Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 21:18:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 86   Le
 
Szerző Téma: Találkozók szervezése, bonyolítása  (Megtekintve 200946 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #630 Dátum: 2008. Január 22. - 08:41:57 »

LadLac, Rebelpeak? Luzso? esetleg Sz946Cs? , és persze LadiGidy, egész jó lenne! Ketten fixek vagyunk, a többi válaszát várjuk!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #631 Dátum: 2008. Január 22. - 08:54:05 »

Én is szívesen csatlakozmék, de sajnos meló van ma. Pedig Gidynek vittem volna kiflit.  Kacsint
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #632 Dátum: 2008. Január 22. - 09:42:17 »

Én is mennék izzót cserélni szivesen, de még nem vettem, meg eléggé fájt az új téligumipáros. Legalább most már merek közlekedni a kisautómmal.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #633 Dátum: 2008. Január 22. - 09:59:25 »

Esteleg, ha mostanában valakinek esedékes lenne a kötelező szervíz, akkor csinálhatnánk egy talit Vácra és amíg készül a autó, addig lehetne dumálni. Nekem 45.000-es kéne és itt van kedvezmény is kuptagoknak. Írok Kornélnak, ha van még érdeklődő és egyeztethetünk időpontot is. Asszem szombat is oké. Anybody?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #634 Dátum: 2008. Január 22. - 10:52:43 »

Lehet, hogy a következő talira csak ketten megyünk a Lacsival, mert az asszony nem vált be.
Még garanciába kicserélem Vigyorog Vigyorog ha sikerül addig.
Ha nem sikerül akkor csak ketten megyünk. Tehát van 4 hely a kocsiban Siófok felől.  Vigyorog
Naplózva

LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #635 Dátum: 2008. Január 22. - 12:22:38 »

 Eddig úgy néz ki ott tudok lenni, de ez nem garantált.

LadLac, Rebelpeak? Luzso? esetleg Sz946Cs? , és persze LadiGidy, egész jó lenne! Ketten fixek vagyunk, a többi válaszát várjuk!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #636 Dátum: 2008. Január 22. - 13:53:51 »

LadLac! Luzso! Rebelpeak! Sz946Cs! Weres! Meg még aki szóba jöhetne? Athee? Szóval megjöttem a masszázsról, élek, és meg jót is tett velem! Komis pedig ne irigykedj, még Neked is fájhat a derekad, ha majd vén leszel, és akkor nem gúnyolódsz majd. Nyugi, fizettem érte! Szóval készen állok a minitalira mostantól kezdve! Weres, ha belépsz, a közelben van tungsram mintabolt, vehetsz izzót, és be is lehet rögtön szerelni. Aki jönne, jelezze itt, vagy hívjon telcsin! Az iwiw-en ott vannak az elérhetőségeim, aki esetleg nem tudná a számaimat. hajrá minitali, és egy kis helizés!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Vendég
« Hozzászólás #637 Dátum: 2008. Január 22. - 14:47:34 »

Ha netán Tungsramos dobozban nem találsz akkor GE sport line-t keress, ugyan úgy a Tungsram boltban.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #638 Dátum: 2008. Január 22. - 19:29:14 »

Na megvolt! Egy minitali csak összejött először LadLac, Luzso, és jómagam, és vagy két órát biztos dumcsiztunk. Luzsonak dolga volt ezért eljöttünk hozzánk, a ház elött leparkoltunk, beszélgettünk, és egyszerre mit látunk, beállt mögénk egy SW, mert ugyebár tudta a cimem, és látta a kocsin a Lacettis matricát. Ő volt Meatloaf. Újabb órákat beszélgettünk LadLac jól fűtött kocsijában. Meatloaf cartársunknak is odaadtam a jól bevált Cápa- féle matricát. Jók ezek a minitalik! LadLac csinált néhány fotót a kisautóimról, majd megnézhetitek hamarosan, érdemes legalábbis a felnőttnek tűnő gyerekeknek! Szóval jó volt, és lesz még többször is ilyen hirtelen felindulásból elkövetett összeröffenés. Máskor mások is jöjjenek, úgy lenne még jobb.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #639 Dátum: 2008. Január 22. - 19:49:20 »

 Örülök hogy megismerhettem személyesen is ladlacot és gidyt ezen a hirtelen jött talin.Remélem előbb-utóbb még több cartárssal is találkozhatok.Köszi a matricát hamarosan felrakom.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #640 Dátum: 2008. Január 22. - 19:57:53 »

Örülök hogy megismerhettem személyesen is ladlacot és gidyt ezen a hirtelen jött talin.Remélem előbb-utóbb még több cartárssal is találkozhatok.Köszi a matricát hamarosan felrakom.
Ez az. Jó a személyes ismerkedés, eszmecsere. 10X annyi téma pereg, mint itt a fórumon, mert nem lehet ennyi mindent bepötyögni.
Megszemléltük a rendörségi céges oktávia belső terét, összehasonlitottuk egy vérbeli Lacsival.
Ismét felmerült egy KRESZ kérdés. Remélem Gidy Koma rábukott a témára és megoldással rukkol elő.
Legyen jobb idő, szerintem lesz sok minitali, meg lesz nagy országos is.
Tervezek egyet Veszprém környékére és nem adtam fel a tavaszi Visegrádi reptetéssel egybekötött nagy családi Lacsinapot.
Szóval, Hajrá 2008-ban is.  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #641 Dátum: 2008. Január 23. - 00:30:59 »

 Én is csak ugyanezt tudom elmondani.


Örülök hogy megismerhettem személyesen is ladlacot és gidyt ezen a hirtelen jött talin.Remélem előbb-utóbb még több cartárssal is találkozhatok.Köszi a matricát hamarosan felrakom.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #642 Dátum: 2008. Január 23. - 07:56:44 »

LadLac! Luzso! Rebelpeak! Sz946Cs! Weres! Meg még aki szóba jöhetne? Athee? Szóval megjöttem a masszázsról, élek, és meg jót is tett velem! Komis pedig ne irigykedj, még Neked is fájhat a derekad, ha majd vén leszel, és akkor nem gúnyolódsz majd. Nyugi, fizettem érte! Szóval készen állok a minitalira mostantól kezdve! Weres, ha belépsz, a közelben van tungsram mintabolt, vehetsz izzót, és be is lehet rögtön szerelni. Aki jönne, jelezze itt, vagy hívjon telcsin! Az iwiw-en ott vannak az elérhetőségeim, aki esetleg nem tudná a számaimat. hajrá minitali, és egy kis helizés!
Köszönöm a lehetőséget, de tegnap este 6-ig volt meló. Legközelebb talán hétfő délelőtt lett volna jó, vagy talán jövő hétvégén.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #643 Dátum: 2008. Január 23. - 07:58:19 »

Megszemléltük a rendörségi céges oktávia belső terét, összehasonlitottuk egy vérbeli Lacsival.

Melyikőtök volt céges autóval? Csak nem Fasirt? Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #644 Dátum: 2008. Január 23. - 08:38:43 »

Megszemléltük a rendörségi céges oktávia belső terét, összehasonlitottuk egy vérbeli Lacsival.

Melyikőtök volt céges autóval? Csak nem Fasirt? Vigyorog
LuzsoSW Cartárs céges autóját szemléztük meg...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 86   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!