Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 07:32:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201127 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #780 Dátum: 2008. Február 09. - 20:30:00 »

Cápa! A taliig már maradjon így a topic, és utána jó lesz úgy,hogy a régikről képek, beszámolók arhivumként megmaradjanak, és legyen mindig a következő talinak új topicja. Ezt gondolom Te, vagy Stocz főmester dolga lenne, amit előre is köszönünk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #781 Dátum: 2008. Február 09. - 22:11:48 »

Cápa! A taliig már maradjon így a topic, és utána jó lesz úgy,hogy a régikről képek, beszámolók arhivumként megmaradjanak, és legyen mindig a következő talinak új topicja. Ezt gondolom Te, vagy Stocz főmester dolga lenne, amit előre is köszönünk.
Ha már megvan egy találkozó fix időpontja, helyszíne, akkor BÁRKI nyithat  -megfelelően kifejező névvel- egy új topicot neki.
Nem előírás így csinálni, mint most, úgy legyen, ahogy a többségnek jó!   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #782 Dátum: 2008. Február 09. - 22:26:43 »

Cápa! Ez jó hir, de most már tényleg kell jönnöd bármivel is! Én majd igazolom, hogy valóban van Lacettid. Ugyebár nem kell sietned vissza, mert bőven lesz most hely nálunk, mert a család többi tagja elutazik, és így legalább nem kéne egyedül szomorkodnom. Erika, és Dani is jönne? Tartom ajánlatom, a lakásom rendelkezésetekre áll! De azért én is itt fogok aludni!
Gidy! Tényleg megyünk, bár még nem 100%!  Vigyorog Különben nem írtam volna.  Vigyorog Az időpont opciós volt, így naná, hogy szombatot választottam, ha már egyszer akkor van talinap! Mondtam már sokszor, hogy nem a szándékkal volt eddig sem a baj!  Vigyorog Kacsint
Mivel -ha megyünk- parkettáért megyünk, ezért megpróbálunk furgonnal menni, nem akarom terhelni cettimet. Viszont a furgon csak két személyes, ezért csak mi ketten. Nos ha nem jön semmi közbe, akkor először Vác, majd valahogy át kell kevernünk a XVI-ba. Ott ha sikerül, akkor választunk, bepakolunk, majd irány haza. Egyrészt nem akarom megpakolt, kölcsönkért autóval kísérteni a sorsot, meg aztán mert időben le kell tenni a kocsit a telephelyen. (nem szabad visszaélni a segítő szándékkal)
Felajánlásod igazán gáláns (gondolhatod, mennyire vágynék egy jó KV-ra, vagy capuccinora nálad, amikor beszéltek itt róla, mindig nyelek egyet, de nem megy), de sajnos most ennyi fér bele. A legfontosabb, hogy végre megismerhetek pár tagot személyesen is! Lesz még alkalom, amikor nem menekülsz, rátelepszünk nyakadra, győzöl majd kidobni minket!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog   
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
msam
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


Nubira III SX


« Hozzászólás #783 Dátum: 2008. Február 10. - 10:52:58 »

Őőőő nem figyeltem a topikot. Lehet én is mennék.
Majd valaki gyözzőn meg hova mikor Mosolyog
Gyere, gyere, gyere...  Vigyorog

Gidy-nél reggel minitali, kávé, stb  febr 16-án 8:30-tól:
1. BeZe1974 ??  /jóváhagyást kérünk!/
2. Sz.gabor
3. Meatloaf
4. Ladlac
5. Rebelpeak ?
6. Gidy
7. Luzsoék ?? /jóváhagyást kérünk!/
8.
Ja, és valószinüleg lesz két piciny probléma: az egyik, hogy lehet, hogy hétvégére elviszi a fiam a családom vidékre a kocsival, ami azt jelenti, hogy be kell, hogy kéredzkedjek valakihez, hogy vigyen le Vácra, és persze majd valaki hozzon is vissza. A másik pedig az, hogy, ha már pénteken délután elmennek, akkor csak teát, vagy kávét kaphattok, mert az Ilus- féle szuper cappuccinot én nem tudom produkálni- sajnos. Ezzel együtt se utáljatok, ha kérhetem.

Hozzám is beférsz mert egyedül megyek, a cappuccino készitésbe majd segítek.
Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #784 Dátum: 2008. Február 10. - 14:22:48 »

Örömmel látom, hogy alakul a dolog! Cápa! Ha az csak a gond, hogy félted a kocsit Pesten, akkor én el tudom helyezni biztos helyre. Ez vonatkozik majd egy későbbi Lacettis idejövetelre is! BeZe! Nos mi van? Tudsz jönni? Ide is hozzánk? Jelentkezz!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #785 Dátum: 2008. Február 10. - 22:44:43 »

Örömmel látom, hogy alakul a dolog! Cápa! Ha az csak a gond, hogy félted a kocsit Pesten, akkor én el tudom helyezni biztos helyre. Ez vonatkozik majd egy későbbi Lacettis idejövetelre is! BeZe! Nos mi van? Tudsz jönni? Ide is hozzánk? Jelentkezz!
Köszi Gidy, de nem tudom, hogy végzünk majd. Vác után átkavarunk a parkettáért, aztán irány haza, mert a gyermekcsőszöket is mentesíteni kell a fiúnktól rendes időben!  Vigyorog
Ja...mivel hozzájárultál a múltkor, engedelmeddel a Rólatok készült képet közzéteszem.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #786 Dátum: 2008. Február 10. - 22:49:49 »

Mennyi pia!!!
Gidy! Lebuktál! Többet ne papolj nekünk!  Vigyorog
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #787 Dátum: 2008. Február 11. - 09:22:17 »

Hogy mi lacettisek mégse maradjunk szégyenben, ezért:

ÉVADNYITÓ!!!!!!!!!!

