Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 23:36:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 201003 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #660 Dátum: 2008. Január 24. - 15:37:52 »

Akkor a következő tali mehet rendőrségi biztosítással? Vigyorog

Egy Szombat, Vasárnap, esetleg Hétfő délutáni reptetős minitaliban benne vagyok - ha jó az idő (elég könnyű a madaram).
A ligetben sztem sokan vannak hétvégén, a Hajógyári-sziget szerencsésebb helyszín (talán).
Lehet, csak legyen melegebb, mert drasztikusan csökken az akksi strapabírása hidegben, könnyebben pattannak el a müanyag cuccok a gépen.
Még nincs tanulókeretem és féltem a talpat egy kicsit meredekebb leszállásnál.

Hidegben nem lesz tali (részemről), utálok fázni.
Ezek az akksik állítólag bírják a hideget is: http://www.rcmodell.com/shop/index.php/cPath/66_244?osCsid=a5nvda729kg8g8umnjorluqrc5
Szemezek velük (egy akksi nem akksi).
Tanulókeret a Zenn-nél 1000 alatt van (egyébként nekem sincs. Föld, fű, avar tompítanak majd).
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #661 Dátum: 2008. Január 24. - 15:47:50 »

Most fejeztünk be egy rögtönzött minitalit. Meglátogatott Rebelpeak cartársunk. Neki is jutott még a Cápa- féle matricából, és nagyon köszöni szépen! A minitalikat szombaton folytatom, a Nagy Fehér Cápa Ezredes Úrat látogatom meg! Remélem sokan irigyeltek!
Szerintem egyáltalán nem irigyelnek, mert tudják, hogy hatalmas csalódás lesz ez Neked!  Vigyorog
Nagy fehér cápára számítasz, de az utcán simán elmennél mellettem, max. a kocsiról és a matricáról ismernél fel!
Ne misztifikáljuk túl a dolgot kérem szépen! Egy alacsony, kissé tömzsi (főleg így kari után), mozdonyszőke  ember vagyok, aki büszkén feszít (majdhogynem nagyképűen! Vigyorog) kedvenc autójában. 

És ha Gidy meglátja még a tetőboxodat is...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
(Bocsi, nem tudtam kihagyni... Vigyorog)
Lekéstél...látta...minap raktam fel képet róla a csomitartó miatt. Vigyorog De elvetemült lehet Gidy igazad van, ha annak látványa ellenére lejön! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #662 Dátum: 2008. Január 24. - 15:53:36 »

Már késő bánat Cápa! Megyek Hévízre, és nem tudom kihagyni Keszthelyt a tóvárost, a híres Cápájával egyetemben. Pohár bekészítve! Ne menjek? Amúgy már tudom a cimed, ha valós, megtalállak! Amellett lefogadom, hogy a fél város ugyis ismer Téged, és mindenkit nem érsz el, hogy letagadjon. Nem úszod meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #663 Dátum: 2008. Január 24. - 16:14:35 »

Akkor a következő tali mehet rendőrségi biztosítással? Vigyorog

Egy Szombat, Vasárnap, esetleg Hétfő délutáni reptetős minitaliban benne vagyok - ha jó az idő (elég könnyű a madaram).
A ligetben sztem sokan vannak hétvégén, a Hajógyári-sziget szerencsésebb helyszín (talán).
Lehet, csak legyen melegebb, mert drasztikusan csökken az akksi strapabírása hidegben, könnyebben pattannak el a müanyag cuccok a gépen.
Még nincs tanulókeretem és féltem a talpat egy kicsit meredekebb leszállásnál.

Hidegben nem lesz tali (részemről), utálok fázni.
Ezek az akksik állítólag bírják a hideget is: http://www.rcmodell.com/shop/index.php/cPath/66_244?osCsid=a5nvda729kg8g8umnjorluqrc5
Szemezek velük (egy akksi nem akksi).
Tanulókeret a Zenn-nél 1000 alatt van (egyébként nekem sincs. Föld, fű, avar tompítanak majd).
Tanulókeret sajna csak 2 hét mulva Zenn-nél. Viszont Csepelen a SZÁN MODELLnél van 950 Ft-ért, csak messze van nekem. Hidegben nem igazi valóban a reptetés, fázni Én sem szeretek. No ha meg még esik is...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #664 Dátum: 2008. Január 24. - 18:41:52 »

Már késő bánat Cápa! Megyek Hévízre, és nem tudom kihagyni Keszthelyt a tóvárost, a híres Cápájával egyetemben. Pohár bekészítve! Ne menjek? Amúgy már tudom a cimed, ha valós, megtalállak! Amellett lefogadom, hogy a fél város ugyis ismer Téged, és mindenkit nem érsz el, hogy letagadjon. Nem úszod meg!

