:39 »

Athee mester mindenképp adj hírt, hogy mi lesz a sorsod, nehogy több szék közül pofára ess! /bocs/.

miért kérsz bocsánatot? nincs miért!  Mosolyog Természetesen, csütörtök reggel, már biztosat tudok mondani, és ha nem lesz meg, akkor élek a ajánlattal.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #85 Dátum: 2007. Október 02. - 18:57:13 »

A szavazás eredménye sztem egyértelmű: 7-ét (azaz most Vasárnapot) szavaztuk meg.
Én már tettem javaslatot az időpontra is: 13 óra. Ellenvélemény eddíg nem jött.
Térkép: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=113410364616332324394.000438fa3920577944995&ll=47.52207,18.934121&spn=0.01281,0.029182&z=15&om=1
(remélem jól jelöltem be, ha vki úgy látja, hogy hibáztam az szóljon most!)
valahol volt egy jobb térkép is (ahol látszott a parkoló), de most nem találom.
A Google-n célszerű hibrid nézetbe váltani!!! (térkép jobb felső sarka).

Leírás:
http://www.vadaspark-budakeszi.hu/

A kicédulázás végül is jó ötlet, de azért elég viccesen néznénk ki vele (mit szólnának hozzá a ****vasok? Vigyorog).
Ez legyen fakultatív.
Vagy vki csináljon mindenkinek. 
Szóval passz.

Eső esetén gondolom nem megyünk. Az időjós kellemes jó időt ígér.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 02. - 18:59:22 írta Stocz » Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #86 Dátum: 2007. Október 03. - 09:31:11 »

A szavazás eredménye sztem egyértelmű: 7-ét (azaz most Vasárnapot) szavaztuk meg.
Én már tettem javaslatot az időpontra is: 13 óra. Ellenvélemény eddíg nem jött.
Térkép: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=113410364616332324394.000438fa3920577944995&ll=47.52207,18.934121&spn=0.01281,0.029182&z=15&om=1
(remélem jól jelöltem be, ha vki úgy látja, hogy hibáztam az szóljon most!)
valahol volt egy jobb térkép is (ahol látszott a parkoló), de most nem találom.
A Google-n célszerű hibrid nézetbe váltani!!! (térkép jobb felső sarka).

Leírás:
http://www.vadaspark-budakeszi.hu/

A kicédulázás végül is jó ötlet, de azért elég viccesen néznénk ki vele (mit szólnának hozzá a ****vasok? Vigyorog).
Ez legyen fakultatív.
Vagy vki csináljon mindenkinek. 
Szóval passz.

Eső esetén gondolom nem megyünk. Az időjós kellemes jó időt ígér.


Esküszöm nézve a képet mint egy szabadköműves találkozó Mosolyog Holazistenbe kell oda behajtani ?Mosolyog Szépen elbújtunk Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #87 Dátum: 2007. Október 03. - 12:23:01 »

Nekem a 15 óra jobb lenne.
Szerintem sokan ebédelnek dél és 1 körül. Utána rohanás?
3-ra meg simán odaér mindenki. (talán Én is!)

De csak 1 javaslat.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #88 Dátum: 2007. Október 03. - 12:46:22 »

Ladigidy és Captain!

Nagyon köszönöm mindkettőtök felajánlását! Kész lesz az autó, holnap reggel megyek érte! Úgyhogy vasárnap a sajátommal megyek!  Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #89 Dátum: 2007. Október 03. - 13:20:11 »

Tényleg hány órakor lesz akkor a tali? Meg esetleg jólenne egy telószám egy olyantól aki ismeri oda az utat és vész esetén felhívható. Meg el is jön Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!