Az időpont 2008.02.16 10.00-tól

A helyszín a szokásos: Chevrolet szervíz VÁC 2.sz Főút.
És természetesen a jelentkezési lista:

1. sznuni+párja
2. Shark&Zsuzsi
3. sz.gabor+párja
4. ladlac
5. Weres
6. rebelpeak + felesége
7. meatloaf
8. Miki+párja
9. Athee
10. ladigidy
11. Viper+Vicky
12. msam
13. nkr73+párja
14. yusuf+párja
15. sxbálna+párja
16. Koni+család
17. Jopek
18. kabe77 (legalábbis most úgy néz ki, összejön)
19. Jani (50%)
20. cápaFeri+párja (50%)

Így most 10:10

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Nos egyáltalán nem biztos, de elvileg dolgom lenne Pesten aznap. Bár Gidy kávéjára nagyon fentem fogam, de úgy néz ki, csak közvetlen Vácon kezdenénk. Aztán délután valahogy át kell majd kevernem a XVI. kerületbe., s mivel anyagért mennénk, ha sikerül a céges kocsi, akkor cápacetti marad itthon pihenni.
Most lehet őszintén örülni és bosszankodni, hogy felúszom!  Vigyorog
Na tessék! Jön Cápaapánk is!  Vigyorog Aki tud jöjjön, látjátok, minden összejövetelre "felugrik" valaki, aki nem Pestközelben lakik. Pestieknek ezek után nemsok kifogás lehet...  Kacsint

Értettem... Vigyorog Vigyorog Vigyorog (azt azért higgyétek el, eddig sem az akarat hiányzott...)
Úgy néz ki, hogy én is (+ 3 db kisebb-nagyobb gyerkőc) ott leszek.
Kéretik szépen szerény személyemet felvezetni a listára a szomszédoknál, nehogy má' ne jusson a Kornél-féle kajából... Kacsint Kacsint Kacsint
(És akkor most megint vezetünk...?, szegény Sznuni ki fog térni a hitéből... Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog)

Köszi: kripic
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #788 Dátum: 2008. Február 11. - 10:26:25 »

Kripic Cartársat + 3 db kisebb-nagyobb gyerkőcöt beregeltem odaát. 10-11  ide  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #789 Dátum: 2008. Február 11. - 10:33:01 »

Kripic Cartársat + 3 db kisebb-nagyobb gyerkőcöt beregeltem odaát. 10-11  ide  Kacsint Vigyorog
Elhangzott valamikor egy mondat, olyan szóval a közepében, hogy bekebelezés, meg hogy lacetti klub, matiz klub. Namármost ha a részvételi arányokat nézzük, akkor igencsak a lacetti klub fog kebelezni!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de ez csak egy gonosz vicc volt, nehogy valaki komolyan vegye!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #790 Dátum: 2008. Február 11. - 10:59:56 »

Kripic Cartársat + 3 db kisebb-nagyobb gyerkőcöt beregeltem odaát. 10-11  ide  Kacsint Vigyorog
Elhangzott valamikor egy mondat, olyan szóval a közepében, hogy bekebelezés, meg hogy lacetti klub, matiz klub. Namármost ha a részvételi arányokat nézzük, akkor igencsak a lacetti klub fog kebelezni!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de ez csak egy gonosz vicc volt, nehogy valaki komolyan vegye!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

De ahhoz képest mennyi idős a klubunk, nem rossz eredmény...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #791 Dátum: 2008. Február 11. - 12:16:03 »

Kripic Cartársat + 3 db kisebb-nagyobb gyerkőcöt beregeltem odaát. 10-11  ide  Kacsint Vigyorog

Hálás köszönetem...!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #792 Dátum: 2008. Február 11. - 17:17:43 »

Mennyi pia!!!
Gidy! Lebuktál! Többet ne papolj nekünk!  Vigyorog Peti! Te még nem jártál szinházban? Hallottál már szinházi kellékekről? Nos, hát ezek mind- mind kelleékek voltak, szó sem volt ivászatról, hová gondolsz? Vagy lehet, hogy ott is valódiak az ételek, és italok? Nos, hát akkor valóban lebuktam! Egyébként elárulom, hogy a Nagy Fehér Cápa értünk jött, és vissza is vitt kocsijával- hála érte, tehát nem kaptál rajta, hogy tiltott dolgot tettem. Most már rémlik, hogy talán nem is tea volt...?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #793 Dátum: 2008. Február 11. - 18:37:22 »

Kripic Cartársat + 3 db kisebb-nagyobb gyerkőcöt beregeltem odaát. 10-11  ide  Kacsint Vigyorog
Elhangzott valamikor egy mondat, olyan szóval a közepében, hogy bekebelezés, meg hogy lacetti klub, matiz klub. Namármost ha a részvételi arányokat nézzük, akkor igencsak a lacetti klub fog kebelezni!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na de ez csak egy gonosz vicc volt, nehogy valaki komolyan vegye!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

De ahhoz képest mennyi idős a klubunk, nem rossz eredmény...  Kacsint
Ez így most már jó kis talinak igérkezik. Mosolyog


Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #794 Dátum: 2008. Február 11. - 18:49:10 »

Lesz ez még jobb is! Szerintem. Sokan felélednek téli álmukból és ....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!