Csak viccelődtem Te! Nem ismersz? Vigyorog Megbeszéltük nem? Szeretettel várunk!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #665 Dátum: 2008. Január 24. - 20:37:01 »

Én is! Hát nem ismersz? Minden oké! Szombat minitali veletek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #666 Dátum: 2008. Január 24. - 23:38:14 »

Én is! Hát nem ismersz? Minden oké! Szombat minitali veletek!
Így van! Szombat du 3 óra a megbeszélt helyen! Közben jutott eszembe a dolog:ne menjek mégis ki értetek? Nem kellene ásványvizezned, egy sört vagy valami tartalmasat leguríthatnál legalább! Talán még holnap de tudsz válaszolni! Tel ha lemaradt volna:20/317-9657, a Tiédet is beírom ha elkerülnénk egymást!
Üdv!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #667 Dátum: 2008. Január 24. - 23:47:53 »

Chevyklubos évadnyitó 2008: Az időpont 2008.02.16 10.00-tól

A helyszín a szokásos: Chevrolet szervíz VÁC 2.sz Főút
.


Részletes infó: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=925
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #668 Dátum: 2008. Január 25. - 08:28:36 »

Cápa! Ha értünk jönnél, az még jobb lenne! Most indulunk! A szállásunk cime Nálad, telefonomat tudod, várunk szombaton a szállásunknál! (06-20-54-60-200) Nagyon köszönöm! TherViszlát!mál Hotel  (volt régen) Kossuth u 9-11..
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 25. - 08:35:20 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #669 Dátum: 2008. Január 25. - 08:34:46 »

Cápa! Ha értünk jönnél, az még jobb lenne! Most indulunk! A szállásunk cime Nálad, telefonomat tudod, várunk szombaton a szállásunknál! (06-20-54-60-200) Nagyon köszönöm!
Jó utat. Tessék majd fotózni...
Üdv. a másik Róka
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #670 Dátum: 2008. Január 27. - 16:31:03 »

Na! Most értem haza, és kipakoltunk. Szóval találkoztam az igazi Cápával! Kiderült, hogy nem is olyan nagyon félelmetes, ha kint van a vízből. Szombat délután átjött értünk Keszthelyről Hévízre, csinált egy kis városnézéses autózást Cápacettivel, majd kedvesen vendégül látott minket. Ettünk, ittunk jót mulattunk, majd visszavitt szálláshelyünkre. Igazán nagyon jól éreztük magunkat náluk, amit itt a fórumon keresztül is nagyon megköszönünk. Remélem majd viszonozni is tudjuk, ha rászánja magát, hogy feljöjjenek undorító fővárosunkba. Mind Keszthely, mind Hévíz például áűllhatna Bp-nek, mert tiszta rendes városok, nélkülözik az elszórt szemetet, nincs kutyagumi, és falfirka, továbbá egymásbalogó reklámtáblák. Úgy látszik így is lehet! Hiába, ez nyugat! Fényképeket majd Cápa tesz fel, de az asztalnál készültek hamisak, erre felhívom figyelmetek! Szuper jó volt minden!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #671 Dátum: 2008. Január 27. - 20:29:57 »

Gidy! azokról az asztalnál készült fotókról állítod hogy hamisak, amiken az asztal alatt vagy?! Tedd fel azokat is, Nagy Fehér! Vigyorog
Más. A február 16-i tali már fix?!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #672 Dátum: 2008. Január 27. - 20:32:04 »

Chevyklubos évadnyitó 2008: Az időpont 2008.02.16 10.00-tól

A helyszín a szokásos: Chevrolet szervíz VÁC 2.sz Főút
.


Részletes infó: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=925
Ha lesz tali, 1 db nevezést benyujtanék.
Sajna csak délig jó, de addig is töretlenül...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #673 Dátum: 2008. Január 27. - 21:09:42 »

Gidy! azokról az asztalnál készült fotókról állítod hogy hamisak, amiken az asztal alatt vagy?! Tedd fel azokat is, Nagy Fehér! Vigyorog
Más. A február 16-i tali már fix?!
Na jó...előjövök a farbával. Mivel rengeteget beszéltünk, valójában egy kép készült az asztalnál, azon meg semmi különleges nem látszik. Bár még nem szedtem le e fényképezőről. Ha Gidy jóváhagyja a közlését, akkor felrakom ha lesz egyéb letöltenivaló is a gépről, mivel előtte ürítettem a kártyáját. Addig találgassatok, mit lehet látni majd a képen!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #674 Dátum: 2008. Január 28. - 08:26:30 »

Chevyklubos évadnyitó 2008: Az időpont 2008.02.16 10.00-tól

A helyszín a szokásos: Chevrolet szervíz VÁC 2.sz Főút
.


Részletes infó: http://forum.chevyklub.hu/viewtopic.php?t=925
Ha lesz tali, 1 db nevezést benyujtanék.
Sajna csak délig jó, de addig is töretlenül...

Ott lesztek a talin?
Ladlac hozd lécci a feliratomat, akkor én is megyek!!
Fel is iratkoznék: +2fő nevezés sz.gabor+ az aszzony
Naplózva

Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!